Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
29. pro 2009

Mari těhu i TP se počítá od prvního dne poslední ms, a TP se pak upravuje podle ultrazvuků 🙂 Takže podle výpočtů jsi těhu vlastně jakoby o dva týdny dýl, i když fakticky ještě těhu být nemůžeš... 🙂

mari111
29. pro 2009

aha tak to jo, takze kdyz pojedu na gyndu za dva nebo tri tydny , kdy uz budu 8tt nebo 9tt tak uz by melo byt srdicko???

mari111
29. pro 2009

protoze ja tam driv nechci, se bojim bojim. a muzu si dat vanu, aspon vlaznou, nebo se mam radej jen sprchovat? nekde sem totiz cetla ze v zacatku tehu by se nemelo koupat v teple vode 😕

tercie
29. pro 2009

Já ten příspěvek na předchozí straně přeskočila... ono když je tchýně slepičí prdka tak je to asi fakt těžký 😀

Musíš se na gyndu objednávat, nebo můžeš přijít kdykoliv? Já bych to viděla optimálně na ten 8tt, když to vydržíš a všechno bude OK 😉 to už bude srdíčko určitě. S tím koupáním...já se teda jen sprchuju, protože máme blbou vodu a já se bojím abych neco nechytla, ale s tou hodně teplou vodou je to pravda, velký teplo škodí mimču, přehřívá se. Ale normálně teplá sprcha je ok, jen to nesmí pálit no...

tercie
29. pro 2009

Musím ke švagrovce vyzvednout si nákup co mi přivezla, tak odběhnu, ale večer tu budu, manža volal že se zdrží. Tak zatím papa 🙂

mari111
29. pro 2009

dik tercinko, zatim pa

mari111
29. pro 2009

jo a nemusim se objednavat, muzu tam kdykoliv

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
mari111
29. pro 2009

ahoj kopiku, no teda, co se to s tebou deje? ☹ ja teda nemam take skusenosti ale radej si zitra zavolej na gyndu, ´´ vim, rada nad zlato´´ale tam ti reknou nejlip

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
mari111
29. pro 2009

ale to te nesprdnou, to je tvoje vec jestli chces neco brat nebo ne, proste rekni ze si to chtela skusit bez prasku a hotovo, nebo si najdi gynekologickou poradnu on-line a skus se tam zeptat, ja sem to uz nekolik krat delala kdyz sem si nevedela s necim rady jen nevim jestli takle vecer odpovidaj ale kdyz tak se to dozvis rano

tercie
29. pro 2009

Holky už jsem zas tady!!
Kopi no duphaston jsou hormony, a je možný že ím že jjsi ho nezačala brát jsi nějak ovlivnila svůj pochod hormonů v těle a proto to krvácení... líp to vysvětlit neumím, ani jak dlouho bys třeba krvácela a o se teď v tobě vlastně děje, to se opravdu radši poraď na gyndě, oni ti nemůžou poručit ho brát, když nechceš. Z jakýho důvodu t ho vlastně dr napsal?

markee
29. pro 2009

ahojky,tak já po obědě šla s Johankou ven-původně jen na půl hodiny,pže to byla první procházka po 10 dnech co brala atb. Nakonec tam ona byla hodinu a já ještě o půl hoďky dýl-čistila jsem zahradu od psích bobanů 😒
Přišla jsem umyla nádobí a padla k TV a čuměla do pěti. Byla jsem fakt KO. Jsem teď nějaká unavená,asi na mě doléhají ty Vánoce a hlavně chození spát kolem půlnoci. No,snad se z toho dostanu. Pak jsem žehlila a teď čučím na Nova Cinema,je tam Podzim v NY. Nějak nic jiného není. Odpol.jsme se koukli na DVD na Střihorukého Edwarda 😵
Zítra ráno dám do pekárny těsto na veky. Nemáte nějakterá ověřený recept? Mám na veky jeden od M.aa.b,tak jestli ještě některá nemáte něco mňami 😀 Dopol budu připravovat Míšovi na druhý den do práce a odpoledne jedeme k Míšovo babičce. Malá se moc těší,pže tam určo Ježíšek nechal dáreček.

mari111
29. pro 2009

ahoj marke, jen odpocivej, to by se melo delat o vanocich a ne litat jak baby jagy na košteti, jen kdyby nam mel kdo dat pod noc papu, co. no hlavne ze sou vanoce za nama, silvestr uz neni tak hroznej a pak uz bude klid , princezna byla zas choroucka,jo. no hlavne ze uz je ji lip 😵

markee
29. pro 2009

Mari měla atb pro jistotu,pže doktor říkal,že to může být začínající angína a že nebudeme na nic čekat. Takže je včera ráno dobrala. No to víš,je ve školce,takže to teď moc zdravá nebude. Je to samá rýma,občas průjem no a teď teda skoro angína.
Já silvestra nedělám,pže Míša je fakt v práci a já pro sebe chlebíčky dělat nebudu. Jestli nebudu mít náladu,tak půjdu i spát až se mi bude chtít a ťuknem si ráno s Míšou až přijede z práce-jako vloni.

mari111
29. pro 2009

no jo to kdyz sou ve skolce to je furt dokola, amoska taky nadava ze ma kluka furt choreho. tak to se ti nedivim, ze neresis silvestra, to bych taky asi prospala kdybych byla sama doma.
no nic holky, du dokoukat na Otika (vesnicko ma strediskova ) a pudu asi do hajan, tak zitra pa, jestli se mi teda povede zapnout noťas 😅

cajori17
29. pro 2009

ahoj holky,tak jsem tu.....dnes jsem z toho neg.testu byla tak smutna,ze jsem byla dnes cely den venku na prochazce-provetrat si hlavu,protoze to sklamani bylo velke......pak jsem byla s kamoskou v cukrarne na cajiku....
vecer jsem prisla dom a zase jsem se chytla s pritelem............
zacala me silene bolet hlava,porad me picha bricho a ms taky nikde...... ☹

cajori17
29. pro 2009

holciny,tak ja si valim lehnout,je mi opravdu hrozne spatne.boli snad upne cele telo.
.zitra pisnu asi az navecir,jedu navstivit kamosku do pororodnice..21.12. se ji narodil chlapeček........

tercie
29. pro 2009

Jsem si bla odskočit k telefonu s mamkou, to je vždycky nadlouho, a asi jsem vás všechny propásla, co...

Markee taky bych nechystala silvestra... Jen pěkně oraž, však si to taky zasloužíš 😉

Caj nebuď smutná, ještě si tím procházením uženeš nějakou chorobu...

cajori17
29. pro 2009

nikde nikdo?

tercie
29. pro 2009

CAj jááá, ale už jdu taky do hajan, manža teprv přijel, bude chtít něco jíst a pak zalezem do kanafasu, dneska tu do tří čučet nechci 😀

Dobrou noc 🙂

cajori17
29. pro 2009

dobrou noc. 🙂

markee
30. pro 2009

Dobré ráno,
tak mám těsto na veky v pekárně a pracuje a něm. Nasnídám se a půjdu do krámku pro sýr a salám a nic víc nekupuju 😀 Malou vezmu s sebou,pže pořád chce nosit batoh co dostala od Ježíška,tak aspoň tam dám ten pidi nákup a nemusim tahat svůj veliký 😀

mari111
30. pro 2009

dobre ranko holcinky. no jestli budu chodit furt chrapat brzo a taky brzo vstavat tak nevim nevim,jindy bych jeste hajala. holky normalne mne uz boli bricho s toho kaslani, ☹ ach jo, ja uz chci bejt zdrava ☹

markee
30. pro 2009

Mari,to mám s kašlem to samý. Od té doby co malá začla kašla,to je asi tak měsíc,tak to ještě nepřestalo a je to fakt hnus. Mám z toho už i namožený svaly mi přijde,ale k dr.nechci,pže co kdybych byla těhu,tak prostě prášky nechci. Teď mě zas čeká období,kdy nic nebudu brát,pže co kdyby náhodou no,až do doby než otěhu.

mari111
30. pro 2009

no presne markee, ja sem taky ted uz dlouho poradne nic nebrala a to uz sem byla tri krat chora, a uz mne zacina bolet zas aj hlava, ach jo, mne svihne. a vy se uz teda snazilkujete,jo 🙂

markee
30. pro 2009

Mari,tak jako jo. Prostě si nedáváme pozor,ale že by jsme jako v plodných dnech nějak řádili to ne,to bylo snad jednou nebo dvakrát a víc nic. Prostě to nehrotíme,když se zadaří,tak jedině dobře a pak čekat,zda to bude dobré. Nějak na to snažilkování nemyslím.

mari111
30. pro 2009

tak to je dobre ze to nehrotis a nemyslis tolik na to, tak budu drzet palecky aby se to ´´volne´´ povedlo a dobre to dopadlo 😉

cajori17
30. pro 2009

ahojky,tak za kamoskou nejedu,a ms zatim porad nic...

mari111
30. pro 2009

ahoj cajori, no teda tebe to telo ale hneva, ja to znam ja mela cykli aj 50 dni a tak, to je na nervi, no 😔

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru