Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

ee.liska
4. led 2010

farminko jsi šikulka, žes to zvládla, pěkně si odpočiň 🙂

flair
4. led 2010

Markee, NT se dělá kolem 13 tt. A co jsem četla na stránkách Fertimedu, kde mi ho dělali, tak tam odběr choriových klků taky dělají, zkus na to pro info mrknout: http://www.fertimed.cz/main.htm

flair
4. led 2010

Farminko, už si ale odpočiň, ju. Bylo toho na Tebe hrozně moc 😔

handm
4. led 2010

Farmi, jsi statečná a silná ženská! Je toho na tebe jak na koně poseldní dobou!!! Odpočiň si a naber síly!!!
Drž se kočko!!!🙂

markee
4. led 2010

Flair,moc děkuju za radu a odkaz. Jo bříško máš moc hezké 😉
Farminko,jdi si odpočinout,potřebuješ to.

flair
4. led 2010

Markee, díky za pochvalu pupenda 😵

aja.83
4. led 2010

Holky, nedočetla jsem všechno, ale alespoň gratuluji ee.lisce a handm! holčiny, držím vám moc pěsti!!!
A taky gratuluji Venusce ke krásné Natálce!

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
aja.83
4. led 2010

Farminko, jsi fakt silná, že si to všechno zvládla a teď si vážně odpočiň! 😉

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
kopa
autor
4. led 2010

roninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............čeká chlapečka
Kerrie 38tt...................................................................................čeká holčičku.............Emu
Květinka 38tt...............................................................................čeká chlapečka
Mirax 36tt...................................................................................čeká holčičku............. Bětušku
Samsa 34tt.......................7.1.poradna...........................................Lukášek/Magdalénka
Wergina 34tt................................................................................pohlaví nechce znát předem
Martinkal 31tt.........7.1.KO.............................................................čeká holčičku...........Lucinku
Aronek 30tt.................................................................................čeká chlapečka.........Honzíka
Mabe 30tt...............................................................14.1.KO..........čeká holčičku...........Aničku
Markytaj 26tt................................................................................čeká chlapečka.........Honzíka
Tercie 26tt..................................,.......18.1KO+test cukrovka..........čeká chlapečka........Lukášek
Flair 18tt.......................................................................................čeká holčičku
Farmarska 16tt...............................................................................čeká chlapečka
Jaruska 12tt
Sarlotta 10tt.................22.1.KO cukr,25.1.Nt screening,1.2.KO
Hanana 10tt
Mari 7tt......................................našla // 23.12
Eliss.ka.......................................našla // 3.1......Ko 20.1.
Handm ......................................našla // 31.12
Cajori 43DC
Aja.83 29DC
Zlababa 28DC
Maarrtina 28DC
Katyna 25DC
Ikopretinka 24DC
Kopa 21DC
Sirella 20DC
Paaja 17DC
M.aa.b 15DC
Maendy 15DC
Pe.Martina 7DC
Markee 1DC
Nicollka DC?
If.v nehlídá si DC

ee.liska
4. led 2010

děkuju kopi 🙂

kopa
autor
4. led 2010

Eeli akorát jsem ti zmotala Nick 😅 😀

aja.83
4. led 2010

Ahoj kopi, nic moc těhu příznaky ☹ . Akorát sem tam mě pobolívá v podbřišku. Uvidíme, ke konci týdne se buď přižene ms, nebo budu příští týden testit.

kopa
autor
4. led 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............čeká chlapečka
Kerrie 38tt...................................................................................čeká holčičku.............Emu
Květinka 38tt...............................................................................čeká chlapečka
Mirax 36tt...................................................................................čeká holčičku............. Bětušku
Samsa 34tt.......................7.1.poradna...........................................Lukášek/Magdalénka
Wergina 34tt................................................................................pohlaví nechce znát předem
Martinkal 31tt.........7.1.KO.............................................................čeká holčičku...........Lucinku
Aronek 30tt.................................................................................čeká chlapečka.........Honzíka
Mabe 30tt...............................................................14.1.KO..........čeká holčičku...........Aničku
Markytaj 26tt................................................................................čeká chlapečka.........Honzíka
Tercie 26tt..................................,.......18.1KO+test cukrovka..........čeká chlapečka........Lukášek
Flair 18tt.......................................................................................čeká holčičku
Farmarska 16tt...............................................................................čeká chlapečka
Jaruska 12tt
Sarlotta 10tt.................22.1.KO cukr,25.1.Nt screening,1.2.KO
Hanana 10tt
Mari 7tt......................................našla // 23.12
ee.liska......................................našla // 3.1......Ko 20.1.
Handm ......................................našla // 31.12
Cajori 43DC
Aja.83 29DC
Zlababa 28DC
Maarrtina 28DC
Katyna 25DC
Ikopretinka 24DC
Kopa 21DC
Sirella 20DC
Paaja 17DC
M.aa.b 15DC
Maendy 15DC
Pe.Martina 7DC
Markee 1DC
Nicollka DC?
If.v nehlídá si DC

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
aja.83
4. led 2010

Tak jo, kopi 😉 ! A co u tebe, jak to vypadá?

sirella
4. led 2010

ahojky holky...teď jsem nakoukla a vidím že budete možná příští týden testit...já se k vám možná přidám 😀

aji...tys tu už dlouho nebyla...co se dělo?Nešel ti net?

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
aja.83
4. led 2010

Tak kopísku, moc ti držím pěstičky! Mohly bychom ten rok odstartovat vesele, no ne? 😉

aja.83
4. led 2010

Ahoj sirellko, ne, my byli s manžílkem pryč a neměla jsem přístup k netu. Po Vánocích jsem sem na chvíli nakoukla a sledovala vás, ale teď už tu zas budu pečená vařená. Teda doufám, že nebudu mít v práci tolik práce jako dnes, to byl záhul! 😝

aja.83
4. led 2010

Sirellko, tak to je supr, že se k nám přidáš s testováním, moc držím pěstičky!

sirella
4. led 2010

paráda...to jsem ráda...těším se až zahlásíš // 😉 Cosi se to tu rozjelo 😀 Proto sem načuhuju i od žehlení 😀 jsem zvědavá a strašně mi to zlepšuje náladičku

sirella
4. led 2010

aji...moc tomu nevěřím...vlítli jsme na to na Štědrý den...já prve psala že až 25 ale bylo to už 24 ráno...aspoň se to dobře pamatuje 🙂 ...Viděla byc to spíš až tak na březen...ale člověk nikdy neví

murynka
4. led 2010

http://www.rodina.cz/clanek4837.htm

těhulky kdo máte čas 😀 😀 se pobaíte je to dlouhý ale hustý 😀 😀

aja.83
4. led 2010

Taky mi to zlepšuje náladu. Však už jste mi přes ty svátky chyběly 😉 !

aja.83
4. led 2010

Holky, jdu chvíli pustit manžu na net, ještě večer kdyžtak nakouknu. Zatím se mějte! 😉

sirella
4. led 2010

ty nám taky aji 😉 Teď jste na řadě vy s kopinkou a s katy a markee a všechny na které si momentálně nevzpomenu a po vás to vemu já 😀 myslím //

sirella
4. led 2010

papa...maj sa fajně 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru