Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sirella
6. led 2010

cajori ahojky...jsme tu my dvě s tercinkou 🙂 Jak se máš???Testila jsi znovu nebo jsi byla u dr???

sirella
6. led 2010

na úřadech jsou ve většině dacani...nemyslím chudery baby co musí poslouchat co jim kdo nakáže ale fakt kdo to vymýšlí...to teda fakt musí být bedny 😒

tercie
6. led 2010

Cajori ahojky, to víš, že jsme tu, my noční sůvy 😀
Co u tebe novýho, byla už jsi u dr? A mír s přítulou trvá?

tercie
6. led 2010

Sirell no co, naše skvělá vláda přece..... V menších městech není problém, ale nejvíc v prdce jsou pobočky v praze, protože nemocenskou ti vyplácí pobočka podle toho, kde sídlí zaměstnavatel...no a většina firem má sídlo v Praze, tak se to tam soustřeďuje a oni pak nestíhaj...n Dneska mi poslali omluvnej mail 😀

cajori17
6. led 2010

ahojky,ne u doktora jsem nabyla,je tam jen v pondeli a to jsem prosvihla 😉
no a bude tam zas az v patek,tak jestli to do patku nedostanu,tak pujdu tedy az v patek.....a zatim jsem netestila,necham se prekvapit,co mi dr.povi.......
Jinak s pritele zatim vse o.k.....
a co novyho?a co eeliska?nestiham docitat.....

sirella
6. led 2010

terci...jééééjej...to je ti fakt platné...za ty nervy...ale zas potěší aspoň dodatečná snaha...ne???teda malilinko snahy 🙂 Snad se chytnou za čumáky a nebudou dělat takové kiksy 😉

tercie
6. led 2010

No sirell upřímně, mě to rozesmálo... Za čumák se nikdo nechytne, víš kolik takovejch jako já je? A to mleli do televize, že lidí bez peněz je opravdu minimum, to jsem taky zuřila... jen když se mrkneš na diskuse v paragrafech, kolik tam je holek, co maj s tím problémy, a to je jen tady\ na koníku, koli jich musí bejt ještě i jinde... fakt zoufalství.

Caj eliška je těhulka 🙂 a Handm taky, a čekají, jestlise k nim přidáš 🙂
To je fajn že to máte doma dobrý, hlavně ať vám to vydrží. A snažilkovat se budete dál?

sirella
6. led 2010

terci...jenže v tomto státě normální lidi nikoho nezajímají. 😠 ..toho jsem si všimla už dávno..každý papaláš si hledí jen svého koryta a zbytek je jim u pr...e...Mne to prostě jen se.e...než by lidem spíš pomáhali tak na ně prdí...A přitom na ty peníze všichni nárok mají a nechápu v čem jim pomůže to zdržovat a pokud je to jen v tom že úřady nebyly připraveny na změnu legislativy tak je to fakt děs 😠

cajori:jsou to těhulky jak vyšité 🙂 A někdo už handm škádlil že podle jejího hcg by to mohla být i dvojčátka 😎

cajori17
6. led 2010

holky,musela jsem si odkocit,tak to je supr ,ze mame dalsi tehulky........No ja s tim nepocitam,ze jsem tehulka,ale snazit se budeme dal a uz se na to tesim.....

tercie
6. led 2010

Kde jste kočky? Nebo to zase blbne?

sirella
6. led 2010

caj...my taky jedem jak o dušu 😀 😀 A je to fajn 😎

cajori17
6. led 2010

dvojcatka?tak to bylo supr...dvojita radost.....ja bych se dvojcatkum taky nebranila...

sirella
6. led 2010

tercíku...neblbne...jen mne vyrušil manža...pardon 😅

sirella
6. led 2010

caj...já taky ne...i když doma máme už 9letého raubířa...já nad tím dnes uvažovala...člověk nikdy neví 😀 klidně bych je brala

cajori17
6. led 2010

sitella ...uz se tesim az budem taky tehulky...

tercie
6. led 2010

Aha, se mi to nechtělo aktualizovat, až jak jsem poslala odpověď...

Sirel politika je pěkně akorát k vzteku, jak na to někde narazím, tak přepínám, protože bych se z nich všech poblila.

Caj tak paráda že si to přítel nerozmyslel, s miminkem, Tak se k holkám přidáš později, no 🙂 I v tý pohádce to říkali, že co se vleče, neuteče 🙂

cajori17
6. led 2010

🙂 ,ja si na sve stesticko pockam....

a co Kopa?

sirella
6. led 2010

cajori...já taky...sice se snažíme až od Vánoc ale snad to brzo vyjde 🙂 Jak dlouho se snažíte vy dva?

tercie
6. led 2010

Dvojčátka, ale jedině postupně, pěkně jedno po druhým 😀 Moje švagrová byla u kartářky a ptala se na nás a ona že prej u mě vidí dvojčata, a švagrová pořád provokuje, že se mi tam to druhý stejně někde schovává...ona to myslí fakt vážně 😀 no psycho...

tercie
6. led 2010

Holky dočkáte se, to je jednou jistý 😉

cajori17
6. led 2010

my se snazime od srpna....ale ne intenzivne,nepocitala jsem si plodne dny nebo tak....proste se jen nechranime...

sirella
6. led 2010

terci...já to brala spíš jen tak,že bych dvojčátka zvládla...ne že bych po nich toužila...to je (aspoň u mně rozdíl)...já je cíleně nechci,ale jak tu někdo škádlil handm tak jsem si říkala a co kdyby byly u nás...no...a řekla jsem si no a co 🙂 ...taky bysme je zvládli...jinak...já už doma jedno "dvojče"mám a druhé bude SNAD letos 😀

No u mě si tou jistotou jistá nejsem a tak pro to jsem se teď "vzbudila" a nechci nic prošvihnout...a když to nepůjde tak budu pořád moc a moc ráda za šikovného a hodného syna co spí nahoře 😵 ...já za něj jsem moc a moc ráda,ale myslím že i jemu by druhé dítko prospělo

cajori17
6. led 2010

holky, ja uz se tesim na vikend az budu moct poradne konikovat 🙂
uz mi je po vas smutno....
za chvilku budu muset do pelechu

tercie
6. led 2010

Sirell to víš že kdyby to přišlo, tak bych je taky zvládla, ale ťuk ťuk, jsem ráda za jedno, zatím jsem moc k péči o dítě nečuchla, až na chvilkový pohlídání nebo pohraní si, takže popravdě mám obavu jak zvládnu to moje jedno 😀 Ale asi nejsem sama nastávající mamina, která má takový obavy 😀
Sirell a myslím, že na druhý dítko v tvých letech vůbec pozdě není, a co víš, třeba se jednou rozhodneš ještě pro třetí 😀

sirella
6. led 2010

já v srpnu našla // a na konci září bylo po všem ☹

a s tím snažením to mám tak že my se jen nechráníme a to otěhu 3.cyklus (povedlo se 2x) a teď od Vánoc se snažím trefit ovulku ale ta se toulala bůhvíkde tak nevím 😅 ...moc šancí si nedávám,protože je to od revize ještě poměrně brzo...ale takový březen by nebyl na škodu 😎

tercie
6. led 2010

Berušky asi vás opustím, a půjdu do pelechu, abych zítra neusínala v čekárně, až tam budu dvě hodiny tvrdnout...ty jo na to se těším úplně ze všeho nejmíň, na to čekání. Strašně nerada čekám 😀

Tak páá a dobrou noc 🙂

cajori17
6. led 2010

jo,neboj to prijde samo..ja taky vubec nevim,kdy mam ovulaci......
ja nasla // 24.12.2008 a v unoru bylo po vsem.....cekali jsme 6 mesicu-do srpna a od srpna se nechranime....ja se taky snazila v zari chytnout ovulaci a nic....uz se stim nestresuju,davam tomu cas

cajori17
6. led 2010

Tercie,preji ti dobrou noc....
Ja taky budu muset pomalu koncit...

sirella
6. led 2010

😀 tercíííííííí 😀 jéééjej...to se ti povedlo...eprej že třetí 😀 😀 Tak jako ...jak jsem měla den blbec tak se křením na monitor jak tydýt 😀 😀 moc kukuju(to je po našem se synem děkuju 😉 )

a já se synem na tom byla podobně jako ty...ale já nikdy ani nahlídala ani nic podobného...ale uvidíš sama...fakt...jak ti malého Lukinka podají tak už budeš vědět co a jak 😉 ...toho se neboj...to zvládneš v pohodce a v klídku...já tehdy měla nervy kvůli penězům...zdávalo se mi(před porodem)že si vezu malého trajflem z porodky zabaleného jen v dece a že mi z ní při vystupování vypadl....fakt příšerný,hnusný sen ☹ ...a za všechno mohla tchýně s tchánem,protože nás těsně po svatbě zkásli o všechny peníze...no a já měla nervy...fakt hnusná doba...a proto jsem se těšila že si to tentokrát užiju

sirella
6. led 2010

tercinko...dobrou noc...i Lukáškovi 😉 papa

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru