Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mirax
7. led 2010

kerrie...no, pokud to jd edo zad, tak bych už byla ve střehu! 🙂
Poslíčci umí pěkně bolet, to jsem si zažila,lae jak mi to bralo záda, tak se pomalu rozjížděl už fakt porod...
Jéé, já jsem zvědavá, jak dopadneš 😀

sarlotta
7. led 2010

farmi no kokos je nejlepší, ale zas ta molitanová malému, lehkému dítku stačí a pročurá ji úplně stejně,ale za míň peněz🙂)) do lepší matračky se vypaltí investovat až je bez plenek🙂

aronek
7. led 2010

farmi, rodít ještě néééé. Právě že postýlkaa vše do ní bude až na konci ledna, tak ať tam pěkně vydrží 😉

sarlotta
7. led 2010

souhlasím s Mirax... křížové bolesti značí porod..uvolňují se por.cesty. myslím, že bych dala vědět drahoušovi a skočila do nemocky na monitor 😉

farmarska
7. led 2010

aron no jo, tak do konce ledna, ale ani o den dýl 😉 😀 😀

katyna6
7. led 2010

sarlotko-jé,tobě ty týdny pěkně naskakují! 😉 🙂 🙂 Ono to asi tak jednoduchý nebude,jen je nahlásit.Těď to u nás docela zpřísnili.ale paní na matrice mi dala přímo papíry,jak tu žádost o odhlášení napsat,tak počkám a uvidím.Dala jsem jim termín do konce února.

sarlotta
7. led 2010

no já jen kdyby se vzpírali, že si to nemají kam přehlásit 😉

aronek
7. led 2010

farmi podle velikosti břicha jsem měla rodit už dost dávno, ale termín je v březnu, tak uvidím, jak se mu bude chtít ven 😉

farmarska
7. led 2010

sarlot tak ty myslíš pořídit jednu a pak třeba ještě jednu, časem? 😕 Já právě doufám, že jí tentokráde mít pročůranou nebudeme 😀 jsem koukala, že už jsou nějaký prostěradýlka do postýlek-nepropustný 😅

sarlotta
7. led 2010

mno... prostěradýlka jsou🙂)) ale nevím nevím... to známe 😀 😎

farmarska
7. led 2010

aron podle velikosti břucha to neber 😉 to bych já měla rodit už v září a to jsem nebyla ještě ani těhu 😀 😀 😀 😀 😀

farmarska
7. led 2010

a když jsme u toho břicha, začíná mi kručet.. jdu si ulovit něco k obědu 😉 😀

sarlotta
7. led 2010

si začnu psát seznam, co budem potřebovat🙂 matraci taky musím koupit novou... a kukala jsem na kočárky... hmmm krásná nová kolekce x-landeru....

holky hlavně ať jsou mimísci zdraví a vydrží tam kde jsou.....ať už je léto... chjoooo... je to furt na palicu přemýšlet jak to dopadne 😒

aronek
7. led 2010

právě kvůli té nepročurací podložce bude vše až na konci ledna teď jí neměli, tak si pak dovezem všechno najednou 😉

sarlotta
7. led 2010

já mám dneska kuře s rýžou, teda rýžu musím ještě uvařit, ale mám jasmínovou-mňam🙂))

flair
7. led 2010

Katynko, já bych se s nima nepárala, je to jejich problém. At si bydliště přehlásí kam chtějí. Nás taky zhruba za rok čeká prodej i manželova bytu a budeme stavět. Než se barák skolauduje, dáme si trvalé bydliště k mojí mamince. Nedovolila bych si mít trvalé bydliště v bytě, který jsme prodali.
Farmi, ulov něco i pro mě🙂 Jak jsem na PN, tak mě nebaví každý den vymýšlet, co budu jíst 😝 A navíc je problém, že mám celé těhu nechuť k jídlu a to je děs!!! Vůbec žádný požitek z jídla☹ Taky jsem ještě nic nepřibrala.

kopa
autor
7. led 2010

holky jdu obědvat 😀 mám lučinu a rohlík vícezrnný 😀
jsem se nasmála v jedné diskuzi 😀 😀 píše tam jedna holka a ta je tak blbáááá 😀 😀

flair
7. led 2010

Zkolauduje ne skolauduje

kopa
autor
7. led 2010

Katynko,my jsme dávali taky žádost na místní úřad 😉 😉 a vše se vyřešilo a pak nám přišel domu i naký dopis.

mirax
7. led 2010

kveti 😀 ..já měla poslíky/kontrakce (a pěkně bolely) asi 15 hod po 5 min-6min.. a porod to ještě nebyl 😀 ...

ale lepší jet a nechat se vrátit než se doma bát nebo nedejbože rodit někde v autě, že... 😕 😀

Farminko, je mi dobře, některé dny jsme dost unavená, furt bych spala. Mám už nachystáno..o víkendu jsem částečně zabalila tašku, věci pro mimčo vyprané, jen ještě musím zabalit oblečky.
Chystám plíny...
Já to stejně u sebe vidím na ten 40tt, tak jsem úplně v klidu, času habaděj 😀

Snad s emamča bude držet, léky by do měsíce měly plně zabrat, pokud jsou to antidepresiva. a práce, pokud je jí mamča schopná je výborná psychoterapie! 😀

Jdu využít toho, že Tobík spí a jdu s etaky natáhnout. Odpoeldne vyrážíme do města do Bazalky, přepadl amě chuť na nějaké to moje maso sójové 😀..asi to vyhraje sójová sekanáa a párky! 😉 😀

kvetinka7
7. led 2010

Ahoj Miraxko,
vubec me takovyma informacema nestras! co to znamena 15 hodin bolesti po 5 min a nerodis?! FUJ FUJ! 🙄
Priroda te pekne trapila .. 😖 😠 snad ti to u toho druheho vynahradi.. mas deti kratce po sobe, snad to pujde rychleji..
ja zatim poslicky nemam..ale kdyz se fyzicky prepnu,coz neni v tomhle stavu nic obtizneho 😉 , tak mam jakoby menstruacni bolesti.. rikam si,ze se mi uz telo taky pripravuje ..
videla jsem,jak se v porodce chovaji k zenskym,co tam prijdou s planym poplachem, zvlast v noci, tak se tam moc nehrnu.. 😖

Sarlotko, ver si trochu.. uz jsi 10tt..to je krasa.. 🙂 navic te dr. urcite vic hlida 🙂

hanana
7. led 2010

kopi hod okaz at se zasmeju
kerrie drzime palecky at uz je to brzo 😵

markee
7. led 2010

ahojky,tak jsem doma od psycholožky,ale dnes to bylo jen jsme si povídali a já se smála. Prostě neměla jsem náladu plakat a vytahovat zas to po čem bulim.
Jinak jsem si pak došla k obvodní lékařce,kvůli kašli-tak mě neposlechla a napsali mi cucavé pastilky a pak hedelix sirup,ale ten jsem si nevzala,pže se nemůžu v těhu. Takže si budu užívat ten svůj jitrocelový. No a říkala jsem jí o tom cholesterolu a štítné žláze,že jako na genetice přišli na něco,že je špatně,ale to nechci nechat až na těhu a pak s tím něco dělat.Takže mě napsali žádanku na krev. Půjdu se nechat vycůcnout a budu klidnější,až výsledky přijdou.

sarlotta
7. led 2010

kveti já vím🙂 ale minule to byl 11tt, tak se budu ještě chvilku bát 😉

katyna6
7. led 2010

tak jsem holky, trochu uklidila a jdu teď pověsit prádlo a taky něco zdlábnout ko obědu.Za rady moc díky,snad s tím konečně něco udělají a pokud ne,udělám jí.Dám vám vědět. 😉 tak zatím pa

kvetinka7
7. led 2010

Sarlot, mne na to porve taky prisli v 11tt,ale to jen proto,ze jsem byla na ko predtim v 8tt,kdy mi rekla,ze je to mensi.. kdyby si me pozvala driv,tak jsem to mohla mit driv za sebou ..
ja myslim,ze dr. si te pekne hlida, kontroluje, meri, posloucha srdicko.. 🙂 ..zvladnout UZV ve 12tt a bude to nejhorsi za tebou.. 🙂

kerrie
7. led 2010

Jééé, vy jste hodný, že na mě tak myslíte, děkuju 😵 Sprcha zabrala na chvilku a už jsem zas tam, kde jsem byla.......ale bolesti jsou nepravidelný...........8-13 min. a jdou do zad. Do porodky zatím nepojedu, ať zbytečně neplaším............kdyžtak až se ty intervaly začnou zkracovat............ale info manžoj už jsem radši podala 😉

hanana
7. led 2010

jj kerrie ja bych to u tebe videla brzy, me to tak taky zacinalo myslim na tebe 😵

aronek
7. led 2010

kerrie, to jsi hodná, že podáváš info 😀

aronek
7. led 2010

kdepak všechny jste??? Já se tu budu bát ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru