Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
7. led 2010

mraženou nedávej 😅 dej čerstvou 😉

tercie
7. led 2010

Rozkaz šéfe 😀

kopa
autor
7. led 2010

Ano,šéfe!!!!! 😀 😀 😀
Manžu máš v práci? 😕 můj kouká na tv 😉

mari111
7. led 2010

ajoj holky, coto toto, kerie uz rodi,ju a tercinka s kopinkou varej, no jo ja taky delam sote a hranolky, mnam ,uz se tesim. jinak v praci to slo, hlavne tam bylo teplicko, aj to docela uteklo. 😉

mari111
7. led 2010

kerie moc na tebe myslim 🙂

wergina
7. led 2010

Ahojík holky, tak jdu na vás po dlouhé době kouknout a ono se tu rodí, no to je paráda 😵 Kerrie už se to rozjíždí, takže držíme pěstičky ať je všechno v pořádku a máš to brzy za sebou.

Jéé a koukám mnoho dalších těhulek, gratuluju 🙂

tercie
7. led 2010

Ähoj Mari, jak je? A jak se vaří soté? 😉

Kopi manža prvě razí z práce dom, počítám tak v devět tu bude.

Wergi ahojky, však tobě to taky pěkně utíká 😉

martinkal
7. led 2010

Holky díky 🙂

Flair, čím jí krmím? Vším, ale nejraději má bramborovou kaší, kuřecí masíčko a čerstvou zeleninu - tu jím na kila 😀

mari111
7. led 2010

tercinko kureci masicko na nudlicky, pak to vyvalim v testicku z vajicka ,solamilu, kari, pepr ,vegeta. prudce osmazim aby se mi to pekne rozdelilo na kousicky a pred koncem pridam kapii ale bez ty vodicky a davam aj porek nakrajeny na kolecka a hotovo, a nejraci to mam s hranolkama 😝

mari111
7. led 2010

jinak je nic moc, nez sem sla do tesca tak sem se malem zeblila ale zvladla sem to ,nastesti venku 😅

wergina
7. led 2010

Tercie: jj, letí to o 106 a už se na toho našeho mrňouska moc těšíme, ale byla jsem na předporodním kurzu a začínám mít docela bobky 😖 ale zvládli to jiní, tak to musím zvládnout taky. A jak se ti daří?

mirax
7. led 2010

opět nakukuju 😉

já taky vařila..polévku poctivou hovězí domácí,hodně zeleniny a sem se překonala a udělala i domácí nudel, ale u toho válení jsem málem omdlela 😀
Já jsem polívkový maniak 😉

martinkal: teda miminečko je pašák 😀 , to bude možná i čtyřkilová holčička 😉
My měli ve 32tt jen 1675 g..snad to nebude nějaký mrňous 😕 ..Tobík měl ve 32 tt 1850g a při porodu 3,7kg.

Dneska mi hodně tvrdne břicho, ale klasika nepravidelně..jen děložní prostocviky 😀

Jdu si dát něco dobrého a zase nakouknu 🙂

tercie
7. led 2010

Hmm, Mari to zní dobře, to si musím napsat, další tip 😀 Akorát tu kapii dáváš sterilovanou ale bez nálevu, jestli to chápu dobře, nebo čerstvou?

Wergi taky o předporodním kurzu uvažuju jenže manža asi nebude se mnou moct kvůli službám, myslíš že má smysl tam chodit sama?

Miraxko děložní prostocviky, to je dobrý 😀

nicollka
7. led 2010

ahoj Kopi jsem 12DC

wergina
7. led 2010

Terci: určo tam můžeš jít sama, kámoška tam byla taky bez muže a byla jako figurantka 🙂 ale třeba vás bude víc. Já jsem manžu uháněla, aby si nechal na ten den napsat volno, jinak taky slouží.

Mirax, tak to Tobík, byl taky kus chlapa, my měli ve 32 tt stejnou váhu, tak to se mám asi na co těšit 🙂

wergina
7. led 2010

Tercie, zas se na tom kurzu dozvíš plno věcí.

tercie
7. led 2010

Jéééé figurantka to nééé 😀 Já radši jako ten černej vzadu...hlavně nenápadně, a aby si mě nikdo moc nevšímal 😀

aja.83
7. led 2010

Ahoj holky, tak jsem zas tu, jdu zkontrolovat co kerrie a ona už asi rodí! Co je s ní? Nevidím dlouho žádný příspěvek! Myslím na ni, do rána určitě bude malá na světě, co?

mirax
7. led 2010

wergina: no, říká se,že váha z toho 30-32ttse do porodu zdvojnásobí..u Tobiho to vyšlo 🙂
tak teď čekám, že Bětka bude asi menší.
Tobík byl velký i dlouhý (54cm) a potom hlavně rostl jak otesánek...v 6 týdnech měl už skoro 6kg...a já jsem byla v jeho půl roce jak kostra vycucnutá 😝 😅
Tak docela doufám, že tohlemimčo mě tak nesežere zaživa 😀

terci, na kurz choď i sama! Mně se to moc líbilo, manža se mnou byl párkrát a zase tak moc ho to tam nebavilo..Učili nás i masáže miminek, pak jsem chodilas Tobíkem i do kurzu, bylo to super, ráda na to vzpomínám.
Myslela jsem si, že toho vím hodně, ale stejně tě to tak ujistí..a rady ohledně kojení a porodu nejsou k zahození nikdy.
Je ale pravda, že jsem chodila i na těhu tělocvik a tam nás učili to prodýchávání a tlačení a při tom vlastním porodu jsem stejně naprosto slepě následovala rad sestry, co u mě byla...pač v tu chvíli to člověku vůbec nemyslí 😀..ani už nevím, co mi poradila, ale vím, že to prostě pomáhalo 😉

mirax
7. led 2010

terci...měli jsme tam paní, co porodila už během kurzu, tak pak nějaké věci ukazovali na jejím mimču, které šoupli do meotaru 😀 😀 ....docela to byla síla, ale malá byla statečná 😀

tercie
7. led 2010

Ajo Kerri psala že dá vědět, kdyby jeli, tak snad na nás nezapomněla.. ale mám na ni telefon, tak když bude nejhůř, tak jí napíšem? 😉

Miraxko nějak nevím co je meotar 😅 😎 Na ty kurzy mrknu, odkdy se tak chodí? U nás ve Varech je to studio pro ženy co provozuje v Praze Mikulandová, docela na to čtu chválu, tak asi zkusím tohle...

martinkal
7. led 2010

Miraxko nestraš, 4 kg mimi rodit? Obě moje holky měly kolem 3,5 kg a i tak to byl záhul. No uvidíme 😉

Kerrie držím palečky 🙂

Tercíí meotar je taková ta promítačka, jako jsme měli ve škole 🙂

martinkal
7. led 2010

Katynko ty máš novou fotku? Hezká 😉

mirax
7. led 2010

terci, ty nevíš, co je meotar? 😲 😀 😀 😀

ve škole se do toho dávaly takové ty průsvitné popsané blány apromítalo to text nebo obrázky na stěnu nebo n aplátno..to musíš znát 😀
si představ v tom ležet to mimčo podsvícené 😀 😉 ..ale neplakalo.. 😅

aja.83
7. led 2010

Terci, aha, tak to jo. Tak snad by se kerrie ozvala. Ještě chvíli počkáme a kdyžtak ji napiš. Třeba to najednou dostalo rychlej spád a nestačila nám sem už ani napsat 😅

tercie
7. led 2010

Ajoooo, no holky u nás se tomu vždycky říkalo zpětný projektor, tak asi proto to nevím 😀
Jako teda ale dávat mi na to dítě... to bych asi nedovolila 😀 Aby mě na něj svítili 😀 nenene!!!

ee.liska
7. led 2010

tak manža hledí na ty žraloky a mě to nebaví 😝 zlatá ordinace
a už konečně umím upravovat text v albu, dík terci 😉

markee
7. led 2010

Tak jsem doma,byli jsme na návštěvě u známých a vypila jsem s kamarádkou dvě flašky vína 😀 Mám jí jak z praku. Ještě jednu sklenku a jsem totál a maj se mnou dost práce 😅 Nejsem zvyklá pít. Vždy si dám doma sklenku,maximálně dvě a dost. Ale tohle 😨 . No byla sranda,kecalo se. Malá si vyhrála s jejich holčičkou. Jen jsem zvědavá,kdo ráno za mě vstane a odveze Johanku do školky 😀

tercie
7. led 2010

Jéé Eli a už to máš, SE PŮJDU MRKNOUT JAK se ti to povedlo 😉

Markee ale to píšeš ještě pěkně, po tom víně, vůbec to není poznat 😀 Mě by se motaly písmenka 😀

markee
7. led 2010

Tercinko,taky se divím,že jsem schopná psát. Je fakt,že než to napíšu,tak opravuju a opravuju 😀 Jůůůů Elisko,to jsou krásné texty. To já taky neumím.Tak doufám,že mi pak poradíte,až si budu dělat další nové a úspěšné album 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru