Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
8. led 2010

ajoj tercinko 🙂

cajori17
8. led 2010

ahoj holky......................

Kerie moc gratuluji,přeji vám oběma hodně zdravíčka 🙂

jinak jsem byla dnes u doktora,delal mi utz a bylo tam neco videt,neco malinkeho,ale nevime co to muze byt....
Na tehu to pry asi nevypada,mam pry nizkou delozni sliznici,tak nevim......dostala jsem vyvolavacku a kdyz to do tydu nedostanu,tak mam prijit znovu.......

sarlotta
8. led 2010

holky dneska sem neodolala ak koupila si utopence ... si večer dám 😝
včíl jdu poobědvat a natáhnout se trošku 😉

handm
8. led 2010

Cajori, ahoj, a co to bylo ti neřekl?! To je tedy taky zajímavy... 😠

katyna6
8. led 2010

ahoj terci,ahoj cajori-taky koukám,že to dr.toho moc neřekl.A čekat zase týden.... 😖 .Ani krev ti nevzali?

cajori17
8. led 2010

ne,proste nevi....neco co ma 3mm

aronek
8. led 2010

cajori, to by mně zajímalo co to je. Ani nenaznačila možnosti?

hanana
8. led 2010

ahoj holky
Mooc velika gratulace Kerrie k Emicce tesime se na fotecky 😵 😵 😵 😵

cajori17
8. led 2010

katyna,ne nevzal mi ani krev,proste se asi zblaznim,proste nevim m,jestli to muze byt tehu,kdyz nemam zvetsenou tu sliznici,jsem z toho na prasky

hanana
8. led 2010

jinak si myslim ze me nevolnosti zlehka opousti protoze zacinam mit casto hlad 😀 😀 😀
jinak me byva nevolno cely den ale nezvracela jsem vubec

cajori17
8. led 2010

aronek,naznacil moznost,ale minimalni,sliznice neni zvetsena a pry byva pri zacatku tehu zvetsena,tak nevim

kopa
autor
8. led 2010

Cajori tak si dojdi sama na krev 😉 u nás to stojí 200kč na hcg a nebo zajdi k obvodní at ti to vypíše. 😉

hanana
8. led 2010

cajori moji setrence taky rekli ze neni tehu a dali vyvolavacku a dneska ma dvoutydeniho broucka 😵 😵

handm
8. led 2010

Aha, cajori, to je divny fakt... ☹ no, tak snad to ale neni nic spatnyho, kdyz ti nic nedela a nehnal te na dalsi vysetreni.. treba to je nejaka dutinka, nebo nevim , ... fakt doktori nekdy taky nevi, co by...

Hani, ahoj, tak co, probojovala si se k nejakemu dr?!

cajori17
8. led 2010

kopa.....tak budu muset jit az v pondeli.....a jak dlouho se na to ceka?jako myslis test na hcg?

mari111
8. led 2010

cajori treba to je fakt tehu, jen si mela pozde ovulku, no uvidis za tyden, nebo si dojdi na tu krev jak ti radi holky Hanano ty se mams ze nezvracis ☹

cajori17
8. led 2010

hanana.....no to bylo pekne,kdyby to tak bylo i u me......

jinak mi predepsal utrogestan na snazenicko,tak nevim jestli to mam brat

cajori17
8. led 2010

mari111 ja chci byt tehu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!uplne t toho silim,protoze jsem ten flicek taky videla a nevim co to je.....

tercie
8. led 2010

Caj když není sliznice tak to nejspíš těhu asi nebude...i když bych ti moc přála opak...

Já dneska přišla jen na fofr vyzvednout si recept na segoš, a KOpi, ještě se zeptám, jak děláš knedlíky. Holky nezkoušely jste je některá vařit v mikrovlnce? Údajně maj být za 8 minut hotový? Já zatím vždycky knedle kupovala, ale mám mísu od tupperware na kynutý těsto tak si říkám, že bych to zkusila...

Handm mě nebylo v těhu špatně ani jednou jsem nezvracela, tak neboj 😉

hanana
8. led 2010

handm zatim jen dovolala k jedny zensky ta mi musi sepsat papiry tak rikala ze to musi byt hotovo do 10tt+5 takze mame na to tyden ale vi o me a prijede asi k nam dom (teda jestli zase nezacne padat snih) a pak se musim rovnou objednat do nemocnice na ten screening protoze myslim ze to musi byt do 12tt a neco udelano, tak to bude muj prvni ultrazvuk, potom bych mela chodit kazde dva tydny ale uvidime ze?
Kdy jdes ty ?

sarlotta
8. led 2010

cajori no ty brďo.... utrogestan ber...podporuje těhu. Nízká sliznice není dobrá 😒 Hcg ti vezmou ráno krev a odpolko máš výsledky.

cajori17
8. led 2010

terci,ja si to taky myslim,ze to neni tehu ,ale at uz to tedy aspon dostanu......Uz chci zacit se snazilkovanim

handm
8. led 2010

Terci, jéé, ted si me uklidnila, že existujou i těhulky, co neblindí 😀😀😀
O těch knedlíkách jsem slyšela, možná je dokonce dělala mamka... v hrníčku nějak v mikrovlnce... ale jak... to nevím...
Hani, tak asopn neco!To přijde k vám s UTZ?! Tak to by bylo dobrý!!
Ja jdu ve čtvrtek... tak uvidíme, co uvidíme..

hanana
8. led 2010

ne ne jenom vypsat papiry, ten ultrazvuk je v nemocnici 😀 😀 😀 😀 ale klidne bych ho brala i doma 😵 😵 😵

handm
8. led 2010

ahaaaaa, jsem si rikala, jaky to tam mate vyspely 😀😀😀😀😀
no nic... trochu jsem se zasnila evidentně..
jdu na obídek, holky!!
zatím

mari111
8. led 2010

handm dobrou chut

hanana
8. led 2010

dobrou chut!!!! spis moc pozadu jsou tady 😝 😝 😝

mari111
8. led 2010

taky obedvam holky, doufam ze mi to aj zustane, no nic napapam sa a pomazu di rachoty 😅

tercie
8. led 2010

Hani mě na NT screening objednali až na 14tt, prý že to bude všechno líp vidět, ono je to rozmezí od 12 do 15tt tak neboj 😉

Handm v hrnečku se asi nechají jen vzejít kvasnice ne? My byli práávě na prezentačce tupperware, a tam ukazovala jak dělat ty knedle a vařila je v mikrovlnce v tý silikonový formě na srnčí hřbet, taková ta podlouhlá šíša. Tak uvidíme co mi z toho vyleze no...

Cajori ten Utrogestan určitě ber, je to hormon progesteron kterej podporuje funkci žlutýho tělíska, a podporuje těhu 🙂 Niccolce ho doktorka včera napsala taky 🙂

mari111
8. led 2010

tak to sem tercinko zvedava jak se ti povede, tak se pak prid pochlubit,ju 😕

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru