Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

venuska
7. črc 2009

takže pochytáno...tak ať jsou tady // čárky...snad to nebylo marné.

kopa
autor
7. črc 2009

tady to je jak v loterii 😀 😀
Jsem se zapomněla pochlubit,že jsem už dvakrát minulý měsíc vyhrále ve sportce 😀 😲

murynka
7. črc 2009

holky možná prskám i to pohlaví ale 😀 😀 😀 😀

ee.liska
7. črc 2009

kopi to je dobrý, já nikdy nic nevyhrála, jen 20,- na los...

kopa
autor
7. črc 2009

😵 Venusko marný to určitě nebylo 🙂 ted se tady roztrhne pytel s těhulami

ee.liska
7. črc 2009

to pohlaví by mi nevadilo 😵

venuska
7. črc 2009

Nemáte vůbec zač...klidně pošleme další, hlavně aby to pomohlo.

Ta krev z nosu už mi pije krev....a to doslova. ☹

kopa
autor
7. črc 2009

Mury to je jedno prskej všechno co máš 😀
No Eelisko tak já vyhrála dvakrát lístky do ZOO,a ted 96kč a 83kč.No miliony na mě teprv čekají 😝

murynka
7. črc 2009

leni tedy ty máš štěstí 😉 😎 😀

venuska
7. črc 2009

Holky, myslíte, že nemůže nijak uškodit miminku, když spolku krev, co mi teče z nosu?

Co myslíte? 😕 😕 😕 😕

markee
7. črc 2009

ahojky,tak výlet dopadl dobře,vůbec jsme se neztratili. Nakonec jsme jeli nejdřív k naší společné kamarádce a ona nás navedl do ZOO. Ještě,že jsme to tak vymysleli,pže bydlí za Plzní a od nich do ZOO je to 8minut. Prý je centrum rozkopané a tříproudé silnice jsou jednoproudé a tím pádem je centrum zasekané.Takže jsme to opravdu krásně projeli. Děti se uťapkali a maminky taky. Chce se mi spát,ale takhle brzo nezalezu,to bych se moc budila 😀
Co jste tu celý den dělali ?

hanana
7. črc 2009

tak sup uz chytaaaaaaaaaammmm 😀

venuska
7. črc 2009

Leni, ty máš štěstíčko...tak přeji ty miliony 🙂

Markee, výletnice..ahojky 🙂

murynka
7. črc 2009

prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk
prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk
prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk

pro hana 😉

markee
7. črc 2009

Venuska,určitě ne,pže mě tekla při Johance dost často a pokaždý jsem nemohla stát nad umyvadlem s překloněnou hlavou,občas bohužel,jsem tu hlavu musela zaklonit. Neboj,tím neublížíš.

kopa
autor
7. črc 2009

Markee super,že jste si výlet užily 🙂 Já mám ZOO v Plzni moc ráda hlavně krmení šimpanzů a sokolnictví 🙂

ee.liska
7. črc 2009

já myslím, že nee, hlavně aby ti nebylo špatně

murynka
7. črc 2009

jéé ZOO my se chystáme někdy do prahy 😵

murynka
7. črc 2009

a do dvora králové 😵

kopa
autor
7. črc 2009

Mury v Praze máme permice 🙂
Tak můžeme jít na sraz s těhulkami do zoo 🙂

hanana
7. črc 2009

venusko urcite to nemuze uskodit...to se neboj

venuska
7. črc 2009

Markee: díky moc za info. Já jenom, zda mu to nějak nemůže ublížit. Vím, že je to moje krev, ale člověk tak nějak nad tím přemýšlí.

kopa
autor
7. črc 2009

A v děčíně mám vstup zdarma mám tam adoptovanýho papouška kakadu 🙂

murynka
7. črc 2009

hele já tady plivu a marně 😠 😀 😝

kopa
autor
7. črc 2009

já už pochytala mě to stačí schovám si to na příští měsíc 😉 😲

hanana
7. črc 2009

mury chytammmmmm a dekuju moc jeste ze tech tehulek tady mame tolik.... 😀 to urco budou // pro vsech ny

kopa
autor
7. črc 2009

Mury a co ta Květinka ty víš kdy se vrátí?

venuska
7. črc 2009

e.elisko: no, udělalo se mi špatně, tak jsem toho i dost vyzvracela 😝 no byl to hnus. 😝 😕

markee
7. črc 2009

No ona je ta ZOO v dost děsným stavu,pže jí předělávají a opravují,ale i tak se děti vyřádili. Je to tam fajn. Celou jsme jí neprošli a do Dinoparku už jsme fákt neměli sílu jít. Kamarádka z Plzně je 34tt a má to bříško dost velký a už dost dole,tak aby nám tam nezačla rodit. I když ona bude rodit v Lochotíně(teda nejspíš),a to je od ZOO docela blízko 😀

hanana
7. črc 2009

mury neboj ani jeden prskanec neunikne 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru