Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
11. led 2010

ahoj berušky, jak se máte? 🙂
u nás jsme totálně zasypaný 😝 o víkendu to bylo fajn, když člověk nikam nemusel, byli jsme celá rodina i s pesanama u nás na kopci sáňkovat 😵 ale dneska, už je to smutnější, dostat se od nás bez řetězů je prakticky nemožné, vůbec nám to tu za celej víkend neprohrnuli, asi na nás zapoměli 😅 a to jsem si chtěla sjet nakoupit tvaroh na švestk. knedlíky..takhle budu tak do večera než se mi vrátí kluci, akoráde tak o tvdým chlebu 😝

sarlotta
11. led 2010

Dobré ránečko holčinky🙂

Kopííííískuuuuu 🙂)) supééééééééééééér 😎 😀 tak přepiš tabulku, šup šup

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
if.v
11. led 2010

tak já ti to potom Kopi zase pošlu do mailu, jo. ať to sem můžeš hodit i pro ostatní, ju? je krásná, gratuluju

farmarska
11. led 2010

jůůů ještě jsem nestíhala dočítat, jak je na tom s testěním dnes kopi.., ale když vidím co tu píše sarlotka, tak asi dopadla móóc dobře!!! 😵 😵 😵 huráááá!!!! 😵 😵 😵 jdu si to dočíst 😉

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
if.v
11. led 2010

Farmi, skoromamino, ahoj

sirella
11. led 2010

kopi...je tam 🙂 Strašně moc a moc gratuluju 😵

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
nicollka
11. led 2010

kopi taky moc moc gratuluji a držřím palce at to tentokráte dotáhneš a ste spolu všichni štastní.

sarlotta
11. led 2010

Aja, Paajaa, Nicol ,holky, čárečky určo budou, nesmutněte....hlavně ať je pak těhu v pořádku a miminko zdravé...to je důležité a ne kdy budou //. My začali zkoušet druhé v lednu 2009. určitě je tady budem brzo slavit 😉

Maari má dneska kontrolu.... držím mooooc palečky🙂))))

sarlotta
11. led 2010

farmi u nás to střídavě taje a střídavě mrzne... takže se spíše kloužeme... což je naprd... sem dneska musela na poštu a pro pečivo a byla sem tam hodinu a půl 😲 😉 ale sem se pomaličku prošla 😀

sarlotta
11. led 2010

teda v lednu 2008 😲 😲 strašně to letí 😉

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
farmarska
11. led 2010

pardon jsem se zakecala s maminou po telefonu 😅
ale už mám i skoro dočteno 😉 kopi já mám takovou radost, že sílí!!! 😵 😵 😵
holky tak jste na řadě..Pájí, Nikol, Ifčo, Ají, ... 😵 😵 moc na vás myslím a moc vám držím palce, aby další mrchy už nedorazily! 😵 😵 dyť si to už všechny zasloužíte jako sůl!! 😀 Ale ono to brzy přijde, nebojte! věřím tomu! podívejte, jak je tento rok krásně pozitivní a plodný! 🙂
Mě to tolik zvedá náladu, když vidím jak těhulinky přibejvaj! 🙂 🙂 🙂

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
farmarska
11. led 2010

ahoj Ivčo 🙂 teď nevím jestli se před tebou nemám stydět, já ti určo neodpověděla na tvou poslední smsku 😅 tak se moc omlouvám, ale bylo toho nějak moc 😔 A co ty jak se máš?

farmarska
11. led 2010

i já držím všechny palce co mám Mari!!! 🙂 🙂 🙂
kopi, těhulinko, teď žádný dlouhý tůry a nech se od příteláčka opečovávat 😵 ještě jednou gratuluju 😵

sarlot to u nás celej víkend sněžilo a do toho teda sem tam mrzlo, takže je tu dost pevnej základ a sněhu asi pokolena 😝 a na nějaký tání, jak tu někdo psal, to u nás rozhodně nevypadá 😝 a to se mám dnes dostavit v půl pátý ke kadeřnici, tak jsem zvědavá, jestli nám to tu ti lajdáci do tý doby alspon jednou přijedou schrábnout 😠

farmarska
11. led 2010

holky využiju, toh že se tu ted moc nekecá a jdu si zkusit vymyslet něco k žvanci 🙂

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
sarlotta
11. led 2010

kopi duphaston ber. tím nic nepokazíš. Ale možná i utrogestan by byl dobrý-ten se dá zavádět a není po něm šoufl. 😉

flair
11. led 2010

Ahoj kočky 🙂
Kopiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, to je paráda, mám obrovitánskou radost!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵

sarlotta
11. led 2010

ahoj flair, co u Vás nového ? 🙂

mirax
11. led 2010

ahooj všem 🙂

kopi gratuluji k sílící čárečce 😀 !!!

ahoj farmísku 🙂 , to je mi líto, že jsi zapadaná 😀 ...
já jsem si dnes zase oběd spálila na uhel...jen jsem si ho připravila vkastrůlku na sporák, šl abalit balíky a asi po 15min cítím čmoud...prostě mi nějaký duch ten sporák i zapnul!!!Al ejá vážně ne, jen jsem si to nachystala do hrnce, že si topozději ohřeju!!! 😲 😲 😲 😲 😅 😀 😀 😀 Ach jo..holky, můj mozek j euž dávno, dávno někde v čoudu! 😀

nicollko..ten tvůj cyklus a všechny tvoje příznakly se mi nějak nezdají....to ti ta dr. neřekla nic konkrétního? Výšku sliznice, zda probíhá ovulace atd.?

paajii..držím palečky, už aby jsi se taky dočkala //...myslela jsem nedávno na tebe...a všechny ostatní čekatelky, co už čekají déle..moc vám, holky, přeju, aby už se i u vás zahnízdilo! 😵

nekdo
11. led 2010

Ahoj všem,
teda to je krásný pozitivní čteníčko. Kopi..moc gratuluju a přeju.

handm
11. led 2010

Holky to je tak super!! Kopíku gratuluju k sílící čárečce!!! Hoď nám ji to albíka, ať se můžeme kochat!! 🙂 🙂 🙂

Praha je taky total kolaps, cekala jsem 20 minut na bus a pak zas na tram a nikde nic...☹ cesty jak kdyby nikdy tudy auto nejelo.. nejak to nestíhají ti silničáři...

DOufám, že se máte všechny přiměřeně dobře !! 🙂

flair
11. led 2010

Šarlotko, byla jsem v obchodě, tak píšu až teď. U mě celkem nic nového, manžela mám na celý leden pracovně v Anhlii, tak jsem slamněná vdova. Teďka těch pár dní kalamity bylo psycho, ale už dobrý 🙂 Mimčo je doufám ok, v pondělí 18.1. mám KO. Začátkem února pak velký UTZ. Pohyby asi ještě necítím, nevím. Kopání bych asi poznala, takže to ještě nee. Ale občas jak jsem v klidu, tak mi tak jakoby vibruje v podbříšku 😅 A dnes ráno, jak jsem ležela, tak jsem si dala ruku na bříško a něco se mi tam hýbalo, nějaká tvrdá boulička a pak se hned někam pohnula. Tak nevím, jestli to bylo mimi nebo zažívání 😀

Jinak mám tady z vás holky velikánskou radost z těch //, úplná epidemie 😅

sarlotta
11. led 2010

flair, to už by mohl být prcek🙂 uvidíš večer 🙂

tercie
11. led 2010

Ahoj holky, hlásím se po víkendu, a jen co zběžně koukám...tady jsou novinky !!!!!!

Kopi úúúúúúúúúúúúúúúžasný, moc gratuluju ať jde vše tak jak má, a já jdu dočíst ať mi nic neunikne 🙂

aja.83
11. led 2010

Ahoj holky, zase v práci nestíhám, tak jsem jen rychle dočetla a gratuluju Kopince k sílícím čárečkám! To je super zprávička!!!A doufám Kopi, že sem brzy dáš fotečku testu, chci se na ty tvoje dálnice taky kouknout! 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru