Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

flair
11. led 2010

Šarlotko, třeba už je to fakt mimčo, bo takovéhle hýbání v podbříšku ještě neznám 😅
Tercinko, ahoooj🙂

markee
11. led 2010

ahojky,
jůůů Kopi,tak to je fajn,že sílí. Jen tak dál.
Já jsem byla celé dopolko zaměstnaná. Ráno dovézt malou do školy,no měla jsem trošku strach,abych někde neuvízla,ale jsem holka šikovná (třikrát ťukám) a dojela jsem v pohodě.Pak jsem jela do města na krev-kvůli štítce a cholesterolu. No a nakoupit. Dom jsem přijela v pohodě za dvě hodinky. Cesty jakš takš až na naší ves a zrovna silnice k nám,pže ty byli prohrnutý,ale ale. No dojela jsem skoro k baráku,zapadla do sněhu a nešlo to vyjet.Míša naštěstí prohrnoval,takže došel a s autem si poradil. Vyndali jsme nákup,já se převlíkla a mazala jsem ven mu pomoct(nákup jsem rozklízela až když jsme se vrátili).Venku prohrnovala i sousedka.Napadlo jí,že přinese svařák, no a díky tomu jsme nemohli dojet pro Johanku,pže jsme byli trošku veselejší 😀 No ale sranda byla. Představte si půl metru sněhu,někde víc,pže když se odhrnuje,tak to jsou fak závěje,teď tři lidičky s hrnečky plnými svařáku kecaj uprostřed toho všeho. No hele,já měla vysmáto. No mám ještě teď,ale z dobré nálady. Pro malou jedeme za hodinku.

markee
11. led 2010

Flair, tak to je super. To bylo určitě miminko,to už jsou pohyby a dokonce ho cítíš rukou,no to je fajnový 😉

flair
11. led 2010

Markee, tak to byla super svařáková párty 😀
Jééé, kéž by to už byly pohyby 😵 A zas mi tak jako vrní v podbříšku. Ale pořád čekám na ten kopanec 😅

murynka
11. led 2010

kopi obrosvká gratulace leničko 😵 😵 😵 😵

markee
11. led 2010

Flair,kopanec to zatím nebude,ale právě tohle vrnění, bublání nebo prostě takové lehké vlnění 😉

tercie
11. led 2010

Tak mám dočteno, vy mi dáváte, tolik toho napovídat .-D Ale mooooooc krásně se to čte 😉
Kopísku kdy dáš foto do albíčka, už se moc těším 😉
Flair to JSOU určitě už pohyby!!! Krásný viď? Neboj kopanectaky přijde, až ho budeš nejmíň čekat. Mě když Lukášek kopl poprvé tak jsem se úplně lekla a vyjekla jsem, manža čuměl co se děje 😀 A švagrová mi řekla podle nějaký pověry, prej si mám pamatovat datum, a kolikátýho mimi poprvé pořádně kopne tak v ten datum se narodí 😀 Tak sice podle ovu máme TP 18.4. ale podle tohohle už by to mělo bejt 9.4. tak jsem váááááááážně zvědavá, kolik je na tom pravdy 😀

flair
11. led 2010

Markee, Terci, tak moc děkuji za naději, že už cítím prcka 😅 Jak píše Markee, tak přesně takové to vrnění, bublání a dnes ráno to vlnění, tak u mě probíhá 😅 A s tím datem prvního kopanečku, to si budu pamatovat 😉

kerrie
11. led 2010

Ahojda holky mojeeeee 🙂
Hlásím šťastný návrat z porodnice. 😀 Už jsme doma u tatínka a obě s Eminkou jsme spokojený. Hned jak budu mít trošku času, dám vám do albíčka nějaký fotečky. Co je tu novýho? 🙂

tercie
11. led 2010

Kerri holka šikovná, to už jste doma, to je super, tak tě vítáme s Emičkou zpátky 🙂 Dáš fotečky a poreferuješ nám viď, až bude chvilka 😉
Novýho? Kopinka má // 😉

flair
11. led 2010

Kerrie, vítej doma a mezi námi opět 😵 Na fotečky se těšííím!!!!
A jak psala Tercinka, Kopinka je těhuleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😅

kerrie
11. led 2010

Kopinkoooooooooooooooooo, to je parádaaaa, moc moc Ti to přeju, jupííííí. Gratuluju a držím pěstičky, ať to klapne 😵 😵 😵 😵 😵

tercie
11. led 2010

Ker no a jak je, povídej, přeháněj, mamčo 😉

kerrie
11. led 2010

Holky, k porodu bych řekla, že jsem byla připravená na horší a dalo se to zvládnout.........sranda to není, ale jde to. Akorát mi zbyl uvnitř kousek placenty, takže pak následovala revize bez narkózy a umrtvení a to byl teda mazec, ale to se stává málokdy, tak nebojte, těhulky. 😉 Všechny to zmáknete a ta odměna na konci za to všechno každopádně stojí. 😉 😵

kerrie
11. led 2010

Budu muset běžet.........malá se hlásí o svačinku..........ale nakouknu zase večer.........zatím pa a děkuju vám všem za držení palečků a gratulace.......... 😵 Jste zlatíčka 🙂

flair
11. led 2010

Kerrinko, kamarádka si taky prošla poporodní revizí bez narkozy a umrtvení... A prý je to fakt masakr!!! Chudatko 😔 Eminka je ale určo krásná odměna 😵 😵 😵

tercie
11. led 2010

Kerri jak to, že bez narkozy? To je mazec... Jedině že to byl opravdu jen malilinkej kousíček... No teda. Tak si tu odměnu užívej, papapa 🙂

tercie
11. led 2010

Holky kam jste as všechny zmizly? Jsem si pochvalovala jak se tu povídá, a sotva přijdu tak skoro nic 😀

Já jsem návštěvní dny přežila vcelku dobře, akorát jsme šli v pátek i v sobotu spát kolem třetí ráno, tak už jsem toho měla dost, ale užili jsme si to a bylo to moc fajn 🙂 Dneska jsme si to vynahradili a vstávali jsme v poledne 😀

flair
11. led 2010

terci, moji kamarádku "škrábali" po porodu bez narokézy, umrtvení. Řekli, jestli nechce vykrvácet, tak at drží.... Běhá mi dodnes mráz po zádech a jsou to 2 roky, co rodila. Brrrr 😖
Já vstávám skoro v poledne pořád 😀

nicollka
11. led 2010

ahoj holky došla jsem z vířivky a masáže a jdu se natáhnout, zase mě mrchovsky bolí břicho, tak pustim telku a snad tam něco bude. Uvařila jsem si 3v1 a už se ani nehnu :D

tercie
11. led 2010

Flair to je teda masakr to ti povím, taky mi běhá mráz po zádech. Doufám, že jsem si užila už dost aby se mi podobný chuťovky vyhly 😀
Já si nějak nedovedu představit,že bych chodila do práce e nemohla se vyspat podle svýho, fakt. V tom moc obdivuju Aronka. A taky mi v noci často pálí žáha, tak se nevyspím, a ráno doháním. No a ještě sedět v kanclu na židli s tou bolavou pánví holky já se zvedám ze židle jak stařena, a než se rozejdu, ty první dva tři kroky, to je děs 😀

flair
11. led 2010

Nicolko, se máš! 🙂 Taky bych brala vířivku a masáž 😵 Ted pěkně odpočívej, ju.
Terci, já se sice na PN nudím, bo jsem zvyklá být pořád mezi lidma a něco organizovat, ale asi bych to taky hůř zvládala chodit do práce. Aronek je su¨perpracant 😅

cajori17
11. led 2010

ahoj holky,chci se zeptat,dotala jste nektera vyvolavacku?za jak dlouho po ni by mela prijit ms?ja byla u dr. v patek a zatim nic,tak nevim...nemate zkusenosti?

mari111
11. led 2010

ahoj holcinky, tak sem na tom stejne jak pred kontrolou, prej je jeste brzo na srdicko, ze jsem asi 5+2 ale zdalo se mu ze se tam hejbe, tak nevim,sem s toho nejaka prosla, myslite ze je mozne ze jeste neni srdicko? ja si myslim ze s toho bude zase prd, sem s nervama uplne ale uplne v riti, nevim co mam delat, ach jo, rikal ze nejlip kdybych prisla za 14 dni ale ja sem mu rikala ze to nevydrzim a tak, tak mi rekl ze mizu uz pristi pondeli ze by tam uz eventuelne mohlo neco bejt tak nevim, jak ja to mam ten tejden vydrzet a mozna dva 😔

cajori17
11. led 2010

mari,to bude dobre,neztarcej nadeji...ale kdyz rikal,ze je jeste brzo tak ma asi pravdu,nestresuj se

mari111
11. led 2010

kdyby to slo se nestresovat, chce se mi furt brecet, je to na hovno

handm
11. led 2010

Ahoj Mari, jejda, to mě mrzí, ale když jsi teprve 5+2 tak je dost možný, že prostě ještě pořádně nic vidět není!! Nepropadej panice, ještě vůbec nic není ztracený. Třeba je prostě jen malinký a až půjdeš příště, už bude vidět všechno mnohem líp
Moc na tebe myslím, nesmutni!!!!🙂 Určitě bude všechno v pořádku!!!!

Ps: Já jdu ve čtvrtek. Počítám, že vidět bude taky prd...
kdy myslíš, že jste "oplodnili"??? Kdys měla poslední MS?

tercie
11. led 2010

Caj po vyvolávačce myslím kolem 10 dnů dojde mrcha, tak máš ještě čas 🙂

MAri neboj, třeba jsi otěhu později, proto ještě není mco vidět, hlavně nestresuj, to mimču škodí. Bude to dobrý, nezatracuj to předem 😉

Nicol masáž bych si taky dala líbit, a nebo bych šla plavat, ale nemám s kým a samotný se mi nikam nechce... ani ven na procházku.

handm
11. led 2010

TErci, ty si taková chytrá hlava, jak se to počítá, tedy - ode dne oplodnění, nebo dne sexu... jak by tedy měly být ty týdny?! Když ne podle poslední MS?! aby něco bylo vidět?! Mám v tom pěkný chaos a myslím, že taky u mě nebude nic vidět... jak píše Mari
děkuju

zlababa07
11. led 2010

AHoj hojky, jejda, Mari, hlavně klid! Tohle přeci nic neznamená. Začátky každého těhotenství jsou vždycky nejisté a každá jsme jiná, nezapomeň, kolikrát jsi tu už četla, že není srdíčko a za týden vykouklo v celé kráse. Navíc ne každý dr má podle mého kvalitní ultrazvuk, takže to vážně nic neznamená. Nestresuj se, dokud nekrvácíš, nešpiniš nebo tak, je všechno v pohodě.

Holky, myslím že těhu se nejpřesněji spočítá podle ovulky, když víte, kdy byla a pak se přičtou dva týdny a máte stáří těhu. Pokud to nevíte, tak odhadem podle poslední ms, ale je to vždy podle toho, kdy je ovulace, protože v ten den se buňky spojily.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru