Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aja.83
12. led 2010

Handm, držím ti pěstičky na čtvrteční kontrolu. 😉
My jdem ve čtvrtek do toho Sanusu. Zatím o nic nepůjde, ale začínám se bát, aby mi pak manža nezdrhl z ordinace - nějak se začíná vykrucovat ze spermiogramu!Chlapi mizerný, já je chápu, že to není příjemný, ale pro mimíska to udělat můžou, ne?

flair
12. led 2010

Ajio, to snad ne s tím manžou!!! Vždyt spermiogram je chvilková záležitost, ty musíš roztahovat nohy před gyndařem pořád!!!!!!!! Bych mu dala 😠

sarlotta
12. led 2010

aja, musíš ho trošku navnadit, že aspoň bude vědět jaký je chlapák, že to určo bude v pořádku... vůbec nezmiňuj nic negativního. Řekni, že se to dělá jako první, protože vyšetření u žen jsou daleko dražší. 😎

aja.83
12. led 2010

Tak jo holky, já ho nějak zpracuju! 😉

aronek
12. led 2010

Tak jsem celkem ráda, že jsem k tomu nemusela přítele přemlouvat a šlo to normálně, taky by to asi dalo práci 😎

tercie
12. led 2010

Ahoj holky, co novýho dneska? Jdu dočíst ať jsem v obraze a můžu se zapojit 😉

mari111
12. led 2010

ahoj holcinky, jak pak se tu mate? teda koukam a myslim si taky ze Nicolka je asi tehu a Sirelko vzhledem k tomu ze nas tu je dost co byli na zacatku tehu chore, tak bych se nedivila ze budes taky 😉 i kdyz vim ze s tou chorobou je to na prd 😠

mari111
12. led 2010

ahoj tercinko ty uz mas objednanou postylku atd. jo, no moc pekne, sem ti nakoukla do albicka 😅

tercie
12. led 2010

Holky manža chce jíst tak jdu připravit oběd a pak hned přijdu joooo?

kopa
autor
12. led 2010

Aji nák to manžovi vysvětli,že je to opravdu důležité 😉 a řekni,že je to uplně normální,že na to chlapi chodí viz kůn.
Můj teda říkal,že kdyby to nešlo,že je ochotný tam jít.Tak držím palce,at ho zlomíš 😉

kopa
autor
12. led 2010

😕 A kdepak se nám toulá Murynka se Sofinkou??? 😕

nicollka
12. led 2010

ahoj holky sem se nacpala palačinkama, mamka přišla od známé a zjistila že tam tatka chodi s tou mladou. Zase se chtela zabít tak sem ji vynadala, poplakali sme si a ted po me chce abych od tatky zjistila co bude dal. on chce bydlet pokoji po nás az se odstehujem a ze mamka bude bydlet v přední části domu ale pořád se budou potkávat co je to za blbost ale rozvádet se nechce. no tak ja nejsem ten typ abych vyzvídala co s mamkou plánuje, ani nevim jak na to, ale mamka me do toho tlači ja se tu zblaznim fakt :(

mari111
12. led 2010

jezisi nicolko to je situace, jak kdyby si nemela dost svich starost 😔 i. no je to na prd, kdyz si tata nasel jinou tak by si mel uvedomit ze by mel odejit on 😠

tercie
12. led 2010

Holky tak jsem se nadlábla, udělala jsem ze zbytků omeletu se sýrem a k tomu na másle opečený brambory, ňam, ani jsem to nedojedla jakej toho byl kotel 😀

Aji přece manža chce mimčo taky, a vzhledem k tomu, co už jsi kvůli tomu zakusila ty, je odevzdání vzorku sperma to úúúúplně nejbanálnější, co může udělat on... Chápu, že se může stát, že by se dozvědfěl, že to nejde kvůli němu, a to chlapi, samci moc neradi slyší...jenže pak je větší šance to dřív a úspěšně vyřešit, abyste se mimča dočkali, no ne? 😉 Musíš na něj diplomaticky 😉

Nicol to je m strašně líto co se u vás děje, akorát teda by si to rodiče měli vyjasnit spolu, tohle ty za ně řešit nemůžeš, naopak jako tlumočník mezi nima budeš jak mezi mlýnskýma kamenama... nezašli by do nějaký poradny nebo tak, když spolu nemůžou komunikovat přímo? Já vím, je to těžký ☹

nicollka
12. led 2010

tercie tatka nechce nema zajem a mamka to asi nemůže pochopit a pořád čeká že to bude dobrý, pořád ji to řikam ale neposlouchá

tercie
12. led 2010

Nicol jak píše MAri, v tom případě by to měl rozseknout a odejít, aby nebyl mamce na očích a mohla se s tím srovnat, tohle ji utrápí...

nicollka
12. led 2010

jojo ale on nechce, nechce rozvod ale chce byt s tou mladičkou slečnou (mladší jak já). Chce prostě být jen zavřenej zvlášt v jiným pokoji, ale mít vyprané a navařené, na to už se mamka naštěstí vykašlala. No uvidím co bude zítra zase, za chvilku pujdem na malou prochajdu a spat :D

tercie
12. led 2010

No to si to tatípředstavuje opravdu pěkně...a proč si teda nejde za tou svou mladicí? Já bych ho hnala, když jí tak chce tak se vším všudy... však rozvod je to poslední, ale pod jednou střechou bych být nechtěla... Na jednu stranu i mamku chápu, co si počne najednou sama, a tak, on zvak je železná košile, a navíc jestli ho má počád ráda, což asi podle všeho má... No přeju ať se to co nejdřív vyřeší 😉

mari111
12. led 2010

holky mne svihne, zas mi volal pritelak at ho zbalim ze jede na sluzebku ☹ , ja to tak nesnasim, 😠 kdyz je celaj den v praci od rana 5.30 a ted ma jako ridit do nemecka a vrati se asi ve ctvrtek vecer nebo az v patek, ach jo nejsem zvikla bejt tu sama, 😔

murynka
12. led 2010

ahojky holky 🙂

leni super už nevolnosti jen si to užij mamino 😀 😀

sir at je brzo lépe...

mirax gratulace ke kontrole už můžeš rodit 😵 😵

nicol držím palce 😉 a ta rodinná situace mě mrzí tedy ☹ ☹ to si nedovedu představit ach ty chlapi 😠 ☹ 😝

mari ty jo to ti nezávidím to bych nezvládla aby my odjel na dýl jak den.... 😔

murynka
12. led 2010

handm držím palce na kontrolu bude to dobré neboj 😵 😵 😵

aja jen ho tam dotájhni 😠 chce miminko chce tak at pro to něco udělá chlapi mizerný ☹ a zpracuj ho!! 😀

leni 😀 😀 my byli v globusu nakupovat a pak na Zličíně malá moc nespala ale byla hodná sledovala regály 😵 pokom to dítě je tak hodné 😕 😕 😀 😀 ?????

aronek
12. led 2010

tak mi nějak blbne koník 😖

tercie
12. led 2010

Mari tak tu budeš v noci se mnou, aby ti nebylo smutno, jo? 😉

venuska
12. led 2010

Ahojky holčiny,

tak jsme dneska poprvé vyrazili s kočárkem, malá hezky spinkala, ale ten sníh je fakt na prd, vůbec se nedalo jet 😝
Kontrola u doktora: vše v pořádku. Vážíme 3600g a 51cm...moc nás chválil i maminku 🙂 Vše v pořádku. Včera vyšetření sluchu a kyčlí, také vše v pořádku. Preventivně dáváme dvě plínky...široké balení na kyčličky.

Markét, jak se máte? Ani jsem ti neříkala, že jsem se v porodnici seznámila se Sandrou, která porodila den předemnou chlapečka Tobiáše...tak si píšeme. Měli jsem i vedle sebe nadstandardy, takže jsme se navštěvovali. Je to super holčina. 🙂

Kopíku, tak jak se cítíš?

venuska
12. led 2010

Aronku, mě koník blbne už od včera, hrůza. Je to strašně pomalý a nebo to nejde vůbec 😝

venuska
12. led 2010

Mirax: ty jo, tobě taky ty týdny letí, zachvilku budeš mít holčičku u sebe 🙂

venuska
12. led 2010

Pane bože, to počasí je na prd. Říkala jsem si, proč jsem vůbec kupovala kočárek, stačila by jen autosedačka, když se pořádně nedá vyjet 😒 Už, aby bylo teplo...stačí jaro...a hlavně sluníčko 🙂

katyna6
12. led 2010

Ahoj koníkovky,tak jsem na vás přišla v rychlosti mrknout,než zase půjdu do práce 😠 ,tak spěchám dočíst

mari111
12. led 2010

tercinko no asi tu budu dil nez jindy, jen nevim jestli vydrzim, ted se mi chce spat uz od sedmy, 😅 vis. no a hlavne v sedm vstavam do rachoty, 😒 takze nejak moc ponocovat nemuzu a ani mi to nejde, minule sme s pritelakem chteli skouknout film a ja asi za dvacet minut usnula 😔 , tak se na to prej taky vyprd a sel taky haji 😀

mari111
12. led 2010

ahojky Katy

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru