Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sirella
12. led 2010

mari...já napřed frflala i kvůli florbalu,ale je to fakt lepší 🙂 No sliboval,že se to nebude už opakovat...no to ať si zapíše za ušiska 😀 ...jinak by byl fakt u nás kravál...já hlavně aj nechtěla aby je viděl syn...on totiž manža šel hned spat,ale prý R.pozval na panáka...to by asi fakt spali jak zabití oba dva..no prostě ujelo jim to a už jim nedám šanci na opáčko 😀

Ahojky tercinko.. 🙂 .jak se daří?

tercie
12. led 2010

No jo, je to nějaký zpomalený, to bude asi dneska dlouhá noc 😀

mari111
12. led 2010

jo jo jen jim nedej sanci ty drsnačko 😉

tercie
12. led 2010

Sirell dobrý, co ty, už je ti líp? A copak jsi vařila dobrýho? 😉

mari111
12. led 2010

joj ted budete rozebirat jidlo,jo, a ja zas budu mit chute, ja ani nevim co si zitra udelam k jidlu kdyz jsem sama doma , hm 😒 neco rychle, jednoduche ale dobre 😒 😒

tercie
12. led 2010

Mari naše babička říká internát, protože tomu nerozumí a nikdy si ten správnej název nepamatuje 😀

Sir teda dobře jsi je zpucovala, u mě by jim to nejspíš prošlo 😀

mari111
12. led 2010

no vidis, takze internat a hotovo 😉

tercie
12. led 2010

Mari to mám taky, jak něco vidim k jídlu ebo slyšim, tak hned dostanu chuť .-D Teď bych si třebadalaaaaaaa jahody se šlehajdou 😉 Nebo bigmeka od mekáče 😉

sirella
12. led 2010

ale jo terci...už je to lepší...rýma už je fuč,jen jakoby žaludek na vodě a když jsem čuchla k tomu masu tak se mi zvedl totálně kufr...blééé 😝 Měla jsem co dělat abych to ustála 😖 A taky mne bolí podbřišek asi 3 nebo 4 dny...furt čekám,že mrcha dojde dřív a furrt nic
Kdybych zítra nečekala MS tak bych skoro řekla,že jsem těhu 😀 😀 😀

Vařila jsem kuřecí maso v sýru...je to rychlovka a máme to rádi 🙂

sirella
12. led 2010

holky...já teď posledních pár dní jím i 7x denně 😖 Sice jen malinko ale jím skoro furt...se asi na jaro neunesu 😠 S manžou ale plánujem už nějaký pohyb a změnu jídelníčku jinak se to už fakt nedá...ale vy jste těhulky...tak si to užívejte 😉

mari111
12. led 2010

terci nedelaj chute 😠

tercie
12. led 2010

Sirelko jééé a máš doma testík, že bys to zejtra zkusila když nedojde? Hoolky takový příznaky jsem nikdy neměla,nějaký blitíčko u masa nebo tak 😀 Mě bylo zle akorát z hladu 😀
A kuřecí maso v sýru se dělá jak, a s čím se to jí?

mari111
12. led 2010

sirelko teda teda ja ti nevim, a fakt nechces testnout, ja bych docela aj rekla ze by si asi eventualne 😅 mohla bej tehu 😒 😉

tercie
12. led 2010

Mari já je dělám i sobě, neboj 😀 Jahody má jenom v ompotu a smetanu zakysanou, z toho moc nevykouzlím 😀 A do mekáče 20km, budu si muset nechat zajít chuť 😀

Sirel já taky testovala v den ms, a nebo i den před 😅

sirella
12. led 2010

holky nevěřím tomu...to by byla náhoda jak prase...začátek snažení na Štědrý den a už teď být těhu...spíš myslím,že pokud na mně něco leze tak je chřipka nebo něco podobného a že mi to MS posune...no ...ale pokud do víkednu nedorazí MS tak asi nevydržím a testnu 😉 😀

maso v sýru jsou normál.plátky,posolit,okořenit granul.česnekem a obalit v mouce,vajíčku,nastrouhaném eidamu...dát na pekáček vymazaný olejem a nechat zapéct...ale dobu zapečení nejsem schopná říct...prostě až se ten sýr rozteče a udělá takovou teňounkou krustičku...a jí se to jak kdo má rád...já se zeleninou a prcek s hranolkama a tatarkou...kdysi jsme to měli i s rýží(v době držení diety 😀 )...ale to jsem musela trošilinku podlít vodou...ale fakt jen malinko

mari111
12. led 2010

no a my tu mekac nemame, jen v liberci a tam moc casto nejezdime ale kdyz jedeme do brna nebo na slovensko tak se vzdy stavujeme v mekaci v hradci 😝

sirella
12. led 2010

fakt???Tak brzičko???No nevím...cosi mne nahlodáváte 😀

mari111
12. led 2010

teda sirel to neznam, nekdy vyskousim

mari111
12. led 2010

ach jo holky ja zas tlacim chleba se syrem a salamem 😅 timto spusobem budu brzo jak becka 😅

sirella
12. led 2010

mari...já to našla na netu už před časem a musela jsem to vařit už i tchánovi když u nás makal 😀 Ono ale toho česneku jen tak trošku

no...holky...uvidím co zítra...mě se totiž cyklus ustálil na tom jak byl před revizí.Jenže od revize byly teprv dvě MS a teď to fakt spíš vidím na chřipku...ale ve čt jedu do města tak když tak vlítnu i do lékárny...pro jistotu...Však je použiju klidně za měsíc 😉

sirella
12. led 2010

😀 😀 Ty si to můžeš dovolit...jsi štíhlunká 😉 ...a živíš aj mimíska 🙂

sirella
12. led 2010

holky...musím se na chvilku odpojit...manža mi chce ukázat něco pracovního...za chvilku jsem zpět...zatím čusík

mari111
12. led 2010

to jako ja sirel 😕 no to teda nejsem stihlounka, to si mne asi s nekym pletes 😀 jsem baculka 😅

venuska
12. led 2010

Kopinko: zvládáme to dobře, už je to lepší 🙂 Začátek byl opravdu náročný, ale už se tak nějak sehráváme.
Malá spinká i 7hod v kuse v noci, takže se vyspíme... 🙂
Přeji ti, aby bylo u tebe vše v pořádku a brzy jsi měla prcka u sebe. Je to opravdu krýsný pocit. 🙂

mari111
12. led 2010

teda venusko ty mas ale hodne detatko, ze haji az sedm hodin v kuse, to by si prala asi kazda maminka 🙂 jinak je fakt krasna, dneska sem ti koukla do albicka 😉

aronek
12. led 2010

venus a kojíš, nebo přikrmuješ? že tak hezky spinká 😀

tercie
12. led 2010

Taky to neznám, zní to zajímavě 🙂

No Sir já bych za to taky nic nedala, že se vám to povedlo, protože ty příznaky...hm...hm... 😉 Ale nechci ti něco podsouvat, jen, že já osobně bych netestovat nevydržela 😀 Přinejhorším bys aspoň měla jasno. A ta rádoby nemoc může být taky příznak, hodněkrát jsem o tom slyšela i četla od holek...

MAri bečka nebečka, jen aby se mělo mimčo u maminky dobře, ne? 😉

tercie
12. led 2010

Venusko téda, malá je spinkáček, snad jí to vydrží, taky bych si přála aby Lukášek byl takový zlatíčko, když mi ale mamča říká, co jsem byla já za draka, tak si iluze nedělám 😀

kopa
autor
12. led 2010

Venusko,Natálka je moc krásna 😵 a hlavně je to spáč 😀 si myslím,že potom co jsme si prožýily,se nám všem odmění hodnými dětmi 😵 ¨

Nici fotečku jsem nedávala dnešního testu,možná zítra a nebo pozítří. 😕

mari111
12. led 2010

sak jo terci, ja to jen tak komentuju ale taky si rikam at mam treba aj sto kilo jako ze se tam urco vysplham , ale hlavne at je mimi v poradku, ted mi na nicem jinem nezalezi

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru