Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
12. led 2010

Mari já teda ted váhu neřeším,dneska jsem do sebe toho naprala,až je mi z toho špatně 😅 😀

mari111
12. led 2010

kopiku ty jeste nehajas? ja uz asi brzo pudu i kdyz s pomyslenim ze tam budu sama ☹ ,se mi moc nechce, aspon kocourka si k sobe pritulim 🙂

tercie
12. led 2010

Tak a máme po Ordinaci, dneska nějak moc rychle utekla...

kopa
autor
12. led 2010

jinak mě celý den pekelně pálila žáha.
přítelák je na mě moc hodný 😵

kopa
autor
12. led 2010

nehajám,mi stahujeme ten seriál z netu a je to ted dost napínavý 😅 😅 😅 tak čekám až se to stáhne.

mari111
12. led 2010

no to ma taky jedine stesti ze je na teba hodny, to oni ty chlapi by mohly bejt na nas hodne hodny aspon kym sme tehu 😉 ale nejlip porad 😒

kopa
autor
12. led 2010

tak mizim,hezký večer všem 😵

mari111
12. led 2010

pa kopi 🙂

mari111
12. led 2010

ja du taky holky moje, skusim aspon s postela skouknout kriminalku, treba se mi bude lip usinat u televize kdyz sem tu sama. tak dobrou noc a pa zitra

tercie
12. led 2010

Jé Kopi mě než se to načetlo tak jsi zas fuč... dorou 😉

Mari jakýho máš kocoourka? Já byla navečer na kukačku u švagrový, má koťátko britský modrý a je moc krásný, taky by se mi líbia kočička domů, jakákoliv, ale manža je na ně alergckej, tak mám pecháčka...

sirella
12. led 2010

holky jsem zpět 🙂 Zbyl tu ještě někdo???Nebo jste šly všechny hajat??

tercie
12. led 2010

Mari dobrou noc, ať se ti povede brzo usnout 😉 Taky to nemám ráda, usínat sama, ale manžovo noční už mě vycvičily za ty léta...

No já tu ještě zůstávám 🙂

tercie
12. led 2010

Tohle jsem našla..mrkněte, to by člověk nevěřil, co všechno dovede ovlivnit... http://www.vedomematerstvi.cz/news/vsem-tehulka...

A je tam spousta jiných zajímavých článků, tak aspoň budu mít co študovat když tu nikdo nebude...

sirella
12. led 2010

terci...byla jsem kuknout...zajímavé...to jsem fakt ani netušila 😕

tercie
12. led 2010

Halóóóóóóóó? Sir jsi tu?

sirella
12. led 2010

anooooo...jsem tu 😀
Ale byla jsem nakouknout na tom webu co jsi posílala link

tercie
12. led 2010

No a ještě jeden článeček a ten vám musím i kousek zkopírovat, to je taaaak krásně napsaný...

http://www.vedomematerstvi.cz/news/kazdy-mesic-...

Všemocné maminky, vaše dítě (i to, na které zatím marně čekáte) je vaším největším učitelem. Učí vás trpělivosti, pokoře a přijímání života takového, jaký je. Rozvíjí ve vás smysl pro užívání si Tady&Teď. Snaží se zacílit váš hledáček na krásu a radost ze života ve své každodennosti. Vaše dítě chce, abyste si vážily samy sebe a byly pro sebe alespoň tak důležité, jako je pro vás důležité právě ono. Vaše dítě potřebuje, abyste našly zdroj štěstí samy v sobě a nepodmiňovaly svoji lásku jeho existencí. A nakonec vás vaše dítě prosí, abyste mu daly důvěru, že přesně ví, kdy má přijít. Nenechte se polapit svými plány, ale dovolte spontaneitě a zázrakům vstoupit do vašeho života.

Nechť se všechny láskyplné náruče naplní šťastnými dětmi. Děj se vůle Tvá, ale ne tak jak chci já, ale tak, jak chceš Ty.

sirella
12. led 2010

tercinko...to je tak krásné 😵

tercie
12. led 2010

Viď, taky se mi to moc líbilo, celej ten článeček 🙂 Je to zajímavá stránka 😉

tercie
12. led 2010

Ty jo jak jsme se tu bavily o těch chutích...už jsem sežrala čokošku a asi si rozdělám ten jahodovej kompot a na to krapet kysaný smetany, to mi bude asi blbě nebo né? 😀 Nějak mě ta představa láká, si to dát 😀

sirella
12. led 2010

taky se mi to líbilo 🙂 ...a trochu mi to připomnělo mně teď....já fakt napřed myslela na to,že na mne sedá choroba,ale pak jsem si říkala,že to břicho mne pobolívá tak jako před zjištěním min.tehu...to že jsem spala tak dlouho mi taky sedí,protože tehdy jsem prospala celé dny...jen teda teď večer už je všechno mnohem lepší a je mi líp(jenže to sedí taky)...prostě magorka 😀 😀
Ale jsem smířená s tím že MS zítra dorazí a nebudu se z toho hroutit 😉 ...prostě si počkám na ten březen a to nám to vyjde jako u prcka který spí o poschodí výš 🙂 Teď pokud na mě leze nějaký blivajz bacil tak nechci radši nic pokoušet
Ale je mi líto holek co se snaží dlouho a pokaždé se jim to tělíčko takhle nějak žvejkne...prostě dodá těhu příznaky a pak i MS...to musí být fakt na palici ☹ ...ono to chce se od toho odpoutat a nechat tomu volný průběh...ale o tom se dobře mluví...jenže si mozek a srdíčko říct nedají

sirella
12. led 2010

jejda terci...mně by to zabilo 😝 Ale pokud na to máš fakt chuť tak si dej 🙂 ...ale já osobně bych to moc nepřeháněla...víš aby tě to na noc nějak blbě neprohnalo 🤐 🤐

čokošku bych si taky dala 😅 ale žádná doma není...a už jsem snědla dneska 2 jabka...a ty jsem jedla naposled když jsem byla těhu...já jsem spíš masová...ale musíme se i s manžou nastavit v jídle jináč...

tercie
12. led 2010

Sir jo to je přesný, já jsem takovou bezmoc prožívala po prvním potratu, kdy jsem znovu otěhu až po 8 měsících, 5 měs. jsem tomu nechávala volnej průběh, ale už jsem špekulovala, co se stalo, že to nejde, a jestli se tou revizí neco nepotento, prodloužily se mi cykly a tak, no a šestej měsíc jsem začala měřit BT, a zjistila jsem, že mám ovu až 20-22DC, no a snažení probíhalo o pár dnů dřív... takže je jasný že se to povést nemohlo...no měřila jsem a třetí měřenej cyklus to vyšlo 😉 a teď potřetí taky ve třetím cyklu 🙂 U nás to bylo fakt jen o tom, vyzjistit ovu a pak to šlo hned.
Ale falešný příznaky jsem neměla snad nikdy, pokaždý jsem měla úplně stejný jak před MS...

tercie
12. led 2010

Já jsem taky na maso, ale sladký občas taky, holt si tělo řekne co potřebuje 🙂
Kdy\by mě to prohnalo tak tím líp, mám občas celkem problém, takže to až tak nevadí, spíš mám obavu z žáhy, ta mě v noci budí potvora, pálí... a po tomhle by asi nejspíš chrochtala blahem 😀

sirella
12. led 2010

to já to jak před MS nemám 🤐 To fakt nee...ono je to bud nějaké po.... a nebo fakt nevím....Ale myslím že jsem asi někde nachladla.Jenže netuším kde když jsem pomalu nevytáhla paty z baráku...no uvidíme co zítra 🙂Mě totiž chodí jak hodinky 😀

a nám se taky vždycky povedlo ve 3 cyklus taky 🙂 Jináč bych asi byla v .... A to jsme měli nižší frekvenci než teď(cca 3x míň) a nikdy jsem si nehlídala plodné dny a ani neměřila...pokud se do března nezadaří tak začnu měřit...do té doby tomu fakt dávám čas a chci být v klídečku 🙂

sirella
12. led 2010

tak to si potom dej...neváhej 🙂

sirella
12. led 2010

musím na chvíli pustit na net manžu tak na moment zmiznu(mezitím si čváchnu hlavu)...nakoukneš ještě???

tercie
12. led 2010

Jasný budu tu, tak se zajdu taky sprchnout jo? Budu tu určitě!!!!

sirella
12. led 2010

bezva...taky sem ještě vlítnu...zatím 🙂

tercie
12. led 2010

To je jasný, stresováním stejně ni neuspíšíš, a zatím jsi na tom tak, že se stresovat nemáš čím, tak si to dej v pohodičce, však se povede, jak je to v tom článku 😉
Ale stejnak jsem na tebe zejtra zvědavá 😀 Musíš hned referovat kdyby něco...osobně si myslím, že tě zejtra ms mine 😉

Tož jsem zvědavá, jaká jsem Sibyla 😀

Jo a mejt se nejdu páč koukám na 112 😀 tak až někdy jindy 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru