Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
13. led 2010

no to je skoda, bratranek ma taky, a vzdy kdyz sem prijedou na dovcu tak se nadopuje praskama a vydrzi 😨

sirella
13. led 2010

Ahojky holky 🙂

Přišla jsem vás jen pozdravit a okouknout co je tu nového...musím se učit s prckem a už toho mám plné brýle 😒 Je to děs...ono mu to jako jde všechno v pohodě...ale těch řečí kolem toho 😠

ee.liska
13. led 2010

tak teda jsem skoro všechno zapomněla 😅
terci žaludek trochu na vodě a jinak nic, jen mi trochu porostlo břicho 😲 😎 do práce budu chodit co nejdýl, teda podle toho jak všechno půjde
a jak je tobě? kdy jdeš na další KO?

tercie
13. led 2010

Sirell nazdárek, co ms? 😉 😉 😉

Eli jasně, když to půjde 😉
Já snědla teď dva čerstvý rohlíky a pálí mě po nich žáha, no je to normální? 😖 Na KO jdu příští pondělí, už se těším 🙂 A ty jdeš kdy k tomu dr?

ee.liska
13. led 2010

já jdu příští středu, to bude 6 tt od opl., jen mám strach jestli to není moc brzo
to se máš, taky už bych prcka chtěla vidět 😵
zase jedu pryč, musím hodit manžu do servisu pro auto, zase pak nakouknu 🙂

sirella
13. led 2010

terci ahojky...MS nikde...ani o sobě nedává dopředu vědět...vždycky dá, ale teď prostě fakt nic...nemám z toho ale moc dobrý pocit 😒 Spíš to vidím na nachlazení...uvidím no...počkám do zítra.To jedu s prckem k dr. a po obchodech tak asi navštívím lékárnu a koupím nějaký testík 😉 ...no a počkám do víkendu a pokud MS nic tak testnu a pokud dorazí tak budu mít testy po ruce na příští týden.Jsem furt jakási nafouklá,unavená(i když po včerejšku se není co divit 😀 )...ale už jsem se dospala...Včera jsem šla spát kolem čtv rt až půl 5 a v 6 už vstávala a dělala klukům svačiny a vypravovala je...a jak vymajzli tak jsem zas zalezla do peřin...a vylezla až kolem 13.00

a co ty???Jak ses dostala z toho včereška? 😀
Mě to včera cosi strašně rychle uteklo 😀

sirella
13. led 2010

a četla jsem si horoskop co jsi na něj posílala link a dost jsem se pobavila...sedí to jak prd.l na hrnec. 😀 ..aspoň to moje.Večer chci nakouknout na manžu tak uvidím jestli to bude sedět i na něj 😀
Ale já se v tom popisu fakt našla 😀 Je to sice těžké si některé věci přiznat,ale když se na sebe člověk podívá fakt objektivně, tak dojde na haldu věcí 🙂

mari111
13. led 2010

teda sirelko ty mas rezim 😀

sirella
13. led 2010

😀 jo...mari...já vím...ale teď musím dohánět resty....já se vždycky s Tercinkou zapomenu 😀

Ale teď budu muset dát pokoj a po večerech makat na PC...ale u toho si taky nějaký čásek najdu 🙂

a co ty mari???Jak je??Už jsi zdravá?

tercie
13. led 2010

Eli takže 8tt od poslední MS? To už by mělo bejt vidět 😉

Sirell já už bych testla zejtra, však za to nic nedáš a já už jsem zvědavá jak vopice 😀
Já vstávala chvíli po poledni, ale ráno mě vzbudil manža když přišel a studenej se mi nacpal pod peřinu prevít 😀
No uteklo to jako blázen, takhle dlouho jsme tu ještě nebyly 😀
Jo a ještě ti povím, ozvali se mi z toho kurzu v Ostrově, takže od pátku razím 😀

mari111
13. led 2010

no zdrava jeste uplne ne ,ale "nastesti" uz jen trochu pokaslavam, takze uz to je lepsi 😵

mari111
13. led 2010

teda terci to ja bych ho zabila, studenej k tobe do pelisku jo, uz bych ho hnala 😠

ihanek
13. led 2010

Ahoj holky, vím, že už se tady v této diskusi většina z vás zná, ale chtěla jsem se zeptat, jestli se můžu přidat. Bohužel jsem na tom asi stejně jako většina z vás - o první miminko jsme přišli a dneska mě pustili po revizi z nemocnice. Vůbec nevím, co mám dělat a kdy se to srovná. Snažím se to brát i z té "lepší" stránky, i když upřímně vlastně žádnou nemůžu najít. Asi teď zbývá jenom naděje, že příště se to podaří a už to bude v pořádku.

sirella
13. led 2010

terci...to je fajn s kurzem 🙂 To si užiješ...povídání a pod...to je fakt dobrá věc...jsem ráda,že ti to vyšlo 😵

mari ...to jsem ráda 🙂 už si můžeš těhulení pořádně užívat...a co krámek???Jak dlouho budeš chodit??

ihanek:Ahojky...klidně se přidej 😉
ono je strašné co se ti stalo 😔 všechny to máme za sebou...ale tady je moc dobře.Jsou tu hodné holky co ti vždycky poradí a podpoří...
Mě se to stalo v září a od prosince(24.) se už snažíme zas o mimi...napřed mi ta pauza přišla nekonečná,ale uteče to jak voda...neboj,zas bude líp 😉
Teď tu přibylo hodně nových těhulek takže je vidět,že to jde...je tu i hodně maminek už s miminkama...vím,že teď je ti hodně ouvej ale fakt bude líp...chce to čas aby to přebolelo

tercie
13. led 2010

Sirelko viď, já jsem se taky našla a na manžu taky plno věcí sedí.

Ihanek to je mi líto, co se stalo, máš pravdu, tady jsme to zažily všechny, a vždycky jsme se tu podpořily, pomohly si a vypovídaly se, tak jen se přidej, snad i tobě pomůžeme se z toho dostat 🙂

Holky manža vylez z kanafasu, jdu chystat jídlo, pak přijdu 😉

aronek
13. led 2010

vítám tě ihanku. Klidně se přidej, prošly jsme tím všechny, ze začátku je to těžké, ale když se koukneš do tabulky, tak je tu plno pozitiva 😉

mari111
13. led 2010

ahoj ihanek, je mi moc lito co se vam stalo, vim ze ted se citis hrozne ,sak to jinak ani nejde ale ver ze se ti casem ulevy, sice na to nejde zapomenout ale clovek se s tim nejak nauci zit. snaz se dat co nejdriv dohromady aby si byla fit na nove snazenicko, jak pise Sirel, je tu uz hodne maminek aj tehulek, tak ver ze aj ty budes jednou stastna, drzim ti moc palecky 🙂

sirella
13. led 2010

holky musím na chíli zmizet,ale ještě určitě nakouknu...zatím čusík 🙂

vroninka
13. led 2010

Kopi, držím pěsti!!! To by bylo úžasné, kdyby se dočkala i naše Kopinka!!! 🙂

handm
13. led 2010

Ahoj holky, tak jsem dolítala.. jsem v práci a snad mě za chvilku vyzvedne manžel a pojedem domů🙂

Ihanek vitej, i když v tématu, co bychom radši žádná neprožila.. ale bude líp, určitě!!!!🙂

tercie
13. led 2010

Tak krmení divé zvěře proběhlo, a jsem zase tady 😀

mari111
13. led 2010

tercinko 😀

mari111
13. led 2010

holky mne je zas blbe 😔 ach jo ☹

ee.liska
13. led 2010

už su zase tu 🙂
nakrmila jsem manžu a zase dočítám

handm
13. led 2010

já chci taky nakrmit, terci 😀😀😀

marii, to je mi lito.. ach jooo, co ty lizatka?!
eelisko, kdy jdes k ty Dr? a v kolikatym tedy jsi?

ee.liska
13. led 2010

sirel, třeba ms vůbec nepřijde 😎

terci jj 8tt od poslední ms 🙂

mari tak snad se toho zachvilku zbavíš úplně 😉

ihanek, to je mi líto ☹ v nás tady najdeš podporu, všechny víme jak ti je 😔 přeju ti hodně síly, tu budeš hodně potřebovat, chce to čas a hned jak to dr povolí snažení, bude to o kousek lepší 🙂
handm, ty jdeš zítra na kontrolu, že? budu držet palečky 😵

ee.liska
13. led 2010

handm, jdu příští středu, teď jsem 5tt od opl a 7tt od poslední ms

mari111
13. led 2010

handm ani nemam chut to lizatko cucat, ,jak bych ho dala do huby tak nez by jsem ho vycucala tak bych se asi poblila, ted momentalne nemuzu ani radej mluvit, bo otevru hubu a de to 😝 🤐

handm
13. led 2010

Eelisko, tak to už bude jistě něco vidět pořádně!! 🙂 🙂
Mari, tak to je síla, tedy... mě bylo blivno ráno, ale jak jsem to zajedla, přeslo to.. tak snad se to nezhorší. je fakt, že musím rozdělovat víc jídel, byla jsem zvyklá na snídani a oběd a večer jen něco malého a teď skoro abych jedna po dvou hoďkách něco malého...

tercie
13. led 2010

Holky mě se teď udělalo taky zle, takovej nával horka, až mi bylo na omdlení a to sedím.. musela jsem do ložnice si na chvíli lehnout a otevčít si okno...fuj ksindl...

Handm to jsem měla taky, jíst často ale po troškách, špatně mi bylo při pocitu hladu...ale přitom jsem neměla na nic chuť 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru