Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sarlotta
14. led 2010

ahojík, eli a co Ty ? ses dlouhpo neukázala 😉

ee.liska
14. led 2010

handm, určitě napiš, držím palečky 😵

ee.liska
14. led 2010

ahojky
mám ranní tak nestíhám 😝 jsem úplně hotová tak chodím spát jak dojedu dom 😎

a co ty? jek je??

martinkal
14. led 2010

ahoj holky 🙂 všem co jdou na kontroly držím palce 😉

Kopi ty dokážeš člověka znervóznit, teď jsem nervózní za tebe, jak to dopadne, ale věřím, že to bude OK 😉

Farmííí blahopřeju k pohybům, taky si vzpomínám na takové to motýlkové třepetání 😀 zato teď to jsou někdy až "brutální kopance" 😀 bříško se mi vlní ze strany na stranu, pak zase poskakuje, asi už neví kam ty nožičky složit 😀

Aji my se taky objednali před rokem do Pronatalu, ale už jsme tam nedorazili, vypustila jsem těhu z hlavy s tím, že nám tam pomůžou a šup byla jsem těhu 🙂 🙂 🙂 🙂

Flair tak to jsi měla štěstí, to člověka potěší, takový přístup viď?

Šarlotko a kdy ty jdeš na kontrolu?

martinkal
14. led 2010

Šarlotko už to čtu, jsem mimo, gratuluju k mírám, je to obřík 🙂

martinkal
14. led 2010

Jinak já mám už druhý den strašnou chuť na pálivé bombony, takové ty eukalyptové, už jsem vycucala jeden celý pytlík. HOLKY JÁ JSEM ASI TĚHOTNÁ 😀 😀 😀

sarlotta
14. led 2010

ee.lis tak to je dobré znamení- únava.. jen spinkej... mě už pomaličku přechází, tak je to lepší🙂 ale sem tam písni ať víme 😎

martikal... nestraš🙂)) ale jsem ráda, radši větší 😀

sarlotta
14. led 2010

martinkal..neblbni faaaaaaakt 😀 😀 😀 😎

sarlotta
14. led 2010

jdu pro prďolu do školky, tak zatím papa 😉

martinkal
14. led 2010

sarlotko máš pravdu radši větší, malá taky při každé kontrole váží cca o 200g víc, než na její tt náleží, ale my jsme s manžou šťastní, lepší než kdyby měla míň a neprospívala 😉

flair
14. led 2010

Martinko, jsi mě pobavila s těma bonbonama a připuštěním, že bys mohla být v tom 😀

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
tercie
14. led 2010

Holkyyyy vy jste toho nakecaly, že než jsem to dočetla, tak se mi to v hlavě pomíchalo, že se bojím, abych teď nepsala blbiny 😀
Tak aspoň tak v kostce co mi utkvělo jo?

Farmi gratulka k pohybům 😵 😵 😵 mě už teď taky pěkně skáče pupek a dlaj se mi boule, nejvíc, když chci spát, to tam má Luky snad diskárnu, co to je za hemžení 😀

Handm držím palce na kontrolu!!!

Kopi neplašánkuj, krev bude pozitivní, vím to, jsem totiž jasnovědec 😀

Flair super zážitek, holt i policajti jsou jenom lidi, asi byl ten první příliš horlivej 😉

Šarlotko též gratulka ke kontrole 🙂

Taaak... a dál nevim, snad jsem na nic zásadního nezapomněla, holt mě kdyžtak omluvíte, žejo 😀

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
tercie
14. led 2010

Kopi budu moc držet palce, abyste večer slavili, a ne brečeli, jo? 😉 Dej hned!! vědět, bo to nevydržím!!! 😉

Marti čoveče, udělej si test, na tom asi něco bude, jako celej pytlík eukalyptů, to není úplně normální 😀

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
hanana
14. led 2010

kopi drzim palecky 😵

tercie
14. led 2010

Kopi když ty to házíš na hnůj předem, to nejde, bo ten prcek když tam je a cítí tvoje pochyby, víš jak mu asi je, když mu máma nevěří? 😉

mari111
14. led 2010

ahoj holky, farmiku gratuluji k pohybum, to musi byt krasnej pocit, Kopiku ty neplas, Sarlotko ty uz mas ale vbelike mimi 😢 sem rada ze je vse v poradku 🙂

tercie
14. led 2010

Holky zpráva od Kopinky:

Tak HCG je negativní je to 0,09, ani nemusím psát, jak mi je. ☹ ☹ Nevím kde je problém, asi nemám dobrá vajíčka že se neuhnízdí. Mám vás všecky moc ráda.

Kopi zlatíčko moc mě to mrzí..... Přijď za námi, proberem to, nenecháme tě v tom 😉

katyna6
14. led 2010

Ahoj holčinky 🙂

kopi ☹ ☹ ,to je mi líto.Ale neboj holka,ty prcky si taky vybojujeme,že jo aji? 😉 😉 😉

farminko-jééé,moc blahopřeji k motýlím křídlům v bříšku 😵 😵

bel-máš náááádherný holčičky!!!!!

handm-možná už pozdě,ale přece-moc moc držím palečky!!!!!!

flair
14. led 2010

Kopinko, je mi to líto, kočko 😔 Je vidět, že otěhotnět můžeš, k oplození dochází. Jen je asi něco trošku blbě a to se prostě vyřeší. Mně po ZP doktor řekl, že "na vině" je většinou spermijka, která nebyla kvalitní. A tak je to i u počínajícího těhu. Dojde k oplození, ale jedna z těch dvou buděk (vajíčko, spermie) je nějaká deformovaná, tak tělo tenhle neperspektivní plod hned vyloučí. Musí ti být ted hrozně smutno. Ale objednáš se na nějaké vyšetření i s miláčkem a bude po problémku. Vyplač se ted a pak za námi přijd, ju 😉

mirax
14. led 2010

kopísku...nakukuju a hned čtu smutnou zprávu. Je mi to moc líto! Ach jo....tohle jsou trochu ta úskalí časného testování. Nicméně, myslím, že by to asi chtělo nějakou konzultaci..
Tak si poplakej a přijď pak mezi nás, uvidíš, že se přijde na to, proč se tohle děje a pak už se brzy dočkáte! 🙂
Nesmíš se vzdávat!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

martinkal
14. led 2010

Kopii je mi to líto, ach jo ☹

tercie
14. led 2010

Já bych taky řekla, že by to asi chtělo HP (teď nevím, jestli už ti ho nedělali?) a spermiogram, abyste věděli na čem jste... S tím už se pak dá něco dělat... Jak píšou holky, nepropadat depce, tři měsíce snažení nic není, někomu se povede prostě dýl... Vy to zvládnete, už jste zmákli horší, ne? 😉

Jo holky a musím se pochlubit, včera nám přišlo to lehátko pro prcka, jak jsem na to koukala, tak jsem si na montáž netroufla, a šup dneska, a mám to hotový a už si ho tu houpu 😀 Akorát mi chybí baterky, abych vyzkoušela ty vibrace...už se těším, až si v něm bude Lukášek hovět 😵

ee.liska
14. led 2010

kopi 😢 😢 je mi to líto ☹ určitě to brzo vyjde, neboj

cajori17
14. led 2010

ahoj holky

Kopinko,je mi to moc lito.dokazu si predstavit,jak se citis....nevim co ti na to mam rict,ale ja jsem si jista,ze se letos z tebe tehule,jak vysita tak prosim neplac,jsme tu od toho ,aby jsme se navzajem podrzely...myslim na tebe

ee.liska
14. led 2010

já jsem akorát došla z tréninku, jsem utahaná jako kotě, nevím kde ty děcka berou energii

handm
14. led 2010

Ahoj holky moje! Tak jsem zpátky a hned taková zpráva od Kopinky ☹ Je mi to moc líto, Kopíku!!! Tuším, jak ti je, já si to prožila v listopadu ☹ Posílám moc sil a brzy přijď!!! 🙂

Jinak tedy - je tam!!!! Dutinka velká 2cm a v ní šedý flíček, asi 0,5 cm velký, jen odhadem - paní doktorka ho ani nemohla zaměřit. Vidět byl šarlotko zatím jen jeden -pořád si říkám, kde vykoukne ten druhý flíček, když minulý týden jsem měla těch 8000jednotek HCG. Dneska mi to sestřička upřesnila na 8109 😀😀
na kontrolu jdu 25/1 v pondělí, chce mě vidět raději častěji a snad uvidíme i srdíčko!! 🙂
Tak se mi trochu ulevilo... ale ještě samozřejmě né úplně!🙂)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru