Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
15. led 2010

😅 já jsem snad z jiné planety 😀 😀 😀

paajaa
15. led 2010

Ahoj holky
Kopi: je mi líto, že ti to nevyšlo, ale snad doktorka odhalí v šem to vězí. A neboj nejsi tu jediná dlouhodobá snažilka. Podívej na mě. Tvrdnu tu už taky pěkný čas. 😀

My razíme dneska na ples, tak se už moc těším. Po roce se jdu dát taky učesat ke kadeřnici- to si pořádně užiju, že se o mě někdo stará. 😉

handm
15. led 2010

Ahoj holky!🙂

Kopinko, jsem moc ráda, že je ti líp. Vím přesně jak se cítíš, prožila jsem to v listopadu a koukej teď!! Třeba to bude mít podobný postup, moc ti to přeju!!!🙂🙂🙂 Jen co přijde MS, jestli přijde včas, můžete třeba hned zase zkoušet, a vyrazit případně na nějaká vyšetření!! Držím ti moc palce!!!

Keriie, jee, to ti skoro uplně závidím, žes tam všechno nechala 🙂 🙂 A těším se na fotky!!🙂

nicollka
15. led 2010

No já zkoušela přestat 2x a vždy sem vydržela max 14 dní a už krabičky zase lítali. No a ted najednou od ledna to nemůžu ani cejtit.

Zaběhla jsem s mamkou do města, koupila si moravský koláče s tvarohem mnam, bylo mi zle tak sem hned jeden zblazla a ted mi začíná pálit žáha tak si jdu udělat čajíka a chvilku ležet. Chtěla jsem jít běhat na běžecký pás, ale když furt nevím na čem sem, tak asi počkám až po mrše :D trošku zase výmluva se trošku ještě flákat.

zuz141
15. led 2010

Kopi, držím palce s nekouřením!! Já teda nikdy nekouřila ani nikdo okolo, ale asi to musí být strašná závislost, něco jak pro mě žraní arizonů 😀

Terci, je možný, že se známe z nějaké diskuse, internet je velkej 😀

Šarlot, fotka si hned tak nebude, ženy, vždyť já dneska končím druhej tejden, to bude maximálně flek na ultrazvuku 😀 😀 😀

Tak jdu do Pronatalu k Mardešičovi ve středu v 8:45hod. To už bude skoro konec třetího týdne🙂
Ve středu odjíždíme s manžou na pár dní sáňkovat do Švýcarska, je to takové hodně rekreační, my nejsme žádní sportovci, tam nám pučej sáňky, vyvezou vlakem nahoru a pak je dráha dlouhá nějakých 8km lehce z kopce, je to vlastně cesta, na které je uježděný sníh, to snad mimino rozchodí😉))

Jinak mě teda pálí žáha, a to fest:(( Žeru furt pastilky Rennie:(( Hlavně odpoledne a večer je to strašný:(( Nemáte na to nějakou babskou radu??

aronek
15. led 2010

zuz, na žáhu prý pomáhá mléko 😉

kopa
autor
15. led 2010

Handm vy jste někde byli na vyšetření?? 😕

sarlotta
15. led 2010

zuz myslela jsem fotku do pasu🙂)

handm
15. led 2010

Kopi, my nebyli.. Moje DR rekla, ze to nebudem brat jako spontanni potrat (měla jsem x pozitivnich testu a x milion priznaku) a i kdyz jsem mivala MS po26 dnech, tak jsem zacala pak najednou mirne a pak vic krvacet po 14 dnech, kdy jsem si myslela, ze jsem tehule. Takze na bUlovce rekli, ze je to chemicky tehu (ze k oplodneni ano, ale zahnizdeni ne) a tudiz ze nejspis jakoby opozdene potracim..
no takze ale moje dr rekla, ze tomu budeme rikat jen opozdena MS a muzem klidne hned dal usilovat o mimi. Ale myslim, ze kdyby se neco delo jeste jednou, ze uz bych taky chtela nejaka vysetreni

mirax
15. led 2010

kerrie: vítám tě zpět mezi nás 🙂

Jsem moc zvědavá na Emičku a taky na porod! Byla jsi vnemocnici spokojená s péčí?

Teda a ty kilča dole ti taky závidím 😉 , takhle rychle se to podaří málokomu.

zuz141
15. led 2010

Sarlott, jo takhleeee🙂)) No, na mě není nic zajímavého, už teď vypadám jak ve 4.měsíci 😀 Furt jsem chtěla hubnout, a teď budu (snad) tloustnout🙂))

nicollka
15. led 2010

Paaji ahoj, krásně si užij ples, na tom já nikdy nebyla, jsem totiž dřevo :D

martinkal
15. led 2010

AHOJ HOLKY 🙂

Kopi jsem ráda, že je ti líp, dr ti pomůže uvidíš 😉

Holky já taky měla ZP v březnu 09 a teď máme termín v březnu 2010, něco na tom asi bude 😉

Jinak já se dneska v noci vzbudila a bolelo mě úplně všechno, doufám, že na mě nic neleze, teď už je mi líp , ale v noci to bylo něco.

ZUZ141, držím palečky, taky jsem před rokem a čtvrt byla v Pronatalu u dr. Středy, byli tam všichni moc hodní 🙂

kerrie
15. led 2010

Aronku.........přibrala jsem 8 kg

Miraxko............na porodnici si nemůžu vůbec stěžovat. Všechny sestřičky i lékaři byli moc milí a hodní. Možná to bylo i tím, že tam nebylo narváno, ale poloprázdno, tak měli na nás na všechny čas. Jinak jsem rodila s por. as. Černou..........naprostá spokojenost, super přistup.........pak přišla ještě por. as. Bydžovská......té se taky nedá nic vytknout.........no a doktor přišel opravdu až na konci.

Holky, fotečky dodám přes víkend, to bude doma manža, pověnuje se Emičce a já na to budu mít klídek 🙂

kerrie
15. led 2010

A nesmím zapomenout na manžu..............to byla opravdu největší opora..........zvládnul to na jedničku a moc mi pomohl.........jsem ráda, že jsem ho tam měla s sebou 😵 😵 😵

aronek
15. led 2010

kerrie, tak to jsi skoro nic nepřibrala, to se to poton shazuje 😉

ee.liska
15. led 2010

ahojky, jdu zase dočítat 🙂

ee.liska
15. led 2010

kopi dobře že je ti trochu líp 🙂
paaji, tak si užij ples 🙂
zuz, gratuluju k // 😉
holky, já jsem měla MA v březnu a teď mi vychází TP na září 😎

dneska jsem se pustil do úklidu 😝 pustila jsem si k tomu arakainy, aspoň se mi líp uklízí
ježiš, mě tady jezdí ze střechy sníh, máme střešní okna, to jue mazec, fuj

aronek
15. led 2010

eelis, hlavně, že máš ty okna zavřený 😉

handm
15. led 2010

Holky, ja mam dneska v praci takovej KOPR... že to snad neni ani možná.. nejradši bych šla domů...😝

aronek
15. led 2010

handm, já se taky těším domů. Od rána mně bolí hlava a stejně jsem k ničemu 😉

tercie
15. led 2010

Holky tak jsem u knížky vytula...ale vzbudila mě ta svinská žáha, trápí mě dneska už od noci, a to jsem si ráno dala k snídani lupínky s mlíkem,a myslela jsem si naivně že to přejde...ani rennie nepomáhají, tak teď lokám vodu s jedlou sodou...bléééé hnus ale je to zatím jedný spolehlivý co zabírá.

ee.liska
15. led 2010

handm a v kolik jdeš dom? nebo to zabal dřív 🙂
jakdlouho chceš dělat? nebo půjdeš na PN?

aronku, to už bych tu měla kopec sněhu 😀

aronek
15. led 2010

eelis, no právě 😀 ta romantika, stavět sněhuláka doma 😀

ee.liska
15. led 2010

jasné : zlato než se nám narodí mimi, bude s námi bydlet tenhle sněhuláček 😀 😀
terci tak snad to brzo přejde

handm
15. led 2010

Aronku, tobě se nedivím.. já být tebou tak sem už na mateřský. Tebe tam utrápí!🙂

Eeli, ještě nevím, asi půjdu za chvilku, bo jinak se tu fakt ukoušu. Ještě že to mam volný...
A chtěla bych vydržet co nejdéle samozřejmě. Stavíme domeček a dva platy se hodí... 🙂 Ale uvidím, co půjde

aronek
15. led 2010

Já dělám dnes do tří, ale nějak se to vleče a ještě ta bolest hlavy 😖 Dřív jít nemůžu, ale zase už vím, že sem moc dlouho chodit nebudu 😀

handm
15. led 2010

Aronku, to je pekelný, ještě ty tvoje směny.. ☹ blééé

tercie
15. led 2010

Aronku jasně, si řekni za pááááár a zvádneš to 😉

Holky pro dnešek se loučím, jedu ještě na nákup a pak na ten těhu kurz, jsem zvědavá jaký to bude 😅
když to vyjde tak se ještě večer stavím. ¨

Papa 🙂

aronek
15. led 2010

terci, hlavně pak poreferuj co tam bylo 😉 Předporodní kurzy fakt nestíhám 😠

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru