Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sirella
17. led 2010

Terci...už to tam mám...není to moc vidět...vidíš tam něco???

murynka
17. led 2010

sir 😵 😵 jak není 😲 😲 😲

vždyt to je luxusní čárka 😵 😵 😵 gratuluji 😵 😵 😵

murynka
17. led 2010

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

podívej na můj první tam nebylo skoro nic 😀 😀 😀

sirella
17. led 2010

murynko...děkuju moc 🙂 Mě se to furt moc nezdálo...a v pátek to bylo ještě míň a tak jsem Tercince řekla jen že možná mám ducha...no a dneska na mne vykouklo tohle...Není to moc vidět,ale naživo je to lepší 😵

kopa
autor
17. led 2010

Holky asi jste mě blbě pochopily 😅 mě nevadí že jste těhulky 😅 nejsem závistivá a nepřející 🤐 Tady vůbec nešlo o to,že někomu se podaří dřív a někomu pozdějš...nevadí mi,že se tu řeší výbavičky,jména pro mimi.Tak snad už mě někteří znáte delší dobu a asi víte jaká jsem.
Já to jen myslela kvůli tomu,abysme vás třeba těhulky či maminky nak nestresovali 😅

murynka
17. led 2010

leni to je blbost 🤐 🤐 co jsi napsala ☹

kdyby to maminky či těhulky stresovalo tak oni můžou jít jinam ne 😝
jako já už jsme tak často nechodím abych nepřekážela.....
ale sleduji jak na to kdo je protože na vás moc myslím 🙂

sirella
17. led 2010

krásně se ti zvýrazňovaly 😵 ...mám doma ještě dva testy tak za pár dní zkusím ještě testnout...ale teda já nevím vůbec jaký jsem DPO

nicollka
17. led 2010

sirell testík bomboven takže ještě jednou moc moc držím palečky.

Tak holky mě je pořád zle,nejhorší je snad to vracení žel. stáv :( no mrcha asi nakonec nebude asi falešný poplach, se mnou si ještě užijete do středy :D asi to raději nebudu zapínat a až ve středu vám přijdu říct. Já totiž tedkom histerčím nad vším.

kopa
autor
17. led 2010

Markét a komu by jsi tady překážela? 😕 😕 všimla jsem si,že sem moc nechodíš,tak jsem si myslela,že je to kvůli Sofince,že máte fofr.

kopa
autor
17. led 2010

Nici a nechceš zkusit testnout až pozdějš? 😅

murynka
17. led 2010

leni jasně že mám fofr 😀 😀 😀 to je jasný jen to fičí 😀

sirella
17. led 2010

nicollko...moc děkuju 🙂
třeba se ve středu přidáš...já jak byla včera na nervy tak jsem prolézala net a našla jsem, že fakt klidě můžou být třeba i dvě MS a ženská je těhu 😉 Třeba z toho jak si s tebou tělíčko hraje vážně něco bude 😉

Holky,potřebovala bych radu...když si chci říct o Duphaston jak se to čte???Nechci být za blbku 😅

mirax
17. led 2010

sirell...díky za zprávičku a držení palečků

Duphaston..vyslovuj DUFASTON 😀 pa

kopa
autor
17. led 2010

Markét tak až se nám zlepší to počasí tak půjdeme na tu prochajdu 😉

nicollka
17. led 2010

Leni tak to by mě už zničilo, prostě od středy budu zkoušet at se děje co se děje. jinak zešílím a budu testovat až do mrchy :D

sirella
17. led 2010

mirax...díky moc 🙂 ...já si to tak myslela

murynka
17. led 2010

sir a co utrogestan to je také na podporu a udržení 😉

leni jasně fakt nestíhám 😝 😝
ráno vstaneme zapnu pc popřeji třeba jen hezké ráno,pak krmím,pak vařím,pak krmím,pak jdeme ven,pak krmím,pak si hrajeme,pak koupeme a krmíme a jde spát 😀 😀 takže takový denní kolotoč 😝 někdy už na palici fakt ☹
večer usíná jak kdy třeba dnes super bez řevu a je klid a tím pádem ho mám i já...
no a pak je tu i manžel 😀 😀 takže fakt moc nestíhám 😔 😔

kopa
autor
17. led 2010

to chápu,já to takhle taky dělala 😅 ale ted jsem se fakt zapřísahla 😅 nesmím na test už ani šáhnout 🤐 😀

murynka
17. led 2010

jo a mezitím krmením atd nesnáší ležet a chce chovat 😒 takže si to umíš představit bud chovám a nic neudělám nebo dělám a řve 😝 😅

tercie
17. led 2010

Sirelko je to vidět, a krásně .-) To je čára jak vyšitá!!! 😵

sirella
17. led 2010

mury:už mi byl porazen Duphaston tak už mám zapsáno...ten utrogestan si připíšu...Nevíš jaký je v tom rozdíl???Já bych chtěla samozřejmě to lepšejší 😀

murynka
17. led 2010

sir to nevím já měla utrogestan 😉

sirella
17. led 2010

terci...díky 🙂 A je to tvoje zásluha...ne že ne 😀 Manža dodal co musel, ale ty jsi nám udělala ten správný rozvrh 😀 😀 😀 Pokud to nevyjde tak se mnou prosím počítej i na příště 😉
Ale jsem cosi optimistická...věřím,že to vyjde 🙂

kopa
autor
17. led 2010

Markét chápu,že máš makačku,není to žádný leháro jak si myslí spousty lidí.Ale bud ráda,že Sofinka je moc hodná 😵No a věnovat se manželi,to je povinost né 😀 😀 😀

Už se těším až mi skončí mrcha 😀 😀 😀
Tercíku a jaký rady jsi dala Sirelle?? 😕 😀 nechceš mi taky pomoc?že by jsi byla taková oplodnovací asistentka?? 😀 😲

sirella
17. led 2010

aha...uvidím co mi zítra řeknou 🙂

kopa
autor
17. led 2010

Utrogestan má v sobě víc toho hormonu,než duphaston 😉

sirella
17. led 2010

aha...já se poptám.Budu se objednávat úplně k novému dr. a on možná každý upřednostňuje něco jinšího...budu ráda za všechno co mi dá...snad mi něco dá 😒 Byla bych si jistější

kopa
autor
17. led 2010

Sirello testík je krásný,ještě jednou blahopřeji 😵 😵 😵

kopa
autor
17. led 2010

ale mě třeba po duphastonu nebylo vůbec špatně 🙂 po utroši je to prý častější

sirella
17. led 2010

kopi...moc děkuju 🙂 Třeba brzo budeš ukazovat svůj...moc ti to přeju 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru