Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

wergina
19. led 2010

Ahojda holky, jůůů nové těhulky a nová miminka, grutuluji.

Tercie, s tou podpůrčí dobou je to tak, že už dlouho marodíš a pak by si měla jít před komisi, ale u těhulek to bude zřejmě jinak, zkus si tam zavolat ať ti řeknou přesně co a jak.

aronek
19. led 2010

květi, však už máš termín 😀 , třeba malý půjde přesně 😉

mari111
19. led 2010

no nicolko to tvoje telicko teda pekne zlobi. Kopiku ahojky, no je mi jek kdy ale vecsinou blbe 😅 no ale vydrzim vydrzim,co mi zbejva 😖 teda si tu fakt posledni dobou malo ty pracante 🙂 tak at ti to v praci utece

kopa
autor
19. led 2010

a to jsem se ještě včera dověděla,že švagrovka čeká holčičku.Bojím se zase příští návštěvy až uvidím synovečka a švagrovku s břuchem 😅 🙄 to zas budu brečet celý den 😔

mari111
19. led 2010

ach jo kopinko to je trapeni,co 😔

kopa
autor
19. led 2010

snažím se na to nemyslet,ale moc mě to bolí když tam pak jdeme,před 14 dny když jsem tam byli tak si pouštěli videa z porodnice,fotky...vše na lcd obrovské televizi.Bylo mi fakt do breku.

kopa
autor
19. led 2010

a ještě jim k tomu hrála taková ta hezké písnička z toho filmu,jak tam zpívá ta česká zpěvačka. 😔

kopa
autor
19. led 2010

víš příjdu si pak taková jako neplodná.Když vidíš,že mají na cestě druhé dítě a jak přítelovi rodiče jsou tak unešeni a jak jsou s nimi každý den,jak si každý den volají....nám vůbec nevolají...Jsem prostě nula 😅 😔 nevím co už mám proto dělat i jsem přemýšlela,že bych se na náke snažení vyprdla.Je to furt dokolečka. 🤐 🤐

kopa
autor
19. led 2010

je to prostě všecko na H.... 😅 🤐 😀

mari111
19. led 2010

neboj kopinko aj ty se dockas, jen to chce trpelivost a litat po doktorech a chtit za kazdu cenu vysetreni, musis to vydrzet, ja vim ze to je tezke, ja sem taky rikala ze kdyz to uz ted nevyde tak se na to vyprdnu ze to uz napotreti nedam hlavne s nervama ale verim tomu ze by mne to brzo preslo, no jen doufam ze tentokrat to uz bude v poradku,proste musi. ja ti moc drzim palecky aby si se aj ty co nejdriv dockala toho maleho urvanyho 😉 uzlicku

sarlotta
19. led 2010

Ahojík holky🙂
Amynko nááádherný chlapeček🙂 přeju moc štěstíčka a dojdi na nás mrknout 😎

Já jsem byla na tom kožním, no hodinu mi sepisovala anamnézu 😲 😅 a pak mi dala 2 mastičky Imazol a Imacort... nic slabšího prý pro těhule není. Ještě mi chtěla psát dithiaden, ale ten zatím nechci- v I.trimestru se nedoporučuje... tak radši eee. No a nemůžu nic papat... ani banány... kyselé věci, kečup, hořčici, rajčata, citrus plody.... můžu jen jabka a syr.okurek 😕
Doc říkala, že to bude můj vyšší cukr v kombinaci s těhu a nějakým jídlem... akorát že cukr mám ok. No ve čtvrtek budu mít jaterní testy a ona mi ještě brala stěr z nosu, z krku a taky krev... to budu ale prověřená 😲 😀

kopa
autor
19. led 2010

Sarlott ten Imacort mám taky ten mi zabral 😉 😉
Takdokotrka je dobrá,že ti udělá takové stěry 🙂

sarlotta
19. led 2010

Kopi no pečlivá, je, akorát jsem se zděsila jak jsem tam vlezla, nikde žádný PC 😲 , ťukajavascript:addEmoticon('😲','vBody')la to do stroje a léky hledala v chytré knize... no praxi má určitě, bylo jí tak 50, 55 víc ne... ještě jsem neviděla doc bez počálu 😀 😎

nicollka
19. led 2010

Jej kopi počky jak budeš plakat na svým utz a uvidíš mrnouska jak se tam mrská, to bude jinej pláč, na tyto ostatní pláče se vykašli ;) Šetši slzičky na potom.

Jo a duphaston ještě beru pořád, až do 25dc jak řekla doktorka, takže zítra ráno poslední pilulku a do tří dnů by měla mrcha dorazit :( já už nechcíííí ... Teda pokud mrcha není toto, vlastně ani nevím.

kopa
autor
19. led 2010

Sarlott moje gynekoložka má taky stroj né pc,přitom je to hezky a moderně vybavená místnost s dobrým utz a čekárnou 😀

kopa
autor
19. led 2010

Nici kéž by ti mrcha nedošla,no mě vždycky od vysazení duphastonu doarzila mrcha až 6-7 den,takže mi cyklus ani nezkrátil 😖

nicollka
19. led 2010

no já ho brala půl roku a vždy do tří dnů, takže max 30dc už mrcha byla, tak uvidím

tercie
19. led 2010

Ahoj kočky 🙂 Já nemohla v noci spát a teď jsem se teprv vyhrabala z pelechu 😅 😀

Co novýho?

mirax
19. led 2010

Ahoj holky, já se taky hlásím z poradny..
Jsem na tom podobně jako Kvetinka...hlavička narvaná dole, zbyteček hrdla, volně na prst prostupný..monitor v pořádku. Dr. říkala, že poskočím a můžu rodit 😀
Tak uvidíme, ale po zkušenostech s Tobíkem jsem v klidu...nic mi není, nebolí..Váhový přírůstek 12 kg 😝 ..už víc nechciiii.... 😒

kvetinko: ty už musíš rodit každým dnem..to jinak není možný 😀 😉

amynko: gratulace k chlapečkovi a porodní váha naprosto jako u donošeňátka 🙂

mari111
19. led 2010

no tak holky to je dobre ze mate kontrolu v poradku, a uz jen porodit 🙂

sarlotta
19. led 2010

Mirax super🙂 uvodíš, že to bude rychlovka ten druhý porod 😉

aronek
19. led 2010

mirax gratuluji k poradně, taky to máš už za pár 😉

farmarska
19. led 2010

ahoj holky, sem ted taky nějak nezvládala, poslední dny mne zase přepadla děsná únava, nejraději ze všeho bych se někde zahrabala a započla zimní spánek a vzbudila se až na jaře 😀 😀
jinak vše jsem jakš takš dočetla, ale už si z toho nic nepamatuju 😀 aléééé....
kerie, venus, máte mooooc hezký princezničky 😵 😵
mirax, květinko, vy už to holky máte, ale opravdu za pár! 😀 moc vám držím palce, aby to proběhlo co možná nejlépe 😵
Amyn chlapeček je taky úžasnej 😵 😵
Tercí to je děs, ty taky nemůžeš bejt chvíli v klidu 😠 ..myslím to s tou neschopností 😝
kopi, Nikol, ty vaše tělíčka si z vás fakt dělají normálně bžundu 😝 😝 😝
sarlot tak to máš docela krutý, nic kyselýho...a ono to v těhu zrovna tak chutná vid 😅 tak hlavně at je vyrážka brzy pryč! 😉
aron ty bláho, ty pracante, ty pojedeš opravdu hned z práce rodit!a 😅 a co postýlka už dorazila?
sir moc držím palce na tu plánovanou první kontrolu! a přeju ať je doktor ok.
🙂
jinak všem co měli včera kontrolu a vyšla jim dobře mooooooc gratuluju!!!!!! 😵 😵 😵

kopa
autor
19. led 2010

Farmíku čauky 🙂 🙂
Hele těhulko kdy si změníš fotečku v pase? 😀 😀 už přeci nejsi nastydlá 😀 😀 a očekávám foto těhu bříška od tebe 🙂 😀

farmarska
19. led 2010

no a já musím zase jít, za půl hodky jedu za kamarádkou pro granule, ale ještě před tím si musím poskládat prádlo, kdybych se tam náhodou zdržela, tak aby manža nepřišel domů dřív a nezhrozil se 😀 se všude válej nějaký svršky, že to až vypadá, jako by nás někdo vykradl 😀 ještě by ho mohlo napadnout volat 158 😀 😀 😀

mari111
19. led 2010

ahoj farmiku no teda pekne to tady flakas, se objevis jednou za uherak 😠 no jo unava je svine, snad uz ti bude lip, jinak ja bych taky heji do jara, uz mne ta zima nebavi 😖
no nic holcinky, drzku uz mam namalovanou ,du se obliknout a mazu do rachoty. tak zatim pa pa

samsa
19. led 2010

Ahoj kočenky,
Miraxíčku, uklidni mě. Já jsem na tom s nálezem jako ty, až na to, že jsem dneska 36+4. Dole je to připravené, problém je, že mimi je malé, v 34+5 necelé 2 kg. Můžu i tak donosit? Já se bojím, že mimi nebude mít ani 2,5 kg. Mám se šetřit a polehávat, ale copak to s malou jde? Jsem z toho dost zdrblá, čekala jsem, že spíš budu přenášet.

farmarska
19. led 2010

kopi jsi magor, já fotku mého břuchu! 😕 chceš oslepnpout! 😀 Navíc já žádnej normální těhu břuch nemám, bo ja jsem vyžraná s pneumoškama už hned od začátku, tak ted není žádná změna 😀 😀 😀
ale v pase fotku změním..jen co bude chvilka 😉 ale jinak mi neříkej, že se ta fotka s tím kulichem ted k tomu počasí co řádí ted venku, nehodí 😀 😀 😀

tercie
19. led 2010

Jééé tak Amynka se nám přišla pochlubit...Amy gratuluju, Gabrielek je krásnej chlapeček, a míry měl při narození krásný, věděl proč má jít dřív, aby ti v termínu nedal moc zabrat 🙂

Květi a Miraxko holky, jste jak časocaný bomby 🙂 Už se těším na zprávy že máme další mimísky 😵

Wergi děkuju, jo, marodím bez cca měsíce celý rok, tak to bude proto. Zavolám si tam a zeptám se co a jak.

Šarlotko teda ta tě pěkně prověřila...snad to bude dobrý a budeš moct pak zase normálně dlabat 😉
Můj dr má v ordinaci pc ale zprávy do karty stejně píše na stroji 😀

farmarska
19. led 2010

mari ty jsi ale vzorná... ty chodíš alspon do práce, já nedělám nic a jsem utahaná z toho ničeho 😅 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru