Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
24. led 2010

Holky já dneska měla tak hnusnej sen 😅 😔 Byli jsem jako s přítelem někde spolu na vyšetření,on dával spermíky ty měl v pořádku a pak kontrolovali mě a řekli mi že mám nákou vadu,že nebudu nikdy moc mít děti 😔 ráno jsem se probudila a div nebrečela ☹ fuj sen!!!!!!!!!!!!

aronek
24. led 2010

kopi, já taky hhned dala hlas 😀

aronek
24. led 2010

kopi, ty máš ale ošklivé sny 😠 😢

murynka
24. led 2010

leni byl to jen sen 🤐 to si říkej i když tedy nepříjemný 😔 ☹

farmarska
24. led 2010

ahoj holky, tak jsem hned po ránu šoupla Natálce jeden hlásek 😉 ted jsme na 95 😵

kopi fuj fuj, to jsou ale blbý sny 😝 vůbec si to ale nepřipouštěj! Mě se taky zdá, že mě chce sežrat krokodýl...a teda pochybuju, že by mne něco takovýho skutečně hrozilo 😀 😀 no i když nevím...ještě raději zvážím tu zimní návštěvu naší zoo 😕 😨 😅
😀 😀 😀
jinak holky, všem hezké ráno a já musím jít krmit 😝 vůbec se mi z toho teplýho pelechu do tý hnusný zimy nece 😝 ať už přijde to jarooooo!!!!!!

kerrie
24. led 2010

Krásné ráno všem 😵

Taky jsem hned běžela poslat Natálce hlasy 🙂

Jůůů, Kopi, Ty se máš.........užij si nákupy a udělej si radost nějakým krásným kouskem do šatníku.......já měla propustku včera. Emička byla pěkně nakrmená, manža ji pohlídal a já se šla projít na 2 hoďky do města. A jak jsem si toho panečku považovala.........krásná procházka.........a ještě jsem si koupila nový kalhoty 🙂 😉

kytiii
24. led 2010

Hoja 🙂
Ještě jednou všem moc děkuju za vřelé a milé přivítání.

Kopi, nevěš hlavu, povedlo se jednou, povede se podruhý! My začali v srpnu a první 2měs šílené zklamání z došlé ms. Přestala jsem řešit, dokonce na Silvestra jsem do sebe nasoukala 6 tequil a to jsem fakt abstinentka, ani nevím, jak jsem takové množství dala /také jsem pak podle toho vypadala/, no a to jsem si pak raději v duchu přála, ať přijde ms a nepřišla, takže jestli se zadaří a vše bude tak, jak má, budeme mít takové tequilové dítko 😀 . Ještě teď si pořád říkám, jestli jsem tím tequilovým dýchánkem něco nezpůsobila ☹

Natálce jsem už poslala také pár hlasů a zatím vede, co jsem ráno koukala🙂

Jinak, Kopi, přeju dobré nákupy, já když mám špatnou náladu, jdu si koupit něco na sebe, stačí i malá drobnůstka a hned mi je lépe 🙂 Doma pak říkám, že to byla dobrá koupě v akční slevě 😀 Také jsem byla v pátek úspěšná, šla jsem kolem Bati a vidím ve výloze sleva, tak jsem hned zaplula do krámu a vyplula s úžasným úlovkem kožených kozaček /původní cena 2900, nyní 700kč/, no holky, nekupte to 😀 . Jenže když nové kozačky, tak k tomu byly třeba nové kalhoty, triko, vesta,bižu a kabelka 😀 Celková nová výbavička přišla i s kozačkama na 1500kč, to docela jde, nakoupila jsem fakt dost věcí a manžílkovi se to moc líbí, takže spokojenost na všech stranách 😀

Jinak tady byla řeč o pudinku-volala manželova maminka, ať dnes dorazíme na obýdek a prý má i pro mě můj oblíbený pudinček, mňam, mňam

Jinak myslím na Mari, jak dopadla, ještě se neozvala....

farmarska
24. led 2010

tak holky nakukuju, jestli se tu drbe o sto péro a ono nic 😨 no to je fajn, alspon o nic nepřijdu 😀
jinak taky by mne zajímalo, jak to vypadá s tou naší novou dušičkou Miri 😕 😕 měla jet na tu pohotovost, kuli tomu špinění... ale ještě se neozvala..tak snad je ok. 😎
kytí mooooc hezky jsi si pokoupila 😉

aja.83
24. led 2010

Ahoj holky!
Taky posílám hlasy malé Natálce...
Kytiii, co je s Mari? Já dočetla jen kousek, tak ani nevím, co se děje 😲 ?

aja.83
24. led 2010

A jo, tak kytiii asi myslela Miri? Tak to už jsem v obraze! 😉 Snad ji to dobře dopadne!

mari111
24. led 2010

ahojky, tak sem se konecne dostala k pc, od vcera nam dela ten strop, sou tam velke praskliny tak se to trochu protahlo, a zitra nejsem doma tak se to dodela az v utery,joj uz aby to bylo, holky ten bordel vsude ☹ no ale musim vydrzet,kdyz to chci mit hezke. a uz mam pekne nerviky s ty zitrejsi kontroli, ach jo, snad prijdu s dobrou spravou ☹
Tercinko jinak vubec nejsi zadnej burt,protoze to by si mne jako nasra.. 😠 , mame hodne podobnou postavu,akorat ze mam "zatim " trosku mensi brisko ale ja sem hlavne mrnavejsi, takze sem na tom asi hur 😅 😉 ale hezka fotecka, moc ti pupík slusi

kytiii
24. led 2010

jojo, myslela jsem Miri,byl to překlep

Mari, to předělávání znám, před dvěmi lety jsme předělávali byt, všude bordel, ale za ten pocit, když sedíš a dáváš kafíčko v hotovém to stojí 😉
Jinak mě ta kontrola čeká v pátek, také na to stále myslím. Určitě to dopadne dobře a zítra uvidíš srdíčko 😉Jsme teď s manželem u jeho rodičů na návštěvce a jdeme se provětrat do lesa, svítí sluníčko, ale je pěkná kosa...brrrr

mari111
24. led 2010

kytiii taky doufam ze uvidim srdicko 😅 tak prijemnou prochazku a hlavne nezmrznete, u nas je taky zima jak v Rusku 😠

tercie
24. led 2010

Ahoj holky, krásnou neděli přeju 🙂

Já jsem se před hodinou vyhrabala z pelechu, to byla noc, s tím kašlem, fuj, a dejchat nemůžu, už aby některá ta meducína zabrala.
Manža odjel ráno na dřevo, tak jsem tu sama,aspoň mám klid na vás a na vaření. Peču kuřecí stehna a k tomu bude červený zelí a kynutej knedlík, když už ho teď tak umím 😀
Už jste ho některá zkoušela?
Jdu zatím dočíst 😉

katyna6
24. led 2010

Ahoj holky,přeji hezkou neděli 🙂
Nezmrzly jste ještě?U nás je zzzzzzima děsná,včera večer -14 😅

aronek
24. led 2010

Koukám, že nové těhulky si užívají první kontroly. Pamatuji, jak jsem se bála ☹ Tak držím palečky na srdíčka 😉

tercie
24. led 2010

Tak to bylo rychlý... asi právě obědváte, co? U nás to bude tak kolem třetí, čtvrtý,podle toho kdy přijedou se dřvem...fuj, jim nezávidím, v tý zimě.

Mury týýý brďo krásná noc, kéž by nám Luky taky tak krásně spinkal 🙂

Kopi člověče a nechtěla bys si zajít ty vyšetření vyřídit už teď? Kdyby byl nedejbože nějakej problém, tak by se to mohlo řešit tím dřív, a měli byste náskok. Sice píšeš jak ses s tím vyrovnala a že to neřešíš, ale tvoje podvědomí to zjevně řeší a pocity se ti přenášejí pak do snů a akorát tě to stresuje, i když si to fyzicky neuvědomuješ... Fakt bych šla asi dřív, být tebou.

Holky nakupování závidím,taky bych si koupila něco hezkýho, ale teď by to bylo zbytečný utrácení, nikam nechodím, a tam kam chodím si vystačím s tím, co mám.
Kyti taky mám nejradši tyhle výhodný koupě, mám pak z toho dvojnásobnou radost,když se to takhle povede 🙂

Tak si říkám, jestli si Miri nenechali v nemocnici, u nás v Ostrově se špiněním nechávají týden... Snad bude i s miminkem v pořádku a brzy se ozve.

Tak a snad jsem nic nevynechala...

Týjo a koukám dneska už 29tt 😅 😅 😅

katyna6
24. led 2010

já taky hned dala Natálce hlas,už asi třetí a zatím to vypadá dobře.Taky jsem myslela na Miri,že se zatím neozvala,tak snad bude v pořádku!

katyna6
24. led 2010

když jsme u těch snů,mně se předevčírem zdál zase sen hrozně příjemný,na testíku úplně ukázkový //.Ještě teď si vzpomínám,jak hroooozně spokojená jsem v tom snu byla....

terci,taky jsem mrkla na fotečku a fakt ti to sekne!A i ten domeček máte krásný 🙂 🙂 🙂

tercie
24. led 2010

Holky já ani nevím jestli u nás nějakej mráz je, jak mi není dobře tak jsem nevystrčila nos z baráku 😀

Taky jsem hned hlasovala pro Natálku, a za hodinu budu zas 🙂

Mari teď už bude celej člobrdíček, nejen srdíčko 🙂 Teď už ti zamává 🙂

tercie
24. led 2010

Katy děkuju, mě je jasný že mi žádná nenapíšete že jo, že jsem buřt a teda pořádnej 😀 Když nekoukám do zrcadla, tak si připadám normálně, i v tom zrcadle jakž takž, ale ta fotka, ta vždycky odhalí i to co si myslím, že nemám 😀 No jo, holt mě naši hubenou neudělali no 😀

A dům...přesně jak píšete, když to máte hotový, a nový, tak je to takovej super pocit, když si pomyslím, jak jsem se ty 4 roky těšila, až budu sedět v obýváku s horkým čajem u krbu, hladit pupík a koukat do zahrady jak sněží, a ono je to teď tady, tak mi to přijde skoro až neskutečný 😉

katyna6
24. led 2010

terci ty seš šiša,vážně ti to sluší,jsi moc pěkná mamina 😉

akdar1
24. led 2010

Ahoj. Chtěla bych se zeptat, zda jste všechny uposlechly lékaře a začaly na dalším mimi pracovat po třech měsících od revize, nebo se to některé podařilo i dříve a vše bylo v pořádku?! Děkuji 😉

tercie
24. led 2010

Katy tak teda jooo, nooo 😀

Akdar mě doktor doporučoval počkat půl roku až rok, neposlechla jsem a podařilo se nám po 3ms a všechno je v pořádku.
A máme tady i maminku, která otěhu ještě v šestinedělí po revizi a už má krásnýho chlapečka 🙂

aronek
24. led 2010

akdar, mně neřekl čekat. Měla jsem se snažit klidně hned a otěhotněla jsem po dvou MS a zatím v pohodě 😉

tercie
24. led 2010

Holky koukám na pohádku o nesytovi a dostala jsem hroznej hlad, když ho vidim jak žere 😀 Taky to tak máte, že jak vidíte nějaký jídlo, tak na něj dostanete chuť? To je děsný 😀

akdar1
24. led 2010

Tercie: děkuji moc za informaci... Na kontrole po 14 dnech po revizi mi lékařka řekla, že sliznice pěkně dorůstá... Tak nevím, jestli už to zkusit nebo ne, a tak mě zajímají jiné názory...

katyna6
24. led 2010

ahoj akdar-nechci mluvit za všechny holky,ale mám pocit,že vědomě tuhle radu poslechla asi málokterá z nás a to je nás tady docela dost.Myslím,že většinou po druhé ms jsme už nemohly vydržet.A taky v jednom témátku je holčina,co nedostala ani první porevizní ms,je tuším už něco kolem 4 měsíce těhu a vše je taky ok.A ono se to taky málokomu hned podařilo.Tak přejeme hodně štěstíčka v dalším těhulkování 😉

aronek
24. led 2010

terci já mám chutě pořád, však na to taky vypadám 😉

murynka
24. led 2010

tercíku třeba Luky bude také tak hodný 😵 😵 gratulace k 29tt 😎 letí to strašně moc 😵 😵

brzo tady budou další maminečky 😵 😵

akdar já otěhu 4MS po revizi a vše v pořádku 🙂 🙂 ale jak píšou holky je tu i maminka co hned po šestinedělí a má krásného zdravého Vojtíška 😵 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru