Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aronek
26. led 2010

Ahoj, přeji dobré ráno 😀 Tak u nás mínus osm, nasněženo dvacet centimetrů a sněží dál 😖 Cesta nic moc, ale dojeli jsme 😉

aja.83
26. led 2010

Dobré ráno! U nás mínus šest a nasněženo tak deset centimentrů! Holky, já už tu zimu nechciiiii 😝

aronek
26. led 2010

ahoj aji, nejhorší je, že jsem ráno ometala auto a než jsem dojela je zase zasněžené a do odpo bude nanovo 😠 Silnice taky nic moc 😖 Já chtěla jarní miminko a takhle to vypadá spíš na zimní 😝

markee
26. led 2010

Dobré ráno,
tak já mažu s malou k doktoru. Doufám,že dojedeme dobře,pže je to 15km daleko,ale takovými klikatými cestami. Je to sice hlavní tah,ale člověk neví jak se dobře pojede. Ona kašle a má rýmu,ale radši chci aby jí poslechl,pže ten kašel je hroznej.
Já přes noc dostala pořádnou rýmu,tak huhňám. No nádhera 😒
Hned po doktoru pojedeme na pracák,tam se fááákt těšim 😖

aronek
26. led 2010

ahoj markee, tak dobře dojeďte a na pracáku dobře pořiď 😉

sarlotta
26. led 2010

Dobré ránko🙂 u nás jen mrzne, sníh nif. ale už by ani nemusel... už chci jaroooo 😉

flair
26. led 2010

Dobré ranko 🙂 U nás je kosa, ale nesněží, fakt už to nesnáááším, bo auto mám pod vrstvou sněholedu a sama ho nevykopu. Až v pátek přijede po měsíci manžel, tak mi to musí odklidit. Mám jít na poštu něco vyřídit, ale nevím, jestli se dnes hecnu. Asi to o den zas odložím, jsem hrozná!!
Markee, dobře doleď a snad pracák bude ok 😉

miru.j
26. led 2010

ahojte babulky,u nas v Bratislave je teraz -1c,o siedmej rano bolo -5c a tak sa to meni. .... ja som sama doma,manzel mi isiel po PN,lekarka mi ju vystavila od vcera ale nemam chodit. ...Od vcera mam teplotu,soplim a boli ma hrdlo,vraj nic nemam uzivat len sa nalivat cajikmi,medom a citrinom...som stoho na nervy...citim sa tak nemozna a na nic.

farmarska
26. led 2010

ahoj kočky, ještě jsem nestihla moc dočítat, tak to jdu hned napravit 😉 zatím se tu mějte hezky a nezlobte 😉 😎

flair
26. led 2010

Farminko, my a zlobit? Na lumpárny máme tebe 😀

miru.j
26. led 2010

...babulky idem sa ja zakutrat do periny...je mi zima...ozvem...pekny den vsetkym 😉

farmarska
26. led 2010

jo včera jsem stihla prolítnou jen to, že se bavíte o těch nebesech nad postýlku. Tak já musím taky přispět troškou do mlýna 😉 Tak já jsem nebesa měla už před těma deseti rokoama s Robčou, když se narodil a musím říct, že se mi to taky líbilo. Pro mimi to bylo pěkné a utulné, vždycky než usnu, tak hezky dadal a prohlížel si ty obrázky na nich-nad sebou (i když samo, že kolotoč měl taky) 😎 no a prach jsem moc neřešila a ani ted asi řešit nebudu (až budu mrněti pořizovat nový)..prach je prostě všude, chytá se na všechno, na záclony a pod.. holt prostě budu zase nová nebesa každou chvilku přepírat a bude to 😎 😎 😎

farmarska
26. led 2010

ty jedna flair na druhou, jak něco takovýho vůůůbec můžeš říct 😨 😀 😀 😀 😀

farmarska
26. led 2010

při průběžném dočítání musím moc moc moc pogratulínovat Hadm, Sarlotcce a Mari a těm jejím kulíškům!!! Holky suprrrr!!!m jen tak dál!!!!!!! 😵 😵 😵 😵
tak a já jdu dál dočítat, už jen jedna stránka 😉

farmarska
26. led 2010

tak dočteno 🙂
Miri chuďátko naše, hezky se zachumlej a vydadej! Přeju aby bylo už brzy líp!
Tercíku ségro a jak je tobě??? ještě soplíš? 😕
Martinko, pupek je teda obrovskej, Lucinka krááásná a kuchyň jakby smet 😉 🙂

farmarska
26. led 2010

tý jo , tady nikdo není! 😕 Tak já snad budu muset kuli vám jít pracovat 😀 😝 musím převlíknout postele a vyluxovat.., ale mám zase takovou lenoru 😝 😝

kopa
autor
26. led 2010

Ahoj holky 🙂
Farmí tobě krásně naskakují tt 😵

aronek
26. led 2010

farmi, lenoru mám taky, ale tady mi ji nějak netolerují 😠 Šla jsem na jeden pohovor, byly z toho čtyři, takže jdu teprve snídat 😖

mirax
26. led 2010

ahooj ženy,

jsem zpět z poradny..zase to bylo rychlostí blesku, já se tam nikdy ani neohřeju..monitor točen asi 10 min.., aby se neřeklo..

Nic nového, nález na čípku stejný...pro prst volně, branka..dr. říkala, že budu rodit rychle...Příště už půjdu do nemocnice, do rizikovky, minule to bylo taky tak, dr. udělala Hamiltona a za dva dny byl Tobík na světě...tak uvidíme, jestli se Bětule vydá sama nebo bude potřebovat popostrčit 😀

Už ani nepřibírám, vážím 69kg/174cm(přírůstek 12kg)..jsem ráda, že jsem se nepřehoupla přes tu 70kg hranici 😀

Dnes musím na nákup, nějak nám chybí potraviny 😒

kopa
autor
26. led 2010

Holky tenhle měsíc praktikuji prstíčkovou metodu 😅 😅 Včera mě trošku píchalo v břichu tak nevím zda to byla ovule či co...
A dneska ráno jsem měla styk a přišla pozdě do práce 😅 no jo to jsou ty ranní povinosti 😀
No a ted jsem byla na záchodě a měla jsem na kalhotkách flíček jako špinění 😅 🙄

kopa
autor
26. led 2010

Sarlottko máš hezké nové fotečky 😵 kde najdu tyhle ty rámečky?? 😕 😅

aronek
26. led 2010

Tedy Natálku od Venusky dohnali, hlasujte 😉

kopa
autor
26. led 2010

Aronku je to jen o jeden hlas 😀 😀 😀 ale dohnali jí.Já hlasuji skoro furt 😅
Tak ještě dám ten odkaz pro holky 😀 http://kladensky.denik.cz/miminka/miminka201001... Koulová)

flair
26. led 2010

Tak já jsem se nějak zasekla u uklízení. Má přijít ségra (jedna z mých 3 sester 😀 ), tak abych si neudělala ostudu 🙂 Ted bych si mohla udělat něco k jídlu.
Mirax, pěkná váha 😉 a za chvíli rodííííš 😅
Kopi, to by mohla být ovule 😉
Farmi, já vyvolala tu debatu o nebesách nad postýlka a nakonec je budu pořizova taky. Připadá mi to útulnéa roztomilé 😅
Nějak mě chytá nakupovací nálada, ale ještě chci vydržet. A taky by mi mohla dorazit nemocenská, že... Ještě že mám manžílka a máme společný účet 😅
Já taky za natálku pořád hlasuju, včera vedla o hodně a dnes ji dohnali, sakva... 😠

sirella
26. led 2010

Ahojky holky 🙂
Přišla jsem jen nakouknout....a musím hned zas pryč

Kopi...jdu taky poslat hlásek...snad to ještě zvrátíme 🙂

aronek
26. led 2010

Já hlasuji a hlasuji a stejně vedou 😠 Je to malou účastí na koníkovi. Všichni nějak zamrzli, nepovídají si a nehlasují 😠

hanana
26. led 2010

aronku uz jsem hodila taky jeden, me ten konik dneska jede nejak moc pomalu 😝

farmarska
26. led 2010

tak hlásím, že mám postele převlečený, všude vyluxováno, jedna várka v pračce a druhá už v sušičce 😵 Ted se chytám jít dělat rizoto, až přijde manža z práce, aby bylo co papat 🙂

aronek
26. led 2010

farmi, ty jsi ale pilná 😉 Hlasuješ?

farmarska
26. led 2010

holky ještě když se vrátíme k těm nebesům a povlečení, jakej rozměr se hodí na klasickou postýlku (120x60) ?? Já ted když na to koukám, tak oni ty soupravy mají ve více velikostech..př. 120x90, nebo 135x100.. 😕
Já tipuju že na tu 120kovou postýlku, taky 120cítkovou velikost 😅 ale raději se zeptám, že 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru