Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kvetinka7
31. led 2010

Samse, velika gratulace 😵

tercie
31. led 2010

Květi, Aronku, ahoj holky 🙂

sarlotta
31. led 2010

Kuk🙂

Markee já to věděla🙂)) bude to dobré, jsem moc ráda a držím prstíky všechny...zajdi k doc ať Tě prohlédne a dá nějaký utroš.

Samsa mooooc blahopřeju- další miminečko 😀

sarlotta
31. led 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2,80kg 49cm 😵 😵 😵
Mirax 40tt...........................................čeká holčičku..............Bětušku
Wergina 38tt.......................................pohlaví nechce znát předem
Martinkal 35tt....................4.2.KO..........čeká holčičku...........Lucinku
Aronek 34tt.........................................čeká chlapečka.........Honzíka
Mabe 33tt............................................čeká holčičku...........Aničku
Markytaj 30tt........................................čeká chlapečka.........Honzíka
Tercie 30tt.........22.2poradna + odběry...čeká chlapečka........Lukášek
Flair 22tt...........2.2.velký Utz,15.2.KO.....čeká holčičku
Farmarska 19tt......................................čeká chlapečka
Jaruska 17tt
Sarlotta 14tt..................1.2.KO, 15.2. triplle test, 19.3.velký UTZ
Hanana 14tt..................
Mari 10tt......................15.2. KO
ee.liska 8tt KO
Handm ......................................našla // 31.12
Sirella.......................................našla // KO
Markee.....................................našla //31.1. držíme pěstičky🙂
M.aa.b 42DC ???
Pe.Martina 34DC
Katyna 24DC
Zlababa 24DC
Maarrtina 23DC
Aja.83 22DC
Ikopretinka 21DC
Cajori 18DC
Kopa 16DC
Paaja 14DC
Nicollka 11DC
Maendy 11DC
If.v nehlídá

aronek
31. led 2010

Ahoj terci 😉
samse, mooooccccc gratuluji k holčičce 😀 😀 😀 😀 😀
marke, nestresuj se předem, přece už musíš mít smůlu vybranou 😉

tercie
31. led 2010

Aronku jak sis užila víkend u maminky? 😉

aronek
31. led 2010

terci, supr, zase mám na týden nafasováno jídlo a plno věcí na malého 😉

tercie
31. led 2010

Aronku to znám,my byli na otočku u našich včera, teda jídlo jsem nenafasovala,ale mamina má taky spoustu věcí pro prcka, kam já se hrabu, já nemám skoro nic 😀

Holky manža je doma, tak se mu jdu věnovat, furt si stěžuju že není doma a že si nemám s kým povídat,tak když doma je, abych neseděla s pc 🙂

Dobrou noc a pa zítra!!

venuska
31. led 2010

ahojky, jéééééééééé další miminko 🙂 Samsa...........moc gratulujeme k Sabince 🙂 Přejeme hlavně to zdravíčko a ať jste obě v pořádku 🙂

venuska
31. led 2010

Táááááák, a teď je na řadě další miminečko od Mirax...na Bětušku se moc těšíme 🙂 Hlavně, ať je porod rychlý a vše v pořádku 🙂

paajaa
1. únor 2010

Krásné ráno,
tak koukám, že máme další //. Moooc gratuluji Markee a držím palce, aby bylo mimi zdravé.

Jinak já jsem začala včera ovutestíkovat, abych věděl kdy bude ovu. Ale na sex netlačím a když bude chuť, tak bude a když ne, tak na to prdím. nemá to cenu lámat přes koleno. teď mám droznou radost, jak to v baráčku krásně vypadá, když je spodek oštukovaný.
Tak se mějte a opratrujte se. 😉

mirax
1. únor 2010

Hezké ráno 🙂

venusko ...děkuju za přání 🙂

paajaa...držím palečky, jednou to musí vyjít 🙂 🙂 🙂

holky, tak snad mám dnes jeden posledních dní s bříškem...zítra už přijede mamka, aby pohlídala Tobíka, v 11 15 jdu do té poradny, tak mi pak držte palečky, aby se to už nějak začalo rozjíždět, pač jinak už nevím 😔
...vždyť už musí být ta na še beruška krásná až dost, ne? 😀

nicollka
1. únor 2010

aHOJ Holky tak já asi se snažilkováním končím prozatím. No bazálku už určitě měřit nebudu, jen mě to stresovalo. No a manža řekl že další dítě bude asi až tak za dva roky, že se musíme vyhrabat z dluhů, no sice se ničemu nebráníme, ale asi by to teď nechtěl, co mě zase pěkně zamrzelo, ale máme ted doma hádky jen kvůli penězům, ale není to tak hrozné, prostě jak se odstěhujem bude lépe, ty hádky to je mezi rodiči a námi, takové rozbroje. Klíčky už by mohli být během týdne nejpozději doufám 14dnů a budem tam bydlet i kdyby zatím v holodomě, bude to uplně prázdné, ale musíme už vypadnout, nedá se nic dělat.

Takže už ani výšku sliznice neřeším :D ale včera jsem hledala, stejně jsem nic nenašla. Tak zatím se mějte krásně.

Markee moc moc gratuluji a držím palečky. Určitě občas budu nakukovat, uplně bez vás bych to nevydržela.

aja.83
1. únor 2010

Ahoj holky, poslední dobou vás nějak nestíhám ☹ ! Jen rychle nakukuju a čtu samé dobré zprávičky!
Markee, potichu gratuluji a držím pěsti!!! 😉
Samse gratuluji k holčičce!

renush
1. únor 2010

ahoj holky, 😢

potřebovala bych poradit. Jsem v 11tt a jsem pořád nějak nervózní ze všeho, nevrlá a agresivní. Nejraději bych se pohádala do krve. Trápí mě ještě něco.. tak ještě před 2 týdny jsem cítila, jak mi bříško roste, ale poslední týden nic. Mám špatný pocit, že něco není v pořádku. Hovořila jsem o tom s doktorkou po mailu a ta mi řekla, že když nemám bolesti v podbříšku a nekrvácím, vypadá to, jako normální těhotenství. No, já mám pocit, jako bych těchotná ani nebyla. Mě už není ani špatně, a to jsem měla šílené nevolnosti.
Pokud by bylo něco zle, tak to lékař zjistí jen a pouze podle ultrazvuku, nebo i obyčejným vyšetření?
prosím, potěště mě.

😒

mirax
1. únor 2010

renush..nervozita k těhotenství patří..stejně jako podrážděnost, náladovost, strach..., ale i euforie 🙂 ...časný potrat se nejčastěji projevuje bolestmi v podbřišku a krvácením, zamlklý potrat nemusí mít projevy žádné.
jediné, jak se dá zjistit, že je vše ok je ultrazvuk.
Je vcelku normální, že těhot. nevolnosti atd. končí kolem desátého týdne. Prostě prožíváš normální obavy, kterýmii si projde téměř každá těhulka a nezbývá než vydržet do další kontroly. Pokud jsi ve stresu moc, může tě tvá dr. vyšetřit i dříve, ne? ...myslím, že by to měla pochopit.
Určitě bude vše v pořádku, držím palečky 🙂

sirella
1. únor 2010

Ahojky holky 🙂
Teď jsem dočetla co nového a zrovna krásné zprávičky 😵

Samsi moc gratuluju ke krásné malé princezničce a přeju moc zdraví a štěstí 😵 🙂

Markee...tobě moc přeju // a zdravého mimíska...neboj ...teď už to vyjde 😉

Mirax...myslím,že už Alžbětka brzy vykoukne na svět 😉 Moc držím palečky aby vše proběhlo rychle a ok 😉 🙂

renush
1. únor 2010

Děkuji, Mirax. Nejraději bych si ultrazvuk koupila já sama a vyšetřovala se od rána do večera, abych toho drobečka viděla 🙂 Doufejme, že je vše v pořádku. 🙂

handm
1. únor 2010

Ahoj holky! Hlásím se po delší době, ale nestíhám... jednak a druhak v práci máme teď nějaký ten audit, tak nechci moc prudit... abych nebyla v průseru 😝

Tak to vezmu telegraficky!🙂
Samse moc gratuluju k Sabince, krásné jméno, narodila jsem se na něj !🙂 Ať rostete a jste zdravé jak řípy!!🙂
Markee!!! Potichounku blahopřeju a držím palce na všechny testy světa, ať je všechno jak má!!!!!!!!! 🙂 🙂
Mirax, koukám, že Bětce se do zimy nechce. Ale já jí chápu!! Taky bych si tam radši plavčila v teploučku!!🙂🙂 Ale ať už tě tedy moc dlouho netrápí!

A všem ostatním snažilkám držím palce, ať jsou brzy těhulky!!🙂

farmarska
1. únor 2010

ahoj holky 🙂

předně mooooc gratuluju Samse k malé princezně 😵 potom mooooc gratuluju markee 😵 a věřím, že tentokráde bude vše v pořádku, moc držím palce! 😵 😵

Miraxíčku, je to jak psala hadm, mě by se taky do té zimy nechtělo.. 😅 ale zase na druhou stranu chápu, že ty už by jsi jí chtěla venku 😀 holky tak se zkuste nějak domluvit, jste přeci lidi, ..domluvte nějakej kompromis 😀 zus jí povědět o tom, že se mrazu bát nemusí, že pro ní máš doma připravenou teplou deku a fusáček 😀 😀
nikol, chápu jak to zamrzí, když po tom co člověk dává do snažení uplně všechno, ti manža řekne, že vlastně mu o to ani tak moc nejde.. 😖 i mě to ten můj dareba po prvním potratu taky takhle řekl.. Ale to bylo jen jednou a od té doby nic, ..asi už nechtěl zažít další takovej hysterickej výstup jakej jsem mu udělala 😅 😀 Ale stejně mne to pak nějakej další čas trápilo. Hele ale ty se kočko netrap, hezky si ošéfujte to bydleníčko a uvidíš, určo to přijde tak nějak všechno samo, přirozeně 🙂 moc bych ti to přála 😉
To samé i pájínce, bo i když psala, že na pilu netlačí (což je dobře)..je to holky už kurevsky dlouho co čekáte 😔 Moc vám držím palce!!! 🙂

farmarska
1. únor 2010

aron nemáš ty už jen dva dny do konce 😉 😀

aronek
1. únor 2010

Ahoj, přeji hezký den 😉 ZAse se hlásím z práce, jsem na odpo, ale už se mi to krátí 😀

aronek
1. únor 2010

farmi, když nepočítám dnešek, tak už jen dvakrát 😉

farmarska
1. únor 2010

aron no jasný, šaqk já na tebe myslím, skoro denně pracante 😉 a ve středu si za tebe snad bouchnu dětský šáňo, že jsme to takhle hezky odpracovaly 😀 😀
a co jinak je ti je? co těhu nevolnosti? U mě lepčí 🙂 ovšem abych nebyla zase hned tako moc happy, tak už druhej den bojuju s nachlazením-rýma, kašel, .. 😝 Zrovna lemsám lipovej čaj s medem a citronem, ale už mi leze krkem 🙄

farmarska
1. únor 2010

kopi, jestli dočítáš, co novýho u tebe? zase jsem tě tu delší dobu neviděla 😕 Jsi zdravá? S příteláčkem vše ok. ? a co ten jeho zdravotní stav? co fretky? 😉

sir a co ty.. nebudeš ty náááhodou těhotná? 😀 😀 😀 já že už jsi tady dlouho neponocovala 😉 😀 😀 😀

farmarska
1. únor 2010

mari, sarlot a ostatní těhulky, co vy, jak se daří? 😕

holky já už jsem v 20tt 😵 😵 😵

farmarska
1. únor 2010

holky tady se nekecá 😨 🤐
jdu si teda zatím pro řízek 🙂 ten bude lepší než ta cibule s medem 😉 😀

aronek
1. únor 2010

farmi, vrací se mi šťávy, ale už skoro nezvracím 😉 Takže vlastně žádné nevolnosti na začátku, ale hezky celé těhotenství 😉 Mně je zatím jinak dobře, jen už fakt vypadám jak koule 😀 Dnes mně kontrolovali policajti a ani mi nedali dýchnout 😀

farmarska
1. únor 2010

jo tercí a máš neomluveno 😠 😀 určo zase vyspáváš co! 😀 😀 😀 😀

farmarska
1. únor 2010

aron jéé no to by byla prča, kdyby dali a ty jsi nadejchala 3promile 😀 😀 😀 😀 těhotná alkoholička-bachařka 😀 😎 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru