Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
2. únor 2010

Ahoj Markét,to je teda síla 🤐 🤐 🤐 Heslo jsem si hnedka změnila,páč ted nemám čas mazat zprávy.
Já jsem tady holkám taky navrhla abysme šli do uzavřené diskuze,zatím se nikdo nehlásí 😅 😅

murynka
2. únor 2010

markee tobě gratuluji ke // 🙂

flair tobě k holčičce 😵 😵 😵 to jsem jen tak prolítla...na víc nemám sílu bylo to náročné hlavně pychicky na koníka jsem zvyklá ale bohužel ☹

kopa
autor
2. únor 2010

Holky teda kdo je pro jít do uzavřené diskuze???


a Murynka by taky šla?Kdyby jsme si to dali na tu Dámu?

kopa
autor
2. únor 2010

Markét,určo s tebou budu v kontaktu 😉

venuska
2. únor 2010

Markét, tak to koukám jak tele na nová vrata 😝 Tak to tady asi skončíme všichni ☹
Hlavně pak písněte, kde se nacházíte, abych se mohla spojit.

murynka
2. únor 2010

leni jo jo užili jsme si chtěla se asi dostat i tam ale cizí nepouštíme......dokonce si tu jednu našl na fcb 🙄 no prostě magorka a ty IP chce odeslat aby nás rozdělila..ale my se nedáme 😉

venuska
2. únor 2010

Kopíku, já jsem taky pro uzavřenou diskuzi.

murynka
2. únor 2010

koník nneí bezpečný hlavně to čte kdokoliv tam prostě jen my..

leni na dámě to může zařídit jen člověk co už tam chodil a má nějaké body ☹

kopa
autor
2. únor 2010

markét to je neuvěřitelné,že to někoho baví já už teda mažu IP 😅 nechám si jen vaše čísla a ty si hnedka přepíši.

kopa
autor
2. únor 2010

Markét aha a kolik potřebuji bodů?
Bych nasbírala body a hnedka bysme tam pak šli.

Venusko myslím,že to bude lepší ta uzavřená.

murynka
2. únor 2010

leni já sama nevím nám to tam zařídila jedna holčina ☹

já se do toho nepouštím na to musíš mít čas a ten já nemám jukni tam určo jsou tam pravidla a nějaká vedoucí co ti poradí

murynka
2. únor 2010

je to dama.cz

kopa
autor
2. únor 2010

o.k. dík Markét 😉 jdu na to mrknout.

venuska
2. únor 2010

Já si taky myslím, že to bude lepší...určitě dejte vědět, nechci o vás přijít 😝
Co je to za pipinu, že leze do IP cizím...to snad ani není možný.

tercie
2. únor 2010

Holky můžete mi někdo říct trochu blíž co se to tu vlastně děje? Dnešek mám dočtenej ale ještě jsem nestihla dočíst... jak je to s těma hackerama a tak? Já koukám jak blázen 😕

Tak jestli můžete písněte mi kontakty na vás do IP,děkuju. Třeba ICQ tam jsem taky pořád, fcb mě moc nebaví...

murynka
2. únor 2010

nechtěla jsem to psát...ale upozornuji fakt na to!!!!!

kopa
autor
2. únor 2010

já jsem spíš na FCB 🙂

murynka
2. únor 2010

terci tady se neděje nic ale jinde ju chodila k nám holka asi magor vymyslela si trojčata že je ze šoanělska posílala fotky trojčat jenže holky jí odhalili fotky byli stažené z netu..pořád oxidovala šmírvala nás atd...pak si asi změnila nick a jedné hoce poslala do IP IP kde pomlouvali mezi sebou jednu holku..od nás a chtěla nás prostě rozdělit...ale nejvíc mě štve jak se dostala do tich IP 😠 😠 to je vrchol!!!!!!!!!!

murynka
2. únor 2010

admini to vědí doporučují prostě změnit hesla na složité!!aby se nikdo nemohl na vás napojit....není to jediný případvím o více holkách ☹ prostě jen upozornuji at si dáváte bacha já s těmi to veřejnými diskuzemi končím 🙄

kopa
autor
2. únor 2010

už jsem se zaregistrovala na dámě.ted to jdu pročíst. 😉

venuska
2. únor 2010

Taky jsem raději všechno v IP smazala...

sirella
2. únor 2010

ahojky holky
Vyspala jsem se a přišla se kouknout jestli už je Alžbětka na světě...vidím,že zatím asi nic...ale už to asi bude brzo 🙂

Ale na to,co píše Murynka teda čučím jak puk 🙄 To snad není možné co je mezi lidma za magory...něco vymyslete a nezapomeňte mi dát vědět..ju???Já mám na koníka a veškeré zprávičky už dost silnou závislost a nevím jak bych to bez vás zvládala...je to škoda ...taky jsem si na koníka zvykla

venuska
2. únor 2010

Kopíku, držím palce, ať se ti to povede.
Musím končit...mrzí mě co se tady děje...ach jo. 😝 😝 papa a krásný večer všem 🙂

kopa
autor
2. únor 2010

Markét a nemohla byses prosím zeptat tý holčiny na ty body?? 🙂 děkuji.Kolik jich potřebuji?

murynka
2. únor 2010

leni zeptám ted tam není 😉 dám vědět ju?

kopa
autor
2. únor 2010

o.k. píší tu že musím číst články a přispívat a tím dostanu ty body.

kopa
autor
2. únor 2010

už mám 4 body 😀 😀 😀

tercie
2. únor 2010

Tak to je síla...ty jo jdu hned taky změnit heslo, mám tam IP co chodím na koníka,a neche se mi to mazat aniž bych si to prošla a uložila si důležitý věci...¨

murynka
2. únor 2010

leni 😀 😀 😀 už jse jí napsala já už ybch to asi založit mohla ale fakt nemám čas ☹ vždy musíš potvrdit toho člověka dát povolení o vstupu a já třeba celý den an netu nejse,

murynka
2. únor 2010

jdu spát dobrou leni zítra to pořešíme ju 😉 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru