Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
2. únor 2010

Markét v pohodě,já ty body nasbírám z práce 😀 😀 😀

kopa
autor
2. únor 2010

už jich mám pět,to půjde rychle 😀

kopa
autor
2. únor 2010

tak mizím sbírat houby.

aronek
2. únor 2010

Tak já do teď psala do práce a stejně to nemám, tak doufám, že to zvládnu zítra v práci. Bolí mně úplně všechno a jdu do pelíšku, doufejme, že spát 😉

tercie
2. únor 2010

Holky já jdu taky, zítra už budu s vámi, tak to všechno probereme a uvidíme co a jak. ¨Moc se mi utíkat nechce, co budu dělat s albem a tak???? Přece ho nevymažu, když tam má Lukášek deníček, a chci to jako památku...kam to překopírovat,nebo tak? Vůbec si nevím rady.

Ale myslím si,když se zabezpečíme,co nám nějaká hackerka může?A to že to může kdokoliv číst jsme věděly doteď, a stejně jsme sem psaly, no ne?

kopa
autor
2. únor 2010

Tercie tam si asi taky můžeš udělat svoje albíčko 😉 a nebo si ho necháš tady 😉
a nebo si to vložíš do mailu a nebo vytiskneš 😉

kytiii
2. únor 2010

Tak já jsem se po dlouhé době rozhodla, že začnu přispívat, protože tohle téma je moje srdeční a teď tohle ☹ Jsem tady chvíli, takže v IP žádné zprávy či kontakty nemám, ale je to pěkná hnusárna, že tohle někdo dělá a má na to žaludek, ach jo ☹
Na druhou stranu, pokud si člověk nebude nechávat v IP nějaké důležité věci a podobně, co jiného by se mohlo stát, než že jen si někdo pročte tuto diskuzi???
Vždyť přece vznikla za účelem pomoci podobmách duším, co prožily to samé, co tady každá z nás...
Já bych asdi neodcházela jen kvůli tomu, že mi může někdo vlézt do IP, podle mě se každá může zkontaktovat jiným způsobem, než přes IP.
Např. FCB je daleko více kolikrát osobnější a dozvíš se o někom tolik věcí a nemusíš překonávat nějaká hesla a podobně.
Tak jsem chtěla přispět i se svým názorem.
Dobrou.

farmarska
2. únor 2010

Tak psala mirax, Alžbětka je na světě!!!! 3320g a 51 cm! 😵 Celej porod prej trval od prvních kontrakcí jen 2hodky! Bez komplikací, bez nástřihu! 🙂 🙂 Ted už malinká šikulka vesele baští !! 😵 😵 😵

kopa
autor
2. únor 2010

jde i o ty IP 😔
ale já jsem pro jít do uzavřené diskuze,nikdo nás nebude potajnu dočítat a pak nám to tu kazit,navíc někdy se za svoje příspěvky občas stydím-třeba už stříká atd... 😀
Myslela,jsem že kdyby jste byli pro tak bych vám všem pak napsala co a jak. 😉

kopa
autor
2. únor 2010

Miraxko moc gratulujiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😵 😵 😵 😵 😵 😵
ty jo krásnej porod 🙂

kopa
autor
2. únor 2010

Holky a dejte mi vědět kdo by teda šel na tu Dámu,at nesbírám body zbytečně 😅 🤐

Zatím:

Venuska
Murynka ta už tam je

sirella
2. únor 2010

jééééj...já věděla,že mám ještě nakouknout 🙂

Taky moc gratuluju Mirax k Alžbětce 😵 😵

farmarska
2. únor 2010

holky dočtu a pokecám zejtra, dnes zas musím letět, jen jsem vyřídila tu veselou zprávu 😵

kytiii
2. únor 2010

Kopi, doufám, že to nebyla narážka na mě, já totiž tjně dočítala také a nebyla jsem jediná ☹ , to by mě moc mrzelo

Jinak mamince Miraxce a Bětušce velká gratulace, takový porod bychom si asi přály všichni 🙂 , hodně zdravíčka oběma!!!

kerrie
2. únor 2010

Miraxko................moc blahopřeju a přeju hodně zdraví a štěstíčka. Jste holky šikovný 😵 😵 😵

sirella
2. únor 2010

kopi...já bych šla taky...protože jsem strašně zvědavá jak Venus a Mury jejich princezničky rostou a co je u nich nového 🙂 A to mne bude samozřejmě zajímat i u tebe a holek které taky "přebehnou" 😉

Ale zároveň pokud někdo zůstane i tady tak budu chodit na novinky i sem...Jen teda nevím jak s tou IP...Někde mám telefon.čísla a dost soukromé informace a nechci aby to někdo četl...Mazat to taky nechci...musím si napřed pár věcí vypsat...
To,že někdo čte tady tu diskuzi mi nikdy nevadilo...já asi 2 dny dělala totéž 😅 Ono to stejně některým lidem nedá a zapojí se taky a píšou...já taky nevydržela a skoro hned psala 😀

Ale pokud všichni odejdou tak jdu taky

tercie
2. únor 2010

Mirax supééééééééééééééér moc gratuluju a závidím, to muselo bejt krásný, já chci taky rodit 2 hodiny 😀
Moc se těším na fotku Alžbětky 🙂

sirella
2. únor 2010

ahojky tercinko 🙂 ...jak se vede?

tercie
2. únor 2010

¨Holky jde o to, si zabezpečit nick kvalitním heslem, je o tom téma v sekci modrý koník,tak si počtěte,ale já bych neodcházela. Nelíbí semi,že někdo udělá bububu já se poseru a hned radši zmizím...píšu sem přes 2 roky a nikdy jsem problém neměla...kdyby přišel, budu ho řešit, ale proč stahovat kalhoty když brod je ještě daleko? 😉
Jiná by byla, kdybych tu měla zůstat sama 😀

sirella
2. únor 2010

terci...toho se bojím taky 😀 sama bych si moc nepokecala

tercie
2. únor 2010

Sirellko v pohodě, malej řádí jak černá ruka, zrovna se mnaža chlubil odpo přd návštěvou, že ho nakopal do ledvin,když jsem se k němu přitulila v noci 😀
A co ty, skepse je fuč? 🙂 Ještě testíkuješ? Kdy máš vlastně další KO?

tercie
2. únor 2010

A just, já nikam nejdu, žádná hackerka mě nevyžene 😀

sirella
2. únor 2010

terci...skepse je fuč...jsem cosi moc pozitivní...jen mám občas strach abych zas nedostala ťafku 😒 ...a taky jsem chytla od malého rýmu a škrábání v krku...prospala jsem celý den ale už je zas dobře 😉
Už netestím,protože se mi to zdá zbytečné...posledně čárka vylezla hned...ještě jsem neměla test ani těch 10 sec. a už jsem měla tlusticu...nakonec byla tlustší než ta kontrolní 😀 Ona byla ale taková jakoby hodně barvou rozpitá.Kontrolu mám příští pondělí 8.2

ale dva testíky ještě doma mám...kdyby mě to zas chytlo a já pochybovala 😀

Lukášek bude fotbalista 😀 To je krááásné...prostě pořádný klučisko 🙂

kytiii
2. únor 2010

Tercie, tak to vidím stejně, manžel dělá taktrošku do počítačů a tak mu o tom teď říkám a on mi na to řekl, že je to hlavně tím heslem a pak také řekl to, ale to je jeho názor, že to je prostě na koníku babinec, může jedna závidět druhé a problém je na světě, pak stačí chvíli sedět u přihlášení a zkoušet heslo a je to.
Nechci ale věc zlehčovat.
Tercie, jinak my vánoční stromeček uklízeli s manžou dneska, prostě také ne a ne opada 🙂

kytiii
2. únor 2010

sir, my jsme vlastně taknějak stejně, viď 🙂 , možná má pocit, že jsme na tom i věkově stejně, jestli se nemýlím...jen já ještě mimíse doma nemám a mooooc bych si přála mít 🙂

tercie
2. únor 2010

Kyt to jsem ráda že má někdo stejný názor jako já... ono i ty zamčený dskuse ... nikdo novej nepřijde a za chvíli to bude ponorka, a nebude co probírat, vidím to na diskusích, a že jsem jich už vystřídala, kam chodily jen ty stejný osoby, protě se témata za čas vyčerpaly a diskuse "umřela" a to je lepší tady.

Já se přiznám, taky občas čtu cizí diskuse, kam třeba chodí někdo známj,abych věděla,co je novýho nebo jak se má,sice si třeba nepíšeme ale nezapomněla jsem na toho človíčka a zajímá mě, a nakukuju do alb...ale určitě nejsem sama kdo to dělá... Ale nedělám to proto abych někomu škodila.

Přesně,je to tu pěkná slepičárna 😀 aholt se to občas někde projeví, nejsme všechny se svatozáří, a závist a podobný hnusný vlastnosti jsou věčný, a tomu nezabráníme přesunem na jiný stránky... Takže já jsem pro zůstat 🙂

sirella
2. únor 2010

kytii...jsme na tom podobně...já jsem cca zač.7tt...ale věkově pochybuju...já su starucha 😀

Ono je fajn,že doma už jednoho rošťáka mám...to je fakt 🙂 Někdy je to ale fakt záhul 😀
Tak ještě druhého a končím...vždycky jsem chtěla 2 děti tak snad se to povede

A co ty?Jak dlouho jste se snažili?

tercie
2. únor 2010

Sir to je dobře, jen mu věř broučkovi a on tě odmění, uvidíš 🙂 Tak ještě týden a uvidíš ho!!! 🙂

Kyti já ho z obýváku vyhodila a teď na něj koukám venku, manža ho ještě nezlividoval tak tu stojí opřenej a celej je takovej čerstvě zelenej z toho sněhu, že bych si ho sem klidně hned zas vrátila 😀

sirella
2. únor 2010

holky ...máte pravdu...ale já teda vymažu IP, až si vypíšu to co se mi může ještě hodit...jen pro jistotu.Já nikde nemám nic závadného ale v IP jsem si kolikrát psala o tom co jsem nechtěla probírat veřejně ...právě proto že nevím kdo všechno by to četl...takže to prolítnu a smajznu...jen to teda bude dřina 😝 A já bych teď zrovna furt jen spala

kytiii
2. únor 2010

Tercie, no právě, do uzamčené diskuze nikdo nový nemá šanci a musím říci, že před tím rokem mi tahle diskuze dost pomohla a proto je srdeční. Já jsem v životě nikdy do žádné nepřispívala, ale tady jsem se prostě se všemi taknějak zžila, že jsem se prostě rozhodla přidat.Mám vás všechny taknějak virtuálně ráda.
Miraxka měla vážně super porod,no, kdo si počká, ten se dočká 🙂 Taktrošinku ji kočce závidím, v dobrém...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru