Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
3. únor 2010

Kopi jasně,všechny ti tu hrozně ubližujem viď? Nevím, kdo je tu k smíchu už, fakt. Žádnou zrůdu tu z tebe nikdo nedělá, že jsi vztahovačná, za to si můžeš sama. My jsme akorát vyjádřliy názor, že z diskuse tady, na dámu odcházet nebudeme. Ty jsi začala psát,že se s námi nemáš o čem bavit, ale ono kdybys chtěla, tak bys měla, ale tvoje volba. Přece se ti nebudeme vnucovat?
Každej někdy můžem mít depku, můžem mít pocit že je všechno proti nám, že se nám nic nedaří...ale to je život. A nepomůžeš si tím, že si nás všechny poštveš proti sobě, a spálíš mosty.
Prostě, já už se k tomuhle vyjadřovat nechci, jen poslední věc. Až se ti to rozleží, a nebudeš se vztekat, tak za námi zase přijď, jo? 😉

kerrie
3. únor 2010

Katy, pejsek je překrásneeej............takovej bobíšek malej.......vypadá jak psyšáček 😵 😵 😵

kerrie
3. únor 2010

plyšáčeeek........ne psyšáčeeek.........to by byl psycho a to neee 😀 😀

tercie
3. únor 2010

Holky mě nějak vyhládlo 😀

tercie
3. únor 2010

Ker ale psyšáček je hezký slovo náhodou 😀 psí plyšáček, taková složeninka 😀

farmarska
3. únor 2010

já taky hlasuju pro psyšáčka, to se mi moc líbí 😀 😀 😀

tercie
3. únor 2010

Farmí viď, je to originální 😀

Hele že fšecky baštíte? 😉

tercie
3. únor 2010

A nebo BUCÁTE!!! Teď jsem na to kápla 😀

flair
3. únor 2010

Farmi, s jídlem jsem ztracený případ, proto u nás vařím já, bo manžel by mě zabil za to frflání 😀
Katy, uvidíme zajtra, co tělíčko vymyslí 😉

murynka
3. únor 2010

leni proboha co to vyvádíš????? ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

holky nezlobte se tohle jsem nechtěla......... 😔 😔 😔 my odešli měli jsme problémy....strouzek to chápe doufám že i ostatní nakukovat budu alba zatím nemám časem je dám určo zpátky ale než se to vyřeší tak ne pochopte mě!!!!

mám vás ráda 😵 😵 😵 😵

kerie tak jsme se cítila tenkrát já ☹ hrozně zle že sjem těhulka a nosím zdravé miminko ted ho mám a proto moc nepřispívám ani nneí čas to mi věřte 😀

flair
3. únor 2010

Koukám, že zakládáme nový slovník 😀

tercie
3. únor 2010

Murynko v poho,zdá se,že většina z nás to pochopila správně.
Myslím,že Kopi už to s náma nebaví, a jen si chtěla založit tu diskusi samostatnou jen pro snažilky... holt se nedá nic dělat, a tohle byla jen záminka, jinak si ten obrat o 180 stupňů nedokážu vysvětlit ☹

casia
3. únor 2010

nediv se kopi, že se tady vyjadřují i lidi co sem příliš nepíšou, to tak ale jen vypadá, já skoro denně čtu a nyní se nevyjadřuju, jsem po druhém zp...zatim jsme to odložili až se budu psychicky a zdravotně cítit, 30 se blíží, ale co nadělám....máme svoje téma...kde doufáme, že do třetice nám to vyjde, je tam přetěhulíno dost a tak přispívám jen výjímečně, když mám co říct a z úspechů se raduji a to i sem, když mám co říct...na těch tématech je pěkné to, že si píšeme bez ohledu na to co se zrovna kecá a jak často chodíš či čteš a vždy někdo poradí...co mrzí mě je to, že zrovna když byla před 3/4 rokem ta přestřelka, tak já prožívala druhý potrat a moje zprávy se v hádkách o těhugatě atd. ztratili a moc lidí...krom ip pošty mě nepomohlo 😔 proto jsem rozhodně za, aby to tady každá zamlklinka mohla najít a pokusili jsme se jí pomoc a vzít mezi sebe, bez ohledu na party a názory atd... 😉

tercie
3. únor 2010

Flair já bych bez masa umřela 😀 Ale třeba zapečenou brokovnici bych si občas dala,ale u manži se s ní nechytám, ten nebrokovnicuje a nekvětákuje 😀

tercie
3. únor 2010

Casi máš pravdu, když to je právě o tom,že aniž bysme si to třeba uvědomovaly, každá řešíme to,co se jí bezprostředně týká... jenže to je prostě asi normální... přece nebudu chodit do diskuse, kde se spřátelím,pak zjistím že jsem těhu, nebo že jsem o mimi přišla...a ježiš musím hned pryč, abych se těch ostatních nějak nedotkla... To je postavený na hlavu... Ale každá jsme jiná, a když něco nebudu dávat, tak se odmlčím, nebo začnu chodit i jinam, ale přece to nebudu druhým hned vyčítat... Holky no řekněte mě, mám pravdu nebo ne?

casia
3. únor 2010

no jasně, však já plně souhlasím 😵 jen jsem možná nešikovně chtěla obhájit, že se vyjadřujeme i my, jakoby neznámí, přesto čteme a píšem jen něco...buď mě to aktuálně zajímá nebo ne a vím, že když vlezu farmi do keců o jídle, tak o tom pokecáme, bez ohledu na to jak často píšu....a pak jsem chtěla říct NIC NEZAMYKAT A NEHÁDAT NEBO TO TU NĚJAKÁ ZAMLKLINKA NENAJDE A ZBYTEČNĚ SE BUDE TRÁPIT NEBO JEJÍ PROSBY O POMOC ZANIKNOU V HÁDKÁCH 😎

casia
3. únor 2010

no a já třeba teď spráskla lečo, pak jdu makat, večer do bazénu a sauny a pak na vínko 😉

sirella
3. únor 2010

tak jsem přišla zas nakouknout 🙂

tercinko...já nebucám ani napapám...mě se teprv polévečka vaří a už krásně voní 😉 Nekonec není jen květáčková,ale směska zeleninová...Je mi dneska dost šoufl a tak jsem do hrnce přihazovala trošku todletoho,trošku támhletoho a je z toho normál.zeleninová polévka...snad mi sedne 🙂

casi...ahojky 🙂 Napsalas to moc hezky...absolutně souhlasím 🙂
Já když jsem sem přišla tak tu bylo jedno miminko a podívej do tabulky teď 🙂 ...z každého mimíska mám strašnou radost a z každých // taky...a všem to ze srdce přeju...a je jedno jestli na // děvčica čeká rok,dva a nebo se jí povede hned...prostě někomu to vyjde hned a někomu ne...to se ovlivnit nedá.Ale chápu,že komu se nedaří tak je občas bez nálady,ale na každého dojde a každá se // dočká...dřív nebo pozděj...
Mě tady holky strašně moc pomohly jinak bych se v tom všem plácala ještě teďka.A je fakt,že by tato diskuze měla zůstat...pro další děvčice co je stihne to samé co nás(tfuj tfuj aby jich bylo co nejmíň)...Já nevím jak vy,ale já vždycky ráda někomu novému odpovím,poradím(teda pokud budu vědět 😀 )...mě taky vždycky někdo poradil a našel si na mne chvilku času

sirella
3. únor 2010

jejda...vínko bych si dala 😎 ale nemůžu....maximálně večer trošku nealkopivka...vidíš casi...taky děláš chutě 😀

casia
3. únor 2010

jj, přesně tak...my se zatím chráníme, ale tak nějak od jara dále začneme, tak občas také přidju pro radu nebo udělat chutě a doufám, že se brzy zadaří a všem ostatním také, mimi je krásná část života 😉 😉

sirella
3. únor 2010

přesně tak 🙂 Budu vám moc držet palůšky aby to klaplo 😉

markee
3. únor 2010

Ahojky holky,
Mirax moc gratuluju k rychlému porodu,také k nenastřihnutí a k šikovné holčičce.
Kopy,já na www.dama.cz jsem registrovaná už dlouho.Mě je jedno kam budu chodit,pže stejně tu nesedím celý den,příspěvky nedočítám-většinou. Já nejsem ten nejdůležitější člen,kvůli kterému se to mělo rozhodovat.
Jinak já ráno jela udělat nákup-hlavně kvůli sobotě. V pátek nakoupím už jen salámy a sýr. Dvě hodiny jsem prolítala,koupila jsem si ještě těhu test-mamáč. Hned jak jsem přijela tak jsem ho počůrala a čárky jsou obě šíleně silné. Tak je to jasný no. Teď už jen počkat na konec února a jít k doktoru.
Přemýšlím,co upéct,pže manža jde dnes opět na schůzi a minule nebyl a měl narozky,takže teď by tam rád něco vzal. Jenže já fakt nemám nápad 😒

markee
3. únor 2010

Hmmm,koukám,že se tu něco děje divného,tak to asi budu muset dočíst,pže fakt nevim o co jde 😕

farmarska
3. únor 2010

terci taky nebucám a ani zrovna ted chut na žádný jídlo nemám, ani řeči o něm... 😝 zrovna jsem vyvrhla tu slaninu 😝 to zase byla muka nad tím záchodem 😝 nějak mi holka nesedla 😅 taková škoda 😀
ted musím rychle trochu poklidit, dnes se vyloženě flákám!
aron, kde jsi? poslednéí den v práci tě chtěj sedřít ne, že jsi ani neměla čas nakouknout 😕

tercie
3. únor 2010

Jéé Markee to je dobře, mimčo bude určitě v pořádku, však už sis vytrpěla dost 🙂
A co upéct...něco co neutrpí úhony při přepravě... to je jediný co měnapadlo 😀 A pro chlapy, to by mělo bejt něco pivního,nebo s rumem 😀 Mě teď taky vůbec nic nenapadá 😀

handm
3. únor 2010

Ahooj, holky!!
jsem to zběžně dočetla a jsem z toho tedy jelen...
jak jsem psala ráno, zůstávám a jsem pro, aby to nebylo zamčený, protože mi to tu pomohlo a holek s MA bude ještě určitě - bohužel - hodně a chci, aby měly šanci jako já se z toho dostat s někým, kdo to prožil

ad dvě - byla jsem na pracovním obědě, zožrala jsem zeleninovou polívku a pizzu a jsem jak balon 😀

markee
3. únor 2010

NO já měla k obědu ty zapečené masové palačinky, mňaminky mňam. Fakt dobrota.
Tercinko,oni maj schůzi zastupitelstva a dávaj si kafíčko,tak prý něco k němu. No fakt mě nic nenapadá. Já měla radost,že vím co upéct v pátek na sobotu,ale tohle mě zaskočilo. Jindy vím x jídel a tak dopředu. No uvidíme.
Jinak mě to dočítat nebaví. Nebudete se zlobit,když debatu o tom,že někdo odchází,prostě neprojdu? Nějak mě z toho bolí břicho,asi stres či co.

handm
3. únor 2010

terci, já bych si dala například Punčák... mňam!!!

markee
3. únor 2010

Handm,týjo punčák. Mňam. No já původně myslela,že řeknu mojí mamce o udělání větrníků-dělá je fakt výborné-na jednu s několika hvězdičkami. Ale nemám teď moc peněz na vymýšlení dražších věcí. A mamča na tom taky není nejlépe. Obě jsme na pracáku ☹

tercie
3. únor 2010

Markee jasně, nečti, já stejně doufám, že už je to vyřešený 🙂 Tyy jo palačinky závidím, zkusím je na víkend, snad se ujmou... Chlapům k tomu kafi bych udělala bábovku, a je to 😀 jestli to nejsou nějaký kuchtíci tak tomu stejně nerozuměj, řekni jim, že je speciální a hotovo 😀

Handm tyyy jo,... nebo věneček,... a neeeeboooo pařížááááák... ty vole 😀 ani nemam dojezenej řízek k obědu a už nevim, co bych samou roztažností do tý huby vrazila dalšího 😀 Teď je mě opravdu lepší šatit, než živit 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru