Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

ikopretinka
6. únor 2010

Venusko nemáš skypa? Ukázala bych ti to přímo na svém PC

venuska
6. únor 2010
ikopretinka
6. únor 2010

jj myslím

venuska
6. únor 2010

mám..dej mi tvoje jméno a já si tě zadám

ikopretinka
6. únor 2010

venus IP

sarlotta
6. únor 2010

Miru nesmutni 😒 ... druhý miláček to zvládne a budete mít štěstíčko doma. Aspoň víš od čeho bylo to krvácení.
držím palečky 😉

aronek
6. únor 2010

tak já tedy poctivě taky hlasuji, alespoň co hodinu 😉 , když mi to jinak nejde 😠

venuska
6. únor 2010

Koukám, že už vedeme...moooc děkujeme, jste moc hodný a vážím si vás 🙂 krrásný 🙂 věřila jsem, že jí doženeme 🙂

cajori17
6. únor 2010

Ahoj holky,taky hlasuji pro Natálku...... 😉

Jinak Miru....neboj druhy mimisek to urcite zvladne,drzim palecky......

miru.j
6. únor 2010

Ahojte babulky,sarlotka,cajori dakujem ze na mna myslite,tiez drzim palceky vsetkym v snazeni aj tehulkam 😉 .Dnes cakam navstevu,tak dufam ze to zvladnem ,dcerka a manzel mi pomahaju...dnes mam 36rokov 😅

aronek
6. únor 2010

miru, moc gratuluji k narozkám 😀 Chystáte oslavu?

cajori17
6. únor 2010

Miru vše nejlepší!hlavě zdravíčko tobě i mimískovi v bříšku..... 🙂

flair
6. únor 2010

Ahoooj kočky 🙂 Tady se dnes slaví 🙂 Miru, vše neeeej k narozeninám a stejně tak i Markee 😵 Hlavně, ať to miminka zvládnou a jsou zdravoučké 😵 😵 😵
Všem hezký večer🙂

mirax
6. únor 2010

Ahoooj všem!

Tak se opět hlásím 🙂 V pátek večer už nás pustili z porodnice.
Dnes to byl frmol a přiznávám dosti úděsný den...Nějak jsem asi Bětulku překojila předním mlíkem, celý den nespala jen plakala..já v domnění, že má asi hlad dávala stále cucnout...do toho Tobísek..děsnej mumraj, snad to všechno zvládnu..holky, jsem pěkně unavená.
JInak byla Bětuška zlatíčko, pěkně spinkala..dns v noci 6 hod. v kuse...sna dse to zase zlepší, jinak je po mně..

Porod byl opravdu dobrý...V 7 večer první ostrá kontrakce, za 15 min. jsme jeli, pač byly hnedle po třech minutách. V porodnici na dveřích cedule, že nikoho nepřijímají, že mají plno...myslela jsem, že je po mně..

Naštěsí jsem měla pravidelné kontrakce, během monitoru jsem byla na 6 cm, dr. se slitovala...V 8 10 mi pustili vodu, 8 45 nástup tlačení 😝 20 53 Bětule na světě!!
Bez nástřihu..takž ejá měla pocit, že si po porodu zase sbalím tu tašku, beru dítě a můžu jít pěšo domů 😀 😀

No, al ete´d cítím únavu, hormony dělají své..takže občas slzička...a je mi smutno po těhulkování 😉

Tak a jdu se podívat, co se tady během mé nepřítomnosti dělo!
A koukněte na pár fotek Bětulky v mém albu. 🙂

ikopretinka
6. únor 2010

Mirax, Bětuška je moc pěkná, jsi šikulka 😉 😵

markee
6. únor 2010

Mirax, Bětuška je krásná a popis porodu taky dobrý. Jé to bych přála každé,takovou rychlost.

flair
6. únor 2010

Miraxíčku, náááádhera 😵 Culím se tady nad Bětuškou 😵 😵 😵 Jste holky šikovné 😉 Máš toho ted fakt mooooc, tak se drž, kočko 😵
A já jdu chrnět, tak dobrou a papa

martinkal
6. únor 2010

Ahoj holky 🙂

Miraxko Bětulka je nádherná 🙂 Moooc gratuluju 🙂

venuska
6. únor 2010

Mirax, Bětuška je opravdu moooc krásná. Gratulujeme i s Natálkou 🙂 Tak to jsi měla hezký porod, závidím 🙂
Hlavně, že jste obě v pořádku 🙂 Ty jo, bez nástřihu..krásný, a byla i přesně na termín, viď??? Ona věděla, kdy má vylézt na svět. Je opravdu kouzelná 🙂
Hlavně, ať je vše v pořádku a zachvilku bude vše dobrý a slzičky mám i já dodnes...to jsou prostě ty naše hormony, za to nemůžeme. 🙂

Miru, gratuluji k narozkám...hezky to oslav 🙂 Hlavně zdravíčko tobě i mimískovi 🙂

aronek
6. únor 2010

mirax, Bětuška je krásná a porod tiše závidím 😀

aronek
6. únor 2010

jak se mi to blíží a nevím do čeho jdu, začínají nervíky pracovat 😖

aronek
6. únor 2010

NAtálka zase prohrává, dělejte někdo fintu, mně to jde jen normálně a jedním hlasem za hodinu to nevytrhnu ☹

ikopretinka
6. únor 2010

Aronek, Venuska, Sarlota IP

Dobrou

cajori17
6. únor 2010

Mirax Betuska je krasna a jeste jednou velka gratulace,preju hodne stesticka a zdravicka obema

kerrie
7. únor 2010

Miraxko..............Bětlinka je kouzelná 😵 😵 😵 Ještě jednou moc a moc gratuluju 😵

wergina
7. únor 2010

Mirax, Alžbětka je nádherná 🙂 a jsou si s Tobískem moc podobní. A jak on to zvládá?

markee
7. únor 2010

Miru,tak vše nej k narozkám opožděně. To máme narozky ve stejný den,jen já slavila 31narozky. Doufám,že sis je hezky užila 😉

aronek
7. únor 2010

Ahoj přeji hezké ráno 😉

aronek
7. únor 2010

Ahoj markee, jak jsi si užila narozeniny?? Byla oslava?

markee
7. únor 2010

Aronek,jo byla oslava v pátek jsem na ní připravovala pohoštění,jsem to sem holkám psala,co vše mám hotovo.
Vše se snědlo,zbyl teda půl pekáče těch řezů,ale ty já dám Míšovi do práce pro kluky-jinak bych byla ještě víc tlustá než teď.
Oslava dobrá. Kolem druhé přijela babička s dědou a v deset večer odešli poslední gratulanti-bráška s přítelkyní. Pak jsem padla do postele jak zabitá 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru