Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa00
9. únor 2010

Terí rajskou jsme měli minulý týden,jé ta byla dobrá 😵
O víkendu se taky asi pořádně nažeru,přítelák má narozky jdeme ke tchýnce 😀 😀 to bude zas prča 😀 ale už se zklidnila.
Jinak budu zase péct ty Moravský koláče v pátek.Už jsme je dlouho neměli.Tak se těším 😵

tercie
9. únor 2010

Kopi nechceš si tam vrznout nějakou fotku? Je to hroznej nezvyk, když píšeš bez ní... Aspoň nějakou víc z dálky jestli nechceš vyloženě portrét, což? 😉

kopa00
9. únor 2010

Já si tam fotku dám 😉 Dám tam tu co jsem měla 😉
Už jsem dneska nad tím přemýšlela 😀

markee
9. únor 2010

Sir,téda miminko je krásné,takový prťousek. Určo je vše v pořádku,viď?

Holky rajskou mám taky v plánu,možná v sobotu či příští týden. Zítra budu dělat maso na mrkvi s bramborem-máme to rádi a udělám toho víc,aby měl Míša právě i do práce.
Špenát jsme měli před 14dny,takže ten zase až za pár týdnů 😀
Holky já procházela s Johankou hlavní ulici v Bene a tam měli tak nádherné rudé šaty-různé střihy,ale všechny nádherné. Jen moje postava jaksi by do nich nebyla. No až jednou zhubnu,tak půjdu opět na ples 😅

sirella
9. únor 2010

terci...dr. mi říkal,že je to něco mezi 6 a 7tt a od PMS jsem včera byla 7+6tt a on říkal,že to perfektně odpovídá.Dost mne uklidnil...a vytáhl si i moji dokumentaci z revize a celkově z toho min.těhu a ptal se mě na pár nesrovnalostí a celkem byl dost vykulený...kor když jsem mu říkala jak se moje bývalá dr.na posl.ko.vyjádřila že je plod nějaký zkroucený tak to jen kroutil hlavou a říkal mi,že dr.nikdy nemohla vidět žádnou srdeční akci,že prostě nález absolutně neodpovídal tomu co mi ona říkala...jsem ráda ,že jsem pryč.A on mi pouštěl to srdíčko se slovama,že prý abych fakt věřila tomu že ty ozvy máme 🙂 a tamto prý mám hodit za hlavu...tak dám na něj...to co bylo hodím za hlavu a soustředím se na toto mimčo 🙂 Měla jsem na něj asi milion otázek a on mi všechno vysvětlil a tak jsem fakt spokojená...a cítím se absolutně jináč než loni...to jsem byla uzlík nervů se sevřeným zadkem

sirella
9. únor 2010

jojo...markee...vše je OK 🙂
Manža se před kontrolou nedal ani znat,ale jak dojel z práce tak první co bylo, bylo,že si nalil panáka a říkal,že kdyby zítra(to jako dnes) nejel ráno s autem tak se asi zlinkuje 😀 Byl taky strašně moc rád

kopa00
9. únor 2010

😉 už mám fotečku,měla jsem jí naštěstí v mailu 😉

markee
9. únor 2010

Sir to jsou nááádherné zprávičky. Dost mi to zvedlo náladu,jsem nadšená. Chce to teď pozitivní zprávičky. Moc to všem přeju.

kopa00
9. únor 2010

Sirellko fotečka je moc hezká 😵 😵 Už se taky těším až jednou budu mít takovou 😀
Markee mě teda nepříjdeš tlustá 😠 🤐 vždyt ty jsi hubenour!!!

tercie
9. únor 2010

Markee tak by mě lákalo se nastrojit a načesat a někam vyrazit 🙂
A dušený vepřový s mrkvičkou a k tomu vdolek, ňam... další tip,akorát manža nesnášítlustý vepřový,musela bych to udělat z kejty a ta je krapítko suchá...no nějak vymyslíme.

Sir paráda že tě doktor takhle uklidnil,ta předtím musela bejt fakt neskutečná kráva... A tt do pasu si ještě nedáš? 😉

kopa00
9. únor 2010

jé Sirellko a slyšela jsi srdíčko 😵 😵
Markee a ty jdeš kdy na první kontrolu? 😕

sirella
9. únor 2010

já to taky přeju všem...je to fajn 😵
Jen teda včera jsem byla po návratu od dr. fakt šťastná jako blecha...škoda jen ,že jen na chvilku...pak jsem nakoukla na koníka a nemůžu se z toho dostat.Strašně mě to mrzí a je líto 😔
Snad to někdo dneska vylepší s nějakou dobrou zprávičkou 🙂

sirella
9. únor 2010

aj bych si dala terci...ale nevím jak 😅 A taky nevím přesně jak jsem na tom...podle UTZ mi vyšel TP 24.9.2010(přesně 1.výročí revize) a nebo 29.9 tak nevím přesně...asi počkám na další kontrolu co mi dr. řekne.Tu mám 1.3

markee
9. únor 2010

Kopy,jestli se něco nepotento,tak si 22.2.zavolám a objendám. Takže v tom týdnu snad. Když bude mít doktor dovču,tak prostě až tam bude no. Jinak mám divný pocit,pže mě nijak netlačí břicho. Většinou mě fakt tlačilo od začátku a teď je jen občasný tlak v podbříšku,ale přijde mi,když na to myslim. Prsa ani nevim-jen mi vylézají zase bradavky,což normálně nemívám. Snad je tam vše v pořádku. No uvidíme,prostě příroda snad ví co dělá.

Sir,já jsem nadšená z tebe. Pže prostě to co si prožívá Farminka,tak prostě mám za sebou a nechci si to moc připomínat,pže mě to třeba i zas čeká a prostě teď,no je to hrozné,moc hrozné a nespravedlivé. Je m jí líto,ale snažím se,aby to nebrala až moc srdcem,pže jinak mě odvezou ☹ ☹ ☹

sirella
9. únor 2010

jojo kopi 😵 to byl rachot 😵 Strašně krásně se to poslouchalo 😵

kopa00
9. únor 2010

Sirrelko dej si nastavení,to je nahoře vedle Ip. 😉 atam si zadáš poslední ms.

kopa00
9. únor 2010

Markee tak to půjdeš za chvilku a uvidíš už srdíčko 😵 😵 Věřím tomu,že to bude v pořádku!

sirella
9. únor 2010

markee...mě to tak nejde.Včera jsem aj párkrát brečela...nějak to na mě vždycky dolehne a já tomu nemůžu zabránit...nebo možná těhuhormony...fakt nevím...Ale musím se ktŕotit,protože manža mi vyhrožoval,že mi blokne tuto stránku tak musím být pozitivnější...ono ne,že bych nějak hysterčila ale v momentě z ničeho nic slzy v očích a je to no 😔

sirella
9. únor 2010

kopi...aha...tak to je jednoduché...to jsem netušila...jdu to prubnout...díkas moc 😉

sirella
9. únor 2010

paráda...povedlo se 🙂 ...a skočil mi tam rovnou 8tt...dneska jsem přesně 8+0

markee
9. únor 2010

Sir,prostě fakt nechci,pže vím,že až půjdu k psycholožce,tak tam budu řvát a to doslovně. Prostě už to mám za sebou a vím jaké to je. Je mi jí a mimča moc a moc líto ☹
Kopy,jo,to už bude za chvilku. Si počkám,jako vždy.

markee
9. únor 2010

Sir,tak to se ti změní na 9tt 😉

tercie
9. únor 2010

Sir no vidíš, holka šikovná 🙂

Markee přesně, taky to mám za sebou,víme, že přežít se to dá, nejhorší jsou jen ty chvíle před tím, pak už to jde. Akorát každej se z toho dostává jinak... když se podívám zpětně, hodně jsem o tom mluvila, byla jsem celkem rychle ready...ale hlavně taky kvůli tomu, že jsem se upnula na to, že to prostě nevzdám a že dítě moc chci... Nevím, jak bych to brala kdybych už jedno třeba měla, to těžko říct. Brečet mi nejde, ale na tohle se zapomenout nedá. Kéž by Farmi z toho taky pak vybruslila co nejlíp...

sirella
9. únor 2010

markee...já vím,že to máš za sebou a proto je to pro tebe a Tercinku horší 😔 Ale věřím tomu,že tě to znovu nepotká a na konci února budeš taky hlásit srdíčko 😵

Asi se zeptám blbě,ale nejde to udělat císařem???Víš,ptám se proto,že já i když budu někdy rodit, tak jedině císařem a nevím jak by se to dělalo kdyby mě potkalo něco podobného

kopa00
9. únor 2010

Sir,ty 8tt kspu krásné 🙂

tercie
9. únor 2010

Sirelko to je škoda kvůli tomu řezat, mimi je malinkatý a jde lehko ven, dlouho trvá to otvírání a než zaberou hormony, ale pak je to během pěti minut. Ale neřeš, musíš věřit že to bude v pohodě, nemá smysl se stresovat předem.

sirella
9. únor 2010

kopi 🙂 ...snad budou narůstat

a kdy se přidáš ty???Pokud MS nedorazí tak budeš v so testit????

markee
9. únor 2010

Sir,císařem se to nedělá. Prý je to lepší pro tělo a hlavně hojení. Díky císaři by ti pak nedoporučili dva roky otěhu. A je to pak logické. Sice je to hrozné,že si to prožiješ,ale čekat takovou dobu,abys mohla znova-to fakt ne. Nepřipouštěj si to,opravdu.
Tercinko,jo právě,že člověk o tom mluvil,dostával to ze sebe a ta psycholožka mi pomohla. Fakt tam musím zajít a vybulet se jí a i jí řeknu,že jsem znovu těhu a mám strach a tak. Prostě zas slzavé údolí.

kopa00
9. únor 2010

Sir ano pokud nedojde,tak mám v plánu sobotu testík 😅 ale nevím,bojím se zase testnout abych nebyla zklamaná ☹ no uvidíme 😉

tercie
9. únor 2010

Markee ono vyřvat se je to nejlepší co jde, aby ten stres šel ven, rozhodně lepší než dělat hrdinku a pak se sesypat 🙂 a vykecat se, ze všeho... Od toho psychologové jsou, a je fakt,m že se mi o tom líp mluvilo s cizíma...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru