Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
8. črc 2009

kopi... ředkvičky, ty jsem jedla taky, zpráskala jsem třeba 4 svazky na posezení, v zimě byly jen takový vodový a málo pálily 😀
Tvrdnutí jsem nezažila, tak neporadím...
mirax 😉 řesně tak jsem to měla taky... dělala jsem denně čerstvý a to pak docházely nápady, navíc mi bylo špatně když jsem nejedla, a když jsem měla něco vymyslet tak jsem neměla na nic chuť 😀 Blázinec hadr, ale už to chci zas 😀

kopa
autor
8. črc 2009

Tercie a ještě o víkendu jsme dlabali furt palačinky třeba i v 22hod. 😅 jsem smažila jako divá 😀

mirax
8. črc 2009

murynko, každé tvrdnutí se má dr. nahlásit. I-když nebolí. Je to vcelku normální, ale těch tvrdnutí by nemělo být víc než 10x za den a nemělo by to bolet. Takže, pokud to budeš pociťovat i zítra, tak dr. zavolej. Jen, že se chceš zeptat, jestli se máš znepokojovat nebo ne.
Jinak v lékárně koupíš Magnézium lacticum bez předpisu, tablety, můžeš brát třeba 1 ráno a jednu večer, ale trvá to tak týden, než zabere.
Ale já bych tomu dr. zavolala, taky se doporučuje trochu zařadit zpátečku...tedy zvolnit..míň lítat 😉 a tak 😉

kopa
autor
8. črc 2009

holky tak mizím.........jdu papat dortíka 😀

kupina
8. črc 2009

Holky mě bříško také tvrdne. Sestřenka byla u gyndaře a ten jí řekl, že je to normální. Děloha prý pracuje - připravuje se... Dneska jsem se na to ptala doktora, co jsme byli u něho na ultrazvuku a ten říkal, ať piju magnesii, že to trošku povolí a navíc mi to pomůže od zácpy 😅.

Markee a co je u tebe nového?

mirax
8. črc 2009

jo, jo teci, přesně...hlad jak prase a přitom ze všeho nevolno. Momentálně se živím chlebem s taveňákem. ..to je takové neutrální+hodně zeleniny, hlavně večer...no a pak mám břicho jak somálec🙂))

murynka
8. črc 2009

miri děkuji on má dovču tak ti nevím...ale díky 😉
no nedělám nic takže nevím kde ubrat 😀 😅

tercie
8. črc 2009

Kopi závidím, taky bych si dala, tak papa 🙂

Kupi krásnej pupík 🙂

farmarska
8. črc 2009

ahooooj holky!
tak jsem konečně zase mezi váma 🙂
ještě jsem ale nestihla dočítat, tak asi jdu na to 😉

jen vám ještě musím prozradit, že jsem si volala na tu krev a sestra řekla že to mám dobrý! 😵 že tam mám tu hodnotu něco přes 5tis. No já se v tom nevyznám, ale když říkala, že je to dobrý, tak je to dobrý 😀

já mám takovou radooooost!!!! 😵 😵 😵

vím, že ještě nemáme vyhráno, ale je na to našlápnuto 😉 😀

kupina
8. črc 2009

Mirax, také jsme občas nafouknutá jak meruna... Jen se vzlétnout... A ty jsi už v pohodě nebo máš ještě nějaké nevolnosti?

Kopinko papa, jdu ti písnout ten telefon. Kurňa, dort bych si taky dala 😀

farmarska
8. črc 2009

jinak vám ještě povím že ted piju denne sklenici Vincentky-fuj tajbl 😝
ale je prej v tom hodně jodu a já ho mám málo, tak sebe a mimi takhle zásobuju 😀 už třetí den 😝
co bychom pro své mimásky neudělaly že 😀

jitie
8. črc 2009

ahoj holky 😀
jsem zpět

mirax
8. črc 2009

http://www.porodnice.cz/tvrdnuti-bolesti-bricha...

Murynko,moc pěkný článek. Čti! 🙂

kupina
8. črc 2009

Farmíku, tak to mi spadl kámen ze srdce. Tak moc gratuluji. No a v pátek už bude srdíčko, věřím tomu. Mám velkou radost 😵.

Mirax, já jdu do poradny v pátek, tak se ho na to také ještě přeptám. Já mám zase potíže v tom, že když jdu delší dobu nebo dělám něco namáhavého, tak mě bolí pravý podbřišek a někdy mám v něm i křeče ☹

markee
8. črc 2009

Holky,mě teď právě nechutnají tavené sýry a smrdí mi hermelín,syreček,niva-prostě to co koupím Míšovi a on to jí,tak je mi z toho zle.Přitom veškeré sýry miluju,chjo ☹
Kupinko,zatím nic nového. Na kontrolu jdu za 14dní. Jen mě dnes víc bolí bříško,ale říkám si,že děloha roste a krom toho to může být i ze včerejšího výletu. Takže si půjdu udělat těhu čaj a pochutnám si na něm.

farmarska
8. črc 2009

tý jo ted na to koukám, jste upadly nebo co! to je dočítání tak minimálně pět stránek!
co tak krafete! to budu mít do půlnoci co dělat 😝

kupina
8. črc 2009

Mirax, moc hezký článeček. Já si myslela, že je třeba zvolnit. Někdy to fakt přeháním 😖

mirax
8. črc 2009

kupi..no zrovna včera jsem zvracela..večer, bylo mi fakt zle asi už začínala ta migréna a dne s taky, z té bolesti.
Je mi spíše nevolno a unaveno..., ale je to určitě o kus lepší než na začátku🙂

farmí...tak to jsou dobré zprávy, když to sestřička říkala...tak zas enějaké povzbuzení! 😉

kupina
8. črc 2009

Farmi, tak to až dočteš, tak už tu nikdo nebude a budeš si zase povídat sama se sebou 😀. A kdepak jsi byla tak dlouho, krmila jsi zvířátka?

markee
8. črc 2009

Farmy,tak to je další suprová zpráva,fakt jsem ti to přála. No opravdu další pozitivum a já se tu usmívám jak měsíček na hnoji.
S tou Vincentkou-jen si dej. Já jí taky pila,po revizi,prostě mi chutnala 😀
Jinak mě doktor píše kyselinu listovou a jodid-právě kvůli dodání dostatečného množství jódu(už jsem to jedla při Johance).

tercie
8. črc 2009

Farmíkuuuuuu paráda, tak to už musí bejt dobrý 😉

Jitu ahojda, jak bylo na návštěvě?

kupina
8. črc 2009

Mirax a bude lépe - vždyť už budeš končit první trimestr - ty jo, toto letí...

Markee, ta bolest bude určitě od toho jak se roztahuje děloha 😉. To já taveňáky můžu a teďka mám ukrutnou chuť na hermelín a hermelínový salát - mňam. Ale mám smůlu, ještě alespoň na 4 měsíce 😒. Jinak mě zase smrdí ryby, sním maximálně tuňáka ve vlastní šťávě....

mirax
8. črc 2009

farmísku,
Našla jsem tabulku:
http://www.miminka.cz/clanky/snazilky/hormony-h...
Naposledy jsi měla 4 tis.?
Farmí, moc držím palce!!!! 🙂 🙂 🙂

Holčičky, jdu se trochu natáhnout 🙂 🙂

tercie
8. črc 2009

Jo, holky, zato já teď žeru úplně fšecko 😀
A včera jsme měli stejky z pravýho americkýho bejka a byly úžasný, doporučuju 😉 a ani nebyly drahý...

jitie
8. črc 2009

terci, no návštěva v bordelu a prachu, předělává si bydlení,takže všude špína, David mu tam jel něco radit, jak má udělat..

kupina
8. črc 2009

Holky, jak manža vyžahl tu sedmičku vína, tak tady na mě dotírá... Musím ho jít trošku zklidnit a zchladit 😅. Tak si tu hezky pokecejte. Papa a krásný večer 😉

sarlotta
8. črc 2009

farminko tak sláva, že ses ukázala..to je bááááááááááááječné.... 😎 😎 😎

tercie
8. črc 2009

kupi to ti závidím, dotěrnýho chlapa 😀 Vyměním, aspooň na tejden, co? 😀 Papa, hezkej večer!!

Farmi nedočítej teď, nech si to navečír až tu nikdo nebude 😀

Jit říkáš něco jak u nás jo? 😀

farmarska
8. črc 2009

no tak já vás opravdu budu dočítat až pak, je toho moc 😀

kupi ne ne tentokráde ne žvížátka 🙂 teda ty dostala svůj příděl jako obvykle, ale pak jsme celý odpoledne přebírali naši druhou půdu a byli nakupovat a trošku jsem k večeru šmrdlala na zahrádce 🙂

holky ještě ale moc nejásejte.. 😅 počkáme na ten pátek, na ten ultrazvuk ju 😉

martinkal
8. črc 2009

Holky nevíte do jakého měsíce se může lítat v letadle?
Máme na srpen objednanou dovču, a to budu asi v 9-10tt.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru