Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sarlotta
8. črc 2009

Mě teda Vincentka docela chutná 😅 a v Zimě bez ní nedám ránu...na vysušený nosohltan je to balzám..takže inhaluju.

jitie
8. črc 2009

terci, u vás to vypadá moc dobře,máš kuchyň, koupelnu, záchod, máš si kde sednout, ale u něj je jen prach a prázdný pytle od cementu a tak 😀

tercie
8. črc 2009

marti to nevím, ale doktor by ti měl povědět...

tercie
8. črc 2009

jit teď už to jde, ale když si vzpomenu na začátky, tak to je depka 😀

farmarska
8. črc 2009

mirax tak jsem koukala na tu tabulku... jestli jsem se v ní dobře zorientovala, tak to nemám zase až tak moc 😨
tak proč ta sestra říkala, že je to dobrý 😠

farmarska
8. črc 2009

sarlot a jak jí inhaluješ? máš takovej ten přístroj na to nebo normálně vdechuješ její horkou páru s ručníkem přes hlavu?
mě teda vůůůůbec nechutná!! hnus hnus hnus 😝

jitie
8. črc 2009

marti do 36tt by tě do letadla měli vzít..ale každá letecká společnost to má jinak..
9-10tt je pohoda, hlavně si přečti pojištění, aby se vztahovalo i na těhotné..ale z vlastní zkušenosti vím, že UTZ a krev tam určitě je..záleží teda i na zemi kam jedeš

markee
8. črc 2009

Martinkal,většinou to záleží na tvém stavu,zda jsi v pořádku a zda doktor uzná za vhodné letět. Jinak kamarádka letěla na dovču a byla 24týden,takže to tě určo pustí.
Tak já si udělala krupicovou kašičku,jsem měla chutě 😀

jitie
8. črc 2009

terci, to ti věřím, začátky jsou nejhorší 😒 ale teď to tam máte fakt skvělí 😵

farmarska
8. črc 2009

holky o bordelu v baráku a prachu a písku mi povídejte!
my se stěhovali do totálně vybydlenýho baráku, po jedný starý babče, takže jsme skoro všechno dělali nový, od koupelny, která tam nikdy nebyla, po podlahy, topení, ..no všechno. Sem si ale najivně myslela, že to za ten jeden rok co v tý hrůze budeme bydlet máme hotový...ha ha trvalo to 4 roky! 😕 A to jsou jen ty základy, ještě nám chyběj došmrdlávky 😝

sarlotta
8. črc 2009

farmi normálně z hrnečku ohřátou🙂))) vždyť je to jen slaná voda🙂) ty naděláš.

Jo a abys nemusela dočítat tak já mám výsledky genet.testů:-)))) vše v pořádku máme 46chromozomů v bezvadném stavu 😎 jen u trombofilních mutací mám heterozygot C677t MTHFR....což může být důvod potratů.....dobré je, že se to léčí JEN zvýšeným přísunem listovky a vitamínu B...aby ten enzym zase dobře pracoval. Ještě si budu v pátek volat do predika a proberu to tam s doc...ale jsem docela klidná...je to to nejmenší co nám mohli najít a má to 40% populace.

farmarska
8. črc 2009

jit jsem si myslela o tobě, že jsi masovej vrah a že jsi nám zabila Tercinku, páč se tu po návštěvě s tebou dloooouho neukazovala 😀 no tipovala jsem ještě jejího manžela 😉 😀

jitie
8. črc 2009

farmi 😀 😀 Míša se asi dlouho vzpamatovávala z mojí návštěvy 😀

jitie
8. črc 2009

sarlott, já mám taky ten špatný heterozygot, papej hodně kyseliny listové 😉

farmarska
8. črc 2009

sarlot tak to je bomba! mám vééélikou radost!!! moc gratuluju!!! 😵
musíš bejt š'ťastná jak blecha!!! 😵

dnes je nějakej hezkej den, samé dobré zprávy 😵 😵 😵

a začlo to už ránem, naše třetí kočka se dnes konečně z toulků přilezla domů. Byla fuč asi tři dny, už jsem o ní začínala mít strach, většinou chodí každej den dom se nažrat a najednou šup a našla se 😵

farmarska
8. črc 2009

jo a sarlot slaná voda je odjakživa bléééé !! 😀 😀

martinkal
8. črc 2009

Díky holky,
já jen, že jsem tu nedávno četla, že těhule nesmí projít bezpečnostním rámem 😒

mirax
8. črc 2009

v televizi je prdlajs 😉..tak nakukuju....a vy dnes jedete!! 😀

martinkal: to v poho můžeš 🙂 , já taky byla v 10-11 na Rhodosu letecky..jen to vedro bylo horší, letadlo úplně ok.

Já právě přemýšlím taky o letu, máme nejspíš taky cestu na podzim, takže to bych mohla být už v pátém měsící..a to si taky myslím, že je ok.

farmarska
8. črc 2009

sarlot a kdy se pustíte teda do dalšího snažení? 😕 musíš to bečko papat dlouho před tím, nebo to stačí zároveň?
a nebo si nejdřív dáš spravit to bříško?? 😕

mirax
8. črc 2009

martinkal: to je pravda....s tím rámem, kvetinka tady o tom psala, že právě proto jí dali dříve těhu průkazku.

tercie
8. črc 2009

farmi a Jitka mi zas vyprávěla, že jí manžel nechtěl pustit, co když prej jsem převlečenej chlap a nějakej úchylák 😀

Jsem byla vypustit smečku 😉

farmarska
8. črc 2009

mirax když jsi tady... těch 5.tis je teda málo? 😅
nějak v tý tabulce tápu 😀

jitie
8. črc 2009

marti, o rámu jsem teda nikdy nic nečetla a ani neslyšela 😕 já teda normálně rámem v těhu prošla..ale zase nemůžu říkat, jestli to bylo dobře nebo ne, na dovče jsem o mimi přišla, ale spíš to přisuzuji špatně založenému

farmarska
8. črc 2009

terci taky vidí všude uchyláky jako já! 😀 😀 😀

jitie
8. črc 2009

to je pravda, manža mě nechtěl pustit, prý aby to nebyl převlečenej úchylák 😀

farmarska
8. črc 2009

holky musím jít nakouknout ještě na zahradu, mý bobánci tam přidělávají naši novou houpací síť-velkou, určenou na 200kg 😅 tak se konečně pohoupu 😀 😀 tak jdu kouknout jak jim to jde 😉

martinkal
8. črc 2009

No já o tom rámu prvně četla až tady, vyzařuje nějaký záření, který by mohlo mimi uškodit.

farmarska
8. črc 2009

jit bychom si s manžou rozuměli 😀 bychom si pěkně notovali 😀 😀 😀

sarlotta
8. črc 2009

Farmi no v pondělí jdu na chirdu a domluvím si tu kýlu...snad mi dají termín brzo 😉 Stejně chci počkat až po 3MS ..a ty vitamínky bych určo měla brát dopředu. Takže to vidím na srpen a spíš až září.

Jitie už sem si lupla femibion800🙂 na co čekat že.

markee
8. črc 2009

Sarlotta,tak to je moc fajn,že jsou testy v pořádku,moc a moc ti to přeju 🙂
Já dojedla tu krupičku a jsem nafouklá jak balon 😒

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru