Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sarlotta
12. únor 2010

Kopi jsou moc krásné ty čárečky čím dál lepší🙂 jéééé ať už to vyjde a těhulkuješ.. moc držím palůšky 😉

martinkal
12. únor 2010

Ahoj holky 🙂

Kopííí ty čárky jsou ukázkový 😀 A příznaky na mrchu doufám nemáš 😉

nicollka
12. únor 2010

Kopi páni to sou dálnice krása. To už snad ani zmizet nemůže takový tlustice ;) Jaký dc normoš chodí mrcha? A jak se cítíš?

kopa
autor
12. únor 2010

Teríku díky moc za vložení 🙂

kopa
autor
12. únor 2010

Tercíku díky,ty jsi mi udělala moc hezky ty fotečky 😵 😵

tercie
12. únor 2010

Holky manžu popad hnízdící syndrom, pořídil si velkej trezor na dlouhý zbraně, a chtěl mi ho cpát do ložnice,vedle postýlky,tak jsem mu řekla že se asi zbláznil,tak ho pro změnu narval do vestavěný skříně...prej abych ho neměla teda na očích...já se z něj zjevím, a ještě je na mě hnusnej že si akorát furt stěžuju...ale my máme novou skříň a ten krám má 5Okg... No řekněte jestli je to normální...

kopa
autor
12. únor 2010

Holky moc díky za pochvalu čárek.
Já doufám,že už to nezmizí 🤐 🤐 🙄 to by mě už asi z toho jeblo 😀 Zase si říkám že jsou krásně vidět,tak že to asi těhu bude 😅 no modlím se.Včera jsem dokonce prohlížela co mám za oblečky na mimi a říkala mu at tam teda je 😀

Kdy chodí mrcha?Kolem 30DC,ale potom duphíku to bylo různě.

martinkal
12. únor 2010

Tercíí plně tě chápu, ty chlapi jsou někdy blbý 😀 😀 😀 Ještě, že ti ten trezor nechce narvat pod postýlku pro Lukáška 😀

tercie
12. únor 2010

Kopi není zač 🙂

No Marti možná bych se tomu ani nedivila, kdyby ho to napadlo... 😝 😀

tercie
12. únor 2010

Tak já jsem ráda že ho má, aspoň nebude mít pistole s nábojema mezi fuseklema a brokovnici za dveřma,ale myslela jsem, že takový věci jsou na chodbě... pre néé, že to musí mít při ruce, a že už mi udělal kompromis v tom, že to nedal do ložnice... Jako když je to zamčený, zakódovaný tak jakej je problém aby to stálo na chodbě, fakt. Prej aby pokaždý když do toho poleze nemusel někoho vyhánět pryč aby mu nekoukali když zadává kód...my totiž běžně máme v baráku fůru lidí...achjo...

markee
12. únor 2010

Terci,manže je fakt dobrej 😅 Nojo, jak píše Martinkal,ještěže ti to necpe do postýlky pro Lukáška. Se picnu z nápadů chlapů,fakt 😀
Tak králík hotov a knedlíky už vařím třetí várku a ještě tak tři uvařím 😅 Nějak jsem to přehnala s množstvím. No prostě jich pár půjde do mrazáku.

nicollka
12. únor 2010

mnam králík,já vůbec nevím co uvařit, nějakou rychlovku i pro malého když sme spolu doma. Zatím se nám dělá kmínová polívka s brambůrkama aby nás nebolelo bříško :D

Tak jestli máte nápady, přemýšlím o těstovinách nějak, nevíte nějakou sýrovou omáčku třeba? Já to nikdy nedělala.

aronek
12. únor 2010

terci, s chlapama je sranda, tudle mi bratr ukazoval, jakou mu pořídil pistolku a přítel se naštval, že malý nebude sbírat zbraně ale auta a hned mu jedno koupil 😀

aronek
12. únor 2010

chudák ještě není na světě a už rozhodují co bude sbírat, tak jsem se naštvala a řekla, že ho přihlásím do baletu 😀

markee
12. únor 2010

Nicolko s tou sýrovou omáčkou jsou moc dobré. Já většinou taveňák rozpustím ve smetaně nebo mlíku,záleží co zrovna mám. Okořením-bílým pepřem a muškátovým oříškem. Když je maso,tak ho dávám-kuřecí. Mám to od kluků od Míši z práce,to víš potřebujou něco rychlého, když se třeba vrátí ze zásahu 😀

miru.j
12. únor 2010

Ahojte babulky! Tak som kvam predsa nakukla po dlhsej dobe.To s Farminkou ma dost rozhodilo ☹ ,je mi jej velmi luto,odkazte jej prosim odomna pozdrav,moc na nu myslim a posielam vela sil na zotavenie. ....Kopi,krasne ciarky...tesim sa s tebou 😉 . ....Handm drzim palce na kontrolu 😉

paajaa
12. únor 2010

Ahoj Kočky.

Kopi: čápky jsou opravu parádní

Sarlot: já bych moc ráda zůstla v tabulce více, ale zaručit to nemůžu. Jinak mě teď druhý den trápí PMS- mám nějaká citlivá prsa nevím proč. MS má dorazit až příští čt.

Všechny moooc zdravím 😎 😎

markee
12. únor 2010
nicollka
12. únor 2010

děkujiiii jdu na to 🙂 už máme hlad :D

aronek
12. únor 2010

no asi taky budu muset vařit, sice tu mám řízky ze včerejška, ale přítel si je vezme zítra do práce, tak mu je nemůžu sežrat

flair
12. únor 2010

Tak mám vyžehleno vše nutné 😝
Kopíííí, ty jsou nádherné!!!!!!!!!!!!!!!! 😵
Terci, mně by se ty hadříčky pro malou do komodky nevešly, takže jsem musela vyklidnit jednu skříň a budu to dávat tam 😝 😀 No a když jsme u toho, máš představu, v čem budeš prát? Já zrovna včera hledala info na netu o pracím prášku/gelu a avivážích. A rozhodla jsem se to nedramatizovat a postup je následující: persil gold gel, místo aviváže ocet. Nechat vymáchat o celý cyklus navíc a tečka. Kdyby byl pak problém s nějakou vyrážkou nebo tak něco, tak pořešíp pak jiným gelem nebo tak něco. A už jsem to začala prát, bo je toho tolik, že se mi to nechce někde skladovat a pak zase vytahovat a třídit a teprve prát. Bude to ve skříni už vyprané a vyžehlené.
Jo a Terci, my zas v ložnici spíme s manželovým golfovým bagem 😀 😀 😀

tercie
12. únor 2010

Aronku, baleťák 😀 😀 No ale co,na baletu třeba začínal Geňa 😉

Tu sýrovku taky dělám,že rozpustím tavenej,a přidám nakrájenou šunku nebo šunk.salám, a třeba bazalku nebo kousek nivy, nebo houbový koření, co mi zrovna přijde pod ruku.

Miru ahojky, a jak je tobě? Všechno dobrý?

Flair já to budu třídit podle velikostí a do komody si dám jen to aktuální a zbytek bude asi v igelitu na půdě, máme pěknou,čistou,tak to nevadí,a budu to průběžně obměňovat... Abysme nebyli zavalený hadrama 😀 On stačí manža hadrník, taky má na každou příležitost jiný věci a kupí mi to v ložnici na zem...

První praní bude v Lovele protože jsem ji dostala, a přece to nevyhodím,a pak si chci koupit Persil sensitive, maj teď dokonce nějakej novej s aloe vera, a líp voní než ta lovela 😀 a aviváž podle toho co objevím až půjdu nakoupit 🙂 Jo, taky jsem uvažovala o gelu,líp se to vymáchá než z prášku.

Golfovej bag je taky dobrej😀 Taky musí bejt při ruce kdyby něco, viď? 😀

markee
12. únor 2010

Holky já si jdu lehnout a číst si, jsem je jaksi přejedla 😅 No byla to mňamka.
Malá je ve školce,takže toho jdu využít. Odpoledne až pro ní pojedu,tak si dojedu koupit do Teta drogerie Ariel gel,maj ho v akci a mě už jeden gel dochází.
Jinak prý se nemá dávat aviváž novorozencům,taky jsem to radši nedávala a malá se nikdy neosypala. Prala jsem v Batoleti,ale nejspíš až budu prát na mimi tak taky v Persilu 😉

markee
12. únor 2010

NO a začíná mi být docela špatně. Ráno jsem si myslela,že se potento,ale netlačil mě žaludek,ale i tak ten pocit tam byl. Teď to je zas ☹ Ale já to jídlo nedám 😀
Jdu si číst. Pa.

tercie
12. únor 2010

Markee toť, takový práce to dalo než jsi to nasoukala, tak si to hezky drž 😀
Jéé já už mám taky hlad jak hééérečka... Vařím polívku z krůtího skeletu,a vytáhla jsem kuřecí stehýnka,ale nevím ještě jak to pojmu... My zas pozdě snídali tak to tolik nehoří.

A aviváž se nedává? Tak aspoň nemusim nic vymejšlet 😀

aronek
12. únor 2010

já na praní taky dpostala Lovelu, tak už v ní peru 😀 Až dojde, tak to začnu řešit, ale je jí dost 😉

aronek
12. únor 2010

terci, já taky dávám jen trochu octa místo aviváže

martina76
12. únor 2010

KOPI nádherný čáry. Držím palce. A opožděně jsem ráda že jsi tu a že do tebe vlez pupík, ikdyž semnou si tady asi moc nepokecáš. 😉

martina76
12. únor 2010

TERCI buď ráda za trezor, kdekoliv a jakýkoliv. 😉 Mé známé se ve 13 zastřelil syn tátovou zbraní kvůli nešťastné lásce. ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru