Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

handm
18. únor 2010

ahoj, přeju dobré ranko!!!
Tak hokej skončil v pořádku, tak můžu nakouknout sem 😀😀😀
Holky, nevíte prosím, jak dlouho trvají ty výsledky z NT? Jak se na to čeká? Krev mám už odebranou, na UTZ teprve půjdu.. díky

handm
18. únor 2010

Aji, Aron a všechny ostatní co máte kontroly držím moc moc palce!!!!!🙂 🙂ú 🙂

ee.liska
18. únor 2010

ahojky 🙂
držím palečky všem, co mají dneska kontrolu nebo poradnu 🙂
já jsem se tu teď moc neukázala, poctivě ležím 😅 jdu vás dočítat
jo a ještě 14 dná a nejhorší máme za sebou 😀

aronek
18. únor 2010

handm, výsledky NT mi řekli rovnou tam 😉

nicollka
18. únor 2010

Holky taky moc moc držím palečky všem 🙂

mě začínaj brnět prsa (znak že ovu fakt proběhla to mam vždy) a nějak mě zlobí žaludek asi si půjdu koupit mlíko.

ee.liska
18. únor 2010

nikolko mě taky mléko pomáhá na žaludek 🙂

nicollka
18. únor 2010

No to mě vlastně poradily holky tu, a fakt to pomáhá. Teda e.li tobě to taky krásně naskakuje.

My tento týden konečně dokončili všechny papíry k domečku, teď čekat 4-5týdnů až nás zapíše katastr a hurá balit krabice. Já se tak nemůžu dočkat. zůstalo nám nějakých 50tis. no takže pračka, lednička a asi sedačka bude, dál budem muset bydlet tak nějak provizorně. Ale i tak budu konečně ve svém a už snad i začne teplo tak budu moct i na zahradku sadit kytičky a tak. Jen tam ještě asi pěknou dobu bude blato a mokro toho sněhu je.

Teď se jdu podívat co vše se dá studovat dálkově, přemýšlím že půjdu zase na školu. Doma nuda, práce žádná, od března bych měla mít 10lekcí angličtiny, to sem zvědavá co mě za tu dobu naučí, a chtěla bych ještě španělštinu, italštinu a ruštinu, ale uvidim co mě nauči anglicky. Aspon takové nějaké základní dorozumění no.

ee.liska
18. únor 2010

jé to budue super, stěhovat se do nového 😵 studovat? to je prý nejlepší investice do sebe 😀 to jsi dobrá, já už bych ny to asi neměla hlavu

nicollka
18. únor 2010

no já mám taky hlavu dutou, a tak sem byla ráda že sem vypadla ze školy, jenže být doma (už 4roky) to je hrozná nuda, peněz moc není abych si mohla užívat a už mi asi vážně hrábne, to bydlení bude aspon taková změna, ale taky to nebude na dlouho a zase začne ta nuda. No uvidím kamarádka by se měla přestěhovat k bratranci kousek ode mě tak že bysme si otevřeli kavárnu no uvidíme

ee.liska
18. únor 2010

kavárna to je dobrý nápad, ty se vždycky uživí. ty bydlíš přímo ve vyškově? ve městě není kaváren nikdy dost

handm
18. únor 2010

Aronku, díky za info.. ale pak se ještě zkoumá ta krev, ne?! No jsem na to zvědavá, tedy...
každopádně díky

Nico, uplně ti rozumím a skoro ti závidím, že už se můžete stěhovat.. to čekání je nekonečný!!!
A se studiem se přidávám k Eelisce, já bych se teď už asi nepřinutila.. ještě že to mám za sebou 😀

nicollka
18. únor 2010

nene ve Slavkově u Brna, a budem se stěhovat vedle do dědiny Letonice

mari111
18. únor 2010

ahojda holky, dnes je velky kontrolni den, tak vsem drzim moc palecky a vecer se tesim na same dobre spravicky 🙂

markytaj
18. únor 2010

Handm, jen jestli můžu moje poznatky z NT: tu krev Ti už odebírali. Až půjdeš na UZ, budou už mít připravené výsledky. Na UZ změří šíjové projasnění, kouknou, zda je přítomna nosní kůstka a prohlédnou i další orgány. Na výpočet pravděpodobnosti postižení plodu (především DS, ale špatné výsledky mohou predikovat i jiná postižení) mají prográmek, kam zadají hodnoty z krve a z UZ (šíjové projasnění) a výsledek jim ihned vyjede a na místě Ti řeknou co a jak. Hodně štěstí, držím palce, ať je vše OK, určitě bude 🙂

markytaj
18. únor 2010

Kopi to je kráááááááááááásnááááááááááá zpráva. Držím pěsti, ať je vše v pořádku, určo tentokrát bude, cítím to v kostech 🙂)). A moc Ti to přeji.

handm
18. únor 2010

Jee, Markytaj, díky moc!!! tak to jsem rada, ze to bude v jednom, dalsi cekani stresovani uz bych davala jen stezi...
díky!!!! 🙂

markytaj
18. únor 2010

Není zač 🙂. Jojo, to stresování je hnus, ale o to větší radost a úleva po sdělení dobrých výsledků 😉

handm
18. únor 2010

Jojo, doufám, že výsledky budou ok! Koukala jsem ti do albíčka, že jdeš rodit do Podolí, proč ses tak rozhodla? Já zvažuju mezi Podolím a Motolem...za chvilku budu muset jít na registraci, taky...

kopa
autor
18. únor 2010

Ahoj holky,
tak dneska je mi už trošku lépe 😅 ale přítelák to ode mně chytil 😅 😀 tak šel nakoupit a ještě mi půjde koupit puzzle abych se nenudila 😀
jdu vás dočíst.

kopa
autor
18. únor 2010

Sarlott to teda tedko všude řádí rýma 😀 já jsem ráda,že jsem doma.Protože jedna kolegyně v práci měla střevní chřipku,zvracela atd...a normálně chodila do práce. 😠

Nici s tou školou to je dobý nápad 😉 to schvaluji 😉

Markee já měla včera fakt strach kvůli tomu břichu,jsem se bála,že se ráno probudím a budu mít MS 😅 Pak jak jsem ležela,spíš na boku,tak to pomohlo.

kopa
autor
18. únor 2010

Aji držím palečky,at máte dobré výsledky. 😵

Těhulkám Martinkal a Miru taky držím palečky 😵

Handm já ráno taky koukala na hokej a pak jsem si ještě schrupla 😎

Markytaj díky za držení palečků 😀 😉Jak se máš ty?

martinkal
18. únor 2010

Ahoj holky 🙂

Tak jsem po kontrole. Malá je v pořádku, zase jí dr. natáčela srdíčko na monitoru a křivka jak má být. Podle UZ Lucinka váží 4,023kg 😝 , ale může to být i o 400g méně, ale také nemusí 😉 . Termín porodu podle UZ vychází už nějakou dobu na 21.2., tak jsem zvědavá 😅, to je za 3 dny!!!!!!! 😕

Já mám vyšší tlak, měla jsem 137/75, a trochu jsem začala otékat na rukou a kotnících. Takže zítra pro jistotu musím znova na kontrolní tlak a moč 😒 . Protože kdybych prý měla ještě vyšší tlak, mohlo by to ohrozit malou ☹ , přibrala jsem za týden 1,5 kg, což jsem se zhrozila, ale prý je to ta voda, co se ve mě drží, vlastně ty otoky 😠

Takže zítra jdu znovu a uvidíme 😉

Všem jinak držím palečky k úspěšným kontrolám 🙂

wergina
18. únor 2010

Ahoj holky,

martinkal: známé taky odhadovali mimčo na 4kg a nakonec měla 3,20kg, takže to tak opravdu být nemusí 🙂

Kopi, koukej se z toho vyléčit ať si hezky fit.

Jinak hlásím, že my stále 2v1 a pokud se nerozrodím, tak v po nastupuju na vyvolání.

wlladka
18. únor 2010

Ahojky. Zas jsem přišla na kukajdu, tak vás musím pozdravit. Kopi, tak ses konečně dočkala ? 😵 Gratuluji! Čárky na testech máš krásný, tak teď už budou přicházet jen samá pozitiva. 3.3. ti budu držet palec. Já mám v ten den dostat výsledky z testů na genetice. věřím, že to pro nás bude šťastný den. Prostě musí, to by jinak nešlo 😉

Martinkal: Ty už to máš teda na spadnutí! Tak to doma vrcholí přípravy, co? Snad nebude malá takový cvalík, aby ti nedala moc zabrat 😅

martinkal
18. únor 2010

Wergi, jsi jediná přede mnou, tak už poroď, ať můžeme taky, nechci předbíhat 😀 😀 😀

Wladko, neboj vše bude ok, musíme věřit a ono to tak bude 😉 , budu držet palečky 🙂

wlladka
18. únor 2010

Páni ! 41tt ! Tam se musí miminku sakra líbit ! 😀

wergina
18. únor 2010

martinkal: to bych moc ráda, ale vidím to, že bředběhnutí se asi neubráníš 🙂 drží se zuby nehty 😀

wladi: jojo, dr. to taky dneska říkal, že se mu tam hezky hoví 🙂 Jinak moc gratuluji k těhu a přeji mnoho štěstí. No a koukala jsem jaký máš doma 2 fešáky 🙂

aja.83
18. únor 2010

Ahoj holky, tak jsem tu! Takže hlásím, jak bylo v Sanusu - opět ukázkový folikul na pravé straně, injekce pregnylu, od zítra hupky na manžu 😀! Další postup bude následující - pokud opět dostanu ms, mám se objednat na laparoskopii, abychom viděli, zda mám průchodné vejcovody 😖 (já si říkala, že to minule doktor vzal hopem a hned by nás posílal na IUI). No nic, řekla jsem, že ještě chvíli počkáme a pak se tam kdyžtak objednám. Ještě jsem si nechala vytisknout manžovy výsledky spermiogramu a bylo mi řečeno, že na dnešní dobu je to opravdu ještě dobrý spermiogram (manža ihned pookřál ) 😉 . Holky...Já mám strach! ☹ Aby nakonec nebyl problém u mě 😢. Po MA můžu mít prý srůsty, polypy, neprůchodný vejcovody jako prd! ☹

aja.83
18. únor 2010

Gratuluju Martince ke kontrole a držím pěsti do dalších dní! 😵 Už se to blíží 😉

paajaa
18. únor 2010

Wergina: držím palce, aby jsi to měla brzo a hladce za sebou 😉 😉 Je vidět, že máš dobrý pelíšek 😀 😀

Aji: teda u vás se to rychle rozběhlo. O u nás zpátečka- manže se musí na spermio přeobjednat nebo se prý nemůže ovulnit ze školení, které ten den má. 😠 Vaří se mi krev, když o tom přemýšlí. Přijala jsem to v klidu, ale až se v pátek vrátí, tak asi bude ostrý střet zájmu. Ona ho zajímá jen práce a hlavně barák- kterej mě už leze na nervy, protože ten má před vším přednost. 😢

Marti: teda to už je opravdu za pár. Malá je macek. 😎

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru