Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
20. únor 2010

Mury jehóóóóóó , sofinka uz ma frajera 😀 😀 😀

murynka
20. únor 2010

ahojky mari 🙂

14tt 😵 😵 páni

to je rychlost co 😀 😀 už má frajera 😀 😀 😀

určo se dá vše zvládnout 😉 ale lepší je na to mít a neřešit to 😉

já uznávám někdy mám i zbytečné věci ale pro svou malou chci to nej 😵 😵

mari111
20. únor 2010

no jo leti to az se z toho nemuzu vzpamatovat. je jasne za kazda maminka chce pro sve dite to nej ,no ale de to aj s min penizkama 😉

murynka
20. únor 2010

mari no když to někdy vidím jako kolik dáme jen za UM to je darda 😠
určo se to dá to nepopírám ale lepší je když je 😀 a nemusí se to nějak řešit hlavně my s bývalým jsme se rozešli i s důvodů financí zasahuje to pak do vztahu ☹ 😢

jinak utíká to utíká nnaděješ se a budeš mít uzlík u sebe 😵 😵 chceš vědět pohlaví??

m.aa.b
20. únor 2010

mari děkuju 😵 a asi máš pravdu ...
jinak jsme skoro stejně staré a mimi jsem si také plánovala dřív - snažíme se už tři roky a to skoro na den přesně 😒
no ale jak psala Murynka - člověk míní a ... mění 😉

murynka
20. únor 2010

mab děkuju 🙂 a neboj určo to zvládnete místo mateřské budeš mít hned rodičák alespon něco.....
pokud je ti tolik kolik je tak bych neváhala 😒 to je jasný a držím pěstičky na ivf 😵

murynka
20. únor 2010

holky moc vám to přeji at těhulky máte miminka u sebe a netěhulky aby co nejdříve měli mimika v bříšku!!!! 😵 😵

mě tolik to bříško chybí...........

m.aa.b
20. únor 2010

děkuju 😵 😵 😵 😵 😵 😵 budem to potřebovat - v utery jedem si to všechno domluvit a podepsat papíry pro pojištovnu a pak musíme počkat než nám to schválí , pak jen ms a jdem na to ... 😅

murynka
20. únor 2010

maab to už je otázka pár dní 😉 😎 a můžeš mít miminka v bříšku!!! 😵

m.aa.b
20. únor 2010

jj a dvě 😉

murynka
20. únor 2010

nebo tři 😀 😵

m.aa.b
20. únor 2010

nn jen dvě víc si jich dát nenechám 😀

murynka
20. únor 2010

aha 😎 😀

no ic všem hezký večer jdu spinkat 😀 v telce nic 😝 manžel v práci tak alespon naspím nějaké hodiny do zásoby 😀

dobrou noc 😵

m.aa.b
20. únor 2010

dobrou noc Murynko 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

aronek
20. únor 2010

kdepak všechny jste???

mari111
20. únor 2010

my sme boli schanet calipo nanuka, mela jsem na nej strasnouchut 😀 a sehnali v tescu nemeli tak sme jeli na pumpu a mneli, mnam uz sem ho spapala, ale jeste jeden bych zvladla, ja mam furt chute na kysele, uz mam zasobu kyselich bonparu a kyselich nanuku, no nevim nevim co bude dal 😅

mari111
20. únor 2010

jo holky tehulky v kterem tydnu se vam udelala ta cara cez brisko?

aronek
20. únor 2010

mari, mně se začala dělat až teď a to naopak ne od pupíka dolů, ale nahoru 😉

mari111
20. únor 2010

segre moji se udelala uz myslim nekdy kolem 15tt ale nejsem si jista a ma ji od pipiny az nahoru pod prsa, ja jen ze jsem koukala na netu na tehu clanky a tam psli ze uz se dela v 13tt tak sem se uplne lekla ze ji jete nemam 😕

mari111
20. únor 2010

aronku uz mas vse vyzehleno a naskladano pro Honzika ??? 🙂

aronek
20. únor 2010

mari, někomu se neudělá vůbec. Všechno ještě nemám, zase mám plný sušák, abych měla zítra co žehlit 😀

nicollka
20. únor 2010

ahoj holky jak je, me je mizerně, oslava byla super až na ten konec, kdy mi manža poslal smsku "rozvod!"
Uz se sbalil a odjel, tak ted čekám co bude dál. Zůstala sem sama s malým, bez peněz a s dluhama. Nevím co bude s baráčkem který je na hypotéku, chtela sem ho mit napsany jen na sebe, ale protoze sme manzele musti tam byt taky, ale hypoteka byla schvalena jen z meho přijmu on je tam jen protoze musi a ted o to přijdu? Já jsem opravdu vyřízená..takže ovulka snad byla ale doufam nic z toho, takze už snažilka nejsem je mi to líto.

aronek
20. únor 2010

nicol, to je mi moc líto 😢 Byly nějaké příznaky? Napsal proč?

aronek
20. únor 2010

jdu do pelechu, přeji dobro noc 😉
nicol, drž se 😖

nicollka
21. únor 2010

aronek byli sme na oslavě 30 narozenin kamošky a došel tam i jeho kamoš. Parta lidí, pilo se byla sranda všechno, a kdyz už byl konec zohla sem se pro tašku a začala sii do ni balit věci. Jak sem byla v předkllonu tak ten kamoš do me začal drkat zezadu, já myslela že je to manžel, protože za mnou stál, no jak sem se narovnala tak sem zjistila že to manžel není, ten už byl nasranej a odešel, venku sme ho ještě potkali, začal na me kříčet že jsem ku..a a at jdu do pi.e. tak sem jen řekla že sem absolutně nic neudelala, a on mě chytil pod krkem a furt křičel že mi najebe a at du do p..e a furt dokola, sem se uz bala, tak sem ho odzduchla, plakala sem a zakřičela at me necha a jde pryč, slušně ne sprostě a on nasedl do taxika a odjel domů, napsal mi jen smsku Rozvod. Ráno jsem se ptala ještě na důvod a prostě jen at na něho nemluvim a že ja ho nebudu posílat před lidma do p..e (To sem ani jednou tak neřekla) a že sme skončili, jen at mu nachystam všechny jeho věci že si proto dojede během týdne.

Příznaky nemám žádné, dokonce ani ty poovulační co vždycky mám tak to asi bude dobré. No už začínám kartářkám věřit, vše co řekla tak vyšlo, jen prý s manželem nezůstanu a budu mít dvojčátka holčičky ale ne s nim, tak že by.. Možná proto ten potrat a jednou se to samo spustilo...tak kdo ví co v tom je. Chtěla bych na to odblokování a začít konečně žít.

Jen nevím co ted bude s domečkem půl roku sme o to bojovali a ted kdyz už je konečně náš, tak tohle. Hypotéka byla schválená z mýho platu, on je v hypotéce jen protože byl manžel, jinak ničím nepřispěl ani v té hypotéce nechtěl být, a já o to teĎ přijdu? V té době jsem měla super příjem, ted jsem na pracáku a další hypotéku už mi nikdo nedá, já nevím co budu dělat. Jen dluhy...hypotéka se stejně platit musí, tak asi tam půjdem bydlet, ale nevim jak to zvladnu všechno na pracáku.

farmarska
21. únor 2010

Ahoj holky, tak jsem se odhodlala zase napsat.. , páč potřebuju i radu a kam jinam si pro ní jít že 😅
Dnes ráno jsem to dostala. Ted přes týden jsem to neměla. Mám to považovat už jako za běžnou menstruaci, nebo ještě jako nějaký čistění po porodu?
Jinak vám musím napsat, že jste mi všechny už mooooc mooooc chyběly! Mám vás moc ráda 🙂
A si nemyslete, však já ten posranej osud jednou porazím 😉 😀

aronek
21. únor 2010

Ahoj farmi, já bych to asi brala jako MS, stejně to zpočátku nebude pravidelné. Jak je jinak? Moc na tebe myslím a doufám, že už bude líp 😉

markee
21. únor 2010

Dobré ráno,
ahoj Farminko.Téda no jestli předtím nic nebylo tak bych to asi jako MS brala. Já totiž krvácela(čistila se) od porodu myslím 14dní. Když mi to končilo,tak jsem byla u doktora a prohlížel mě, říkal,že to krvácení už přejde,že uvnitř už je vše dočištěné a tohle už je konečné. No a pak se MS dostavila po 40dnech od toho porodu.
Farmy,určo osud musíme porazit 😉

farmarska
21. únor 2010

nikolko bobku, tolik mne mrzí co pržíváš ☹ taky to nemáš poslední dobou vůbec jednoduchý, osud je k tobě krutej- to s maminkou, to jak se vám nedaří a ted tohle 😝 Kočko, ale neboj, toho tvýho teda neznám, ale todle mi na rozvod nepřijde 😉 on se chvíli někde vytrucuje a zase bude dobře. Dej mu ted chvíli klid, on si to musí srovnat v hlavě. Před ním z něj mluvily emoce. Holt žárlí no 😉 Zas to tě může potěšit, že mu nejsi putna ne 😅 😉 Hele todle znám, mě se to stalo už víckrát, stejná situace, někdy dokonce ještě daleko horší a můžu ti říct, že vždycky to mělo stejnej průběch jak ty píšeš, ale koukej rozvedený nejsme do dnes 😎 naopak bych řekla, že se máme rádi čím dál víc 😉 😵 Takže zachovej klid a nenervuj se 🙂

aronek
21. únor 2010

nicol, to spíš vypadá, že žárlí. Víš kam šel?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru