Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kytiii
21. únor 2010

Ahojky,
tak jsem dočetla za celé 3dny.

Farmi-strašně moc mě těší, že jsi tady opět s námi 😀 Myslím, že jsi nám všem moooooooooooooooc chyběla. Přeji Ti, aby se tělíčko dalo brzy dohromady, naskočila čísla v tabulce a následně tt. Opravdu Ti to od srdíčka přeji!!! 😉

Kopi-hodně štěstí a zdraví k svátku. Jinak to roztahování dělohy jsem hodně cítila mezi 6-9 týdnem, někdy mě to v noci i probudilo. Takže je vše určitě v pořádku, jen si mimís buduje pomalinku svoji garsonku na pár měsíců 😀

Nicol- snad to nebude tak horké, uvidíš. My se s manželem fakt máme moc rádi, ale také vím, že jsme schopný někdy v afektu říci takové věci, které bychom nikdy jindy neřekli. Sice nedochází nikdy na tak hrubá slova, ale alkohol někdy s člověkem udělá věci....ažmanžel vychladne, uvidíš, jak se k celé věc postaví, je lepší si promluvit v klidu bez afektů. Tak přeji, ať to dopadne dobře.
Mury- mrkala jsem na Sofinku, je krásná 🙂
Mirax- Fotečky jsou také nádherné, hlavně jak Tobík drží svoji sestřičku, to je tak dojemné, ukápla mi u toho slzička, jsem ze všeho teď na měkko.

tercie
21. únor 2010

Táák dočteno to byla zas jednou fuška, ale je to super, že je co číst, že to tu žije 😉

kytiii
21. únor 2010

ještě jsem chtěla zareagovat...

Mari-velká gratulace k zasnoubení, s tím kocourkem, to je fakt jak z filmu, ten Tvůj je opravdový romantik 😀
Martinkal-zahlédla jsem, že bys ráda, aby se mimi narodilo na Tvé narozeniny 9.3., jestli se nemýlím. Já mám narozky 10.3. a manžel 11.3., takže samé rybičky 🙂

tercie
21. únor 2010

Prvně gratuluj Wergi k Sofince, a přeju moooooc štěstí a zdraví!!! 😵 😵 😵

Kopi vše nej k svátku 🙂

Farmi-návrat ztracené dcery, to je dost, že jsi zas tady 🙂 😉 😉 😉

Nicolko manža je pěknej trouba, hele kolikrát jsme s mým taky takhle bojovali, a jsme spolu pořád... buď měl nějakej zkrat a přileze až mu vychladne horká palice, a nebo to fakt mohla bejt i nějaká záminka...býval často pryč, tak kdyby v tom byla nějaká jiná, tak věřím, že nemáš šanci poznat na něm nějaký změny...ale nerada bych malovala čerta na zeď, věřím, že to nějak urovnáte a bude to zas všechno v pohodě 😉

ee.liska
21. únor 2010

mury, tak to myslím po porodu taky budu někdy chtít 😀 ale strašně se těším jak budu nevyspalá, unavená a vyřízená, ale budu mít mimi doma 😀 😀 😵
musím zase jít, manža už se rozčiluje, že neležím 😅

mari111
21. únor 2010

to vis ze jo eli, hlavne at sme my spokojeni,ze, mas recht,oslavu si taky treba udelam az za rok at se muzu ozrat 😉

cajori17
21. únor 2010

ahoj holky,asi tu nikdo neni,ze?ja jdu docitat.....

aronek
21. únor 2010

nějak mně zavaluje prádlo pro malého, terci fakt obdivuji, že jste to zvládli za víkend, mně to vůbec neschne 😠

cajori17
21. únor 2010

aaronku,nestresuj se,jeste mas preci cas 🙂

aronek
21. únor 2010

cajori, do nejposlednějšího termínu 25 dní 😖 to už moc není 😉

cajori17
21. únor 2010

ALE JO,NESTRESUJ SE.......HLAVNE TO CHCE KLIDEK,VIM ZE SE MI TO SNADNO RIKA,ALE TO ZVLADNES,MAS TOHO JESTE HODNE?

mari111
21. únor 2010

aronku to zvladnes, nemaj boja 😉 hlavne nestresuj aby si neporodila jeste dnes, to uz by si asi nestihla 😅

aronek
21. únor 2010

já myslím, že toho moc nechybí, jenže to neschne 😠 no v nejhorším to dotáhnu po porodu 😉

tercie
21. únor 2010

Aronku my topíme v krbu a máme tu běžně 28st. tak aby to neschlo😀 Ale mám dva velký sušáky, a polovinu toho mamka přivezla už od ségry připravený,tak se pralo jen co jsem měla doma já. Zítr abudu dožehlovat a nevím kam to ještě uklidím,všude je narváno 😀 Luky má víc věcí než my s manžou dohromady 😀

tercie
21. únor 2010

Jak píšou holky,se nestrhni,holt to doděláš třeba pak průběžně, všechno se vždycky nějak zvládne nakonec 😉

aronek
21. únor 2010

terci, já vím, že to nějak dopadne. PA říkala, že po odtečení vody stačí vyrazit do pěti hodin, tak v nejhorším v nich zafinišuji 😀 , ne dělám si srandu 😉 nějak to dořeším za pochodu.

tercie
21. únor 2010

Aronku v klidu, abys ještě v klídku ve 42tt nepsala, jak se nudíš, že už máš všechno hotový 😀

aronek
21. únor 2010

terci, to nehrozí, nudit se neumím 😀 já si vždycky naberu víc práce než jde zvládnout 😠

tercie
21. únor 2010

Jsem se začetla 😀 Aronku ale zas to je dobře, aspoň nemáš čas přemejšlet nad kravinama 😀

tercie
21. únor 2010

Dobrou noc berušky,zítra se dostavím až někdy k polednímu, jdu na devátou na kontrolu, tak na mě myslete. Snad uvidím Lukáška, po dlooooouhých 10ti týdnech bez UZ...a dozvím se jak se mu daří. 😉

Páááá 😵

aronek
21. únor 2010

dobrou treci, držím palečky na kontrolu 😉

kupina
21. únor 2010

Ahoj holky, tak se zase po dlouhé době dívám co je nového a mám z Vás radost 😵 😵 😵. Těhulky i maminky se tu rozrůstají v hojném počtu a to je moc dobře.

Jinak my se s Matyáškem máme moc dobře, akorát to strašně letí a Matýsek rychle roste 😵.

Dala jsem do albumu fotečky, takže pokud se chcete na to naše zlatíčko juknout, tak neváhejte 🙂 😉.

aronek
21. únor 2010

kopinko, rostete jak z vody 😉
jdu do pelechu, přeji dobrou noc 😀

aronek
22. únor 2010

ahoj, přeji dobré ráno 😀 😀 😀

katyna6
22. únor 2010

Holky ahoooooj.Konečně jsem zase u vás!!! 😀 😀 😀

katyna6
22. únor 2010

no,rozhodně nemám šanci ten týden dočíst,ale co jsem nepřehlídla!-kopinko,moc gratuluji a hlavně,ať už to te´d vyjde!!!! 🙂 🙂 🙂

asi tady teď nikdo není,tak já jdu do postele,jsem po noční,tak ať aspoň něco naspím.zatím pa

a musím vám říct,že jste mi chvilkama hoooodně moc chyběly!!!!! 😉 🙂 🙂

sarlotta
22. únor 2010

Ahojík holčinky🙂 tak jsem byla na tu krvu na trippl... a příští týden budou výsledky 😉 držte palušky 😎

nicollka
22. únor 2010

Ahoj holky moc všem děkuji za názory, zatím je ticho, jen tátovi včera volal Dany, tak jen co sem slyšela Ahoj pipi (tak mu říká), tak byl podle hlasu takový smutný a jakoby se mu chtělo plakat, ale zatim spolu nemluvime, neozval se tak čekám co bude, ale asi bych mu řekla at mě ted nechá samotnou aspon nejakou dobu a on se prostě bude muset snažit, jen se bojim aby se zase neopakovalo vše....hádky a pod. achjo

jdu se najíst a dočíst vás trošku

sarlotta
22. únor 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal 38tt..........................................čeká holčičku...........Lucinku
Aronek 37tt............................................čeká chlapečka.........Honzíka
Mabe 36tt...............................................čeká holčičku...........Aničku
Markytaj 34tt...........................................čeká chlapečka.........Honzíka
Tercie 33tt.........22.2poradna + odběry......čeká chlapečka........Lukášek
Flair 25tt....................KO 15.3, 2.3.3D utz..čeká holčičku
Jarusenka 20tt
Sarlotta 17tt.................. KO 1.3....... 19.3.velký utz
Hanana 17tt................... KO 18.2.
Mari 14tt........................KO 1.3.
Handm 12tt....................KO 4.3.utz
ee.liska 11tt .................. KO 23.2.
Sirella 10tt .....................KO 1.3.
kytiii 10tt .......................KO 17.2.
miru.j 10tt......................KO 18.2.
Kopa 6tt ........................KO 3.3.
Markee........................... KO 24.2.
Cajori 40DC
Nicollka 33DC
Maendy 33DC
Katyna 19DC
M.aa.b 16DC
Zlababa 15DC
Aja 15DC
Maarrtina 14DC
Ikopretinka 13DC
Paajaa 5DC
Farmarska
If.v nehlídá

sarlotta
22. únor 2010

Kupinko ahojík🙂 taky bys mohla nakuknout častěji 🙂 malý je náádherný trpaslíček🙂)) Jo a malý má v pokojíčku úplně stejnou tapetu na zdi🙂)))

Katyna ahojík🙂

Nicol, držím palečky aby to byla jen blbost 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru