Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

markee
9. črc 2009

Holky se z toho picnu,věčně pšíkám a fakt si musím držet břicho a zatnout svaly abych s tím břichem tolik nelomcovala a mimčo se tam nezbláznilo. Já mám snad na něco alergii či co 😒

markee
9. črc 2009

Já do bazénu lezu každý rok hned jak se napustí,většinou má 21st.,a dá se to. Jen letos jsem opatrná,prostě až když má tak 25 st. 😀

paajaa
9. črc 2009

Krásné ráno,
konečně jsem se utrhla od práce, abych koukla co je nového 😉

Farmi: jsem moc ráda, že ta hodnota v krvi je v pořádku. Mimísek všechno dožene.

Kopi: přes takové nasazení to musí klapnout 😉

Mury: snad ti bude brzo lépe a bříško tě nebude zlobit. 😉

kelly1983
9. črc 2009

Ahoj holky

kerrie držím ti mooooc pěstičky aby ti to dobře dopadlo, ale neboj to dopadne

mury co je to ten fonendoskop??

murynka
9. črc 2009

kely tím ti poslouchá dr srdíčko 😉

murynka
9. črc 2009

dá s eto do uší a na srdce 😉

sarlotta
9. črc 2009

venus a kerrie palečky se drží🙂))))

Markee no k tomu rodičáku..nejsem si jistá jestli otec nemusí být fyzicky doma celou mateřskou od ledna 2009...což by asi nešlo, že. Ale jestli se některé dívčině letos podařilo takto přepsat rodičák a vybrat si variantu na 3roky tak by mě to taky potěšilo. S prací je to bídné..i když ji teď mám, tak od prosince mi zase hrozí pracák 😠

sarlotta
9. črc 2009

Murynko určitě si kup aspoň magnesii-vodu...měla by pomoct na bolení bříška- nejspíš to bude tvrdnutí--ale to je běžné a pitím magnésky se můžeš vyhnout i křečím v nohách, které Tě nejspíš čekají tak za 10tt 🙂

kupina
9. črc 2009

Ahoj holky, moc Vás zdravím. Kerrie a Venusko držím pěstičky...

Markee tu možnost s otcem na mateřské jsem ti ani nepsala, protože otec od ledna musí opravdu na mateřskou fyzicky nastoupit - a to je zhruba na ten půl rok. To co ti psala ta holčina, šlo ještě v minulém roku, jenže politici přišli na to, že se to zneužívá a proto byla novela ☹.

murynka
9. črc 2009

sarlot moc děkuji 🙂 😉

kupina
9. črc 2009

Holky, dneska jdeme na obhlídku porodnice, tak jsem na to moc zvědavá - já ještě v porodnici - tedy na porodních sálech nikdy nebyla... Manža jde se mnou.

Sarlott jak dopadli narozeniny. A co Kryštůfek - líbil se mu dortík? 🙂

kupina
9. črc 2009

Také mi pití magnesie včera doktor doporučil - a prý pomůže i od zácpy.... 😅

sarlotta
9. črc 2009

JJ, Kupi, já jsem po tom taky dost pátrala začátkem roku, jelikož jsem byla těhu-nezaměstnaná... myslím, že je to tak.....přesvědčí mě až konkrétní případ🙂))))

Ale markee...on ten 4letý rodičák není nejhorší.. důležité je že bude mimís 😀 😎 a do těch 21měs něco vymyslíte - jak si přivydělat, No a až dítko nastoupí do školky kolem 3roku, tak můžeš jít na pracák a pobírat současně rodičák a podporu...sice jen 5měs - ale to je taky lepší než nic. Budou Ti nabízet práci s ohledem na to že máš malé dítko.

sarlotta
9. črc 2009

Kupi, nějaké fotky mám v albíčku, tak mrkni🙂))

murynka
9. črc 2009

kupi tak at s evám líbí 😉

sarlot jo a budeme mít také kryštůfka 😀 😵 😵 manžel svolil 😉 😉

kupina
9. črc 2009

Jdu na to...

sarlotta
9. črc 2009

Kupi, noooo pěkně si to tam prohlédni...hlavně pokoj pro péči o čerstvě narozená miminka, tam se po porodu nepodíváš🙂))) Porodní pokoj si užiješ dosytosti🙂)))) a na sále se moc nerozhlížej.
Mě nejvíc fascinovala rodící židle...

kupina
9. črc 2009

Sarlott, tak ty fotky jsou úžasné. A koukala jsem, že Kryštůfek je tvoje věrná kopie - je ti opravdu hodně podobný a na té společné fotce Vám to spolu moc sluší. Jinak koukám, že vede Bořek stavitel - u mé kolegyně z práce - u její vnučky - vede Bořek také na plné čáře 😉.

kupina
9. črc 2009

Sarlott, asi budu mít smíšené pocity - už teď to na mě někdy dolehne a mám bobky z porodu, ale zároveň se těším na mrňouska. Navíc manža tam bude se mnou jako psychická podpora. Tak snad to pomůže 😅.

kupina
9. črc 2009

Sarlott byl tvůj manža také u porodu? A jak to prožíval?

Mury a co Vy - manža bude u porodu?

murynka
9. črc 2009

kupi bude 😵 😵

kupina
9. črc 2009

Tak to je super - já si myslím, že ten chlap tě tam opravdu podrží. A navíc jsem manžu zaúkolovala, že musí mrňouse po porodu nafotit a pohlídat, aby nám ho nevyměnili 😀 😅

murynka
9. črc 2009

kupi to je jasný 😉 pak si hezky miminko popíše pochová 😵 😵 a pohlídá 😉

já si myslím že by u toho chlap měl být ale v žádném případe ho nenutit!!! 🤐

kupina
9. črc 2009

Holky, musím se jít připravit a ještě uvařit oběd. No a odpoledne se jdu mrknout do bazárku. Tak odpoledne mrknu co je nového. Papa...

kopa
autor
9. črc 2009

teda tady se keca o stošest 😀

kupina
9. črc 2009

PS: Ten můj naštěstí s tím přišel sám a nejvíc se těší na to, že bude přestřihávat pupeční šňůru - teda pokud to bude možný. No je natěšený jak malý kluk. Ale teď už opravdu valim...

kopa
autor
9. črc 2009

hahaha už mám v pase zase snažilka,jsem zvědavá jak to tam dlouho budu mít 😀 😝

kopa
autor
9. črc 2009

Holky tak můj chlap nikdy u porodu nebude,s ním by to seklo 😅 😀 nesnáší krev a takovéhle věci 😅 Na vetrině jsem jednou pomáhala byla tam fenka po císaři a vyndavali jí dělohu a přítelák musel opravdu odejít.... 🤐

sarlotta
9. črc 2009

Ale houby Kopi, bude.... u porodu žádná krev nebude...možná až na konci 😉 A to Ti přece může stát u hlavy ne?

Je to opravdu veliká opora mít tam někoho..já jsem rodila moooooc dlouho a manža kolem mě skákal a držel za ruku, volal sestřičky a masíroval mi záda...... ale je fakt, že pak se vyjádřil, že příště to bude rovnou císař, že to pro něj bylo psychicky hodně těžké.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru