Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
24. únor 2010

jo a tak jsem to asi popletla né 29mm,to je strašně moc né?tak já ani už nevím 😅

kopa
autor
24. únor 2010

Markét a to si mám jao zavést ty dvě tabletky tam??a ono se to nák rozpustí??
Do práce zatím budu chodit o tom jsme se nák nebavily.

kopa
autor
24. únor 2010

tak asi spíš 2,9mm to bude asi ten plůdek že?ted jsem koukala že 29mm je někdy kolem 10tt 😅 😅 😅

nicollka
24. únor 2010

ahoj holky sem se najedla a zase se mi vrací žaludeční štávy přemýšlím že vysadím utroš, sice to dostanu brzy, ale stejně si chci zajít pro antikoncepci tak aspon to bude rychlejší. Ale budu sem za vama pořád chodit a fandit vám všem :D

Sofinka je uplně nádherná, moc krásný naušničky 🙂

kopa
autor
24. únor 2010

Markét Sofinka je kouzelná s těmi naušničky 😵 😵

nicollka
24. únor 2010

Kopi a moooooooooooooc gratuluji a hodně štěstíčka na další KO.

murynka
24. únor 2010

leni 😀 😀 tak 2,9mm to je také krásný 😵 😵 jo zavádět tam dolů 😅 a ležet v klidu ale ono to stejně vyteká je to hnus 😝 😝 polykat jsme to také nemohla tak jsme to pak vysadila úplně 😀

nicol děkujeme co manžel??jak pro antiko??? 😕 ☹

martinkal
24. únor 2010

Kopi to bude 29mm asi ne? Gratuluju, super 😀 😀 😀
Utroš jsem taky zaváděla, musíš hodně hluboko, aby to mělo ten správný efekt, rozpustí se to a trošku vyteče, tak nos slipovky 😉

martinkal
24. únor 2010

Nikolko držím palce a přijď mezi nás 😉

martinkal
24. únor 2010

Holky potřebuju pomoc. Psala mi admina, že mám smazat ten graf s měsícema, jinak mi smaže celé album. Ale já nevím jak to mám smazat ☹ ☹ ☹

kopa
autor
24. únor 2010

Holky díky,mám radost 😀 😀 😀
Takže to mám zavádět jako někam k čípku? 😅 nák si s tím poradím.Právě říkala,že je lepší zavádět že se to dostane blíž k mimi 😉

martinkal
24. únor 2010

Mám to tam 159 dní a teď posledních 13 dní to vadí 😠 😠 😠

murynka
24. únor 2010

jakej graf marti????

kopa
autor
24. únor 2010

Marti tak se podívej do tvého alba a tam máš změnit údaje v albu, a tam někde budeš mít ten vzoreček???tak ho smázneš,nebo ten odkaz.

mari111
24. únor 2010

kopiku no vydis si tehulka sikovna, jen tak dal a hlavne odpocivej,jasne

martinkal
24. únor 2010

jak mám v albíčku těch 9 kostiček miminek, nad nápisem LUCINKA ☹

murynka
24. únor 2010

jo aha ty tam máš dva to být nesmí 😉 mě to také mazali.....musíš změnit údaje v albu a smazat ten odkaz

murynka
24. únor 2010

marti to něvadí ten nadpis vadí ty dva počítadla těhu jeden smaž 😉

nicollka
24. únor 2010

Leni ty jo 18 čistýho to je krása

To co mi nabídl není moc ale aspoň vypadnu a pracovní doba 10-6-4-10-6-4 hodiny denně. No uvidim jak to půjde s prodejem, jestli budou další provize z prodeje.

martinkal
24. únor 2010

Děkuju už to mám. Chápete to? mám to tam takových měsíců a přece se to týká miminka. ☹

kopa
autor
24. únor 2010

Nici já byla pak vedoucí a měla nastarosti dva krámy,věčně jsem byla v práci takže nic moc 🤐

cajori17
24. únor 2010

Kopi,moooooooooooooooc gratuluji,mam z tebe radost 😀

murynka
24. únor 2010

marti máš štěstí na to že ti na to přišli až ted mě vyhmátli hned 😠 😠 prostě musíš tam mít jeden počítač to je prý v pravidlech 😖

tercie
24. únor 2010

Kopi gratuluju, holky už ti poradily co a jak, tak se už vyjadřovat nebudu 🙂

Marti fakt jim to vadí? Já myslím, že v pravidlech je,že můžeš mít v albu ty blikající různý aplikace, metříky a nápisy 3,a to ty máš,tak o co jim jde?

martinkal
24. únor 2010

Murynko nechala jsem tam ty dny. Je jasný, že když zbývá 13 dní do porodu, že jsem v 9. měsíci 😀

tercie
24. únor 2010

Mury já tam mám metry taky dva celou dobu 😉 Ale spíš teda už smí bejt jen dvě věci v albu, ne tři...jinak nevím...

murynka
24. únor 2010

terci tak pšt!!!prostě tě nevyhmátli na mě byla jedná zasedlá takže mi to mazala nesmí tam být 2!!!!to vím na 100% 😉

murynka
24. únor 2010

marti 😀 😀 😀

martinkal
24. únor 2010

Ne nějaká ikarkulka mi napsala, že tam můžu mít jen 2, jinak mi smaže celé album 🙄

murynka
24. únor 2010

holky neřešte to smažte to a je klid stejně se koník bude předělávat a vše se změní 😝 nebudou barevné písmo nic žádné padající čtyřlísty nic

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru