Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

markee
24. únor 2010

Farmy,to jsem ráda. Ale víš,že nemáme vyhráno. Budu věřit mrńousovi,že je OK. Ale klidná budu až za 8tt

aja.83
24. únor 2010

Ahoj holky, tak jsem vás rychle dočetla a mám z vás taky radost! 😉
Markee a Kopinko, moc a moc gratuluju a držím pěsti!!! 😵 😵 😵

farmarska
24. únor 2010

no jasný, já měla tehdy s Robčou taky takovou tu, jak se srká hubou 😀 mě tehdy ani nenapadlo, že je i něco jinýho. Tý jo, takže když mám hodně silnej vysavač, tak asi raději neprovozovat co. No on ted sviňák ted táhne, bo je novej.. ale než otěhulím a porodím a budeme to potřebovat, tak možná budu muset ještě i docucávat 😅

nicollka
24. únor 2010

Mury antiko protože už dítě mít ted v brzké době nebudu.

No a už jsem rozhodnutá, manžela nechci, zůstanu sama

markee
24. únor 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

markee
24. únor 2010

to bylo na Farminku.
Nicolko,jestli to tak cítíš nejlépe tak to tak udělej-buď bez manži.

farmarska
24. únor 2010

markee za 8t to bude dobrý!!! 😵 věřím tomu já, věř taky 😉 🙂

aronek
24. únor 2010

nicol a už se nějak manžel ozval??

farmarska
24. únor 2010

Nikol my tu stojíme při tobě at se rozhodneš jakkoli, to víš. Hlavně žádné ukvapené závěry. Nadruhou stranu jestli k němu už nic necítíš a naopak cejtíš, že ti je líp samotné, není na co čekat. Jsi krásná baba a nějakýho hodnýho chlapa si určo vždycky najdeš a to je lepčí, než se na stará kolena otravovat s nějakým volem, kterého navíc nemiluješ 😉 Bobku a jak dořešíte tu hypošku a domeček? Máš to už promyšlený? Všechno si to v hlavě pěkně prober, at tě pak, kdyby šlo do tuhého, nějak nezaskočí 😉

markee
24. únor 2010

Holky jdu se osprchnout a spát,jsem fakt zničená a to ráno vstávám před sedmou,pže musím být na osmou u psycholožky a mezitím malou dovézt do školky a vyzvednout mamku a dovézt na pracák. No snad to stačim. Dobrou noc.

ee.liska
24. únor 2010

tak jsem tu měla návštěvu
kopinko veeeeliká gratulka 😵
martinko, taky jsem musela mazat 😠
nikolko, hlavně udělej všechno podle svého srdíčka, pokud ses rozhodla být bez něj, my tě podpoříme 😉

markee
24. únor 2010

Jo zapomněla jsem Kopinko moc a moc gratuluju. Jen tak dál 😉
Dobrou noc.

ee.liska
24. únor 2010

holky já už chci manžu doma 😢 😀 sice je bez něj klid ale konečně začínám mít chuť na sex a už konečně můžem 😅 to se bude chudák divit, po 3 měsících 😀 😀

mirax
24. únor 2010

farmi 😀 ..mímoj i s vočima to tu nudli nevycucne 😀 😀 😀 😀

Holky, dělám, co můžu...odsavačku na vysavač mám, al eu malých mimi s eto může praktikovat max. 2x denně, jinak se jim podráždí sliznice a otečou a produkujou pak ještě víc hlenu než při samotné rýmě.

Dávám jí klín pod matraci (vyvýším hlavičku), do nosíku kapu Libenar (fyziologický roztok)..to tam chvíli nechám apak odsaju..ráno a večer...hleny to vycuclo pěkně hnusný, zelený 😝 ...větrám v ložnici. Nasivin zatím dávat nechci, zatím jí té chemie chci ušetřit.
Doufám, že se to za pár dní zlepší..dnes jsme radši ani nebyli venku.

teď chrupká, kojila jsem..trošku jí hvízdá v nosíku..ale spinkala. K ránu to má nejhorší, to chrčí fest.

Každý večer padám na držku, je toho dost kolem dvou malých dětí...manža chodí stále v 8-9večer..takže to musím zvládat sama včetně praní, vaření, žehlení..nemám ani jednu babičku..., al ejá si nestěžujupač děti mám hodňoučký 🙂

nicollko..a manžel chce taky stále rozchod?..komunikujete spolu?

farmíí..chválím ti večerní střídmost 🙂
Já když jsem měla období kyprosti🙂))..asi v 18ti..tak jsem měsíc po páté nic nejedla a měla jsem dole 10kg!!!Tohle určitě funguje 🙂

farmarska
24. únor 2010

elí ty nemravo 😉 😀 a kdypak se ti vrátí a zem se zachvěje? 😉 😀

nicollka
24. únor 2010

Farmi neozval se, jen malej mu telefonuje obden a to jen slyším smutnej hlas.

Ale nechybí mi, neni mi smutno. No peníze a hypotéku musíme pořešit, říkal že domek kdyby náhodou nám nechá, že to nedělá pro mě ale pro syna...no uvidím jak bude mluvit teď, to říkal ještě předtím vším když sme se jen tak bavili. Před půl rokem jsem ještě plakala, ted se mi už ani slzy ronit nechce. Cítím se prázdná, klidnější..nevím jak bych to popsala.

A holky díky moc ste zlaté

ee.liska
24. únor 2010

farmi 😀 až v pátek, doufám, že ho pustí, to by dojel až 5.3. 😝
nikolko hlavně, že je ti líp 😉

farmarska
24. únor 2010

Miraxíku máš můj obdiv a velkou uctu..vážně! 🙂 Díky za info ohledně odsavačky. Tý jo snad bude brzy zdravoučká, broučínek malinkej 😔 a snad manža bude moct někdy domů taky dřív, aby tě mohl zastoupit a ty si mohla odfrknout!

tercie
24. únor 2010

Miraxko krásnej výraz, období kyprosti 😀 Já ho mám už asi 8 let a ne a ne pominout, období jedno blbý 😀

Farmi ty těpéro 😀

Eli ne abyste zbořili barák až ti přijede domů 😀

kopa
autor
24. únor 2010

Farmi 😀 😀 😀 😀 no myslela jsem šoupnout tam do pipi 😅 ale nevěděla jak hluboko.
Do kadáku raději néé,ten dostal dneska zabrat z těch nervů 😀 😀 😀

farmarska
24. únor 2010

jůůů mirax, zrovna ty jsi snad senzibil, zrovna to s tercíkem probíráme to večerní nežrání 😀 Tý jo, ale to ti to šlo pěkně dolů! 😨 To já s takovým uspěchem ani nepočítám, ale tak každý kilčo, už kuli tomu mýmu vysokýmu tlaku, dobrý 😉 🙂

kopa
autor
24. únor 2010

Mirax to je mi líto,že Alžbětce není lépe.A co zkusit náké přírodní léky? 😕

kopa
autor
24. únor 2010

Nici tak když to takhle cítíš s manžou 😨 nebylo by ti lépe bez něj??? 😅

ee.liska
24. únor 2010

snad barák nespadne 🙂
kopi taky jsem byla půl dne na wc, snědla jsem ředkvičky a zapila je mlékem, 😅

kopa
autor
24. únor 2010

Eelisko já měla květákový mozeček k obědu-ten mi nesedl,páč mi bylo dost zle,že jsem to musela zaspat,večer jahodový koktejl a pizzu

ee.liska
24. únor 2010

no jdu do pelíšku , zachvíli pojede sáblíková, do toho hokejchci vidět i rusko s kanadou,, to zase bude noc 😎

farmarska
24. únor 2010

ahoj Tercule, jak je 😉 😀
jo období kyprosti je sakra hezkej termín 😀 jen ošklivej pohled 😀 taky se mne nějak už pár let drží a né ho setřást 😀 😀
Elí, tak v pátek až ucejtím něco jako zemětřesení, tak nebudu panikařit, budu vědět, že ten tvůj dorazil 😀

tercie
24. únor 2010

Nicol achjo,to je mi líto...ale stejně byste to spolu měli ještě probrat, až opadnou emoce...

Holky to jsou teda kombinace 😀 To se nedivím posrala bych se taky jak amina 😀

ee.liska
24. únor 2010

kopi tak ten koktejl bych si dala taky 😎
farmi to zemětřesení bude cítit minimálně do Německa 😀

ee.liska
24. únor 2010

terci tak to je přesný výraz 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru