Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sarlotta
2. bře 2010

Mari, no není to nebezpečné... když jsem čekala malého tak se tyhle testy ještě nedělaly.. stačí ty tripply 😉 ... ale stává se , že vychází falešně pozitivně, je tam spolehlivost 60%, u NT 95%... tak proto je ten NT lepší.... anavíc se dělá ve 13tt a pokud je problém dá se těhu ukončit dřív.

sarlotta
2. bře 2010

aha Sirell, tak si zavolej na Gyndu a zeptej se no🙂)) no a co... ale to objednání by odpovídalo tomu měření NT... jestli je doc. odborník🙂 zeptej se jestli Ti minule brali krev na screening v I.trimestru nebo na co, že nechceš nic zanedbat.

sirella
2. bře 2010

šarlotko a kde ti brali krev???V Prediku nebo u tvého dr.??

sarlotta
2. bře 2010

já to měla komplet v prediku

sirella
2. bře 2010

já už měla telefon v ruce,ale uvědomila jsem si,že má do čtvrtka dovču a v pátek neordinuje...takže v pondělí.Ách jo...začínám nervit 😒 Já to totiž určitě chtěla...aj kvůli věku a tak.To by mě krklo,kdybych něco prošvihla

sarlotta
2. bře 2010

můj gyndař mi bral jen na krevní skupinu, syfilis apod

sarlotta
2. bře 2010

neboj sirell, v prediku Tě vezmou i na poslední chvíli 😉

sirella
2. bře 2010

aha...tak to potom ju...On asi ten můj dr.to má jináč.Já si trošku myslím,že NT mi asi udělá příště.Říkal že nějaké doplňující,přesnější měření...nenapadá mne nic jinšího co by to mohlo být,protože prcka včera měřil dlouho a všechno mi podrobně ukazoval...počítali jsme ručičky,nožičky...jestli má všechno co má mít 😀 Poslouchali srdíčko...prostě všechno jsme zkoukli

tercie
2. bře 2010

Holky nestresujte, doktoři ví co dělají 😉

sarlotta
2. bře 2010

jestli to máš platit, tak to bude NT.. nic jiného se neplatí 😉

sirella
2. bře 2010

díky šarlotko...snad to stihnu.Nevím jestli nemám zkusit zavolat sestře...ona je společná pro 3 dr....Tu krev co mi brala včera si myslím,že byla právě na tu skupinu,syf. a pod...mám to totiž aj zapsané v průkajdě v kolonkách.

ee.liska
2. bře 2010

tak jsem zkoukla tu novbou verzi koníka a moc se mi to teda nelíbí ☹ ale zvyknem si

sirella
2. bře 2010

jenže platit mám až v Prediku...u tohoto ne...Jsem zmatená...fakt

Ahojky terci 🙂 Já vím,že ví co dělá...jen k němu jdu prostě až 13tt+1 a na letáčku z predika čtu,že se to vyš.dělá v 11-13tt tak nechci nic prošvihnout

sarlotta
2. bře 2010

Hele Terci 🙂)) Ty už to máš za pár🙂)) už máš bříško na hrnek🙂 jak já říkám... si tam můžeš položit 😎 😎

tercie
2. bře 2010

Sirellko já měla NT ve 14tt, taky jsem mělaobavu,že to je pozdě,ale řekli mi že mě tak objednali schválně,že už mimi bude větí a líp vidět,a jinak se NT dělá až do 15tt tak neboj 🙂

Eli kde jsi viděla novou verzi? Já vím že to má bejt jako modrá střech a tý jsem na chuť taky nepřišla...jenže s tím asi nic nenaděláme...

sarlotta
2. bře 2010

sirell v pátek brnkni na gyndu ať Ti to doc vysvětlí, máš dobrého doktora, neboj 😎

sarlotta
2. bře 2010

eli kde ?

tercie
2. bře 2010

šarlotko jo, na hrnek už jo, a kdybys mě viděla, jak jsem pobryndaná věčně se převlíkám 😀
Nová verze je na hlavní stránce koníka,je tam odkaz...byla jsem se taky juknout,alepřijde mi to celkově takový neuspořádaný, rozházený a nekompaktní, prostě divný a málo barevný... album je úplně obyčejný, bez barviček a všeho...

tercie
2. bře 2010

a jdu na to uklízení nebo to neudělám 😀

sarlotta
2. bře 2010

terci prď na to 😎

sirella
2. bře 2010

takže jsem to nevydržela a rovnou brnkla do toho Predika a jsem objednaná na 12.3(šarlotko prosím,připísni mi to do tabulky až budeš upravovat...díky 🙂)
Takže jedněch nervů jsem se zbavila a vím,že nic neprošvihnu a jedny nervy mám nové a to z toho jak to dopadne...ách jo...už ať je to hotovo 🙂
Holky...díkas moc za rady a podporu 😉 🙂
Říkala mi,že pokud bych čekala na tu ko.k tomu mému dr.tak by už bylo pozdě tak nevím no...asi záleží na druhu metody nebo nevím.Jsem ráda,že jsem volala...svým způsobem jsem klidnější..jen teda už aby byl pátek 12....ještě že nebude 13. 😀
Holky fakt díkas moc 🙂

sarlotta
2. bře 2010

sirell jen abys neplatila 2x včíl čoveče 😅 😅

KO Ti napíšu🙂

sarlotta
2. bře 2010

no nová verze není nejhorší... je podobná, akorát v albíčku nejsou barvičky a asi tam nepůjdou metříky, to je naprd ☹ 😠 😠

sarlotta
2. bře 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal 39tt...........................................čeká holčičku...........Lucinku každým dnem
Aronek 38tt............................................čeká chlapečka.........Honzíka
Mabe 38tt...............................................čeká holčičku...........Aničku
Markytaj 35tt...........................................čeká chlapečka.........Honzíka
Tercie 34tt.........Ko dopadla výborně další KO 15.3.......čeká chlapečka........Lukášek
Flair 26tt....................KO 15.3, 2.3.3D utz..čeká holčičku
Jarusenka 21tt
Sarlotta 18tt.................. KO 29.3........ 19.3.velký utz
Hanana 18tt........................................25.3. velký utz
Mari 15tt........................KO dopadla výborně
Handm 14tt........................................NT 4.3.
ee.liska 13tt .................. KO 9.3......... NT22.3.
kytiii 12tt........................
Sirella 11tt .....................KO 18.3.........NT 12.3.
miru.j 11tt.....................
Kopa 7tt ....................... KO 10.3.
Markee........................... KO 9.3.
Maendy 41DC
Katyna 27DC
Nicollka 27DC
M.aa.b 24DC
Zlababa 23DC
Aja 23DC
Maarrtina 22DC
Ikopretinka 21DC
Paajaa 13DC
Cajori 2DC
Farmarska
Natalie
Mandormi
If.v nehlídá

sirella
2. bře 2010

to nebudu...byla tam strašně ochotná paní a ta mi říkala,že pokud by jim ta krev od mého dr.došla tak už budou mít výsledky a pokud tam nebude tak mi ji vemou oni.Pokud by můj dr.chtěl brát tu krev až 18.tak mu řeknu že už jsem v Prediku byla...jsem na něj jen teda dopálená,že mi říkal,že mi krev vezme a nevzal a já bych to prošvihla.Ta paní mi říkala,že to určitě nemám odkládat až po ko...že to už bude pozdě
A vím na tuty,že to chci z Predika...žádná Baťovka ani nic podobného.Já fakt radši dám 1400 a budu to mít rychle a s min.pozitivním výsledkem

aja.83
2. bře 2010

Sirellko, super, tak vidíš, jak ti holky dobře poradily a aspoň jsi to stihla 😉 A z výsledků se nenervuj, nebo jenom trošičku 😉 , bude to OK 😵 !
Jinak k tomu našemu Beníkovi - čoveče asi už nebude nic. Oni ti lidi s tou fenkou řekli, že to zatím takhle necháme. A stejně fenka se bude hárat zas až za půl roku, tak uvidíme, jestli se ozvou. Ale já myslím, že to fence znechutily na dobro. 😝 Při tom posledním pokusu ji už drželi a ona furt nechtěla, staženej ocas, tak to furt nešlo...Já se na to nemohla dívat 😔 . Doufám, že to neznechutili i našemu Beníčkovi, pže tomu mi najdeme jinou fenečku, přítulnější a lepší 😵 !

sirella
2. bře 2010

jasně aji...jinou...lepší 😀 Přítulnější....a je to chlap tak se mu to neznechutí 😀
Jen teda chudák fenka...muset ju držet a ona ne a ne...chudera.

No ...snažím se moc nenervovat,ale moc to nejde...to víš 35 je 35 😅 Ale uvidíme...aspoň budem brzo vědět na čem jsme.

A co ty???Jakpak to s váma vypadá???

aja.83
2. bře 2010

Sirellko, s námi to vypadá dobře, bych řekla. Teda v Sanusu mi na poslední kontrole doporučili laparoskopii, abychom zjistili, zda mám průchodné vejcovody...Ale s manžou jsme se dohodli, že ještě počkáme, minimálně do léta, a zkusíme to teď nějaký čas nechat na přírodě...Bez jakékoliv pomoci! 😉 Jenom tuleníčko, pár vitamínků pro manžu a já asi zůstanu u měření BT, ale s ostatním je šmitec 😝 . Žádnej pregnyl, žádný stresy ze zhoršeného spermia, žádný snažení na povel!!! 😀 A to by bylo, aby nebylo... 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😎 😎 😎

aja.83
2. bře 2010

Jo a taky žádný negativní myšlenky a depkoidní stavy!!!To mám přímo zákaz! 😀

sirella
2. bře 2010

aji...to ti absolutně schvaluju 🙂 😉
U nás se zadařilo tak brzo,myslím,proto,že jsem to brala stylem:ono to stejně nevyjde tak vydržíme a pod...prostě takové to v klídku a v pohodičce...i když furt ve mě hlodalo:ale bylo by fajn kdyby to vyšlo a pod 😀
Absolutně schvaluju tvůj plánovaný postup 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru