Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sarlotta
2. bře 2010

Aji, to se podaří🙂)) 😎

sirella
2. bře 2010

aji...IP 🙂

JAk píše šarlotka...určitě se zadaří...plám máš výborný 🙂

aja.83
2. bře 2010

Holky, díky! 😉

ee.liska
2. bře 2010

tak jsem nadšená, našla jsem si těhotenské plavání v Uh. Brodě 😀 je to 1xtýdně, stojí to 30,- tak budu jezdit
aji my to zkoušeli 9 m a pak se podařilo až když jsem se na to vyprdla 😝 určitě to do konce roku dopadne dobře a ty budeš mít // 😵

sirella
2. bře 2010

sarlotko...jak dlouho ten ultrazvuk trvá???cca...Do ZL mě poveze manža,ale zpátky budu muset busem tak chci kuk do jízdního řádu

sirella
2. bře 2010

eli...v Brodě???? 😵 😵 Fakt???NA delfínu nebo kde???

ee.liska
2. bře 2010

sirell, jj na delfíně 😵 to bys taky chodila?

ee.liska
2. bře 2010

jdu tam ještě brnknout ať to vím na 100%

sirella
2. bře 2010

Mám to 5km takže asi aj ju...pokud se donutím...já jsem zdechlina.A teď momentálně se mi dělává v koupelně dost zle...ale pozdějš asi ju

sirella
2. bře 2010

když jsem čekala syna tak jsem jezdila na plavčo taky a bylo to moc super 🙂 ...fakt paráda...kor když jsem měla obří pupajs tak se krásně naddnášel 🙂

ee.liska
2. bře 2010

tak je to každé út do 13 do 14 , stojí to teda už 50,- je to do celého areálu ale je to bez PA 😝
ve zlíně to stojí 70,. je to se cvičením i s PA, tak nevím, mám to stejně daleko. asi to budu střídat 😀

sirella
2. bře 2010

já jezdila dřív do MAlenovic a tam to bylo bez ničeho...prostě jen čistě napuštěný bazén a tam se plavalo a pod...každý jak chtěl

ee.liska
2. bře 2010

já jsem chodila do UH ale tam se to rekonstruuje a to bylo plavčo + cvičení a bylo to úžasný, tak bych radši se cvičením, ale zase v brodě ty mysážní lůžka a bublinky 😵 může se na obojí dojít kdy chceš, platí se přímo ta hodina takže asi to budu střídat 🙂 a ke konci už jen do zlína, v brodě to přes léto nefunguje

sirella
2. bře 2010

aha...tak to jsem netušila
Do Zlína se nedostanu,protože manža dělá dlouho a já musím hlídat malého.Ale do toho UB bych asi občas sfrkla.Ale nedělám si iluze,že budu nějaká kor aktivní...já jsem fakt líná...a teď abnormálně.Když jsem čekala syna tak jsme ještě chodili hodně po návštěvách,pařbách a lidi k nám a na chatu a pod...ale už asi stárnu.Jsem nejradši v pelíšku 😀 Zatím to svádím na Duphaston co ještě beru...ale uvidíme jak na tom budu po další ko...to už pak nic brát nebudu

A ty se cítíš jak eli???

ee.liska
2. bře 2010

já úplně výborně 😀 ale asi je to tím, jak pořád ležím. po tom NT se přihlásím na kurz a na cvičení. na to jak jsem byla ještě před 14 hotová jsem teď hyperaktivní
🙂
sirel to je jasné, každé těhu je jiné a počkšj jak budeš ve II. trimestru, to ti bude určitě líp 🙂

sirella
2. bře 2010

jejda...tak to ti závidím 🙂 Ale moc přeju...hyperaktivitu bych potřebovala taky...doma se mi střádají resty..

Do kdy musíš ležet???Já ležím taky...i když nemusím 😀 Já si prostě nemůžu pomoct 😀 Fakt doufám,že to přejde.

Na 2.trim.se už těším 😵 Snad bude líp.Těším se až bude teplučko a s manžou a s prckem si zajdem na zahrádku na pivko...já teda na nealko.Cosi jsem si na něj zvykla...já dřív nebyla pivařka,ale spíš na bílé vínko(nejradši Chardonay)Zima mě už neba...a prý se má ještě ochlazovat...to snad ne...doufám,že to bude jen nějaký kiks...já už chcu sluníčko 🙂 Dokud bylo hnusně tak jsem si ráda pospala,ale jak vyleze slunko tak snad vylezu ven aj já 🙂

ee.liska
2. bře 2010

ježiš o pivu mi ani nemluv 😵 to já bych mohla pořád, ale taky piji nealo, jen někdy si od manži cucnu jeden hlt. na zahrádku se taky těším, na sluníčko a tak a až budu ukazovat pupík 😎 jen lež a odpočívej 🙂
nevím do kdy musím ležet, minule říkali že ještě v březnu a pak se uvidí, ale myslím že to nebude tak horký 😀

sirella
2. bře 2010

to je dobře...tak to budeš mít v klídku...prostě sis proležela tu nejhorší dobu(myslím jako tu nejrizikovější) a teď už bude dobře.
Jak bude krásně teplučko tak můžem dát srázek někde na pivku 😀 Já se přiznám,že s tím alkopivkem tak vzorná jako ty nejsem...Já už měla jedno skoro celé 😅 Já si nemohla pomoct...měla jsem strašnou žížu a na sodovku jsem se nemohla ani kouknout...ale byla to fakt jen výjimka.Teď si dám občas od manži loka tak jak ty...kor když se přejím 😀 Tak na posednutí...Já si totiž neuvědomím kolikrát,že v břichu mám jakoby míň místa a že se mi tam tolik nevleze.Já si totiž občas dám normál.porci a při půlce už funím 😀

ee.liska
2. bře 2010

to bysme mohli, vezmeme i šarlot, vezmete i své prcky a půjdem někde na zahrádku na nealkopivečko 😀
o tom místu v břichu taky pořád přemýšlím, protože jsem buď hladová nebo přejedená 😀

sirella
2. bře 2010

tak to je přesné 😀 Mám buď hlad nebo funím od přejezení...teď ujíždím na jabkách 😀 Ty můžu po kilech.Když nejsem těhu tak jsem masová,teď spíš přes ovoce...jsem ráda,pro mimi je to lepší

Jasnajda...vezmem i šarlotku 🙂 Jen teda prcci si asi moc nepohrají...Kryštůfek má 4 roky a náš Filis už 9 😀 To nevím jak by dopadlo...asi by mě šarlotka proklínala co náš naučil jejího syna 😀 😀 😀

ee.liska
2. bře 2010

😀 já jím úplně všechno, jedi ná úchylka je množství 😀 ale ne vlastně jím burizonky po kilech 😎

handm
2. bře 2010

Ahoj, jsem zpět ze schůzky..
🙂

Mari, tak to jsem zvědavá, co ty vlastně máš nakonec?!🙂
Sirelko, super, že půjdeš a že sestřička byla tak hodná...
Markee, dneska jsem 13+3, takže ve čt, kdy jdu na UTZ a měření budu plus +5...krev mi už brali na poslední kontrole u mé DR...

mari111
2. bře 2010

handm no asi nic, asi mam nejakého pomalého gyndaře, nebo co , ja si mam přijít 22.3. pro žádanky na krev a na kontrolu až toho 1.4. no, tak ja už nevím, jinak až budeš Šarlotko delat tabulku tak mi to tam mužeš připísnout 🙂

sirella
2. bře 2010

ale ty si můžeš množství dovolit...ty jsi štíhlunká 🙂
U mě je to dost průšvih...ale cosi mi to neva...prostě váhu budu řešit až po mimi 🙂 Po prvním mimi jsem zhubla jen porodem 14kg tak bych to brala zas...jen teda bez komplikací.Ty za to nestály...ale jináč by bylo fajn jít do porodky a vrátit se bez 14 kg 😀 😀

ahojky handm...jsem ráda že jdu brzo.Budem aspoň vědět jak jsme na tom 🙂
Na tebe budu ve čt.moc myslet a držet palůšky 😉

zatím se holky loučím...cosi mě rozbolela hlava...zase 😒 Tak se jdu natáhnout a pít Magnesku.Zatím se tu mějte krásně a hodně toho napovídejte ať mám co dočítat 🙂 Zatím papa

handm
2. bře 2010

Mari, tak třeba podle velikosti mimíse je to v pohodě!! Určitě!!🙂
Sirel, dobrou 🙂 A děkuju za palůšky, nápodobně!

mari111
2. bře 2010

no to doufam že to je v pohodě

markee
2. bře 2010

ahojky,takže jsem doma. Koupila jsem si botky u bati,potřebovala jsem jarní a uzavřené,pže mám kožené,ale neuzavřené,takže jaksi,když prší je mi to prdlajs platné. No a na genetice dobrý. V čekárně jsem byla půl hodiny a pak si myslím asi půl hodinky u ní. Jsem nastydlá,takže se ptala co na to beru,pak jsem říkala,že jsem byla v měsíci co jsem otěhotněla taky nemocná nebo spíš šílený kašel,tak zase nadiktovat co jsem brala. Prý když teď nebudou teploty,tak je to dobrý,kdyby byli,tak mám hned přijet. Udělala mi stěr z krku a v pátek mám zavolat pro výsledky. Jinak jsme probrali možnosti odběru placenty a plodovky a i doktorka je pro tu placentu. Takže hned volali do Apolináře-nedovolali se.Tak doktorka říkala,jestli mám nějaké obchůzky po městě,tak ať se cca za půl hodinky ukážu znovu,že už se snad do Apolináře dovolaj. Šla jsem si koupit ty botky. Pak jsem přišla a už jsem měla připravé dvě obálky-jednu k Apolináři a druhou na gyndu. Jdu 25.3. v 7:30 na odběry placenty k Apolináři. Zákrok mi provede docent Calda. Takže budu v těch nejlepších rukou. Výsledky prý udělaj ty zrychlené do 3 dnů,ale může se stát,že se něco potento a budou do 3 týdnů.

handm
2. bře 2010

Mari určo!! nestresuj se!!🙂🙂🙂
říkal ti, kolik jste TT podle UTZ? podle velikosti CRL?!

mari111
2. bře 2010

jo říkali, podle utz. 14+2 a crl nevim, o tom nic neříkal .
Markee tak to je dobře ,že budeš v tech nejlepších rukách, jen ať si tě pěkně ohlídaj

markee
2. bře 2010

Mari,to je dobře. Jen,aby mimi fakt bylo zdraví. Tak já se jdu natáhnout,pže to cestování mě fakt zmohlo.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru