Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

madormi
2. bře 2010

já koukala včera taky na starou ulici a docela hustý 🙂 Jinak holky doktroa už usilovně hledám protože tenhle dědek starej mi ještě přidal. Mám trochu lepší náladu ale protože se můžeme hned snažit. Strachu z toho, že něco nebude v pořádku se už nikdy nezbavím, ale tomu se nesmím poddávat no ☹

cajori17
2. bře 2010

Ahoj Marti, takze porad nic? a jak je?nejake potize ,nebo vse v poradku?

mari111
2. bře 2010

tak jsem taky koukla na ten babyweb a přide mi že jsem nejak zanedbavana ale aj vsechny co z okoli znam, asi to je jen mistni zvik nebo co, ja nevim, do prčic, ted jsem s toho nejak nervozni,mne pride ze mne nikam neposila, je to v poradku?? 😕

mari111
2. bře 2010

nebo jestli to je tim ze ziju v lazech 😅

cajori17
2. bře 2010

Ja jsem porad doma na neschopence a nevim jestli mam zustat doma nebo ne.....Dnes jsem byla u obvodaka a ten mi jen rekl,at se stavim na konci mesice na kontrolu.....a ted mam depku,pac nevim jestli mam byt doma nebo ne.....

farmarska
2. bře 2010

ahoj holčindy moje! 🙂 Už druhej den nějak nestíhám dočítat, takže nadešla ta pravá chvíle a jdu na to 😉 😀
a doufám že se dočtu jen samé pěkné věci, že jste tu byly hodné a nezlobily a že jste se i na kontrolách u mudrů činily 😎 😀

tercie
2. bře 2010

Marti tu ulici jsem včera chytla taky😀 super 😀 A Lenka se tam teprve stěhovala, a Lída vypadala jak Rybana, je to prča, nevíš jak to budou dávat, každej den ve stejnou hodinu nebo jak? Já nemám tištěnej program doma totiž 😀
A jo, jsem magor, ty to píšeš, to jsem fakt inteligent 😀

tercie
2. bře 2010

Mari já to ale neříkala abys měla nervy 😀
Každej doktor si jede podle svýho a určitě tě nijak nezanedbává, neboj. Mě ttaky troubili jak mě při tomhle těhu budou hlídat,a prd, měla jsem ještě míň vyšetření než při tom předchozím, takže fakt je to individuální. A když jsi v pořádku, nešpiníš, nemáš bolesti a co já vím, tak to ber že je prostě všechno v naprostm pořádku a není třeba víc hlídání 🙂 J doteď chodila na kontroly po 5 týdnech...a je to OK všechno, tak neboj, to nejrizikovější už máš za sebou 😉

Caj u tebe reálně hrozí, že taky budeš brzo těhu, když se přišlo na příčinu těch dlouhých cyklů ne? 😉Teď to jen srovnat,vyčíhnout ovulku a je to 😉

mari111
2. bře 2010

ja vim tercinko,ze si to nerekla abych plasila, snad je vse v poradku

mari111
2. bře 2010

farminko ahojky, ještě dočítaš? to teda toho máš,co 😉

aronek
2. bře 2010

markee, to je supr že už víš co a kde ti budou dělat a kdy budeš vědět jestli je všechno v pořádku 😀

markee
2. bře 2010

Tak jsem doležela,ale nenechal jsem se vyhnat z postele. Fakt mi není dobře a ještě jsem byla unavená. Jinak jsme se chytli s manžou, hned jak jsem přijela,kvůli tomu zákroku. "Pže prostě 25.3. je v práci,tak začal,že jako jestli si myslim,že mu daj volno,že prostě nemusí ho dostat a co pak budeme dělat?!"
No jenže já uvažuju,že mě tam doveze brácha,pže prostě manža se v Praze,teda v té části co je Apolinář,nevyzná. No a já vlastně taky ne. Takže nejspíš budu muset prudit rodinku,ale snad mi vyjdou vstříc,pže tam mám být v 7:30. Jelikož nevím,kam mám hned jít,zda je tam nějaká vrátnice,recepce či co. Kde se tam doptat no nevim. Mám stránky toho centra a i je tam,kam jít,ale znáte to. Nikdy jsem tam nebyla.

cajori17
2. bře 2010

terci,snad to tak bude....Uz jsem zaradila do jidelniku i ryby.....snad to klapne.....jo a v patek budu volat na gyndu,pac ni dr.rikal,ze az dorazi ms,tak mi rekne,jak mam brat ten utrogesan,snad mi to taky trochu pomuze...

tercie
2. bře 2010

Markee jeď i bez manži, je to důležitý abys tam byla brzo, abys co nejdřív znala výsledky ... ale dopadne to dobře neboj 😉
Jeď včas, ať to stihneš najít...já taky nemám ráda, když se někde nevyznám,a musím hledat,ptát se... ale co naděláš, učenej z nebe nespad...
A manža by se neměl vztekat, sám dobře ví,jak je to vyšetření důležitý, a čím dřív,tím líp...
Napadá mě zkus tady nějakou diskusi, kde poradějjak to u Apolináře chodí 😉

farmarska
2. bře 2010

tý jo holky vy jste toho nakecaly! 😝 ještě jedna stránka mi chybí 😝 a už teda nevím na co jsem chtěla reagovat 😅
jen chci teda ještě znova pogratulovat všem k dobrým kontrolám 😵 😵 😵
a taky chci poslat martince pro Lucinku toto : 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
a pak chci politovat markee, že takhle chuděrka marodí 😢 a chtěla jsem se zeptat, jak se odebírá ta placenta? 😕
a pak chci napsat natálce, že na ní určo počkám a na tu naší společnou cestu k nebesům už se moc těším! 😀 😀 😀 a jinak na tebe dnes celej den kočko mooooooc myslím 😔 😔 😔

a taky chci přivítat novou dušičku a budu se opakovat, holky mají totiž prajvdu, i když je to moc moc smutný co se ti stalo, ale tím, že ti to odejde samo, máš šanci zase brzyčko těhuli 🙂 Já to takhle měla u mého druhého potratu, že to odešlo samo a hned po mrše jsme mohli na to znovu skočit, což je dost povzbudivý, když se nemusí na nic čekat 😉

mari111
2. bře 2010

marke, rodina ti určite vyjde vstříc, neboj. aj se tam nejak dohledaš, šak máš pusu,tak se zeptáš 😉 🙂
cajori utroš ti určo pomúže a brzo najdeš // 😉

cajori17
2. bře 2010

Dik mari 🙂

Teda Farminka sem prijde a uz je tu takovy zavan optimismu,jak to delas? 😀

farmarska
2. bře 2010

tak já jdu na tu poslední stránku 😉

mari111
2. bře 2010

farmíčku chudinko moje do teď si dočítala, jo, no to je práce, to je práce 😅

markee
2. bře 2010

No, mě docela fakt naštval,pže poslední dobou je fakt výbušný.Ale kdo by se mu divil,ale na druhou stranu,já jsem taky nervní a neventiluju to přes něj 😠
No ráda bych,kdyby jel se mnou,nebo spíš s náma. Mohl by tam na mě počkat a pak tam se mnou počkat než mě pustí dom. Já nechci se moc namáhat a nervovat. Je tam sice 1% riziko potratu-není moc,ale i tak je to dost. Takže chci jet dom v klidu a né,že se on bude nervit,že ho nenavedu. Vezmu bráchu nebo tátu,prostě někoho,kdo se tam fakt vyzná a hlavně bude na příjmu. Manža ví,že je ten odběr potřeba v tomhle mi nebránil. Tohle bylo moje rozhodnutí,pže je to moje tělo a já s tím hlavně budu bojovat,se vším. No on se zklidní,ale fakt nechápu,proč ty chlapy takhle blbnou 😖

martinkal
2. bře 2010

Farmííí děkuju, snad už ti smailíci konečně zaberou 😀 😀 😀

martinkal
2. bře 2010

Markee ono se mu to rozleží v hlavě a bude dobře uvidíš 😉

martinkal
2. bře 2010

Farmíí jak je? Co synáček jak se mu líbilo na prázdninách?

markee
2. bře 2010

Farmy,odebírá se stejně jak plodovky,ale samozřejmě dřív a prý s lokální anestezií,kvůli tomu vpichu. Bojim se,ale co nadělám.
Jdeme včeřet 😉

madormi
2. bře 2010

farmarka: prosím já se tady v tom něak nevyznám, jak vás tu je moc, ale můžu se zeptat kolik si měla těch potratů a jak jsi na tom teď ? děkuji za odpověď

farmarska
2. bře 2010

takže dočteno! uf vy jste mi daly! 😀

takž ještě zareaguju 😉
martinko, určo zaberou páč tihle jsou ti právý nefalšovaný od farmule a to je kvalitka 😀 😀
mari ty se prosím tě furt nenervuj! určo je už tentokráde vše jak má a doktor si tě pohlídá 🙂
cajory to snad né, já žádnej závan nepociťuju, to se ti asi jen zdá 😉 buch ví, co ti tam doma zavanulo a házíš to na mne 😀 😀 😀
a jinak chci prohlásit , že mi ti vaši chlapi, markee a kopi pěkně lezou na nervy! a to s níma ani nemusím žít 😀
jako jak se to chovaj! at se proberou! by potřebovali po palici! 😠 😀

cajori17
2. bře 2010

teda Farmi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

farmarska
2. bře 2010

holky ted mne napadá, není nějaká erupce na slunci? že jsou tak ti vaši chlapi společně protivní?
tý jo jen doufám, že to není nakažlivý, páč ten můj je zatím zlatičko a nerada bych, aby ho taky dostihla nějaká epidemie! 😨 😝

m.aa.b
2. bře 2010

no teda Farmi 🙄 tím chceš jako říci že moji smajlíci jsou nekvalitní jo????

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

farmarska
2. bře 2010

markee aha, fůůj no ještě že s tou lokálkou 😝 no ale i tak to asi nebude nic příemnýho, ale co bychom pro ty naše fazolky neudělaly že. 😉 a hlavně když bude vše ok.! a jak už jsem ti psala, já prostě věřím, že tentokráde bude!! 😵 😵
martinko, no jo Robčoj se na slovensku s tchánovcema moc líbilo 😵 ukázal nám fotky a celou sobotu líčil zážitky 😵 Jen v neděli dostal nějakej průjem, asi tou změnou klimatu 😉
madormi celkem 3 potraty. Jeden, první před rokem-zamlklej ve 12tt, druhej asi v 10tt, plod se nevyvíjel-ten byl spontální a třetí byl teď 8 unora ve 20tt a našeho syna jsem porodila 10.2. 😔 Revizi mi dělali jen u prvního a ted u tohohle potratu.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru