Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sarlotta
9. črc 2009

Aronkuuuu blahopřeju🙂))) vidím, že jdu zrovna včas.... 😎

Paajaa...mě taky bolí prsa a v zádech....ale těhu to není...byla gumička 😅 takže čekám na MS... ale příznaky stejné jako u těhu. A taky si mlaskám nad salátkem..ale to bude tou mou mrkvičkovou dietkou minulý týden 😀 Dneska jsem 22DC, dost brzo na příznaky čehokoliv.

paajaa
9. črc 2009

Aronek: supeeeeeeeeeeeeeeeeeeer

Kopi: je to klamání těla, to je jasné. Ale pořád o tom přemýšlím, co kdyby 😠 Jsem sama na sebe nekrknutá, protože pak budu akorát zklamaná. Nic. Nesmím nad tím tolik dumat

Tercie: neboj ten čas do snažení uteče jako voda a pak si to hezky užijete 😉

sarlotta
9. črc 2009

Aronek v 6tt nejdřív a spíš později. Je důležité kdy jsi měla ovulku..pokud kolem 14DC tak to tak bude, pokud později tak třeba až v 7tt.
Přihoď si nějaké vitamínky a hodně zeleniny a ovoce. Moc Ti přeju aby to vyšlo sluníčko.

kopa
autor
9. črc 2009

Paaja však to znám,lepší je raději na to nemyslet já vždycky byla zklamaná,Nech se prostě překvapit 😉

tercie
9. črc 2009

Kopi Dobřany jsou u Plzně, v Chotěšově doprava 😀

aronek
9. črc 2009

sarlot, minule jsem byla na první kontrole 6+3 a srdíčko bylo, to byl vlastně 7tt, takže teoreticky by mohlo být o týden dřív?

tercie
9. črc 2009

aron já bych šla tak v 6-7tt dřív ne. Kdyby bylo něco špatně tak se to stejně nedá ovlivnit, a takhle později je všechno už krásně vidět 🙂 Ale ono všechno v pořádku bude 🙂
Paaaji no jasně že jo, teď už jen vědět, že výsledky jsou fajn a n ic mě nezastaví 😀

kopa
autor
9. črc 2009

Tercie aha,takže tam budeme rodit ju?
To je celkem blízko 🙂 Ted už jen najít // a můžeme plánovat dál 😀

tercie
9. črc 2009

kopi no, je tam taky blázinec 😀 I když ty to asi budeš mít blíž do Bohnic viď? 😀

sarlotta
9. črc 2009

Aronku já měla vždy srdíčko 5+6tt..ale třeba mám ovulku už kolem 10DC...
Zítra zkus další testík a pak si zavolej k doc a objednej se. Jéééé Ty už máš týdny v pase....🙂 hmm úplně mě to bere se vrhnout na snažení 😉 😉 😉
jen tak dál holčinky...ať tu máme veselo. 😎

kopa
autor
9. črc 2009

tercie Bohnice jsou blíž,ale když už někde budu pobývat déle tak at je to s osobou kterou znám 😀

aronek
9. črc 2009

sarlot, já se objednávat nemusím, když tam je, tak bere všechno co je v čekárně, hlavně aby neměl dovču 😠

jitie
9. črc 2009

tak jsem spápla tu čočku 🙂

jitie
9. črc 2009

aronku gratulujuu 😵

aronek
9. črc 2009

jitie dík, hlavně aby to dopadlo 😀

paajaa
9. črc 2009

Sarlot: to jsou od těla pěkný podpásovky. No uvidíme co bude a kdy MS poleze. Ale štve mě to 😝 😝 Kdyby mě ty prsa neboleli, tak nad tím vůbec neuvažuji. 😠

Aronek: kloním se k tomu jít déle, aby bylo už srdíčko. Já osobně tam půjdu hned po //, protože budu chtít neschopenku. Pan doktor mi i napsal, kdy má dovču- asi počítá s tím že se to povede hned.

Kopi: pokud by jsi šla do Bohnic- drž mi tam flek 😀 😀

aronek
9. črc 2009

paajaa, já raši se srdíčkem, minule bylo a nevydrželo, takže vím, že ani to není záruka, ale alespoň tam něco bude 😀 . Neschopenku nechci pokud to nebude nutné, ale při mém zamětnání asi časem na ni taky dojde ☹

kopa
autor
9. črc 2009

Holky já až najdu // tak taky hned půjdu,na srdíčko si počkám 😅 Budu hnedka chtít utroš abych nešpinila.

kopa
autor
9. črc 2009

Na neschopenku nepůjdu,pokavat nebudou komplikace.Doma být nechci to je na palici aspon pro mě 😅

aronek
9. črc 2009

Taky doma být nechci, ale asi pak budu muset. Jak to řeknu v práci, tak mně převedou na jinou práci a to budu raději doma 😅

sarlotta
9. črc 2009

Paajaa , já bych taky zůstala hned doma 😉 ležet, papat a relaxovat... 😎

tercie
9. črc 2009

Byla jsem dodělat tu čočku baby ukecaný 😀 Teď jen čekám jestli se manža přijde najíst nebo mu to ponesu na barák.

Já taky budu doma rovnou, ale závisí na tom, jestli budu chodit do práce nebo ještě na pracáku... to bych neschopenku nepotřebovala a šla k dr až tak v 8tt 😀 A když budu v práci tak si půjdu pro neschopenku co nejdřív 🙂

paajaa
9. črc 2009

Sarlot: přesně- ležet a relaxovat- žádné hnusné ( 2 hodiny denně) dojíždění do práce. To si raději zabavím doma.
Už jednou jsem jela z práce s krvácením k Dr a ta hodina byla nekonečná- už nikdy více ☹

aronek
9. črc 2009

já být doma odpočívat ar elaxovat, tak zaprvé neprojdu dveřma a za druhé vymýšlím kraviny které hned realizuju, takže raději nenechávat bez dozoru 🙂

aronek
9. črc 2009

tady mně alespoň hlídají 😀

sarlotta
9. črc 2009

Houby Aronek...odpočívej kdykoliv budeš moct a z těžších prací se vykruť 😎 ať si každý myslí třeba o prde... 😀

aronek
9. črc 2009

sarlot, já na to odpočívání moc nejsem, ale minulé těhu jsem spala pořád 😀 , tak uvidím co a jak půjde, ale hrotit to nebudu 😉

paajaa
9. črc 2009

Aronek: když se bude cítít lépe v práci, tak proč ne. Hlavně Buď na sebe opatrná 😉

tercie
9. črc 2009

Holky tak oběd mám komplet hotovej tak jdu nakrmit manžu 😀 Tak pa, když to bvyjde stavím se tu navečer.

murynka
9. črc 2009

holky no paráda 😵 😵

aronku moc gratuluji!!!!!!!!!!krása!! 😵 😵
já šla hned protože jsem chtěla neschopenku ale šla jsem nejdříve k obvodní 😉

kelly mě to dr také nedělá mi to děláme doma 😀 😀 koupili jsme si to abychom našeho prcka mohli slyšet 😉 a určo ti někdy poslouchali srdíčko myslím Tobě ne miminku 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru