Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

handm
4. bře 2010

Miraxo, děkuju, on neřekl. Nadváhu nemám, jako nejsem jak lunt, ale taky žádná hrůza..normálně prostě😀 ale říkal, že někomu je to vidět lépe a někomu, jako mě, prostě hůř...já jsem navíc měla zakloněnou dělohu, ta se už vrátila do normálu (aspon neco), tak jestli to bylo i kvůli tomu..
No snad příště uvidíme víc 🙂 Manžel byl taky celej přešlej, taky skoro nic neviděl... 😖
Snad ani ta větší hlavička nevadí, zatím, snad se to srovná..
No uvidíme z té krve...

ee.liska
4. bře 2010

mirax děkuju 🙂

handm
4. bře 2010

Ee.lisko, budu moc držet palce! JSou to tedy nervy, fakt!
Nejhorší je, jak jsem byla uplně neschopná slova skoro, vůbec jsem se neptala na nic...
a to se mám jít v pondělí registrovat do porodnice...

aronek
4. bře 2010

handm, to vypadá dobře 😀 U mně taky nic neviděl, nakonec to musel měřit vnitřním UTZ 😉

ee.liska
4. bře 2010

určitě to dobře dopadne, neboj 🙂 a pak už si dáš týdny?

aronek
4. bře 2010

handm, já jsem u doktora pokaždý jak praštěná a nejsem schopná se na nic zeptat. Jen koukám jak se tváří, jestli je vše v pořádku 😒

ee.liska
4. bře 2010

jako před chvílí jsem si vzala úplně čisté triko, a už ho mám od marmelády 😠

mirax
4. bře 2010

handm...neboj, určitě je vše ok...vždyť je miminko ještě větší než má být, což je přeci jen dobře! 🙂
Já myslela jestli nejsi nějak monstrózně 😀 😀 😀 obézní...někdy to prostě nevyjde, stačí, že jsi třeba vyčůraná nebo i ta zakloněná děloha hodně zhorší viditelnost. To jsme měla i já apokaždé mi NT pak měřili radši vaginálně,pač nebylo skoro nic vidět.
Jinak my měli vždycky hlavičku (Tobi i Běta) skoro o týden větší než zbytek těla ..a nejsou to žádní hlavouni 😀 ..já mám hlavu naopak celkem malou..kedlub má u nás manžel 😀

mirax
4. bře 2010

aronku..ty už jsi 39tt!!..ty joo, vždyť ty už skoro rodíš 😀 ...jsem zvědavá na vaši porodní váhu 🙂 ..i u Martinky, podle mě budete rekordmanky 😀
Jak ti je? Už máš nějaké poslíčky?

mosquito
4. bře 2010

Tak koukám, že kolem osmé se to tu rozjíždí 🙂 Holky fakt moc díky za zprávy a povzbuzení. Potřebuju to 😀
A je fajn, že jste tu všechny optimistky. Já taky - jen dneska je to trošku horší, ale ono to zase přejde.
Už abych si začala balit batůžek. A hned jak to bude možné tak začnu cvičit. Nejste tu někdo od ČB??? Jen tak náhodou?

handm
4. bře 2010

Aronku díky!🙂 Jsem ráda, že v tom nejsem sama 🙂 Taky už mě napadlo, že by to mohl vzít vnitřním UTZ, ale neměl se k tomu.. byla jsem i svolná 😀😀😀
Mirax, jsem se tu dobře pobavila, kedlub 😀😀😀 😝 kdyby to četl manžel 😀
Ee.lisko, jo, když budou výsledk ok, tak dám🙂 vím, že vám v tom dělám chaos🙂
Děkuju moc všem za uklidnění, už je mi líp!!!!
Tak jdu ještě uklidnit manžela 🙂 papa a hezký večer

mirax
4. bře 2010

mosquito..koukej co nejvíc dopředu..mě opravdu pomáhalo pustit se do boje...nakoupila jsem kontryhle, ženské čajíky, Gynex...maliníkové kapky..samé zázraky na otěhotnění a hojení 🙂 Dokonce prádélko jsem si poprvé v životě objednala 😀(mmch použila dvakrát a teď leží hluboko v šuplíku a asi už na něj nikdy nedojde 😀)
Já si to trochu vyžrala, pač jsem po revizi měla zánět a sliznice mi nedorůstala a na první Ms jsem čekal celé tři měsíce! Tak to víš, to už jsem zkoušela všechno.
Včetně ovulačních testů..atd. a ty náhodou pomohly, jen jsem o tom nesměla mluvit před manželem.. 😕

ee.liska
4. bře 2010

moski, od toho tu jsme 🙂
handm, trošku jo, ale chápu tě 😉

mosquito
4. bře 2010

Mirax: Prádélko by mohlo zabrat - ale kdo to má tolikrát vydržet? 😀
Ten kontryhel ale děsně smrdí, ne? Já tu mám nějaký čaj na menstruační bolesti 🙂 a taky levandulový syrup - taky na ty menstruační bolesti... Ach jo, zas to přijde. Tři měsíce jsem si užívala bez bolestí a teď zas...

aronek
4. bře 2010

mirax, poslíčci ani nic podobného nikde. Malému se u mně líbí a bude ze mně slon 😠 Jsem čím dál tím větší koule a jediné co, že mně bolí kyčle a nevydržím stát

cajori17
4. bře 2010

eli, tehulko mas krasnounke brisko

tercie
4. bře 2010

AHoj holky, tak jdu akorát včas co? Když jdete všechny ordinovat 😀 Tak já budu sice taky,ale mezitím vás snad dočtu 😉

ee.liska
4. bře 2010

cajori děkuju 🙂

ahoj terci 🙂

mirax
4. bře 2010

mosquito..kontryhel nesmrdí vůbec..teda mně přišel jako úplně obyč nevýrazné chutii vůně..

aronku..už se dočkáš, neboj..pak je to hned obrovská úleva 🙂

tak jdu čučet na ordinaci a zase u ní usnu, jako teď vždycky 😀

ee.liska
4. bře 2010

mosquito, já jsem pila kontryhel co byl v nálevových sáčcích a ten mi docela chutnal, přišel mi podobný jako obyč černý,

ee.liska
4. bře 2010

jdu taky juknout na ordinačku

cajori17
4. bře 2010

me ze zacatku kontryhel taky nejak divne "vonel" ale po par dnech mi zacal dokonce i chutnat 😀

m.aa.b
4. bře 2010

farmi 😉 😉 😉 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉 😉 😉

aronek
4. bře 2010

mirax už aby to bylo 😠 začala jsem tak natýkat, že už ani nevěřím, že mám kotníky 😖

markee
4. bře 2010

Vy jste kecalky teda, fakt nestíhám. Stejně jen načuhuju,jsem unavená,ale i jsem nervozní a začínám mít sevřenější žaludek ☹

farmarska
4. bře 2010

tak já už jsem zase tu holky 😎 už máme po romantice 😀
dnes to bylo teda rychlý 😝 😀 no jo to ta dlouhá abstinence předtím 😀 😀 No ted užje manža uspanej 😀 😀 😀 už tu vedle mne chrní 😀 😀 😀

farmarska
4. bře 2010

holky kdyby to bylo takhle rychlý a snadný pokaždý v plodícím období.... to bych si pískala 😀 😀 😀

farmarska
4. bře 2010

markee neboj, bude to dobrý! 😉 🙂
já teda kontíka piju ted každej den a taky mi nepřijde nijak hnusnej, vlastně ani nikdy předtím nepřišel.

aronek
4. bře 2010

farmi, koukám že si užíváš 😀 já ráno žebrala na příteli, že by něco a ono nic a prý už vůbec nikdy 😝 až bude malý venku, tak možná 😠

cajori17
4. bře 2010

farmi,vy jste rychlíci

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru