Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
9. črc 2009

Kupi taky se prám jak se to dělá 😅 ty obrázky nechceš to pak vyfotit?jsi šikulka 😉

murynka
9. črc 2009

jak se to dělá 😲 😲 😲

kopa
autor
9. črc 2009

no normálně né 😲 😲 😀

kupina
9. črc 2009

Mury, koupíš si barvičky na sklo. Většinou je prodávají už v sadách a k nim si dokoupíš pak už jen další barvy, které potřebuješ. Pak si stáhneš z internetu omalovánky (omalovánky online), ty vytiskneš. No a pak už můžeš začít. Vezmeš si fólii a pod ní dáš obrázek. Pak ten obrázek objedeš konturou. Tu necháš dvě hodky zaschnout a pak vybarvíš barvičkami. Po vybarvení to pak necháš zaschnout 24 hodin a pak už to jen z fólie odlepíš a přeneseš na sklo nebo dlaždice. Sestřenka to aplikovala i na skleničky a vypadá to moc hezky. Až ty obrázky dokončím, tak je vyfotím a dám do alba. 😉

kerrie
9. črc 2009

Holčinky, musím končit........jdu si na zítra uvařit brokolici...........pa všem a hezký večer přeju 🙂

kupina
9. črc 2009

Keriie papa a také přeji hezký večer...

murynka
9. črc 2009

to je složité ☹ ☹ ☹

kopa
autor
9. črc 2009

Kupinko to vypadá moc dobře 😵 a jakou tu folii myslíš? 😅

murynka
9. črc 2009

a jakou konturu 😅 😅

kupina
9. črc 2009

Mury, Kopi... já si stáhla motivy z hledá se Nemo, pak z Malé mořské víly. Taky jsem pro kámošku udělala Křemílka a Vochomůrku. Krteček také není špatný. Fakt to není obtížné, taky byste to zvládly.

kopa
autor
9. črc 2009

Mury já ti s tím pomůžu 😉

kopa
autor
9. črc 2009

Já nechápu jen jakou tu folii to někde koupím?

kupina
9. črc 2009

Konturu máš už v těch barvičkách a je to většinou černá barva. V té sadě máš vše co potřebuješ a je tam i návod. Fólie stačí úplně obyčejná průsvitná - kancelářská... 😉

wergina
9. črc 2009

Ahoj holky, jdu vás pozdravit. Nešel nám net 😠 Moc gratuluji novým těhulkám a také kupince k chlapečkovi no a všem co mají za sebou úspěšné kontroly mimísků.

Kerrie, nedávno mi přišla na mail prezentace San Maartenu, opravdu krásné místečko, tak jsem si na tebe hned vzpomněla 🙂

Farmi, oba jste bojovníčci, zvládnete to.

kupina
9. črc 2009

Pokud si koupíte tu sadu barviček, tak tam jeden kus fólie taky je. Ale je zbytečný kupovat spešl fólie, když stačí tyhle.

murynka
9. črc 2009

kupi pošli odkaz na toho Nema nemůžu to najít ☹

kupina
9. črc 2009

Wergi, ahojky 🙂 . A jak se máš ty, co je u tebe nového?

kopa
autor
9. črc 2009

Werginko ahoj 🙂

Kupinko takže kancelářská folie.Takže takhle ju?
Koupiím si ty barvičky a tam bude ta kontura černá barvička.Vytisknu si ty omalovánky dám obrázek a na to tu folii na který kreslím tu konturu.tzv obkresluji obrázek,nechám zaschnout a druhý den to dobarvím barevně.Tu folii odlepím a ta folie zůstane na tom skle???? 😅 já jsem asi mimoň 😅

kupina
9. črc 2009

Mury http://www.omalovankyonline.cz/category/hleda-s...

Stačí najet na seznam a zadat slovo omalovánky online - tam už ti vyběhnou desítky odkazů z kterých můžeš vybírat případné šablony.... 😉

wergina
9. črc 2009

jojo, taky jsem to patlala na kancelářské folie a bylo to lepší jak na tu folii, která byla u toho balení. Holky chtěla jsem se optat, máte někdo zkušenosti s těhu bezpečnostním pásem do auta? Chci si ho koupit, pže často cestuji autem, ale vůbec si nedokážu představit, jak to funguje?

kupina
9. črc 2009

Kopi, z té fólie odlepíš ten obrázek a ten nalepíš na sklo. Fólii pak můžeš použít na další obrázek. Počkej mrknu na net jestli to tam není popsané.... 😉

wergina
9. črc 2009

Ku/o/pi 🙂 v pondělí jdeme na kontrolu, tak snad je všechno tak jak má být. Jinak mi je pěkně nevolno, jídlo nemůžu ani vidět, co s ním tak je mi po tom těžko a občas už i blinkáme. Mám PN, tak odpočívám.

kopa
autor
9. črc 2009

Kupinko to je moc hezké mě se líbí medvídek Pú 😀

kupina
9. črc 2009
kopa
autor
9. črc 2009

Už to asi chápu,to je fakt dobrý to si určitě koupím a něco vyrobím 😉
Wergi tak to je dobře,že jsi na PN 🙂 A už i blinkáš no paráda 😀

kupina
9. črc 2009

Wergi, tak v pondělí na tebe budu myslet. Ty nevolnosti jsou sice nepříjemné, ale neboj za chvilku máš za sebou první trimestr a pak už po nevolnostech nebude vydu ani slechu. Je dobře, že jsi doma, já bych to také za nic nevyměnila.... 😉

murynka
9. črc 2009

jak se to dostane pak z toho okna 😲 😲 jde to i na zed???

kopa
autor
9. črc 2009

Už to chápu je to moc hezkéééééééé 😵

kupina
9. črc 2009

Holky, mrkněte - mám tyhle barvy http://www.koh-i-noor.cz/produkty/olejove-tempe...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru