Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

ee.liska
9. bře 2010

kopi děkuju 🙂 na zítra budu držet palůše, určitě to bude OK 😉

markee
9. bře 2010

Kopynko bude dobrý,neboj.
Téda Murynko,tak to bych nezvládla ani já tam koukat. To je manža silnej.
No já bych to fakt nechtěla,jen jsem si myslela,že ten pupečník bude chtít. Oni mu to teda nenabídli,ale myslela jsem,že jako příště jo. Ale on nechce. No neva,hlavně,že by šel k porodu mi helfnout 😀

cajori17
9. bře 2010

Mury,taky mas taky moc statecneho muze...... 🙂

mosquito
9. bře 2010

Kopi, taky držím mooooc palce. Ráno pěkně vstaň a těš se, že uvidíš mimíska jak mu to tluče o 106 😎

murynka
9. bře 2010

markét no jo překvapil 😀 😀 ale já také koukala 😀 nakláněla jsem se abych viděla 😀

ta pupeční šnůra mě také mrzí ale nenabídly mu to jak byla nedonošená bylo to šup šup no snad příště 😎 😀

murynka
9. bře 2010

já vám ty porody upřímně závidím fakt!!!!!!!!!

tercie
9. bře 2010

Tak já nevim, jestli budu koukat... těžko říc 😀 Ale stříhat bych já osobně asi nechtěla, však je to takovej ošklivej kábl 😀 a asi to musí nechutně chřupnout a ty zvuky podobnýho charakteru já teda nemusím 😀

natalie77
9. bře 2010

Ahoj, včera jsem se sem vůbec nedostala....
Doufám, že tady je vše v pořádku...Co Lucinka, už je na světě?
Chápete, že s Vaším tempem, nemám šanci to dočíst, takže bych potřebovala nějakou hodnou duši, co by mi udělala výpis toho nejdůležitějšího 😀 😀 😀 .

murynka
9. bře 2010

tercí 😀 😀 😀 😀 😀

tercie
9. bře 2010

Natali,no my jsme hlavně zvědavý, jak jsi dopadla u toho prudícího prófy 😉

Mury no ještě řekni že na tom je něco pěknýho 😀

murynka
9. bře 2010

tercí všechno 😵 😵 😵 na porodu je kráásné vše i ty bolesti 😵 😵 😵

tercie
9. bře 2010

Mury jo, porod jako takovej určitě ho, na to se i těším, ale měla jsem teď na mysli pupečník jako takovej, a jeho přestřižení 😀

murynka
9. bře 2010

no však to je příchod miminka na svět oddělení od maminky začíná život 😵 mě se na tom líbilo vše i ta placenta v kýbly 😀 😀

murynka
9. bře 2010

jéé já chci rodit 😀 😀 😀 😀

tercie
9. bře 2010

No fuj a ještě placenta v kýblu 😀😀😀 😀 😀 😀 Takovej pohled si asi fakt ušetřím 😀

Holky nečetly jste to? Já jsem se musela smát při čtení toho titulku... zpráva jako taková teda moc pozitivní není, aleprostě je vidět, jak jsou chlapi pitomý...tenhle si teda poradil opravdu originálně 😀
http://www.novinky.cz/domaci/194270-matka-dala-...

murynka
9. bře 2010

tercí já to četla 🙄 ty chlapi no jsme mému muži řekla že mu malou nikdy nenechám 😀 😀

markee
9. bře 2010

Murynko,kéž bys měla i pak u druhého porodu takovou pohodu. Nebývá to totiž pravidlem-bohužel.
Švagrovka měla první porod sice dlouhý,ale byla z něj nadšená,že pohoda-pak třikrát zabrala a malá byla venku. Na druhý porod nerada vzpomíná a když se o porodu mluví,tak je jí fakt špatně. Neříkám,že ona není divná,ale asi to nebyla procházka růžovým sadem.
Já měla první vyvolávaný a prostě teď bych chtěla přirozený-prostě aby se sám rozjel a byl v pohodě. Uvidíme no.

murynka
9. bře 2010

markét to vím a jsem s tím smířená že si to vyžeru vše na druhém mám i mega hodné dítko takže druhé bude zlobivé 😀 😀 j s to uvědomuji...ale etd sjme porod měla krásný a strašně ráda na něj vzpomínám 😵 přijde mi to jen tak dávno ☹

markee
9. bře 2010

Murynko, né já přeju všem,aby to měli pohodové. Pže když nebudou špatné vzpomínky,tak se určo budou snažit pak o další dítko.

mari111
9. bře 2010

no to byl pěknej blb, bože muj, co ty chlapi dokážou 😕 no hlavně že je mimi v pohode. Teda Mury, ty jedeš, tobe se fakt líbi všechno 🙂 Ahoj Nati, tak co profesor?
a lucinka, možná už de na svět nebo už je, Martinka tu dlouho nebyla 😅

cajori17
9. bře 2010

Holky moje,musim se s vami rozloucit,uz me z pocitace boli oci....budu tu zitra dopoledne...papapa

tercie
9. bře 2010

Mari kdyby něco tak Martinka má na mě číslo, dala by vědět 😉 jsme domluvený 🙂

natalie77
9. bře 2010

Terci, tam jdu až ve čtvrtek...no a jednu zkoušku jsem neudělala 😠 .
Takže mám docela problém..., ale teď to pustím na týden z hlavy a příští týden tam zajedu...chybí mi ještě dvě a mooooře stránek diplomky, bych se potřebovala naklonovat...jedno já by bylo s malým a druhé já by psalo a učilo se...... 😵

mari111
9. bře 2010

no třeba nemá čas ti psát Tercinko 🙂 joj šak už bych ji to tak přála aby už byla Lucinka venku

mari111
9. bře 2010

ja sem dneska nejak zničená, asi z tej choroby pitomí, kdy už to skončí 😢

natalie77
9. bře 2010

😠 😠 😠 jsem napsala dlouhýýýý příspěvek a zmizelo mi to 😠
Tak se nezlobte, jdu spát, vstávala jsem oba dny v 5 a malý ještě včera v noci špatně spal, pak ten stres....mám toho plný brejle.
Opatrujte se mi, zítra nakouknu.
Dobrou noc.

mari111
9. bře 2010

taky du do hajan, pa zítra

tercie
9. bře 2010

Mari já myslím,že by písla aspoň jedeme, nebo jsme v porodce... abysme mohly držet palce 😉 No,necháme se překvapit,ne? 😀

Jéé Natali toje škoda, o co jsme asi přišly 😀 To nevadí,jdi si odpočinout, a napíšeš nám to zejtra až budešmít čas 😉 TAky se opatruj, papa

No vy nakonec už všechny chrníte? 😕

aronek
9. bře 2010

kopi, na zítra držím palečky 😉

kopa
autor
9. bře 2010

Holky díky moc za držení palečků 😉 😉 jsem nervní,vsadím se že ani neusnu.Já to všechno prožívám 😅 ve strachu 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru