Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
12. bře 2010

handm tak si to taky pořiď a uvidíš že tomu se nedá odolat, to musíš furt, jak závislák 😀

mari111
12. bře 2010

no my tu taky mame takového, ale prej kiúli divnemu příjmení, ale ted ma jmeno a příjmení taky jak jméno, když jsem šla poprve do práce, on se mi představil a ja ze teší mne, mari a hned jsem mu tikala, ja myslela že když mi řekl jméno, že to je automaticky na tikačku a ono to bylo jeho příjmení 😀 😀 😀

mari111
12. bře 2010

Já vždy říkam přítelakovi že se s tím svím příjmením nema moc co chlubit, sem se ted smala, že to bude muset bejt fakt žirafka,vysoka po něm, to naše miminko, že až se narodí tak v porodnici píšou příjmení na nožičku, jenom že to jeho se tam asi nevejde, jestli to bude holka tak bude mít příjmení na 11 písmen 😅

aronek
12. bře 2010

tak dnes mi pořád někdo volá jestli mi je dobře a jestli nerodím. Doteď tu byla skorotchýně, mezitím volala třikrát moje mamka, jedna sestřenice, s druhou mám vyměněno asi 10SMS a na skypu brácha a spolupracovnice. Nejlepší je, že se nemám nervovat a odpočívat, to by mně zajímalo kdy 😖

mari111
12. bře 2010

joj Aronku, no už se taky nemúžou dočkat 😉

mari111
12. bře 2010

tak vypni telefony a všechno,!!!teda kromě koníka!!! a odpočívej 😉

mari111
12. bře 2010

holky ja musim začít asi pořadně cvičit, nějak mi tuhnou nohy s toho jak furt sedím u pc a u bedny, občas přeběhnu z obyvaku do pracovny a teda cvičím na balonu take cviky pro těhulky ale to je jen tak trošku pomalunku a to asi nestačí , musím se víc pohybovat, kdyby už aspoň bylo hezky tak du na prochajdu, ale tady v tom zmrzlém počasí se mi nikam nechce ☹

aronek
12. bře 2010

mari, kdybych to vypla, tak se mi tu všichni sejdou 😠

mari111
12. bře 2010

no tak to raděj nevipínej, taková hromadná navštěva by se teď asi nehodila 😅 co 😉

aja.83
12. bře 2010

Čau holky!

Farmííí, já bych teda k tobě klidně přijela! 😵 A třeba i na ten úklid! 😉 Ale jenom nějakej malej, bych něco málo vopucovala a konec! 😀 😀 😀 No a ty bys mně pak změřila ten tlak! 😉 Ale nesmíš si vzít bílej plášť, protože třeba mám taky fóbii z bílých plášťů a zas bych ho měla vysokej! 😀 😀 😀

aja.83
12. bře 2010

Sirellko, gratuluju k výborným výsledkům! 😵 A v pondělí ti krev určitě dopadne taky dobře! Držím pěsti! 😉

farmarska
12. bře 2010

mari právě že mám! 😢 jsem ti chtěla pomoct od bolesti! 😨

sir moooooocinky gratuluju!!!!! 😵 😵 😵 a z pondělka si nedělej vrásky, všechno bude ok. 😵
a holčička no t je supr bonus 😵 budeš mít páreček 😵 😵 😵
tý jo a nejsi ty nakonec nějakej mimozemšťan? 😀 takovejhle různej tlak 😕 no to je dobře, že si to budeš hlídat i mimo ordinaci 😉

farmarska
12. bře 2010

jééé mari Laru máme kozu! 😵 😵 😵 Je to moje první odchovankyně 😵 je to zlatíčko a strašnej mazel 😵 taktřeba vaše mimi bude taky tak bájo! 😵 😵

flair
12. bře 2010

Ahojky🙂 Teda Aronku, Martinko, co to máte za cvalíky??!!! 😕 😕 😅 To je docela slušnej mazec! Moc na vás myslím!
Mari, ségra si teda "užívá" 😠 😒
Sirelko, super NT 😵
Teda holky, vy jste ale šílenky, jedna furt šmíruje srdíčko u prcka, druhá furt tlakoměří, to je partička tady 😀

flair
12. bře 2010

Jdu popřemýšlet, co za úchylku si vymyslím já 😀

aja.83
12. bře 2010

Holky, já letím na oběd! 😉 Snad zas nakouknu někdy odpolko! Tak se tu zatím mějte krásně!!! 😉 😵

farmarska
12. bře 2010

ajuš tak přijed a já to ho přeměřím klidně v monterkách 😀 nemáš fobii na monterky vid'? 😀

farmarska
12. bře 2010

jinak já už mám vrchní patro celkem v richtigu, ted si půjdu ulovit něco k obědu, chvilinku si bucnu a jdu došmrdlávat dolejšek 😝

farmarska
12. bře 2010

flair to víš po předchozích nezdarech se z nás stali totální hypochondři 😀 😀 😀 😀

farmarska
12. bře 2010

flair tak ty vem zrcátko a sleduj to tam zespodu 😉 at máš taky nějakou činnost 😀 😀 😀

farmarska
12. bře 2010

a mezitím si můžeš přeměřit tep 😉 😀 😀

mari111
12. bře 2010

Farmi kozu jo, no sme to ale úchylové, sestřenka měla zas pejsanka Sofinku ,teď bude mít ségra holčičku Sofinu a ja ,jestli to teda bude holka tak po tvojej koze to bude Laura, jinak mi všichni říkaj že to bude kluk, tak to nevím, proč sem tak oškliva? neříka se náhodou,že holky berou krásu ? 😕

mari111
12. bře 2010

jo Farmi a ještě máš prasatko Lucinku,že, no to zas bude mít Martinka holčičku Lucinku, takže až tady někdo nebude vedět jméno pro prcka, tak sem hodíš jména všech svejch zvížatek,ju. a nemáš takm nějaké klučičí jméno? Jestli budu mít kluka tak nevím jak mu říkat, aby sme mu neříkali jednoduše kluk 😖

farmarska
12. bře 2010

mari máme labradora Huga 😀 😀 a měli jsme freťáka Kubíčka a Jeníčka 😀 a taky kocoura Kadabru, (to podle digimonů) 😀 😀 tak si bvyber 😉 😀 😀

kopa
autor
12. bře 2010

Sirellko gratuluji k holčičce 😵 😵 taky se těším na NT,že by mi mohli říct co to bude 😀 přítelák mu přes den říká Vítku a večer jí říká Anežko 😀

farmarska
12. bře 2010

jo a prasátko Lucinku opravdu mám 😀 to je paměť tý jo 😕 Jo a další kozy se jmenujou Petruška a Michalka, tak jestli se v tom holky některá poznáváte ...a nebo hledáte další inspirace pro míma 😀 😀

kopa
autor
12. bře 2010

Ty jo Farmi vy máte taky dobrý jména 😀 😀
my měli Betynku,Nelynku,Betynáka,Kubíčka,Uhlíčka,Kuldici,Báru-křečky

pískomily-Alfréda,Joachyma

Morčata-Sofinka a Žofinka

Fretky-Kubík,Jarmila,Božena

mirax
12. bře 2010

ty jooo...i Petruška 😀 😀 😀

my máme Ludvíka činčilu..a měli jsme křečka: Madlenku a králíka Jonáše a želvu Matyldu 😉 😉

farmii..co znamená kusá informace došmrdlávat dolejšek??? 😀 😀 😀

taky bych bucala...a mám n aněco chuť..pořád bych mlsala a mlsala...jsem čuník 😝

sirella
12. bře 2010

holky moc děkuju za gratulace 🙂 ...teď ještě ta krev a budu fakt už klidnější

farmi...já jsem taky Petra...jako vaše koza 😀 😀 😀 Takže já se poznala hned 😀

handm ahojky...na tvém místě bych byla v klidu.Kdyby se dr. něco nezdálo tak by ti řekla.Mě dr. o té kosti sama od sebe nic neříkala,já se jí na to schválně extra ptala.Jinak bych možná váhala jako ty...neboj bude to v poho 😉

mari:můj švagr měl příšerné příjmení...jakýsi šílený maglajz...fakt děsné a tak bral radši to od švagrovky...srozumitelné,české
Chuderka vaša bobiška malá...fakt 11 písmen???

mari111
12. bře 2010

Přítelak by si určo vybral kozu Michalu, hlavně že to je na M 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru