Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

cajori17
13. bře 2010

teda,tady se toho moc nenakecalo.....

Maarrtinko,take gratuluji k // 🙂

mari111
13. bře 2010

jo čajori dneska se všichni flákaj 😠

cajori17
13. bře 2010

Mari,tobe chci taky pogratulovat,jsi preci teta,ne?????

farmarska
13. bře 2010

mari, tak já budu dělat jako že jí teda hrozně moc nechci a snad už dorazí!! 😀 Páč do ted jí přivolávam a bez uspěchu. Zkoušela jsem už červený i horkou vanu.. tak ted zkusím : mrcho mršácká nééé že přijdeš!! 😠
😀 😀 😀

farmarska
13. bře 2010

no všechny se flákáte a já abych to tady zachraňovala 😀 😀 😎 😎 😎

cajori17
13. bře 2010

ahoj Farmi......mrcha jedna skareda...... 😀 snad dorazí

aronek
13. bře 2010

farmi, všechny tady mrchu odhání a chtějí//, tak snad na tebe nějaká mrška zbyde 😉

aronek
13. bře 2010

jo, jinak jsem pořád v kuse bez jedinného příznaku porodu 😠 asi jsem slon 😎

cajori17
13. bře 2010

aronku... 😀 neboj brzy se dockas........

farmarska
13. bře 2010

cajor né snad! ta prostě musí dorazit! 😀 😀 😀 😀 😀

aronek
13. bře 2010

kdybych nemusela v pondělí do nemocnice, tak ho nehoním, ale takhle by tedy už mohl 😠

mari111
13. bře 2010

čajori dík, 🙂
Farmíku, no snad dorazí už brzo ☹

cajori17
13. bře 2010

farmi,určo dorazí.....zkus znovu teplou koupel......

aronku,to chápu......snad se rozhoupe sám

farmarska
13. bře 2010

aron nebo verliba..ta taky tusím těhulí 2roky 😀
caj no zkusím, zkouším každej den, tak nepoolevím 😉

farmarska
13. bře 2010

holky asi si jdu dát tu vanu..v telce nic nedávaj, všechno už jsem viděla 😝

farmarska
13. bře 2010

aron zkus taky tu horkou vanu! to by mohlo trošku pomoct.. a taky prej vbíhat schody..no ale komu by se chtělo že 😀 😀

farmarska
13. bře 2010

jo počkej ta horká vana by zase nemusela dělat dobře tvýmu tlaku, tak to raději ne! 😕
no tak zkus Jeníčkoj alspon domluvit 😉 třeba bude poslušnější než Lucinka od Martinky 😀

sirella
13. bře 2010

Ahojky holky 🙂

Mari...velikánská gratulace k tetkování 🙂 Přeju hodně zdravíčka a štěstíčka Sofince i její mamince

Petrosko to Prediko pro mě teda nic moc.Jak jsi psala abych tam byla klidně i dřív,tak jsem na tebe dala a byla tam o cca 1/4 hod dřív...no a brali mě o půl hoďky pozděj než jsem měla termín.Tak jsem tam nervila 3/4 hoďky.Ale neva...prostě blbá náhoda...to já mám skoro vždycky 🙂 Netuším co tam dr.se sestrou dělaly,ale byla jsem obj.první hned na 8hod
Jinak teda ten UTZ nic moc.Asi jsem moc kritická nebo nevím,ale zdá se mi,že můj dr. na svém UTZ vidí víc(je to asi fakt tím,že mi dělává vnitřní a toto bylo přes pneumatiku 😀 ).Doktorka byla skoro nemluvná.Já byla ve stresu jestli máme srdíčko(kvůli ZT se bojím každou kontrolu) tak jsem se jí na to ptala a ona na mě že jo,že srdíčko máme.Jak někdo psal,že ho i poslouchal tak já teda ne.Jinak neříkala skoro nic.Já předpokládám,že kdyby bylo něco blbě tak by snad tu pusu otevřela.Jediné štěstí bylo,že jsem měla zjištěné dobré hodnoty NT a když mi řekla kolik máme tak mi spadl kámen ze srdce.Ona mi totiž neřekla jestli je to dobře nebo ne.Teď mám nervy ještě z toho pondělka jak vyšla ta krev...
Naštěstí jdu na ko. k mému dr. ve čtvrtek a tak se ho na všechno důkladně vyptám.A taky si mimíska líp prohlídnu...u něj je to fakt líp vidět.
NA papíře mám jako ty:vizualizace zhoršena a nosní kost neměřena
Moc teda aj nechápu proč v letácích mají že ji měří a skutek utek.Ona mi říkala že ji měří až pozděj...a to jako kdy???Tehdy až mi ji může změřit i můj dr???A za to jako platím???Moc to nechápu...jen doufám,že krev dopadne ok a trochu mi odlehne
Jinak jsem byla celkem spokojená.Mám DVD a už jsem ho viděla několikrát 😀 Naše malá fakt vypadá na holčičku(furt se ukazovala),cucala si paleček a pořád sebou mlela...prostě jinak absolutní spokojenost 🙂

Nakoukla jsem ti na kočárky a máš vybrané fakt krááásné 😵 😵 Já se zatím ještě ani nerozhlížím ale dost jsi mě navnadila 🙂 Chápeš...jako abych věděla aspoň zhruba co by se mi líbilo 🙂

farmarska
13. bře 2010

tý volé to je sloh 😀 😀

sirella
13. bře 2010

Aronku ahojky 🙂
Ty jsi ještě tady???Já už nakukuju jestli jste náhodou nejeli a ono nic.
Manža by trošku sexíkem nepomohl??? 😉 Nebo se to kvůli tlaku nesmí???Nebo asi není nálada...což?

sirella
13. bře 2010

to víš farmi 😀 Chtěla jsem petrosce napsat fakt všecičko...abych na něco nezabudla 😀

farmarska
13. bře 2010

jééé DVD to je krása 😵 taky bych na to čuměla pořád dokola 😀 😀 a holčička to je taky fajn ne 😉 😵 😵
a jinak to vyšetření tak jak ho popisuješ teda fakt nic moc..spíš hnus. Je pravda že když už si to člověk zaplatí, tak by chtěl jako trošku víc zájmu péče atd.. a todle 😝 To by mě pěkně sklamalo 😢 ale co hlavně že je holčička -prcek ok. 😵 😵 😵

mari111
13. bře 2010

ty jo, Sirelka se nam krásně rozepsala 😅 dik za gratulku a ty už neplaš, vše bude v pořádku 🙂

markee
13. bře 2010

ahojky,
dočítat nebudu,pže tu nejsem na dlouho,ale chci vás jen pozdravit.
A taky napsat,že zítra ráno nám odjížděj pražáci,sice nevím na jak dlouho,ale od zítra tu bude chvilku klid.
ještě mě dnes stačila docela naštvat,prostě je to "bůůůůůů" no ale co nadělám,že 😅

aronek
13. bře 2010

sirel, přítel se bojí, nechce si hrát s bazénkem 😠 loudím a ono nic 😖 leda, že bych šla někam lovit nějaké perverzáky, nikdo jiný by na mně asi nevlezl

mari111
13. bře 2010

že hrát s bazénkem, no ja ze z vás picnu, to sou někdy hlody 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Ahojík Markee,jakto že si se zas nechala naštvat, to ji neumíš vyfakovat sakra, asi ti přijedu udělat kurz, jak se to dělá 😉

petroska
13. bře 2010

sirella.no já nebyla taky až tak moc spokojená s tím jejim vykladem.taky mi toho moc neřekla ale kdyby bylo něco špatně tak by to určo řekla.a pokud ti našla tu kustku tak ji neměří pokud sebou miminko moc šije protože je to těžko měřit při tom frmolu.ale byla sem jinak spokojena protože ta muoje dura tak krásný ultr nemá a ani sem miminko tak krásně nikdy neviděla 🙂 takže já dávám 1- spíš.a ani mi neřekla vubec pohlaví ,myslím tipově na co to vypadá a srdíčko taky neposlouchla.ale já věřím že to bude už jen u všech dobrý takže čert to vem těch 1400,za miminko se to dá dát.já byla jen na tom veletrhu takže sem si kočárek spíš jen obhládla ale kupovat budu min po 20 tt.a to nas přemlouvali že dávají na míste slevu 2000 když se koupí ted .bylo by to místo 8000 na 6000 ale pověřčivá sem takže sem řekla že nic kupovat ted taky nebudu.jen si kupuju zatím ty prkotinky jako třeba čepičky nebo ponožečky ale jinak nic po skušenosti z minula a tím sem to asi zakřikla a miminko nám odešlo takže ted až v praví čas.jinak krve se neboj.NT máš tak jak má byt a kustka taky je takže je to ok

sirella
13. bře 2010

přesně tak farmi...já na ně četla jen samou chválu a teď toto 😒 Ale pořád si říkám ,že pokud by bylo něco fakt blbě tak by to řekla.Na jiné diskuzi jsem četla,že třeba někomu i řekli,že mimi má cystu v hlavičce a pod.Ona ten UTZ dělala asi tak 12-15 min...fakt důkladně a často čekala až se mimís otočí a natočí a pod.takže snad je to všechno prohlídlé dost.Jen mi přijde postavené na hlavu,že čekám víc z ko.teď v ten čtvrtek...a to budu mít zadarmo.Ale nic...už na to prdím.Asi p.dr.neměla svůj den...hlavně,že se mimís mrskal 😀
A to že je to "předběžně" holčička je super 😵 I když bych brala klidně i zdravého kluka...to je jasné každé děvčici z této diskuze...ale vyráběli jsme holčičku,tak by bylo bezva kdyby to vyšlo 🙂
Manža se mě ptal co by bylo kdyby nám z toho vylezl zas kluk(mě totiž u syna na velkém UTZ řekli,že pokud je to kluk tak mu nic nenarostlo a že to bude holčička...a vylezl nám kluk 😀 ) Tak jsem mu na to řekla,že holt bych to už vzdala a vyřídila si rybářský lístek a jezdili bysme na ryby všichni 4 😀 Teď jezdí jen on se synem a já věčně čumím doma...holt bych se musela přeorientovat

A co ty???Jakpak se vede???Četla jsem,že vyhlížíš mrchu...to je fakt děs,že když o ni někdo stojí tak se neukáže a snažilky ji marně odhání...moc ti přeju ať už ti dorazí 😉

markee
13. bře 2010

Mari,mě občas nějaké narážky dojdou později víš 😅 A mě teda naštvalo,ale vrátila jsem jí to. Říkám: "týjo v létě to budeš mít hlídání na zahradě,viď? ti malej poleze,tady jsou samý včelky a vosy."
a ona mi odpoví: "no tak vezmu sekačku a budu denně sekat trávu!"
tak jsem jí odpověděla: "že jsem to s JOhankou taky zvládla a i když bylo jejich holce rok a něco,tak že se to taky zvládlo a nevidím důvod,proč by měli být na Ondru opatrnější,že nemá být líná."
No hejblo žlučí,že jako nám vezme sekačku a bude s ní sekat 😠 Ono je hrozný,že jsme sekačku chtěli koupit my,jenže tchýně,že si jí odepíše z daní,takže to platila ona a tak nemám se moc čím ohánět,ale i tak,je fakt drzá.
No a pak jsem si zívla a ona zas,že jen zívám,že celý den se válim doma a že zívám. Tak jsem jí řekla,co je jí do toho a ať mi dá s prominutim pokoj.
No a pár dalších věcí mě pak namíchlo,ale před ní dělám,že jsem to buď neslyšela nebo prostě nereaguju,pže tam byla i návštěva,takže nechci se chovat stejně jak ona.

sirella
13. bře 2010

Aronku...to je škoda,že nechce 😀 Ale zas moje zkušenost je ta,že pokud mimi drží fest tak ani sexík nepomůže.Já přenášela a š....a jak o život a nic...musela jsem na vyvolávání.
Ono tomu strachu se moc nedivím...ono každý chlap je jinší 🙂

petrosko myslíš,že s těma výsledkama jak mi vyšly že to bude ok???Já už si to zjišťovala všude možně a odevšad jsem se dozvěděla,že by to fakt mělo být ok...tak asi nechám nervů a zkusím se hodit do klidu
A jinak s tou pověrčivostí se přidávám...já taky kočárek zatím nee...A já si minule mimi zakřikla když se mě ségra ptala jestli nejsem těhu a já jí do telefonu tvrdila že nee a byla jsem v 8 tt a pak velice brzo bylo po všem ☹ Teď už bych nelhala...ale pro jistotu jsem odváděla řeč od miminek aby se nezeptala.Jinak mám v plánu to říct až po triplech...dřív asi ne.Kdy to plánuješ ty??A nebo už jsi to všem řekla?

A ještě k tomu Prediku...zaskočená jsem byla...to jo...ale jsem ráda,že jsem nechala mimíska prozkoumat a že všechno vypadá dobře 🙂 ...zatím...a těch 1400 bych za to uklidnění dala klidně zas...celkově je to u mě taky na 1- 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru