Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

venuska
9. črc 2009

Díky moc za info holčiny 🙂

venuska
9. črc 2009

Jiti, neboj, ta voda to bude v pořádku. Mají to skoro každé těhulky.

jitie
9. črc 2009

venu nemáš zač 🙂

jitie
9. črc 2009

taky si myslím,akorát jsem se ze začátku bála, jestli to třeba neteče krev a šla se hned kouknout 😖

kelly1983
9. črc 2009

jiti no tak to mě brali určitě taky, to já si pamatuju, já jen nevěděla že je tam aji na hiv

nic holky já jdu s pejskama a pak zprávy a letiště, tak se mějte hezky a zítrapááá

jitie
9. črc 2009

kelly paaa 🙂

venuska
9. črc 2009

Holčiny, dojel manža domu, musím končit. Mějte se...zítra na vás juknu. 🙂
Kelly, a nezapomeň na tu fotečku do albíčka 🙂 Už se těším 🙂

papapa a hezký večer

kelly1983
9. črc 2009

venus jasan zítra to nějak spáchám 🙂

pááááááááááááááááááááá

murynka
9. črc 2009

na triply berou jednu ampulku 😉

sarlotta
9. črc 2009

Farminko...tak jestli jsi jela,tak doufám, že tu bude brzo zprávička o utz a prckovi...a jestli odpočíváš, tak si ten duphaston vem ještě jeden. Můžou se brát až 3 denně. Hlavně ať to dobře dopadne 😉

jitie
9. črc 2009

veny paaa
koukám, že všechny mi tu mizíte ☹

murynka
9. črc 2009

jinak gratuluji ke kontrole 🙂

a viděla jsi ten černý i červený vid???

kopa
autor
9. črc 2009

holky nevím kolik ty trika stály ale měli je na Andělu v CA 😉 i těhu gatěmi a ty měli ve slevě myslím kolem 600Kč měli to v oddělení pro maminky a xxl uplně vzadu 😉

jitie
9. črc 2009

aha,tak na Andělu,tak tam se musím stavit,až pojedu do Prahy..díky 😉

markee
9. črc 2009

Kopy,oni měli ve slevě těhu gatě? Já teda mám,ale třebas tam mohli mít i něco jinšího ve slevě 😀 Na Anděla chodím nejvíc,tak že bych se tam podívala 🙂

kopa
autor
9. črc 2009

Markee těhu gatě měli fakt ve slevě jak džínový tak i takové plátěné a i tříčtvrtáky.mají tam spoustu slev 😉

markee
9. črc 2009

Hm,týjo ty mi dáváš,že bych tam dojela i dřív 😀

kopa
autor
9. črc 2009

markee já tam nakoupila 5 krásných triček 🙂 těhu gatě měli fakt pěkné a měli tam i těhu plavky takové ty s nohavičkami 🙂 Když jdu nakupovat tak koukám na vše 😀

nicollka
9. črc 2009

ahoj holky tak jsem odvezla manžu do zlína, zase jsme na dva týdny doma samy. No a tady 15 stránek tak to nedočítám..narovinu :D
Jen co sem tak zahlídla...aronku gratuluji je to super. Zase trošku větší závist u nás doma :D
Farmi proboha moc moc moc na tebe myslím ani nevíš jak, a moc ti posílám energii at je vše v pořádku.

A snad sem nic víc nepromeškala. Manžu sem ještě přemlouvala, že 3 sexy během mrchy sice ok, ale ze mi je to na nic :D a at si laskavě vymění týdny v práci. No a taky at ve čtvrtek přijede na obskok, prý se bude snažit aby mohl dojet aspon na otočku :D tak doufám mu to vyjde..to budu zrovna 13dc, sice už několik sexů v týto době bylo, no ale tak co kdyby.

sarlotta
9. črc 2009

ahoj Niki....tak už u Vás vládne klid a mír 😉 manža poslouchá 😎

nicollka
9. črc 2009

no on poslouchá, ale uz sem zvyklá za ty roky na klid a on je nervák, slovák, takže se ani nehádáme, spíš je špatná nálada jak sme spolu dýl..ale odjel na noc na slovensko, ja se uklidnila a zase bylo dobře. jen nesmíme být zavření spolu v místnosti dýl jak dva dny..

kopa
autor
9. črc 2009

holky mám novou fotečku v pase,tak abyste mě poznali a v albíčku mám taky 😉

nicollka
9. črc 2009

kopi super vlasy

no jdu hajat dokoukat film, malej tu furt skáče tak ho jdu uspat i se mnou :D dobrou

hanana
9. črc 2009

hopi ty jsi cela nova... 😵 😵
nestiham docitat jela farmi na pohotovost???

hanana
9. črc 2009

asi ne.... ted jsem si vsimla ze ma nove fotecky domecku...... pekne farmi.... ale ode me moc daleko 😀 😀 😀

hanana
9. črc 2009

vy nakecate 20 stranek, a ted jsem tady a zase nic.... mate ruzovku nebo co????? 😝

samsa
9. črc 2009

Kuk holky, jdu vás pozdravit a hlavně Farminko: strašně moc držím pěsti, ať se prťousek umoudří.

kopa
autor
10. črc 2009

Dobré ránko 🙂
Holky já už večer nebyla koukala jsem na policejní akademii,člověk to sice viděl stokrát,ale sranda byla 😀
No a pak jsem měla náke povinosti 😅

Farmíku držím pěsti aby jsi dopadla na KO dobře!!!!!!!!!!!!!

aronek
10. črc 2009

Ahojky, přeji dobré ráno.
Děkuji všem za gratulace, hlásím, že dnes už nebyl duch, ale // 😀
Farmi, tobě moc držím palečky aby vše dopadlo dobře, drž se, jsi přece statečná holka

kopa
autor
10. črc 2009

Aronku ahoj 🙂
Tak super // jsou jasné 😵 😵 😵 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru