Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aja.83
16. bře 2010

No jo, vlastně, holky, my tu máme ještě tu sázkovou kancelář! 😀 O co jste se vůbec vsadily??? 😀 😀 😀

mari111
16. bře 2010

ahoj holky, tak už máme miminečka na světě,teda ta lucinka nam davala když byla v bříšku a aj teď když už je na světě, to je doják ty brďo,no jo tatínek je tatínek 🙂 Tak ještě aronek ať už to ma za sebou.Ja už se nemužu dočkat foteček 😵 😵 😵 😵 😵 😵 hlavně ať sou z nich štastné dětičky šťastných rodičú 😉

flair
16. bře 2010

Šarlotko, Terci, díky za uklidnění 😵 holt ta naše holka má asi větší hlavu, noooo 😅 Ale dle hlavičky posunula termín na 31.5. 😕 😅 My pořád říkáme od začátku, že pude ještě v květnu 😀
Jééé a takový doják u Martinky 😵 😵 😵 holky, to mi nedělejte, já jak začnu slzet, tak to nejde zastaviiiiit!!! 😅
Jo a už nevím, jak jsem vsadila na ty naše holky, jsem sklerotická 😝 😀

wlladka
16. bře 2010

Zatím ahojte!
Já běžím do poradny na kontrolku. Dnes se prvně nebojím, tak snad nebude žádná jobovka. 😖

tercie
16. bře 2010

Flair tak bude malá Flairina myslitelka holt nooooo 🙂

Wladi palce držím, pak se ozvi!!!! 😵

aja.83
16. bře 2010

Wlladka, držím palce! 😉 Neboj, žádné jobovky se dnes konat nebudou! 😉 A basta! 😉 😀

cajori17
16. bře 2010

ahoj holky...........vsimla jsem si miminecka jsem uz na svete a mam velikanskou radost 😀 😀 😀
uz se moc tesim na fotecky............
aronkovi drzim pesti,nevite nekdo neco???????

tercie
16. bře 2010

Caj co vím naposledy od Farmi, tak o Aronkovi měl dnes rozhodnout primář, co se bude dít,jestli ji ještě nechají čekat, a nebo začnou vyvolávat. Ale prý se dneska ještě neozvala,tak těžko říct... budem držet palečky 🙂

cajori17
16. bře 2010

terci,ahoj......dik za info.......budu samozrejme taky drzet palecky.......................

ode dneska beru utrogestan,tak doufam,ze mi nebude delat zadnou neplechu.............

flair
16. bře 2010

Terci, jojo, myslitelka 😀
Zlatíčka, dnes tu přes den nebudu, za chvíli mi přijde mamka a budeme zas celý den drbat 😀
Na naše těhule v porodce moc myslím!!!
Jo, Šarlotko, až budeš třeba zítra dělat tabulku, vymaž mi, prosím, ty kontroly a dopiš jen KO 6.4. Kujíííí 😵

tercie
16. bře 2010

Flaitr těhule už je tam jen jedna 😀
Tak si užij podrb, papapa 🙂

Caj určo neudělá neplehu, ale spraví a budeš těhulka 😉

Já se konečně dočkala čerstvých rohlíčků, tak jdu posnídat 😀

maarrtina
16. bře 2010

Jdu Vás podzravit a gratuluji k mimísků. Hodně zdravíčka. 😀
Mě je dneska jaksi divně mám žaludek na vodě, motá se mi hlavu hrůza. 😝 Těším se domů jak půjdem snad na prochajdu.

aja.83
16. bře 2010

Terci, abychom se nedivily a aby do porodky nefrčel ještě někdo další...Cooo? 😀 😀 😀 Šup, šup, samý březňátka - rybičky anebo beránci! 😉 😵

tercie
16. bře 2010

Ájo, ty vopice jedna 😀 přede mnou je ještě mabe a markytaj, tak ty ať si jedou, mě nechte ještě měsíc na pokoji joooo? 😀 My budem až dubnovej beránek 😀

Holky jdu na chvíli s manžou ven se psama 😉

aja.83
16. bře 2010

Terci, dyť jo, ty si musíš ještě něčeho užít! 😀 🙂 😉 Tak mabe a markytaj, ty ať už jedou... 😉 😀 Holky, já bych taky chtěla beránka, jako je můj manža! 😉 😵 😵 😵

handm
16. bře 2010

Je, holky, vlastně kdybych neměla MA, měla bych taky březňátko a nejspíš už v náručí..
ale už je dobře, dneska snad uvidím bobistu v plné parádě!🙂🙂🙂

mari111
16. bře 2010

handm ty deš dnes na kontrolu?

m.aa.b
16. bře 2010

Ahojte všeci 🙂

novopečeným maminkám moooooc gratuluju k miminkům (a že si tedy dala na čas 😅 ), pak také gratuluji čerstvým těhulkám 😉 😉

Markee .... však víš ☹ 😔

Jinak prosím prosím šarlotko až budeš dělat tabulečku tak pls dnes 1 DC a od zítra zahajuji stimulaci 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

handm
16. bře 2010

Mari, ahooj🙂
jojo, jdu dneska, ale až v pět...vždycky mi to vyjde takhle na odpoledne a pak jsem cela napnuta..

Aji, ja taky mooc chtěla březnáčka jako je manžel, mamka i brácha.. ale jsem ráda i za srpňátko či zářijátko 🙂

mari111
16. bře 2010

tak to držím palečky handm, pakse hned hlas co a jak ten tvuj bobista 😀

m.aa.b
16. bře 2010

Hadm také držím všechny palce co mám 🙂

ahojky mari a co Ty jak se máš ...

handm
16. bře 2010

MAri, určitě!🙂
Děkuju holky!! jste zlaté, doufám, že je ok..
dneska ráno jsem se nemohla vykopat z postele na záchod a jak jsem to drzela, tak jsem měla pak uplně tvrdé břicho, až jsem se lekla.. ale už povolilo a bobista pěkně vykukuje.. za chvilku už to tajit nepůjde..

tak jen vedet ty výsledky testů a můžem to říct, i v práci...

mari, kdy ty jdes na ty NT?

mari111
16. bře 2010

ajoj M.aa.b, no de to ,jen už se taky nemúžu dočkat na kontrolu ale du až 1.4. je to dlouho,síce srdíčko posloucham každej den ale 23.3. du na krev tak nevím jestli nebudu stresovat ☹ a co ty, už se těšíš,ono to možná brzo u vás vyjde,co ?

handm
16. bře 2010

Jejda MAri, až 1,4?! no to je doba.. opravdu..
tak aspoň že máš ten poslouchač na srdíčko...

aja.83
16. bře 2010

Handm, držím ti na dnešek zase pěsti! 😉 😵 Jinak mě je to samozřejmě jedno, jaký znamení a pohlaví a vůbec co všechno bude jednou naše děťátko...Vždyť to tady všechny známe, že nejdůležitější je zdraví a víc nic 😉 ...To já jen tak, kdybych si mohla vybrat 😀 😉....Už jsem zažehnala to, co jsem nechtěla - a sice mimi štíra a vánoční mimi...Ty už nevyšly, takže dobrý! 😀 😀 😀

mari111
16. bře 2010

handm no ja sem to pravě prošvihla, jak sme se tu nedavno bavili s Šarlotkou, asi to ten muj gyndař nenecháva dělat, nebo tu nosní kustku měřil sám a jestli to bylo v pořádku tak to neřešil nebo ja nevím, teď pudu na krev ale nevím, přesne co jako budou zištovat, 22.3. si jedu na gyndu pro žádanky na krev. No doufam že nic nezanedbal, ale prej to každej gyndař děla jinak,no tak nevím ☹

aja.83
16. bře 2010

Mari a co to máš za přístroj, že si můžeš sama poslouchat srdíčko mimíska? 😲 Jsem to nějak tady přehlédla 😕 ... To chci taky!!! 😉 🙂

mari111
16. bře 2010

Ajo je to takovej domácí ultrazvuk 😉

aja.83
16. bře 2010

Mari a neboj, krev ti dopadne taky dobře! 😉 Jak říkám, už žádný jobovky!!! 😉

mari111
16. bře 2010

kéž by si měla pravdu Ajuš

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru