Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
17. bře 2010

Sarlottko díky,právě jsem přemýšlela i nad těmi lacláči 🙂 tak snad někde něco koupím.I přítelák říkal,že mi ty džíny neseděli jsem mu posílala mms 😀 😀

petroska
17. bře 2010

ahoj holky.teda taky je tak dobře,vždy otevřu stránku a samé krásné zprávy od vas.těch miminek se teda rodí 🙂 .to je paráda.já jsem ted došla z Ko a naštestí taky prý všechno dobrý.sice sem prdolu zase neviděla,nedělala mi ultr ale hmatově prý vše ok,tak sem si zase malilinko oddychla 🙂 .příští týden mě čekají tripli a zase nějaké odběry krvě na rh faktor prý?a já myslela že se to Rh dělá co nejdřív at se kdyžtak nasadí léčení.je pravda že nesmí byt rh - s rh +?

maarrtina
17. bře 2010

Kopi: a jakou potřebuješ velikost. Já potřebuji totiž taky velký. Jukala jsem akorát na netu. A jestli to výjde tak teda envím v čem budu chodit protože na nás širší a ještě těhu nic nemají. 😖

milerrka
17. bře 2010

petru,Tak to já bych bez svího miláčka nevydržela ani vteřinu 😀

milerrka
17. bře 2010

Petru,A to si chtěl vzít na týden manžo Danielku do Německa 😲

ee.liska
17. bře 2010

tak su zase tu, byla jsem na poště a zaplatila jsem si z bazaru těhugatě 😀 tak snad příští týden dojdou
petros tak to gratuluju ke kontrole 🙂

ee.liska
17. bře 2010

kopi šarlot o těch laclech taky přemýšlím 🙂
milerka tobě ty týdny krásně skáčou, minulý týden 10tt a teď už 17tt 😀
jo petrosko, mě taky ještě můj dr žádnou krev nebral, ani na skupinu nic 😝

mari111
17. bře 2010

katynko ja sem si dělala ovutesty a když mi ukazali že je ovulka a my se snažili tak stejně nic, no tak nevim, asi jak kdo ma skušenosti, pak sem se na to vyprdla aj na měření teploty a zrovna když sme se snažili nejmíň tak to vyšlo,no tak co k tomu říct,že. Ale skusit to samozrejme mužeš a uvidíš,třeba ti to zrovna takle vyjde 😉

sarlotta
17. bře 2010

ee.lis můžeš zkusit u nás🙂 i když Ty bys určo potřebovala aspoň o číslo menší🙂 já je koupila minule v prostřední v tom chiccu, ale nevím co tam mají teď🙂

katyna6
17. bře 2010

mari-já spíš uvažovala,že to jen zkusím,abych aspoň trochu věděla,jestli ovu probíhá,nebo ne.Na plodný dny se u nás nehraje,snažlkujeme se max.obden 😅 😀 😀

sarlotta
17. bře 2010

katyna ovu testy fakt nevím 😅 Nejlíp od 8Dc do 22Dc 🙂 tuleníčko🙂

petroska
17. bře 2010

Eli mě právě bere každou konrolu krev.už mám kontrolovanou glykemii a glykemickou křivku + ty NT a ted faktory.takže aspon sem klidnější.dnes mě cosi pobolívá podbřišek jako při menzes,snad je jen tou KO.

ee.liska
17. bře 2010

šarlot jj mám velikost S nebo 34, mám jedny kapsáče a teď jedny rifle, další koupím na léto jen na šňůrky abych je mohla nosit i po porodu 😀 do toho chika asi taky zavítám
petros, můj dr je trošku laxní v tomto 😝 naštěstí mi něco vzali v nemocnici a něco na tom NT, mě pobolívvá bříško taky trošku vždycky po nějaké námaze nebo tak, ale většinou prd dělám, tak je to ok 😎

farmarska
17. bře 2010

ahoj holky, tak zase chvilku čumákuju.. už mám odprášeno, vyluxováno, pozametáno i postíráno, pračka vypraná, nádobí umyté, a ted griluju v troubě kuře 🙂 to si pošmákneme, až dorazí manža z práce 😉
holky ty odkazy jsou boží! 😵 😵 to koťátko je suprácký!! 😵 😵 😵

katuš, já taky zkoušela dva měsíce po sobě ovu testy a byla jsem z nich taky nějaká zmatená.. jeden den se ukázaly dvě , druhej den dvě, i třetí , 4, 5, no prostě mi to ukazovalo, že pomalu tejden ovuluju, což je teda fakt divný..No ale tak když test ukazoval, tak jsem skákali jak zajíci ..no ale nic z toho 😝 Pak se to opakovalo ještě další měsíc, a taky nic z toho, takže jsem dopotřebila poslední testy a vyprdla se na ně 😝 Pak až zabral ten síťovanej obleček 😀 😀 Jako já netvrdím že jsou uplně a nic a věřím, že někomu třeba fungujou, ale mě teda moc nenadchly...za ty prachy 😝

farmarska
17. bře 2010

Petrosko gratuluju k dobrý kontrole 😉 🙂 to bolení bříška určo nic není 😉 já to měla sem tam myslím taky 😉

Elí ty bestie ! tak 34 jo!!! 😠 😠 ty teda umíš naštvat! koukej si odemne alspon nějaký to číslo navíc vzít! 😀 😀 😀 😀

kopa
autor
17. bře 2010

Maartinko mě stačí 46,ale potřebuji je volnější,né strečové 😒 pak mi to dělá hrozné stehna.Takže tak 46-48 by byli asi ideální.Zítra zkusím vyrazit do centra.Jediné co měli v Ca byli tak tepláky 😀 a pak lehké hnědé kalhoty,ale já chci normální gatě na výlety k teniskám 🙂

farmarska
17. bře 2010

holky jako kdy vám přišla ta první porevizní mrcha? 😕 jako mě vždycky před tím normálně, tak do měsíce..a ted už je to šestej tejden od porodu a nic 😠 a mě už to fakt neba 😀 a to mne s ní doktor strašil už před dvěma týdny, když jsem u něj byla na kontrole..že prej co nevidět přijde..LHÁŘ jeden! 🙄 🙄 🙄

Natálko, jak jsi dlouho od revize? taky ještě nemršíš? 😅

farmarska
17. bře 2010

kopi tepláky budouk teniskám ideální 😉 🙂 a doma se taky budou hodit ..a do práce ted nechodíš 😎
hele ale neboj s tím tvým hubnutím , když chvíli počkáš, budeš moct třeba za chvíli kupovat 44! 😀 😎 😎

farmarska
17. bře 2010

kuřátka, jdu ještě poskládat prádlo ze sušičky a pak přijede manža, takže se zatím loučím a já nakouknu ještě večer 😉

ee.liska
17. bře 2010

farmi promiň 😀 😀 mám veliké problémy s přibíráním, 😝 ty jsi dneska tááák pracovitá 🙂
no porevizní mi přišla pořádná až v září 😠 ale ze mě si příklad neber, já jsem to měla celé rozházené

kopa
autor
17. bře 2010

Farmi 😀 no právě s tím mým hubnutím kalhoty 46 mi byli asi naposled před 3 lety 😀 😀

sarlotta
17. bře 2010

No jo farmi, eli za to fakt nemůže 😉 Farmi mě přišla mrcha 34DC po revizi.

madormi
17. bře 2010

holky dnes tu musíte probrat vše důležíté, zítra celý den koník nepůjde 🙂 a to na mě zrovna padne depka protože jsem měla jít zítra na kontrolu na UTZ a tak a pro těhu průkajdu ☹

ee.liska
17. bře 2010

jak to že nepůjde??? ☹ ☹ ☹
nebuď smutná madormi, zase bude dobře 🙂

ee.liska
17. bře 2010

nééééééééé já nechci navou verzíííííííííííííííííí 😠 😠 😀

ee.liska
17. bře 2010

takže šarlotko a sirel držím na zítra a na pátek palečky 😵 😉
píšu už to teď abych na to večer nezapomněla 😅 😀

madormi
17. bře 2010

no ale už aby kolem mě samá těhule 🙂 musíme na to po první ms co má přijít příští víkend skočit 🙂

ee.liska
17. bře 2010

nám to trvalo od revize 9 měsíců než se zadařilo, ale taky se říká, že po revizi je jako pohnojeno 😉

madormi
17. bře 2010

tak já revizi ani neměla a krvácla jsem jen 5 dní jako při menses normal, tak snad se zadaří dřív do konce léta alespoň 🙂

wlladka
17. bře 2010

Ahojky, tak jsem skoukla Stroužátko Nelinku a je to moc krásný miminečko 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Kopi, já koupila těhurifle na aukru a jsem s nimi spokojená. Takový free-style. Sic jsem se nějak netrefila a koupila jsem si větší, ale cítím se v nich jako v tepláčkách, fakt supr. Dala jsem za ně 370 kč (nové)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru