Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

natalie77
20. bře 2010

Farmi, supeeeer, že máš práci.. 😵 .... nevadí, že na málo hodin za málo prašulek, je to cesta k lepší práci a hlavně budeš mezi lidmi. Moc blahopřeji.
No ty určo nejsi houpací koník 😉 .
Jak pořád nadávám na tu školu, tak je to vlastně moje záchrana, protože dneska jsem celý den pracovala na diplomce...malý byl u babičky a dědy, manža si dělal účo a já neměla čas myslet na to, jak je mi mizerně....Hlava se mi motá, ale jen když vstávám, teď už jsem třeba unavená, ale zase jsem toho dost udělala, tak budu mít volný večer.

Jo a jak už tu bylo psáno, tak já měla absťák a proklikala jsem si málem myš....fakt jste mi chyběly.....holky, znám Vás chvíli, ale jste zlaté a držíte mě nad vodou.....

Tak se držte, už se těším na Marka.....on odcházel s batůžkem na zádech, kde měl traktůrek a řekl mi...čau maminko, buď hodná....no a mě dojalo, jak už je veliký...tak mi vytryskly slzy dojetím....jsem moc ráda, že je tak společenský, je to moje zlato .....a fakt jsem vděčná, že se to stalo teď a ne, když jsem byla těhu s ním.....
Holčičky, co doma nemáme zatím mimča, moooooooc na Vás myslím a držím pěsti, ať se všechno obrátí k lepšímu, na dálku Vás objímám a foukám dušičku. Všechno přebolí, i když to bude v nás.
Držte se.

maova
20. bře 2010

Ahoj holky, můžu se jenom zeptat? Za jak dlouho po revizi jste šly k doktorovi na kontrolu? Po šestinedělí, nebo to není potřeba? Nějak jsem se nezeptala a nikdo nic neřekl.

kopa
autor
20. bře 2010

Maova ahojky 🙂
Nejlepší je když jdeš po šestinedělí 🙂 Zkontrolují ti krásně dělohu,zda je zahojená a zda sliznice roste.

kopa
autor
20. bře 2010

jo a já šla po revizi asi po třech dnech a pak potom šestinedělí 🙂

aja.83
20. bře 2010

Ahoj holky! Celej den jsem neměla čas nakouknout, až teď a už zase budu muset mazat, jdeme s manžou do hospůdky 😀 . Tak jen rychle:
Mabe, gratuluju k Aničce! Přeji hodně štěstíčka a zdravíčka! 😉
Šarlotko, gratuluju ke kontrole! Super! 😉
Farmi, super, že máš práci! Aspoň budeš mezi lidmi a něco si přivyděláš! 😉

flair
20. bře 2010

Maovo, asi si na mě už nevzpomeneš, ale byla jsem jako ty v tématu říjen 2009, ale ve 13 tt zamlklý potrat. U tebe to bylo pak mnohem horší, hodně jsem na tebe myslela 😔 A Teď jsi měla zamlklý potrat? Já byla na kontrole týden po revizi u svého Dr., pak zas za týden, bo mi tam něco zůstalo, musela jsem revizi opakovat.

mirax
20. bře 2010

maova...koukla jsem ti do albíčka...tvůj příběh je moc smutný ☹
Moc ti přeju, aby se bylo lépe 🙂 🙂

Jinak já šla po revizi, za 4 týdny a to jsme s e tam tak nějak vnutila, dr. nebyl moc příjemný a ani nějak nechápal, proč chci kontrolu 😲 ..byla jsem tenkrát dost naštvaná.
Já bych doporučila vyčkat těch 6 neděl a potom jít na prohlídku ...pokud nepřijde MS do 6 týdnů, tak na prohlídku v každém případě.

My byli dnes na nákupech (Ikea a Letňany)..zvládli jsme to i s těma našema prckama...díky za vynálezy jako je šátek na nošení a Manduca 🙂
děti chrupou, manžel šel zapíjet kámošovu dcerku a já si chladím Birell v mrazáku 😀 ..to si zase zakalím 😀

mirax
20. bře 2010

farmí..gratuluju k práci..každá koruna dobrá a to, co zaměstná hlavu, když srdce bolí taky! 😉

kopi..už 10tt! 🙂 ..krása 🙂
..a teď koukám flair...už skoro 30tt!!!!...holky, vy si tam ty týdny snad připisujete dopředu samy 😀 Je to mazec...mně teď čas šíleně letí...večer v neděli jdu spát a než s evzpamatuju je ráno a pátek....a tak pořád dokola..jen mezitím vyperu a vyžehlím asi 15 praček, 100x uklidím byt a 50x nakojím 😀 😀 😀

maova
20. bře 2010

Děkuju moc holky, zkusím se v pondělí objednat nějak po tom šestinedělí, to bude asi akorát. Snad bude všechno ok, vždycky z té revize mám takový divný pocit.

flair, pamatuju si tě 🙂 A vidím, že máš 29tt, to je krásný, moc gratuluju takhle dodatečně a ať je hlavně všechno v pořádku 😵 Já jsem teď měla právě zamlklý potrat, to jsem trochu doufala, že při tom všem se aspoň tomuhle vyhneme, ale bohužel ne.

flair
20. bře 2010

Miraxíčku, jsi mamina těžce na plný úvazek 😀
Maovo, děkuji, snad to tentokrát doklepu, jako každá tady 😵 Nevím, proč tě osud tak trápí, zamlklého potratu tě fakt mohl ušetřit!!! 😖 Musíš do boje znovu a zdravý prcek prostě bude!!!!!!!!!

farmarska
20. bře 2010

tak jsem zase tu! 😵 😵 Odpoledne jsem dávala dokupy auto, aby bylo v cajku, musí na technickou a pak jsem chvíli šmrdlala na zahrádce. Ted jsem dodělala sýrovou roládu a už se chladí v ledničce 🙂

mao život je tak strašně moc nespravedlivej!!! ☹ 😠 😢
natalko, tak když nejsem houpací kůň tak jen kůň stojící, přežvykující no 😝 tak nevím co vyjde líp 😀 😀

miraxíku , hele píšeš, že když mrcha nepřijde do 6týdnů, tak prohlídku určitě? No tak to já hned v pondělí volám na gyndu! Já už tak, tam chtěla jít prudit, že chci mrchu a ona nikde 😝 , ale ted, když to mám potvrzený i od tebe, nečekám už nanic 😎 😎
Jako to už bude pak 7 tejden 🙄 🙄
jinak teda gratuluju k 15pračkám a 50kojení 😀 😀 😀

maova
20. bře 2010

farmi, někdy jo, to máš pravdu, ale já pořád věřím, že jednou se za touhle dobou už jenom ohlédneme a řekneme si, že to bylo špatný, ale teď už je dobře a třeba si ty problémy vybereme teď a pak už žádné nebudou 😉
A snad už ti ta MS brzy dorazí.

farmarska
20. bře 2010

mao, kež by jsi měla pravdu! Já tomu teda taky takhle nějak věřím, ale na druhou stranu mne občas popadbnou takový depky a pocit, že je to všechno v prd.. 🙄 Třeba před dvěma dny, jsem si uvědomila, že zítra to je přesně rok od prvního potratu a já se v tom, místo pěknýho těhulování, nebo miminka v kočárku pořád jen plácám a čekám na první porevizní 😝

mirax
20. bře 2010

farmí, v každém případě budeš po šestinedělí, na kontrolu si zajdi....kamarádka podstoupila to samé, co ty..taky ve 20tt..ms jí přišla za 8 týdnů. po tom porodu to možná může trvat dýl, ale zhruba do těch 2 měs. by přijít měla.

jdu čučet na miss...to zas bude depka z těch štíhlých a krásných ...mladýých😀 ... 😀 😀 😀

farmarska
20. bře 2010

mao jinak děkuju za přání k první porevizní 🙂 já tobě přeju tak moc už aby jsi neměla žádnej smutek na duši a nějak vám to už vyšlo..at už přirozeně, nebo to náhradní mateřství, nebo adopce..to je jedno..prostě aby jsi se už taky dočkala toho uzlíčku v náručí!!! 😵 😵
tydle opakující se neuspěchy, to je děsnej zápřah na nervy 😢 😢 😢

farmarska
20. bře 2010

tý brďo patoložko ty se ale tejráš! 😀 To já tu Novu raději hned přepla 😀 😀 😀 😝

farmarska
20. bře 2010

tý hele, ale ted mě došlo , že to píšeš zorvna ty! ty jedna špejle! 😝 😀 😎 😝 😀

farmarska
20. bře 2010

tý brďo že vy všechny čumíte na ty krásky! 😨 Téda já si vždycky vyberu čas 😝 bud všechy bucaj po obědě nebo čuměj na misky 😝 😝
si tu opět povídám sama se sebou 😠
už aby byla k dispozici Tercinka, to je jiná nátura, ta by mne tu sama se sebou plkat nenechala 😎 😀 😀 😀

flair
20. bře 2010

Teda já na Miss taky nemíním koukat a už vůbec ne, aby na ty hubený krasavice čučel manža 😝 😀 Jdeme kouknout na film, co byl včera, nahráli jsme si ho, bo se nám včera chtělo pinkat 😅 Tak se dnes loučím, papa

mirax
20. bře 2010

teda na miss koukám...já už to neviděla leta 😉 ..jsem docela překvapená, ženské pěkné, i ta úroveň pořadu..naprosto mě uchvátily ty šaty návrhářů z různých regionů...šaty : pálenka slivovice..naprostá náádhera🙂))...fakt krása 🙂

jdu si skočit do vany..pak zase nakouknu 🙂 ..napište někdo něco 🙂
farmí..špejle.. zatím zapnu jen asi dvoje kalhoty ☹ , ještě jsem neměla odvahu vlízt na váhu..

natalie77
20. bře 2010

Mirax, tak já něco píšu 😉
Farmi, neboj , mrcha brzo přijde a do roka a do dne, budeme obě tehulit nebo dokonce už budeme trpět kojodebilitou 😀 .
Na Miss nekoukám, protože bych měla ještě větší depku 😉 .

JO a malej už je doma, byl strašně roztomilej, bylo vidět, jak si ten den u babičky užil, tak jsem měla velkou radost 😵 .
Tak se jdu natáhnout, protože se mi zase motá palice...tak v leže mi je lépe.

natalie77
20. bře 2010

No jenže si říkám, aby mi tady něco neuteklo, tak nakukuju.... 😉 .
A tady nic 😨 , ale lepší než aby se dělo něco hnusnýho 😒 .

mirax
20. bře 2010

natalie..to jsi hodná 🙂
hezky se šetři 🙂

koukám, že nikdo tu, tak já už to taky vypínám..miss asi nedokoukám, klíží se mi kukadla 😎 ...
paáá zítra

markee
20. bře 2010

ahojky. Jen jsem chtěla napsat,že žiju. Od rána jsme byli mimo domov. Jeli jsme do Tábora k Míšovo sestřenici do nového bytu. Jeli jsme dřív,pže jsme to spojili s nákupem bot pro Johanku. No řeknu vám,ceny botiček pro děti jsou snad horší a horší. Chjo. Pak jsme si došli na oběd,prolézt obchoďák. Koupili jsme jí hrabičky s dlouhou rukojetí,pže chceme jít zítra na zahradu,trošku shrabat,tak určo nám bude pomáhat. Pak jsme jeli do Tesca. Chtěla jsem i do Aska,ale to jsme nestíhali. Pak jsme dojeli k sestřenici a od ní jeli kolem půl pátý domů. Míša se dovezl do sauny a já jela k mému tátovi. Prostě dom jsme se dostali kolem osmé. No ale aspoň celý den pohodový. Bolí mě ale břicho, jak jsem měla rifle-netlačili mě,ale prostě to břicho bolí.
Na MISS nekoukám,nějak se mi ta soutěž přestala kdysi líbit,takže fakt na to nečučím.
Mějte se,jdu spát. Dobrou noc.

natalie77
20. bře 2010

Markee, jestli Tě břicho bolí, tak mazej k mudrovi..ať nedopadneš jako já.......
Jinak je faj, že jste si den užili a Johanka bude zítra pěkně hrabat....úplně jí vidím, bude šťastná.

Jo a ceny botiček nekomentuji, my kupujeme boty v DPK, protože Mára trošku stáčí levou nohu a jen bačkůrky vyjdou na tisícovku, ale když máte dítě, tak ušetříte na sobě, ale ne na něm...však to znáte 😉 .

Tak se mějte, jdu zalehnout, dobrou noc a opatrujte se.

katyna6
21. bře 2010

Ahoj holky,konečně jede koník a konečně jsem se na něj dostala,auž jsem měla pomalu abstinenční příznaky 😀 ,honem jdu dočíst

aja.83
21. bře 2010

Dobré ráno, holky! Jdu taky dočíst... 😉

aja.83
21. bře 2010

Markee, to je dobře, že jste si včera užili hezký den a dnes budete krásně hrabat na zahrádce, malá bude nadšená 😉 . To mě mrzí, že tě bolí břicho, snad to brzy přejde!!! 😅

katyna6
21. bře 2010

tááák,hotovo,naštěstí toho nebylo tak moc 😅
maab-tak už máš berušku u sebe!Véééélká gratulace a ať ti princezna roste do krásy! 😉 🙂
farmi-jsi jako fakt šikula,že jsi schopná takhle brzo si najít práci!to neva,že na pár hodin a za míň peněz.Máš se od čeho odrazit a lepší můžeš zatím shánět průběžně! 😉 😉
markee-tak už to máš všechno za sebou a ze srdce ti přeju,aby to bylo to poslední smutný,co vás potkalo.Už by sis to Markétko opravdu zasloužila!!!!
aji hojas,jak jde snaženíčko?

aja.83
21. bře 2010

Maova, koukala jsem do tvého albíčka - to je tak smutný ☹ ! Proč je ten život tak nespravedlivej?! ☹ Až mi vytryskly slzy... 😅 Moc ti držím pěsti, aby už do budoucna žádné problémy nebyly! 😵 (To se mi líbí ta filozofie, že teď si problémy vybereme a pak už žádné nebudou! 😉 )

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru