Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aja.83
21. bře 2010

Ahoj Katy, jo jo, jde to! 😉 Už mám asi po ovuli, takže snad "zasázíno" 😀 😀 😀 ! A co ty?

aja.83
21. bře 2010

Teď mě tak napadla krásná věc! 😵 Že kdyby se teda náhodou semínko ve mně zase neujalo, tak jsem si včera nasela semínka bylinek do truhlíku! 😉 A ty se snad ujmou a budu babka bylinkářka a kořenářka! 😀 😀 😀

katyna6
21. bře 2010

aji-no,trochu jsme se snažil,ale přítel tady má už 3 dny malýho,takže celkem problém.Snažím se to tak nějak neřešit,počkám do dubna,května,půjdu se poradit s dr a když se do konce léta nic nestane,asi nás někam obj.Ale posledních pár dní na mě občas skočí,nějaká hnusná depka,pže kolem 25 jsem měla mít TP ☹ .A s těmy bylinkama dobře děláš,aspoň máš jistotu,že "něco"je zasázíno určitě! 😉 😀

aja.83
21. bře 2010

Katy, žádný depky! 😵 Já si teda kolem 20.2. taky vzpomněla, že jsem měla mít TP...Ale už je to pryč a nic s tím nenaděláme! 😅 Uvidíš, že teď už bude lépe, i venku bude krásně (snad!) a to se bude snažilkovat jedna báseň! Meze budou za pár týdnů suché 😀 ...Určitě ti radím jít pak k dr, pokud se vám pořád nebude dařit...Já jsem byla tak ráda, že jsme šli, každý mi říkal, jaký jsem blázen, že to řeším takhle "brzy", no a vidíš, co to se mnou udělalo...I když výsledky nebyly nic extra a zatím těhule pořád nejsem, alespoň jsem se uklidnila a mám teď klid v duši a radost ze života! 😀 Jéžiši, co to melu? 😀 Už takhle poránu takový filozofie... 😀 😀 😀

katyna6
21. bře 2010

aji-jojo,sluníčko je fakt balzám na pocuchaný nervíky,mně pomáhá moc,to jo.Nevím,jestli mně dr.nevyhodí,v dubnu to bude půl roku snažení,ale za zeptání nedám nic a chci tam jít hlavně proto,že už jsem starucha stará a něco začít řešit v 35 se mi fakt nechce.No,ale uvidíme,mám skvělýho chlapa,mám vás,tety koníkovky a už to je psych.podpora jako blázen,tak to by bylo,aby se nezadařilo! 😉 😉 za 14 dní budou hotovy výsledky hematologie,tak budu zas o něco dál 🙂

aja.83
21. bře 2010

Katy, to je fajn. 😉 A co budeš vědět z hematologie? To ti brali krev na horm. profil nebo na co? 😅

katyna6
21. bře 2010

aji-já si to domluvila sama,když jsem byla u dr.na kontrole se štítkou,jestli by nešly zkontrolovat ty trombofilní mutace.Jsme se na tu hematolku tak trošku vetřela 😀 😀 ,ale zas kdyby se nedařilo,nebo i další těhu nedejbože dopadlo špatně,ať aspoň v tomhle směru ať mám jasno.Výsledky trvají 6 týdnů,budu pak aspoň trochu v předstihu.pač jak člověk na něco čeká,každej den je dlouhej....

aja.83
21. bře 2010

Katy, tak to je super! Držím moc pěsti, aby nic nezjistili! 😉 To seš šikula, jak jsi se tam vetřela! 😉 😀

markee
21. bře 2010

ahojky holky,
no s tím břichem to fakt bylo,že jsem si nemohla odpočinout. Doma nosím tepláky,takže v pohodě. Rifle jsem si vzala po 14dnech na sebe,pže mě tlačili do bříška s mimčem a teď do tlustého vampachu. No,ale půjdu tvrdě do sebe. Prostě když se nemusím šetřit,kvůli mimču,tak se chci snažit vypadat lépe. Za 2 měsíce jdeme na svatbu,tak trošku do té doby zhubnout a pak více. No mimčo fakt určo do září nechci zkoušet a doufám,že mi to vydrží. I když myslím,že jo,pže si sama argumentuju-za prvý,aby si děloha fakt odpočinula a za druhý,že kdyby se to nedej bože opět nepovedlo,tak ať nemám zkažené léto,kvůli koupání-to bych nemohla. Musím být trošku i sobec a prostě to léto si chci užít. Co bude pak,to uvidíme.
Jen Míša už zas začal,že tu práci fakt musím sehnat a mám si dojít na rekvalifikaci a fakt se snažit,ať něco už mám. Chjo.
Maova,tvůj příběh je taky dost smutný je mi líto co tě vše potkalo. A věř,že ti ze srdce držím pěsti,aby miminko nakonec vyšlo a vše bylo v co nejlepším pořádku.

aja.83
21. bře 2010

Já jsem v lednu k narozkám dostala od ségry moc pěknou knížku o těhotenství a dítěti...Fakt je super...Tak už do ni trochu nahlížím a zrovna jsem studovala, jak je to s tím RH faktorem...Jsem tomu furt nerozumněla 😖 ...A teď už to chápu! No a taky jsem zjistila, jak je to s těma krevníma skupinama! No to je věda, fakt, todleto, na to přišel někdo hodně chytrej! 😀 😀 😀

sarlotta
21. bře 2010

Dobré ránečko 😉

aja.83
21. bře 2010

Ahoj markee! Gratulka k tvému rozhodnutí jít do sebe a zhubnout 😉 , a taky k tomu, nechat odpočinout dělohu a užít si léto! 😵 Paráda! A držím pěsti, abys i práci brzy našla! 😉 😵

aja.83
21. bře 2010

Dobré ráno, Sarlottko! 😵

markee
21. bře 2010

Dobré ráno,
holky omlouvám se,ale moc nebudu psát. Né,že bych vás třeba nečetla,ale je fakt,že jsem ráda,za každou těhulku,ale taky je mi smutno z toho,že já "opět" ne. Omlouvám se,nemyslím to zle,ale mě to bolí ☹

aja.83
21. bře 2010

Markee, to samozřejmě chápeme ☹ Tak se drž a ať je brzy lépe! 😉 Doufám, že jsem tě nerozhodila tou mou gratulkou, chtěla jsem tě podpořit! 😔 😅

katyna6
21. bře 2010

ahoj sarlottko
dobré ráno markee-jj,já ti to rozhodnutí taky schvaluju.Vlastně obě dvě,i snažilkování až od žáří.Vím,o čem mluvím,protože já byla na revizi 3 dny před odjezdem na dovolenou.A dlouho na ni teda nezapomenu,to je fakt.Bez miminka,s bolavým břichem i dušičkou,horko jak blázen a já se ani vykoupat nemohla.Taky myslím,že bude dobrý,aby se ti srovnalo tělíčko i psychika a co víš,když si přes léto takhle krásně odpočineš a pěkně dobiješ baterky,třeba pak už všechno vyjde na 1*.Doufám!! 😉 😉

sarlotta
21. bře 2010

Markísku sluníčko, já to chápu, buď silná a odpočiň si. Budu na tebe aspoň myslet, ju. A dojdi kdy budeš chtít.
Já mám tolik kamošek co se snaží o miminko a ani jsem jim neříkala, že jsem znova těhu abych jim neublížila.. a oni mě nadávají, že sem jim neřekla dřív, ale když řeknu, že jsem nechtěla aby jim to nebylo zbytečně líto, tak nakonec kývnou hlavou, že mám vlastně pravdu... takže nejsi sama... nedá se to neprožívat. ☹

katyna6
21. bře 2010

jasně myrkee-vyždyť každá ví,co se po tomhle děje v hlavě.Já ještě teď mám dny,kdy sice všechno dočítám,ale nějak nemám ani sílu reagovat,ale hlavně ani není co napsat nového,když se "nic" neděje.Jen si vem času,kolik potřebuješ,vždycky tady pro tebe budeme!! 😉

sarlotta
21. bře 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek................chlapeček Honzík
Mabe................... holčičku Anička 3560,49cm
Markytaj 38tt...........................................čeká chlapečka.........Honzíka
Tercie 37tt................ KO 25.3...................čeká chlapečka........Lukášek
Flair 29tt.....................KO 6.4......................čeká holčičku
Jarusenka 23tt
Sarlotta 21tt.................. KO 29.3........ 19.3.velký utz dopadl výborně 😉 , utz 13.4
Hanana 21tt........................................25.3. velký utz
Mari 18tt........................KO 1.4.
Handm 17tt........................................NT dopadlo výborně, KO 12.4.,velký utz 15.4
ee.liska 16tt .................. KO 22.3
kytiii 14tt............................................NT 17.3. ?
Sirella 14tt .....................NT dopadlo výborně, screening negativní 😉 KO ?
miru.j 14tt.....................
Kopa 10tt ....................... KO 1.4.
Zlababa .........................našla // 8.3. K O ?
Maarrtina .......................našla // 12.3 blahopřejeme KO ?
Paajaa 32DC
Cajori 22DC
Mandormi 21DC
Aja 14DC
Katyna 14DC
Ikopretinka 12DC

markee
21. bře 2010

Ajo,ježiš to vůbec. Tím jsi mě potěšila,že mi to nerozmlouváš a neříkáš,že určo se rozmyslím dřív a tak. Jen prostě jsem to cítila už když jsem věděla,že jdu na revizi,ale je mi trapný zas psát,že mě to bolí,když se těhulí. Pže zas to tak pravda není. Jen mě bolí,že se nám to nepovedlo ☹
Holky mám vás ráda, doufám,že to víte,ale prostě vy si to tu hezky užívejte a mimča ať rostou a vy roďte a já zatím budu tápat a tak no.

sarlotta
21. bře 2010

Kurňa máme tu tabulku nějak dlouhou🙂
Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek................chlapeček Honzík
Mabe................... holčičku Anička 3560,49cm
Markytaj 38tt...........................................čeká chlapečka.........Honzíka
Tercie 37tt................ KO 25.3...................čeká chlapečka........Lukášek
Flair 29tt.....................KO 6.4......................čeká holčičku
Jarusenka 23tt
Sarlotta 21tt.................. KO 29.3........ 19.3.velký utz dopadl výborně , utz 13.4
Hanana 21tt........................................25.3. velký utz
Mari 18tt........................KO 1.4.
Handm 17tt........................................NT dopadlo výborně, KO 12.4.,velký utz 15.4
ee.liska 16tt .................. KO 22.3
kytiii 14tt............................................NT 17.3. ?
Sirella 14tt .....................NT dopadlo výborně, screening negativní KO ?
miru.j 14tt.....................
Kopa 10tt ....................... KO 1.4.
Zlababa .........................našla // 8.3. K O ?
Maarrtina .......................našla // 12.3 blahopřejeme KO ?
Paajaa 32DC
Cajori 22DC
Mandormi 21DC
Aja 14DC
Katyna 14DC
Ikopretinka 12DC
Nicollka 8DC
M.aa.b 6DC
Farmarska
Natalie
If.v nehlídá
Markee nehlídá

sarlotta
21. bře 2010

markee ale od toho to téma je... na to bych se vyprdla... piš co chceš a co potřebuješ a řeš co cítíš a nad čím přemýšlíš.

markee
21. bře 2010

Sarlot,já občas napíšu,to zas jo. Jsem hrozně ukecaná ženská,ale to víš.

aja.83
21. bře 2010

Markee, jasně, piš co chceš a co cítíš 😉 ...Přesně jak říká šarlotka, od toho to téma je... 😉

markee
21. bře 2010

Včera jsem byla u táty a přijela nevlastní ségra-ta má už velik bříško. Prý začla cítit pohyby před týdnem nebo už dvěma,pže to jsme se nějak viděli a tvrdila,že ještě nic. Prý to začalo u soudu-zrovna někoho obhajovala a začlo se jí mlýt bříško.
Ale to víte,když na ní koukáte a víte,že u vás zas nic,tak je mi smutno. Já už začínám věřit,že prostě nám víc dětí než jedno,není dáno. Neházím flintu do žita. Zkusíme to znova to určitě,ale nevím jak k tomu budu přistupovat. Zas asi tak jak teď, i když jestli bude neúspěch,tak budu opět zklamaná. Jenže to je normální,protože hormony jsou zblázněné a tak.

handm
21. bře 2010

Ahoj holky!! Tak po dlouhé době, co koník nejel jsem tu taky.. zkoušela jsem dočíst, ale vím stejně prd, co se děje!! Z tabulky vidím, že miminka už máme všechny, tak všem moc gratuluju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§ Jestli jsem to ještě nedělala!!! ať jste všechny a všichni zdraví jako řípa!!!🙂 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Markee, všechno chápeme, já to měla taky tak!!! A nechodila jsem na koníka taky nějakou chvilku, po tom chemickém!! Trochu to vyčistí hlavu, ale pak se začne stýskat!!

Katynko, určitě bych někam šla, ať je to jak chce dlouho,...!! KDyž se ti to nezdá!!!🙂
Aji, ty sluníčko s dobrou náladou🙂 ahooj

A jinak - konečně vím (od čtvrtka a nemohla vám napsat), že z NT screeningu a UTZ všechno NEGATIVNÍÍÍÍÍÍÍÍÍ 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 tedy sestřička mi řekla jen to, žádný pravděpodobnosti mi neřekla, ani ty hodnoty Pappa atd... ale řekla negativní, tak snad jooo!!🙂 Ještě se zeptám paní DR až půjdu zas na kontrolu..
Hned mě objednali ve středu na krev na triply, 12/4 kontrola a 15/4 velký UTZ...🙂🙂
A už jsme to i někomu prozradili...🙂

katyna6
21. bře 2010

handm-jéééé,tak to je skvělý!!!!!!!!!Moc blahopřeju kočko!!!!!!!!A komu jste to už řekli,honem povídej!

sarlotta
21. bře 2010

Handm supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer já to věděla sluníčko🙂)))))

markee
21. bře 2010

Handm,krásné zprávičky-to je dobře,že je vše negativní. 🙂

katyna6
21. bře 2010

holky já jdu s pesanem ven,ale během dopoledne budu nakukovat

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru