Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

maarrtina
21. bře 2010

krásnou neděli holky. Já dnes nemusím vařit vaří přítel. 😀
Jinak jsem se rozhodla, že v úterý enbo středu půjdu k Dr.
Zlababa07: ty už jsi u Dr. byla? Jsme skoro stejně těhu? Já budu v úterý asi 6tt. Tak jsem si říkala, že by mě pak mohla tak za týden nebo 2 objednat na ultrazvuk? Snad

sarlotta
21. bře 2010

maarrti jestli půjdeš v úterý na gyndu tak si myslím, že Ti už udělá rovnou utz🙂

Handm no víc nevadí, to vyčuráš🙂 moč je taková dost žlutá potom🙂 hlavně to papej večer a nezapíjet kávou ani čajem ju. Aby to tělíčko mohlo zpracovat. 😉

Zlabi napíšu, jasné... hoooolky já se těším na ty Vaše pr´dolky prťavé... na fotečky🙂))

sarlotta
21. bře 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek................chlapeček Honzík
Mabe................... holčičku Anička 3560,49cm
Markytaj 38tt...........................................čeká chlapečka.........Honzíka
Tercie 37tt................ KO 25.3...................čeká chlapečka........Lukášek
Flair 29tt.....................KO 6.4......................čeká holčičku
Jarusenka 23tt
Sarlotta 21tt.................. KO 29.3........ 19.3.velký utz dopadl výborně , utz 13.4
Hanana 21tt........................................25.3. velký utz
Mari 18tt........................KO 1.4.
Handm 17tt........................................NT dopadlo výborně, KO 12.4.,velký utz 15.4
ee.liska 16tt .................. KO 22.3
kytiii 14tt............................................NT 17.3. ?
Sirella 14tt .....................NT dopadlo výborně, screening negativní KO ?
miru.j 14tt.....................
Kopa 10tt ....................... KO 1.4.
Zlababa .........................našla // 8.3. KO 1.4.
Maarrtina .......................našla // 12.3 KO 23.3. 😉
Paajaa 32DC
Cajori 22DC
Mandormi 21DC
Aja 14DC
Katyna 14DC
Ikopretinka 12DC
Nicollka 8DC
M.aa.b 6DC
Farmarska
Natalie
If.v nehlídá
Markee nehlídá

maarrtina
21. bře 2010

sarlotta: děkuji za dopsání kontroly.

sarlotta
21. bře 2010

Jsem Ti to naplánovala🙂))

zlababa07
21. bře 2010

Ahoj Maarti, no já byla teď ve čtvrtek, kvůli těm předchozím MA mi dr řekl, ať příjdu radši hned. Byla jsem tak 5 a kousek a byla vidět dutinka s tou nejkrásnější šmouhou 😀 Podle doktora to zatím všechno vypadalo dobře, takže za 14 dnů snad bude taky 😉

maarrtina
21. bře 2010

jj pěkně naplánováno.
zlababa07: no já si myslím, že by mě taky za 14 dnů mohla objednat na UTZ 😉

wlladka
21. bře 2010

Dobré poledne.
Tak jsem se konečně dostala k tomu, mrknout na novýho koně. 😅

v první řadě musím pogratulovat k maličké Aničce a popřát hodně zdravíčka a štěstíčka 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
v druhé řadě gratuluji handm ke kontrole 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Tak ženy - u nás kachna, červené zelí a houskový i bramborový knedlík. Ty mí chlapi si v tom lebedí, u mě je to už horší. Asi si jen čuchnu 😀

kopa
autor
21. bře 2010

Tak já jela do obchodaku,přítelákovi koupit knížku.Mě napadlo,že mu udělám radost 😀 No a koupila jsem i sobě těhotenský kalendář,je to fakt super kniha 😉

Maarrtino neboj na Utz už bude vidět malá bublinka 😵 Mě to poprvé přišlo jak tečka 😅 a pak jsem šla za 14dní a už to byl obřík 😀 Držím palečky na KO 🙂

kopa
autor
21. bře 2010

Wlladko já masíko moc nejím,ale červené zelí a knedlík s omastkem by mi stačily 😀 😀 😀 mnam.
Já tedko na posezení snědla celou čokoládu 😅
Já nakonec zapeču kuřecí prsa s bylinkovou omáčkou 😵

wlladka
21. bře 2010

Kopi, já si maso dám, ale kachna není mé oblíbené. Já jsem hlavně přes kuřátka, nebo ještě vepřové. 🤐 Jinak teď taky dost ujíždím na sladkým. Musím se ale krotit, už jsem přibrala 3,5kg !!! 😲

kopa
autor
21. bře 2010

Wlladko tak já taky papám jen kuřecí masíko.No já tedko po dlouhé době načla čokošku 😀 Zatím nic nepřibírám,naštěstí!!!!Nemám vůbec na nic chut-furt jím jen ovoce a zeleninu.Včera jsme teda byli v mekáči a to mi přišlo,že jsem za celý týden nejlépe najedla 😀 😀

kerrie
21. bře 2010

Ahojda holčinky.........tak mám konečně chvilku klídečku, abych mrkla na novýho Koníka 😵 A koukám, že tu máme další mimenčko...........................Mabe, moooc gratuluju 😵 😵 😵

My jsme až do ÚT s Emičkou samy doma...........taťka nám odjel na služebku do Itálie, tak máme dámskou jízdu 😉 😉

Teď jsem četla, jaký všechny dobroty jste dnes vařily........mňáááám. Já mám teď na 2 dny rizoto a v ÚT uvařím manžovi guláš se špagetama........to on rád.........ale já neeee 😀 😀 Si dám tofu placičky se sýrem radši 😉 😉

wlladka
21. bře 2010

No, já většinu přibrala za poslední měsíc. Po AMC jsem ležela a nikam nechodila, tak se přibíralo lehce. Nijak se necpu, já ale i běžně (netěhu) přibírám snad i z vody. Většinou se krmím jogurtama, ovocem, zeleninou, cereáliema. nebo často jím celozrnný chlebík s Lučinou nebo s Almete - to fakt můžu. 😵 Snad ty kila nepolezou nahoru takovou rychlostí až do konce 😖 Teď už ale bude lepší počasí, tak budu víc pobíhat po venku. V tom hnusným počasí posledních dnů se mi moc procházkovat nechtělo.

kerrie
21. bře 2010

Holky, nelamte si hlavu s kilama............já jsem normálně oplácaná a v těhu jsem přibrala celkem 8 kg......z porodnice jsem přišla lehčí, než před těhu.............................ono to pak jde dolů úplně samo 😉

kopa
autor
21. bře 2010

Wlladko,lučinu mám taky ráda mňam-jen jsem si bála zda se může v těhu 😕 No tak si jí zítra koupím a máznu na chlebík 😵 Wlladi já jsem celkem dost často venku,včera jsme tapkali přes 4 hodky v zoo a ráno jsem brzo vstávala a jsem unavená ještě dneska 😅 😅

Kerrie ahojky,tak dámská jízda ju?? 😀 😀 Tak si to užívejte 🙂

wlladka
21. bře 2010

Kerrie - taky jsem v předchozím těhu přibrala 8 kg - to není tak hrozný. Bříško nic moc, ale ten zadek 😕 😀 tam se mi ukládá nános sádélka 😒

Teda holky, u nás leje jako z konve. Takže, zase žádné couránky po venku. Je sice celkem teplo, ale padají provazy vody. Ach jo 🙄

wlladka
21. bře 2010

Očumuju na netu postýlky. Našla jsem pěkné, ale 13tis. - to je teda taky pěkné 😲 😲 😲

markee
21. bře 2010

Tak já spáchala ty nugátové řezy. No nejsou špatné,ale fakt šíleně sladké. Já mám ráda ty nescafé řezy,pže ukojí moje chuťové buňky 😀 Já mám ráda na buchtách zakysanou smetanu. Samozřejmě nemusím mít takové pořád a změna je život. Nugátové řezy dobré,ale hodně slaďounké 😵

kerrie
21. bře 2010

Markee...........Ty jsi sem na ty řezy dávala receptík, ne?.............dohledám si to.........taky bych zkusila nějakou změnu........Emička bude mít za 3 týdny první svátek, tak bude oslava.........budu muset něco uklohnit 😉 😀

aronek
21. bře 2010

Ahoj, jenom nakukuji ještě z porodnice. yžíráme si to doteď. Malý je krásný, narodil se 16.3. ve 14.25hod po akutním císaři, měli jsme to oba s chlupem. První tři dny si nepamatuji, problémy po narkóze, nemůžu jíst a pít, takže do včerejška jsem byla na kapačkách. Zvládla jsem první noc bez něčeho na bolest, ale dvakrát jsem se málem doplazila pro něco, ale vydržela jsem. Teď oba zápasíme s jídlem, já nemůžu a jemu nemám co. Takže ve zkratce o nás a dám zase vědět, ale fakt nedočítám

kerrie
21. bře 2010

Aronku.......pane jo!!! To musel být mazec..........hlavně že jste oba dva v pořádku.............děkujeme Ti za zprávičku. Opatrujte se, ať jste brzo doma a ještě jednou gratuluju ke krásnému zdravému chlapečkovi. 😵 😵 😵

m.aa.b
21. bře 2010

Krásnou neděli všem přeji 😵

Nejdříve obr gratulace k čerstvým miminkům 😵 😵 😵 😵 😵 😵 a také k úspěšným kontrolám !!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵

Holky jsem moc ráda,že vás tu mám !! Trochu jsem dočítala a je moc krásné jak se vzájemně podporujem a jak na sebe myslíme 😅 😵 😅 😵 😅 😵 a moc mě těší jak i na mě myslíte 😵 😵 😵 😅 😅 😅 😵 😵 😵 😵

Postřehla jsem tu nějakou debatku o hubnutí - po delší době jsem potkala kamarádku, která byla vždy silnější a musím říc i že jsem ji nepoznala - zhubla 20 !!!! kilo za rok a to nedržela žádnou dietu "pouze" trochu upravila jídelníček a začla jíst pravidelně 5x denně. Vypadá opravdu skvěle. Tak jen aby jste nebláznily s nějakou šílenou drastickou dietou i když možná na rozjezd nebo když se to hubnutí zastaví tak by to nebylo špatné 😉

Já osobně to ted neřeším, jen si hlídám co jím abych jedla zdravě 😅. Jinak už mám za sebou 4 injekce a za chvíli jdu na pátou 😝 a od pondělka dvě na jednou 😖 😝 a ve středu kontrolní UTZ zda mi narostly vajíčka 😉

Aronek tak hlavně aby jste byli brzy oba v pořádku a doma 😵

wlladka
21. bře 2010

Aronku, tak sis užila trochu víc, než by bylo zdrávo,co? ☹ Hlavně, abyste byli oba dva v pořádku a brzy se dostali domů. 😵 Taky jsem si prožila něco podobného a v porodnici byla měsíc. Držím palce a myslím na vás oba.

M.aa.b - přeju ať vajíčka pěkně rostou a doberete se ke zdárnému těhotenství 😵 😵

Já jsem odpoledne usnula, ani nevím jak. Asi tím počasím. Dnes celý den leje a leje. 🙄 🙄 Fuj! 🙄 🙄

m.aa.b
21. bře 2010

wlladko děkuju 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

sarlotta
21. bře 2010

Aronku ach jooo, takové komplikace... tak hodně zdravíčka Vám oběma a ať Vás brzy pustí 😉

murynka
21. bře 2010

ahojky holky 🙂

malá spinká tak nakukuji

aronku ☹ to mě mrzí že tě provází tyto komplikace drž se holka

maab držím palce at jsou vajíčka a brzo miminko v bříšku 🙂

kopa
autor
21. bře 2010

Aronku to je mi líto,že máte takové problémy. ☹ Držím palečky at si co nejdřív fit!! a aby se vám s malým dařilo 🙂

Holky taky se vám v Ip objevily zprávy,které jste již dávno smazali???

Nevíte někdo něco o Martinkal?? 😕

kopa
autor
21. bře 2010

Maab držím palečky aby jsi objevila // 😵 😵 😵

farmarska
21. bře 2010

ahoj kozenky moje 😵 (to je jako lichotka, páč já svý kozy opravdu zbožňuju 😉 😀 ) Tý jo za celej den jsem nestihla zareagovat, jen průběžně vždycky nakouknout a trošku dočíst ..a ted už zase nevím na co jsem reagovat chtěla 😀
tak jenom to co mám přímo na očích 😉
aronku bachařko, ty jsi si teda užívala 😔 😔 no snad už bude jen líp!!! 😵 😵 😵
maab. co blázníš, dyť k nám patříš, tak to by bylo abychom to tu s tebou neprožívaly, když jsme tu taková jedna velká koníkovská rodina 😵 😵 takže ještě jednou tfuj tfuj 😵

tý jo holky u nás je teda taky pěkně hnusně, docela tepliško, ale skoro furt lije 😝
a zítra jdu teda poprvně do práce, tak začínám bejt nervozní, já tyhle nový nástupy nesnáším, vždycky si připadám první dny, jak tele májový 😝
no ještě že mi náladu zlepšil manža, udělal k večeři langošky a byly ňamiky ňam! 😵

farmarska
21. bře 2010

jo jinak mrcha stále nikde 🙄 🙄 , ale já teda čekám na ten 8tejden, jak mi tudle psala mirax, jen zejtra po práci, se zkusím objednat na gyndě.
markee tobě sem chtěla napsat, že tě máme moc rády a že budeme moc rády, když tu budeš s náma, ale jestli ti to ted nejde, tak prostě jen choď až budeš moc a až budeš mít náladičkku. 😔 a kdyby něco, tak mi klidně napiš i na IP
natálko a jak je tobě?fyzicky ok.?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru