Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

flair
24. bře 2010

Krásný sluníčkový den všem 🙂
Martinkoooo, malá je krásná a u toho popisu mi ukápla slza 😵 😵 😵
Farmísku, gratulka k 1 DC i k nové práci. Jsi fakt moc šikovná, že tě vzali i tam 😉 A myslím, že ses rozhodla správně. Natálka to pro tebe moc hezky napsala 😉
Paji, manžovi se na to spermio nechce, že. Lump je to 😠
Aronku, tatínek je zlatíčko 😵
Kopi, tu tvou tchýni bych kopla víš kam. Navíc za zamlklé potraty téměř vždy může spermie. Řekl mi to jak můj doktor, tak v nemocnici a bylo to ted i v Sama doma. Takže ať jde k čertu s obvinováním tebe!!! Ještě jejího syna živíš a staráš se vzorně a ona tohle. Je to hloupá a zlá ženská, takže na ni úplně kašli a pěkně těhulkuj 😵
Marodících miminek je mi líto, tak at je líp 😉
Jo a Terci, koukám, že se ti to blííííííží 😀

aja.83
24. bře 2010

Jůůů, Martinko, Lucinka je tak nádherná! 😵 Ještě jednou gratuluji! 😉 A taky jsem měla slzy v očích při tvém popisu porodu. Jinak je fajn, že u vás v porodce dávají fotku mamince po císaři, to je moc fajn... 😉 Dělá se to i někde jinde?

mari111
24. bře 2010

Martinko Lucinka je krááááááááááááááááááááááááááááásna 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 , stalo to za to,že 🙂

tercie
24. bře 2010

Dobré ránko berušky 🙂 Jak jste se vyspaly?
Jinak jako nerodím jo 😀 Spíš si myslím, že to byla známka,že se mám ještě drobátko šetřit, než to přijde opravdu. Sice jsem včera ještě jednou ráno byla na wc, a na to,že jsem celej den lítala po městě a sháněla poslední věci abych je měla doma, a pak odpo ještě na sboru, tak jsem večer neměla ani trochu oteklý nohy a i jinkam jsem byla úplně v pohodě. 😀

Kerri, Mury, ať se vašim beruškám očička brzo uzdraví!!!

Marti ahoj, tak tu vítáme Lucinku, na koníku 🙂 Koukala jsem na fotky,je moc hezounká šmudlinka, nedivím se ti, že se od ní nemůžeš odtrhnout 😉 To focení v nemocnici po císaři je skvělej nápad, to jsem neslyšela,že by to dělali i jinde...

Aronku tak ať se Honzík dneska paní dortorce líbí a ať vás jenom chválí 😉
Já mám na sboru známou doktorku,ale už neordinuje, jen chodí občas kolegyni zastupovat o dovolených, a ta už nebere pacienty, že je u ní nával, protože je dobrá,ale prý mě k ní propasíruje,tak jsem ráda,protože jinak bych musela chodit na ambulanci do nemocnice a tam je každou chvíli jinej doktor, a co pak o dítěti může vědět, žejo.

sarlotta
24. bře 2010

dobré ránko 😉

flair
24. bře 2010

Terci, to už neukecáš, za chvíli prostě rodíš 😀
Tak a já jedu do Olmiku do Olympie vyvenčit mamku a pak odpoledne mám těhu cvíčo. U nás je nádherně, svítí sluníčko a je teplo, jak já tohle miluju 😵
Tak papa a těším se na další dobré zprávičky 😉

sarlotta
24. bře 2010

Martinkal tohle mi nedělej, tak jsem si po ránu zabulela🙂)) to je tak krááááásné.... a Lucinka je nádherná 😵 😵 😵

ee.liska
24. bře 2010

dobré slunečné dopoledne 🙂
murynko to je šikulka 😵
martinko hlavně že jste obě v pořádku 🙂 a gratuluji 😵
aronku budu držet palečky na první KO 🙂
já jdu za chvilku na tu endokrinilogii, tak jsem na to zvědavá 😒

sarlotta
24. bře 2010

Venusko malá je moc krásná🙂))

Mury a ta Vaše princezna taky a šikulka to je🙂

Ja ci takýýýýýýý 😀

petroska
24. bře 2010

ahoj holky.celý víkend jsme renovovali baráček tak sem se nemohla ani kouknout co nového.jé první miminko na fotečce 🙂 je nádhernoučká Lucinka.Už at to máme všichni taky na světě co?já byla včera na odběrech na RH faktor tak snad budou vysledky dobré a v pátek mě čekají konečně triply a taky doufám že bude všechno v pořádku at si mužu už konečně taky oddechnout od trápení a začít si tehu užívat.moje gyndr mi ve stredu dělala zase jen hmatovou prohlídku tak su zase nevrlá a nejistá ale snad jak říká je vše ok.jinak všem ke kontrolám at je máte na jedničku a všechno v pořádku!držím palečky.

sarlotta
24. bře 2010

farmísku gratulkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa🙂))) super. A já bych teda zkousla delší prac. dobu za víc penízků 😉 Uvidíš, že tam taky bude super kolektiv. Když dojdeš s úsměvem hned ráno tak si je omotáš kolem prstu🙂

ee.liska
24. bře 2010

šarlotko za chvilku už budeš mít mimmčo taky doma 😀

sarlotta
24. bře 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe................... holčička Anička 3560,49cm
Markytaj 38tt...........................................čeká chlapečka.........Honzíka
Tercie 37tt................ KO 25.3...................čeká chlapečka........Lukášek
Flair 29tt.....................KO 6.4......................čeká holčičku
Jarusenka 25tt
Sarlotta 21tt.................. KO 29.3........ utz 13.4
Hanana 21tt........................................25.3. velký utz
Mari 18tt........................KO 1.4.
Handm 17tt........................................NT dopadlo výborně, KO 12.4.,velký utz 15.4
ee.liska 16tt .................. KO 19.4.
kytiii 15tt............................................NT 17.3. dopadlo výborně
Sirella 15tt .....................NT dopadlo výborně, screening negativní KO ?
miru.j 14tt.....................
Kopa 10tt ....................... KO 1.4.
Zlababa .........................našla // 8.3. KO 1.4.
Maarrtina .......................našla // 12.3 KO 26.3.
Cajori 25DC
Mandormi 24DC
Aja 17DC
Katyna 17DC
Ikopretinka 15DC
Nicollka 11DC
M.aa.b 9DC
Paajaa 2DC
Farmarska 1DC
Natalie
If.v nehlídá
Markee nehlídá

sarlotta
24. bře 2010

petroska neboj tripply budou dobré🙂 a o ten utz si můžeš říct, akorát si zaplatíš 150,- asi.

sarlotta
24. bře 2010

eli no joooo.... ještě 4měsíce 😉

sarlotta
24. bře 2010

Terci ses rozhodla že si ještě umyješ okna na Velikonoce a necháš se zmrskat jo.... abys byla zdravá a krásná🙂

tercie
24. bře 2010

Tak jsem hodila do alba aktuální foto pupku 😀
Šarlot okna už mám náhodou umytý,o víkendu tu byla mamka, tak to lítalo, vyprala i zácony 😀 A o velikonocích zalezu, zamknu a fertig, nesnáším ty hnusný somráky co semlezou akorát tak na štamprdli, fuj, a ještě se od nich nechat otloukat. Nevim kdo to vymyslel, takovej ohavnej zvyk. Možná to dřív mělo něco do sebe ale v dnešní podobě mi to přijde trapný, ponižující. 😝

petroska
24. bře 2010

sarlotko snad budou.když byl screening ok, i negativní vysledky ,tak už na nic než že budou ok ani nemyslím.ale červík je ☹ .bříško mi jeste neroste tak mě furt něco vrtá.kdy ti rostlo u Kryštufka bříško?prý u prvních těhu je to pomalejší a začne až kolem 20 týdne pořádně rust ale jak tak tady koukám na vaše fotečky tak každý už má pupky pěkné a já furt nic ☹

sarlotta
24. bře 2010

petros u malého jsem ani necítila pohyby až do 21tt... nějak jsem na pupík nehleděla... teď opravdu roste rychleji🙂)

petroska
24. bře 2010

sarlot takže mám na bříško ještě čas jo?sice večer je ale přes noc zmizí a ráno su plocha jako vždycky.asi je to tím že mám jen 52 kg což sem hubená a štve me to

sarlotta
24. bře 2010

Tercii no jo, to si musíš pozvat kamarády🙂 Ono jde o zvyk jarní pomlázky.... čerstvé vrbové proutky měly omladit ženy a přinést jim zdraví a krásu.. aby se z těch proutků vlila ta síla do nich. Nikdy nešlo o to někoho zbít nebo se ožrat jak prase. Spíš mládenci stály o to vyzkoušet jestli už jsou teplé meze🙂))))))

Já mám Velikonoce moc ráda🙂 kluci objedou sousedky a malého kamarádky ze školky, pak k mamce a ke tchyňce na oběd a nakonec jedem ke kamošce odpolko všichni a pokecáme u vínečka🙂

no a ještě na Velikonoční neděli máme košt vína u nás a tam se sejde stará partička🙂)) báječné.. většinou už sedíme venku a vyhříváme se na sluníčku.

sarlotta
24. bře 2010

petros neboj bříško bude🙂 nezapomeň že miminko je ještě malinké v 16 tt má kolem 11cm a 10dkg🙂) kukni http://www.maminkam.cz/tehotenstvi/vyvoj-plodu-...

ee.liska
24. bře 2010

petrosko neboj, na mě v prvním těhu ještě v 6 mesíci nebylo nic vidět, to až teď podruhé, 52 kg mám teď taky 😀

petroska
24. bře 2010

sarlotko děkuji.kuknu na to 🙂 .už bych to chtěla mít aspon přehouplé 20 týdnem at sem klidnější.

petroska
24. bře 2010

eli takže mám čas.dobrý holky ste zlaté...furt se na sebe koukám a už sem měla strach co to je za těhu bez bříška 🙂 .ssi se budu víc ládovat at přiberu

handm
24. bře 2010

Ahoj holky!!
MArtinka, tak jsem si zaslzela 🙂 Malá je krásná a tatínek zlatíčko!!🙂 Ať vám to jde!!🙂🙂🙂🙂
Farmi, gratuluju k jobu a samozřejmě k mršce!!! Hlavně že dorazila sama!!!!

MAri, taky jsem nikoho neohodila, nakonec jsem si ale dala kousek rohlíku, protože mi bylo blivno jen jsem ¨vstala a nejedla 😝 A vzali mi jen jednu ampulku, to mě překvapili, myslela jsem, že mě vysosnou víc 😀

aja.83
24. bře 2010

Holčinky, vy tak pěkně tu mluvíte u pupíkách, já už cííí takýýý! 😀 No a na Velikonoce se taky těším, a nesnáším, když někdo bere Velikonoce jako ožíračku a jít si pomlátit ženský! 😝 My každý rok jezdíme na výlet, aby nás doma nikdo netento 😀 ! Doufám, že letos bude na Velikonoce krásné počasí! 😉

aja.83
24. bře 2010

Handm a mari, jste to šikulky, že nezvracíte po spoluobčanech! 😀 A držím pěsti na výsledky krve! 😉

sarlotta
24. bře 2010

Holky manža včera říkal pupíku jak se má a on ho kopl do puse🙂))

petroska
24. bře 2010

sarlot to už jsou ve 21 týdnu takové rany od prcka? 🙂 🙂 chudák manža

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru